63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • vikimaki1
    #14399
    Nekem már egy órája tölti, mert ez a sz*r Hotfile lekorlátoz és a net is lassú peig már meglenne és rakhatnám fel Neked.
  • vikimaki1
    #14398
    EMBEREK! Valaki ha meg van neki már a Merci akkor az rakja fel légyszíves erre az oldalra!!
  • bocskor3
    #14397
    Nagyon megköszönném de ha végképp nem lesz jó majd valakit megkérek hogy skydrive-ra vagy mediafirerre töltse fel csak ne ez a hülye hotfile.
  • vikimaki1
    #14396
    Az a baj, hogy nekem lassú a netem, mert ha gyors lenne felrakhatnám valahova neked.
  • bocskor3
    #14395
    Semmit,újraindítottam a gépet,kitöröltem az összes előzményt de így se jó. :(
  • vikimaki1
    #14394
    @kem001: arra gondoltam...
    @bocskor3: Nekem ezekben a pillanatokban is tölti. Nem töltöttél le mondjuk kicsit kevesebb mint 30 perce onnan vmit?
    @LMG123: Erre én is gondoltam, am kösz a felvilágosítást!
  • LMG123
    #14393
    Vagy amilyen billentyűkombinációkra be van állítva az IBIS,működik az úgy is,nem kell a felső menüből,mert úgy nem tudod léptetni az IBIS-t... :D Le van scriptelve az IBIS,csak leanimálva nincsen. :)
  • bocskor3
    #14392
    Nekem nem töltődik le a Merci ;( Egyszerűen nem értem a Mediafire-s link
    sz*r a hotfile meg azt írja h én éppen letöltök. PEDIG NEM Valaki tudna segíteni?
  • kem001
    #14391
    Úgy tudod kiírni a járatszámot, hogy ha előhívod alt-al a felső menüt, és beírod kézzel a járatszámot és legördíted a megállót
  • vikimaki1
    #14390
    Nem???????????Pedig mondom én letöltöm hazamegyek, és egy kész busszal szaladgálok. De ha az ingame menüben a 92- re kattintok akkor lehet vele szállítani?
  • kem001
    #14389
    Én sosem kapcsoltam ki eddig még, csak ennél az egy busznál. Mercedes viszont nagyon jó lett, csak sajnos az IBIS nem jó..
  • vikimaki1
    #14388
    Köszi, amúgy én ritkán kapcsolom be a jegyeladást. És még nem tudom mert jelenleg csak egy laptop áll rendelkezésemre amin nem lehet OMSI-zni. De jó mert tudom olvasni a fórumot.
  • kem001
    #14387
    Azért próbáld ki, jegyeladást meg kapcsold ki. Nekem tetszik a busz
  • vikimaki1
    #14386
    Pedig azt hittem ez amit kiadtak az ennek a folytatása. áhh mind 1
  • kem001
    #14385
    Itt legalább van buszjegy, de amit kiadtak, abban nincs sajnos
  • Robi546
    #14384
    ez azért durvább. :D
  • vikimaki1
    #14383
    WTF??????????????
  • vikimaki1
    #14382
    Itt egy régebbi videó a Scaniáról:
  • vikimaki1
    #14381
    Bár erősebb lenne a gépem és vinné, mert még sima Berlin minimumon is éppen hogy nem laggol.
  • vikimaki1
    #14380
    Köszi!
  • kem001
    #14379
    Ez a Moges 1.0
  • vikimaki1
    #14378
    Ez melyik map (lesz)?
  • Warrior888
    #14377
    Overtaking Prohib. : Előzni tilos
  • kem001
    #14376
    300-as járat tesztbusza
  • LMG123
    #14375
    regisztrálni kell
  • GMI
    #14374
    Én vagyok a map készítője csak bocskor3 fogja a menetrendet csinálni meg a Hof fájlt is. Hát megköszönném ha készítenél/linkelnél Tescot,Lidlt,Spart,Profit,és Egy plázát buszvégállomással.A plázáról Itt találsz képeket. Előre is köszi!
  • Robi546
    #14373
    Értem, köszi. Na egyenlőre ennyi a map készítés, este 6-7 fele még folytatom. :)
  • Warrior888
    #14372
    Közben kipróbáltam a Scania-t, nagyon tetszik. Tény hogy van még munka vele, de nekem már most is tetszik. Egy élmény volt végigszáguldani a Bad Kinzau mapon vele, nagyon szépen szedi a lábát a pörgős kis turbódízel. :)
    Kézi váltóval aztán maga a mennyország lenne. :)
  • omsidriver
    #14371
    1. nem tudom
    2. (no unscheduled traffic) ha bejelölöd, nem lesz forgalom azon a path-en
    3. nem lesznek autók a bejelölt path-en
    4. teherautók is fognak járni a bejeölt path-en
    5. buszsávban érdemes használni: a buszsáv path-nél bejelölöd, hogy cars prohibited, Buses & Cabs allowed: csak buszok és taxik fognak járni a path-en.
  • ekepista
    #14370
    tudnátok egy müködő scania busz linket neket küldeni mert ahol fent vanb alink onét én nem tudom leszedni köszi
  • Robi546
    #14369
    valaki még elmondaná nekem hogy mit jelentenek a következő funkciók/pontok ? A Traffic Rulesben van szóval:

    Overtaking Prohib.
    No Scheduled Traffic
    Cars Prohibited
    Trucks allowed
    Buses & Cabs allowed
  • ekepista
    #14368
    sziasztok a scania buszt honét szedjem le asegítséget előre is köszi
  • Robi546
    #14367
    jah már látom. :D Nah majd később letöltöm.
  • halaszfi
    #14366
    Bocsi itt van az előző a scania.
  • olimano2222
    #14365
    nem random-ba töltenéd le szeríntem a kedvenc buszod lenne
  • Robi546
    #14364
    Na már megtaláltam.
    Viszont lassan el jutok oda is hogy megcsinálni a Route -t tehát a Buszon ki írni fentre a szöveget hogy honnan hova megy és úgy hogy az utasok is beszálljanak, ezt hogy tudnám meg csinálni ? Előre is köszi.
  • halaszfi
    #14363
    Itt van.
  • Robi546
    #14362
    Forrás ? Tehát képek,stb... Nincs róla ? Mivel randomba nem töltöm le a 339 MB -t :)
  • Robi546
    #14361
    Köszi, tudom hogy 300m és nekem úgyis van, külön-külön csak onnan tudom hogy több mint 20KM mivel most csináltam meg a Farkasd > Sellye útvonalat és 17 000 méterre méreteztem át a képet. :)
  • halaszfi
    #14360
    Jó busz, szépek a belső textúrái.