63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • BkvFan
    #12874
  • Warrior888
    #12873
    Köszi! :)
  • kem001
    #12872
    Sehol, mivel még nem adták ki
  • bence099
    #12871
    hol tudom le tölteni ?
  • kem001
    #12870
    Arra figyelj, hogy az AI listában töröld ki a buszok neve utáni rvb szavakat, különben nem lesznek AI buszok a pályán
  • PetiM44
    #12869
    Most már meghoztátok a kedvem, kipróbálom én is. :)
  • GMI
    #12868
    köszönöm!!!!!
  • omsidriver
    #12867
    Create lightmap-ra kell rámenni.
  • kem001
    #12866
    Köszönöm szépen. Nagyon tetszetős pálya, kicsit Berlin-i pályára emlékeztet
  • GMI
    #12865
    Szeretném megkérdezni , hogy hogyan lehet editorban az éjszakai lámpét működésbe hozni??
  • SnyperD
    #12864
    Ikarus 415 höz add vechicle key event "<KY_bus_doorfont_5>" Hátsó ajtó tádá. Ikarus és a többi busz 3. ajtó "<KY_bus_doorfont_3>"
  • Warrior888
    #12863
    Ezt nekem is megmondhatná valaki. Próbálkoztam beállítani, de nem találom hogy melyik lehet a 3. ajtó.
  • alexander1993
    #12862
    Kösz.
  • fuszhi
    #12861
    winrar és kicsomagolod
  • fuszhi
    #12860
    Ez a pálya tényleg kellemes.
  • Robi546
    #12859
    értem,köszi. És tudsz adni linket hogy melyik hang csomagot töltsem le ? Tehát hogy melyik jó,előre is köszi.
  • marka47613
    #12858
    Na akkor megnyugodtam hogy nem csak nálam van ez a falnak
    ütközés, és akkor biztos kijavítják idővel!
  • zorba3333
    #12857
    Azért ugrál a buszod, mert alacsony az FPS érték játék közben.
    Ezen a legkönnyebben a grafikai beállítások módosításával tudsz változtatni.
    Célszerű levenni mindent minimumra, majd fokozatosan addig a pontig emelni a grafikai teljesítményt a játékban, amíg még elbírja a géped.

    Miután kész, célszerű elmenteni egy .oop fájlként, hogy ha esetleg valami miatt elállítódik, akkor ne kelljen előröl kezdeni az egész beállítási macerát.

    Az általad leírt konfigban nem a CPU, hanem a 2GB RAM a kevés, főleg ha még a DDR2 szériából való.
  • Bustom
    #12856
    Nálam nem eszi a gépet! Eddig a IK280 (hiányos) pattogott csak.
  • Bustom
    #12855
    Más van neki! + tölts le külön egy új hang csomagot, mert az eredeti nem nagy szám! Egyébként szép, kidolgozott busz!
  • olimano2222
    #12854
    Man NL202 nagyon eszi a gépet szerintem ne azzal probálokozz inkább ikarus 260
  • olimano2222
    #12853
    értem nekem is ez van a régi gépemen az omsinak sokkal nagyobb teljesítményre van szüksége hogy mennyen a játék szépen kevés a ram és a cpu sem a legjobb de lehet a busztól is és a pályátol is szoval semmi sincs kizárva az biztos hogy a ram kicsit kevés hozzá
  • Robi546
    #12852
    Még azt akarom kérdezni hogy a MAN NL202-nek vagy 200-nak, most nem tudom a pontos nevét. :D Más az interiorja mint a rendes MAN SD200/SD202 -eseknek tehát a műszerfal ? Mert ha igen akkor letöltöm.
  • Robi546
    #12851
    Már olvastam előbb itt hogy a busztól lehet, akkor ki veszem a Karosa B732 -őt mert nem járok vele és a belseje nagyon ronda/nincs ki dolgozva, megpróbálom akkor úgy. :) Köszi a segítséget.
  • crodgok3
    #12850
    Ezen a pályán van.
  • kuhnzsolt
    #12849
    azon a részen az út teljes terjedelmében járhatatlan! tehát ott valami hiba van
  • Robi546
    #12848
    Értem de figyu nem úgy ugrál hogy eltűnik hanem pattog az úton rendesen,érted mire gondolok ? Tehát rendesen ugrál fel,le. Akkor mi lehet a baj ? Gép teljesítmény ? :S Amúgy meg konfigom:
    CPU: AMD Athlon X2 2.33 Ghz,RAM: 2GB,GPU: nVidia Geforce 9600GT
    És az OMSInak 2.0Ghz kell ha jól tudom.
  • SnyperD
    #12847
    Véletlen nincs ott egy alacsony lap bokor? Mert az szokott ilyet csinálni, kicsit messzebb kell menni tőle ;)
  • kuhnzsolt
    #12846
    nekem is ez csinálja néha! Van amikor nem ütközök a láthatatlan falnak, de van amikor igen. Na ez aztán tényleg érdekes!
  • alexander1993
    #12845
    Letöltöttem a Ringby pályát, de nem tudom kicsomagolni. Tudnátok segíteni?
  • Stig95
    #12844
    Nekem semmi gond nincs vele.
  • marka47613
    #12843
    Vagy lehet hogy csak nálam csinálja, mert a linkelt
    videón például átmegy rajta! Érdekes!
  • marka47613
    #12842
    Jó lenne ez a Ringby pálya, csak a múzeumos járatnál,
    mindkét irányból láthatatlan falnak ütközöl, így az a vonal
    használhatatlan, remélem a készítő hamar kijavítja,
    mert nagyon jó pálya!
  • SnyperD
    #12841
    Át kell állítani a gombokat :D 415 re nekem is másképp kell beállítani! De Man 202N meg 260 stb mást használ!
    Amúgy egy kérdés ! Omsiból nem lehet kinyerni az adatokat úgy hogy rá lehessen kötni rev counter-t meg sebességmérőt? Mint pl lfs meg ilyenek
  • molnaradam
    #12840
    Még egy kérdés, mielőtt elfelejtem: az Ikarus 260-nál meg lehet oldani, hogy mindhárom ajtó működjön billentyűről? A 415-ösnél megy, a 260-nál csak az első kettőt fogadja el.
  • olimano2222
    #12839
    Szia köszi szépen meg próbálom ezt a pályát Routeres -Koléga segített egy picit :) újra raktam a játékot útána bele tettem a buszokat rendesen ment de beletettem a kedvenc pályám ami a badkinzau és utána ugyan ez a probléma jött szóval nálam ez okozta a problémát most jól megy és köszönöm a pályát megnézem :)
  • Hosszas
    #12838
    Nem lehet valamit csinálni, hogy ne csak 3 féle jegyet adjon el hanem az egészből lehessen eladni??
  • kem001
    #12837
    Nem is rossz. Melyik pályán lehet vajon?
  • crodgok3
    #12836
    Bocsi, de nekem valamiért nem jön össze ez a videó beszúrása dolog... Szal inkább csak linkelem :D
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=WiJygtAB6BQ#!
  • crodgok3
    #12835
    Ezt láttátok már?