63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • Robi546
    #14279
    Üdv!

    Lenne 1 kérdésem!

    Szóval van-e alapból kör forgalom object/út szakasz/Spline a játékban ? Csak egy normális kör forgalom hogy az úthoz tudjam csatlakoztatni.
  • Warrior888
    #14278
    Jó nagyon, de a hanggal szerintem valami nem stimm. Az Ikarus hang update-tel ellátott lengyel 260-as hangja sokkal jobban emlékeztet az igazira.
  • Bustom
    #14277
    Nem jött össze a kép beszúrás :D Szóval az Ikarus/ARC V134 mikor jön?
  • Bustom
    #14276
    Srácok! Ez a busz mikor jelenik meg?:
  • Routeres
    #14275
    Szerinted?
  • Norbi779
    #14274
    Ez a busz meg van csinálva az OMSI -ba?
  • bocskor3
    #14273
    Ezt láttátok már? nekem nagyon tetszik. :P
  • bocskor3
    #14272
    M
  • rarma
    #14271
    Tudd valaki segíteni abban, hogy a volvo 7700 tipusú buszt, az E gombon kívűl mivel lehet elindítani a motort, mert már végig nyomkodtamaz összeg gombot ,de semmi.
    Előre is köszönöm a segítséget !
  • omsifan
    #14270
    Semmi gond. :)
  • bocskor3
    #14269
    Hú igazad van. :) Bocsi hogy megkérdeztem. :D
  • omsifan
    #14268
    A csendesrábásnak nincs is hídhangja, csak olyan, amit lehetetlen felvenni, mert a motor teljesen elnyomja. Ha megnézed a két buszról a videót, más hangjuk van.
    Ez a csendes hidas busz, a CCV-449.
  • bocskor3
    #14267
    OFF: és különösen az*
  • bocskor3
    #14266
    Hú nagyon tetszik! Imádom a hangját is és mindent a buszban. Nagyon szép lesz gratulálok!
    RE:omsifan Már értem a különbséget a tieid is nagyon tetszenek!! Én a különösen az hogy az egyikben Szívómotor van a másikban meg már modernebb turbófeltöltős motor mind2-vel fogok majd menni.
    Még annyit hogy a turbósban abban lesz turbóhang/másabb lesz a hangja mint a szívómotorosnak? és a "csendes Rába hidas buszban tényleg csendesebb lesz a híd hangja? Amúgy gratulálok mindkettőtöknek nagyon ügyesek vagytok!! Már nagyon várom!!!! <3 <3 <3
  • generalGGabe
    #14265
    Mint írva vagyon, még készül a pálya
  • rarma
    #14264
    Jó képek ! Ez melyik map ? letölthető valahol ?
  • halaszfi
    #14263
    Szia!parentold egymáshoz a depó két részét majd objekt beállítása és entry vagy exit.Nekem bevált.
  • Vazzeazze
    #14262
    Aha, értem...én eddig annyit vettem észre, hogy ha levettem 1-re akkor többen voltak a megállóban rám várva...de lehet csak optikai csalódás :)
  • Routeres
    #14261
    Amíg nekem tömik a búrámat a tanárok mindenféle jóval, addig átpasszoltam G.Gabe-nek a pályát, hogy legyen szíves tovább folytatni a projektet, mert különben karácsonyig sem végzünk.

    Kaptam is pár hangulatos képet:





  • sandor72
    #14260
    Ismételten köszi a gyors választ.
    Ok értem semmi gond marad az eddigi változat amit írtam a kérdésemben -> mivel kikapcsoltam az ütközéseket így át tudok menni rajtuk.
  • Routeres
    #14259
    @Vazzeazze: Ez a menetrendszerkesztésnél kell. Amikor készíted a menetrendet, be lehet állítani, hogy adott járatnak mekkora prioritása legyen. 1-2-3-4. A magasabb prioritásra beállított járatok csak akkor fognak megjelenni, ha magasabbra teszed a Schedule priority csúszkát. Azt hiszem...

    @sandor72: Én még máig nem értem, hogyan kell beüzemelni a depó sorompóját, éppen ezért nem tudom működőre megcsinálni... Schuldigung...
  • Vazzeazze
    #14258
    Ez a Schedule priority pontosan mit is jelent, vagy mit is állít? Van sejtésem de csak a jelentését tudom kb, hogy menetrend fontossága... ?
  • sandor72
    #14257
    Köszönöm a gyors választ kipróbáltam és tökéletes működnek az AI buszok. Lenne még 1 kérdésem a depóban a sorompók nem nyílnak fel ki és behajtásnál mivel kikapcsoltam az ütközéseket így át tudok menni rajtuk. Erre van valami megoldás?
  • Geri556
    #14256
    Ti tudtátok, hogy kiött a Dennis Dragon ?
    Keressetek rá a Youtubeon, az ott lévő link nekem nem töltött be.
    Amúgy ne várjatok nagy csodát, a műszerfalon semmi(!) nincs, a tükrök se jók...
  • omsifan
    #14255
    Tuuudom. :D Videóban mindig ilyen. Amúgy tényleg nem ilyen szoktam lenni. :D
  • adam993
    #14254
    4 perc körül, amikor szembe sávban mész, stb...:D
  • SnyperD
    #14253
    Kész vannak a kerekek :)
    Egyébként te tudnál majd segíteni script be ? :)

  • SnyperD
    #14252
    Hát hogy melyik mit tud egyikbe miért ezt szerelték másikba miért azt :) Más az áttétel?
  • ccv520
    #14251
    Mire gondolsz pontosan?
  • SnyperD
    #14250
    Most fogtok megkövezni de én tényleg nem értek hozzá de valaki leírná hogy a különböző váltófajták mit tudnak? PL Prága Voith... ?
  • Routeres
    #14249
    Az AI Traffic beállításoknál, a Schedule priority-t állítsd 4-re.
  • ccv520
    #14248
    Igen, a prágásak ilyenek...
  • sandor72
    #14247
    Sziasztok!

    Felraktam a Kispest 1.4 -es pályát és nincs rajta AI busz forgalom pedig fent van a MAN NL202 -es busz is ami kell az AI működéséhez. Nem értem mi lehet a gond.

    Előre is köszi a segítséget
  • omsifan
    #14246
    Prága váltós. Azért gyorsul neki olyan lassan.
  • omsifan
    #14245
    Ja egyébként felsorolom a különbségeket: (Vagyis illetve a tulajdonságokat)
    BAS-953: Ikarus 256.50E LUX, tehát légbefúvós. Rába D2156 HM6U szívómotoros, 0-ás Rába hídja van, trilex felnis, 1981-es, vastagtámlás ülése van.

    BSN-548: Ikarus 256.50V, nincs légbefúvó. Rába D10 turbós motoros. Vékonytámlás, de még a régifajta ülés van benne. Nagy Rába hidas. 1984-es Trilex felnis.

    FIS-052: Ikarus 256.50V, nincs légbefúvó. Rába D10 turbós motoros. Vékonytámlás, de még a régifajta ülés van benne. Nagy Rába hidas. 1985-ös Rába felnis. (Szinte csak be kellett másolnom 548 szövegét. :D

    CCV-449: Ikarus 256.50V, nincs légbefúvó. Rába D10 turbós motoros. Vékonytámlás, új ülés van benne. (Sz@r ülés :D) Csendes Rába hidas. 1989-es Rába felnis.


  • bence099
    #14244
    @CCV-520 @ omsifan : garatúrálok a buszokhoz már csak a letöltési link
  • SnyperD
    #14243
    Lehet hülye kérdés de miért ilyen lassan gyorsul? Vagy csak nem nyomod neki ? :)
  • omsifan
    #14242
    Köszönöm mindenkinek! Utasok nélkül miért ne vezetnék így? Amúgy jobban szoktam... :)

    Amiket a múltkor linkeltem, mindet megcsinálom és ki fogom adni.
    Tehát:
    CCV-449, FIS-052, BSN-548 és a kedvencem, BAS-953.

    Már manuális váltó van benne. :)
  • ccv520
    #14241


    A német fórumon kérték, hogy csináljak videót a ráncosról is, gondoltam ide is berakom.
  • bocskor3
    #14240
    Nekem is meg van a próbaverzió és semmi baj vele még mindig műkszik! Pedig már vagy 3 hónapja megvan. :)