63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • adam993
    #12914
    Igen, a 280-asnál a B tengely hajtott. De ha megvan a csuklósricpt, akkor onnan már könnyebb a dolog.
  • adam993
    #12913
    Annak örülnék.:)
  • ccv520
    #12912
    Majd lesz 284-es. :)
  • dgufoplast
    #12911
    Én nem szeretnék okoskodni de eredetileg én kezdtem el az Ikarus 280 ast de félbe maradt a dolog most pihen de viszont ha ki jön a MAN csuklós busz az jó lesz alapnak csak nem biztos hogy a hoz mert ha készítők oda figyelnek arra hogy hol legyen a hajtás akkor nem lesz jó mert annak hátul van hajtása az aszt jelenti hogy nem húzza a hátúját(csukó részét)hanem tolja a csukló rész az elejét és azé nem lesz jó a dolog a Ikarus 280 hoz de a Ikarus 435-höz jó lesz majd
  • adam993
    #12910
    Erről én tudok, de lassan készül a csuklós Man, és az alapján már lehet.
  • Plett
    #12909
    Igen, a Man busz lesz az alap.
  • omsidriver
    #12908
    Egyelőre még nem lehet olyan csuklós buszt készíteni OMSI-ba, ami megfelelően működik.
  • adam993
    #12907
    Elvileg BkvFan csinálja 280-as Ikarust. Csak a 280-asnak kormányzott a C tengely, ha jól megfigyeled. Ezért tud ugyanakkora körben fordulni, mint a 260-as. Csak ezt valahogy meg kellene oldani a játékban.
  • Plett
    #12906
    őő egy gyorstalpalót kaphatok erről? :)
  • adam993
    #12905
    Jut eszembe...Az Ikarus 280-on hogy lesz megoldva a C tengely kormányzása?
  • fuszhi
    #12904
    Hát hatalmas vagy :) Ez tetszik.
  • kuhnzsolt
    #12903
    Jelcz Vero, és nem!
  • Robi546
    #12902
    Nekem a busz tetszik, mi a neve ? És le lehet tölteni ?
  • omsidriver
    #12901
    A képek alapján tetszik. :)
  • alexander1993
    #12900
    Oké. Sok sikert!
  • kuhnzsolt
    #12899
    nem fiktív! Valós (érd) pálya ez után várható
  • alexander1993
    #12898
    Tehát akkor ez valós pálya ugye?
  • marka47613
    #12897
    Szuper lesz a pálya, csak így tovább!
    Nekem nagyon bejön a képek alapján!
  • kuhnzsolt
    #12896
    Üdv mindenkinek! Íme néhány kép az épülő pályámról! A pálya neve újtelep névről Omsi megye névre változott! Tartalmazza (eddig!) Újtelep városát [ez egy nagyobb kiterjedésű város] Ostoros községet [itt található garázs], e két helyterület között van helyközi busz! Tartalmazza továbbá Istvánfalvát [12 házas falu] Recentes vidéki nagyváros, ide újtelepről távolsági járat ami tovább halad még 20 km-s távon Pottyán megyeszékhelyre!
    Tervezem és már elkezdtem egy kb 80 km autópályát ami majd Bp. Népligetre visz! HELP NEM TUDOM, MIÉRT DE MÉG MINDIG NINCS RAJTA TEXTÚRA (MÁR MINT NÉPLIGET OBJEKTUMÁN!)
    Megjegyzem a pálya nálam még nem akadozik, betöltése kb. annyi mint berlin. Természetesen gyenge gépen hosszabb idő lesz!

    Várható kiadás: 2012.

    A képek között lesz valami eddig nem emlegetett dolog is!

    Akkor képek:



    A többi kép itt:

    Csak a mai: 2012.02.03.-i feltöltések az Omsi megye pálya képei
  • Zoliikp
    #12895
    Ez igaz, jó tipp, csak véletlenül másik pályánál meg az lesz a gond...
  • kuhnzsolt
    #12894
    Ja,csak kicsit hiányos ai-ként! Ajtó, külső átlátszó
  • dgufoplast
    #12893
    Az jó de én mondtam hogy nem próbáltam meg nem is foglalkoztam dologgal de akkor ezek szerint jó
  • fjx235
    #12892
    Viszont a 260-as kitünően üzemel AI-ként!
  • Martinez01
    #12891
    OFF: Telinyomják sokmindennel, de a hiányosságokat úgysem tudják pótolni...
  • fjx235
    #12890
    Vagy kiveszem a többi festést busz mappájából,és csak a BKV-s marad és akkor csak azt tudja használni.

    Ezt a garázsba rakom dolgot még nem értem de próbálkozom!
  • dgufoplast
    #12889
    OFF: Rész helyet részt lett volna
  • dgufoplast
    #12888
    Így már érthető a dolog csak én még nem voltam abba részbe de majd fel fedezem azt a rész is jó jön a dolog a pálya építésnél majd egyszer
  • Zoliikp
    #12887
    Én is a Bad Kinzau-t akartam mondani...
    Csak nem azt a fáljt, hanem az AI-listát...

    Van benne egy felsorolás [aigroup_depot_typgroup] vezérlővel.
    Alatta a sorszám, hogy a listában hanyadik a busz, a kocsiszáma, alatta pedig a festés neve...
    Nem tudom, mennyire lenne szükség, 10 darabot rakj így a garázsba....
  • dgufoplast
    #12886
    Ott még abba a részbe nem voltam vagy is nem nyúltam bele de lehet meg lehet adni neki de hülyeséget nem akarok mondani de Bad_Kinzau amf be van olyan rész ahol meg van adva hogy milyen festést használjanak a buszok
  • fjx235
    #12885
    Most már az sikerült,hogy csak MAN NL202 legyen,már csak azt kéne tudnom,hogy a festést,hogy tudom megadni,hogy csak BKV legyen!
  • dgufoplast
    #12884
    Mindent át írtál amit kell meg csak az akarod hogy a MAN NL202 járjon rajta vagy a többi jármű is vagy csak MAN NL202 BKV festéssel ?
  • fjx235
    #12883
    Megint megpróbáltam a kispest pályánál átírni a listát,de amikor elindítom a játékot hibát ír!

  • dgufoplast
    #12882
    Ikarus 415.04 nem javaslom mert be fogja fogni a gépet meg nem AI-nak lett tervezve meg van pár hibája is ami véget nem lenne jó többiről nem tudok
  • fjx235
    #12881
    Sziasztok!

    valaki tudna abban segíteni,hogy az AI listát,hogy kell módósítanom,ahoz,hogy csak BKV festésű NL202-es járjon rajta?

    Már próbáltam a leírás szerint,de vmiért nem jó!

    A 415-t és a 260-t lehet AI ként használni?

    Előre is köszönöm!
  • Robi546
    #12880
    Na próbáltam, kivettem a FBW és a Karosa B732 -es buszt és már jó!! Nem ugrál. :) Köszi a segítséget.
  • Routeres
    #12879
    OFF: Harmatgyenge szárnypróbálgatás... A TML-nek esélye sincs.
  • fuszhi
    #12878
    OFF: igazából a táj is sokat dob az élményen, na és az is sokat dobna ha lenne pálya szerkesztő is. Hisz a vonat szimulátorokhoz is most már van szerkesztő.
  • kem001
    #12877
    OFF: Topikot tévesztettél..
  • Plett
    #12876
    OFF: hát nem tudom... nekem nagyon Bus Cable Car Simulatornak tűnik az egész, ott meg az istenért sem bírtam beállítani a DFGT-met hozzá... szóval nem várok túl sokat tőle:)
  • wollnerd #12875
    OFF:Harcba fog szállni az OMSI-val? Úgy tűnik...