qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • sandor72
    #394
    Még mielőtt kéregetnék a játékot én ezt találtam 1 fórumon a játékról:

    Angol:
    the activation procedure is much more complicated. The OMSI-team has done a pretty good job to protect their game! Look at page 12 in the PDF-manual: An "Aerosoft Launcher" which is connected to their servers every time you play.
    Now i am pretty sure, that OMSI is nearly impossible to crack, since it "checks" the online activation everytime you start the program
    Aerosoft's attempts at digital rights management. I just read at the OMSI forums that you have to register online, activate with an internet connection, your product is limited to your own account, you can't install it more than three times...

    Magyar: (google fordító mivel nem nagyon tudok angolul)

    Az aktiválási folyamat sokkal bonyolultabb. A OMSI-csapat végzett elég jó munkát, hogy megvédjék a játékot! Nézd meg a 12. oldalon a PDF-kézikönyv: A "Aerosoft Launcher", amely kapcsolódik a szerver minden alkalommal, amikor játszanak.
    Most én vagyok nagyon biztos, hogy OMSI szinte lehetetlen feltörni, mert "ellenőrzés " az online aktiválás minden indításakor a program
    Aerosoft megpróbálja a digitális jogok kezelése. Most olvastam a OMSI fórumok regisztrálnia online, aktiválni egy internet-kapcsolat, a termék csak a saját számlára, akkor nem lehet telepíteni, hogy több, mint háromszor ...

    OMSI kézikönyve Német változat

    Én személy szerint biztos megveszem, de megvárom a dobozos verziót.