63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • generalGGabe
    #14239
    A DE nem ingyenes progi.
    Az ingyenes az a blender.
    szóval ilyen linket ne itt keress, a hsz-írásnál is kérve vagyon, h ne warezkodjunk.
  • bocskor3
    #14238
    NE!!! nem amúgy tessék. :D:D:D
  • GMI
    #14237
    Valaki tudna adni egy letöltési linket Deep Exploration-höz?
  • Penge88
    #14236
    Ezt örömmel hallom! :) Mármint, hogy készül :D Várom, főleg annak tudatában, hogy remélhetőleg hamarosan egy egész távolsági ikarus flotta lesz elérhető omsi-hoz.

    ozimak: Lehet most készül a dolog programozás része. Amit eddig kaptunk, az a busz vizuálisan, de a konkrét csukló működéséről még semmit nem kaptunk. Remélem, hamarosan hírt kapunk arról is.
  • bocskor3
    #14235
    Készül! az Oroszlány-Tatabánya vonal GMI jóvoltából kb ugy 40%-nál áll (azért nincs semmi új a fiktív buszunkról)
  • Penge88
    #14234
    Szééép, remélem manuális váltóval készül :) És azt is, hogy hamarosan magyar helyközi pályák is készülnek.
  • ozimak
    #14233
    Nem tud valaki valami közelebbit a MAN NG272-esről? A hivatalos fórumon január 27.-e óta nincs semmi új Lehetséges,hogy leálltak vele?
  • bocskor3
    #14232
    CCV-449-et és BAS-953-mat is ki fogod majd adni? Amugy mind2 nagyon gyönyörű lesz!!! De mi a különbség a
    2 közt? azt látom hogy az egyik 256.50V a másik meg 256.50E-Lux de mi a különbség köztük? amugy meg gratulálok már nagyon várom. ;)
  • adam993
    #14231
    Remélem jogsid nincs...:D
  • Zoliikp
    #14230
    Amiket állítgattál nem sokban befolyásolja a játékmenetet.
    Inkább azok, amelyek ténylegesen megjelenítődnek:
    gyalogosok, parkoló járművek.
    Ide tartozik még, hogy mennyi a látóválság (mekkora távolságból legyen a tárgy látható), milyen felbontású textúrát használhat, a szomszédos terepszakaszok betöltése, stb...
  • omsifan
    #14229
    Köszönöm! FIS-052-ről most töltődik a videó.
  • kem001
    #14228
    1.01 a legfrissebb verzió. Mi a géped specifikációja?
  • kem001
    #14227
    Nagyon szép, gratula
  • omsifan
    #14226
    Bemutatom CCV-449-et! :)
  • rarma
    #14225
    Sziasztok!
    Lenne egy kérdésem felétek,nekem az 1.01 verzió van,és néha rázkódik minden a játékban,pedig már mindenféle módon állítottam,a tükrözést vagyis az árnyékot,lejebb vagy teljesen levettem,
    az FPS-t is levettem teljesen,aztán kipróbáltam úgy hogy fel vettem teljesen,akkor is néha rázkódik. Akkor mos hogyan tudnám elérni azt, hogy ez a rázkódás ne időnként ne jelenjen meg?.
    Nincs valami játékverzió frissitő patch?,példáúl egy 1.02 patch vagy valmi ilyesmi , amitől esetleg elmúlna ez a rázkódás dolog a játékban?.
    Ha valaki tud ilyen verzió frissítésről,hogy honnan tudnám letölteni,nagyon megköszöném ha belinkelné nekem ide.

  • SnyperD
    #14224
    Ilyen egyedi kijelzőbe tudna valaki segíteni ? :/
  • TheSosy
    #14223
    kérdés: ez mikor jelenik meg?
  • TheSosy
    #14222
    Köszi :)
  • halaszfi
    #14221
    Bad Kinzau 2.0
  • TheSosy
    #14220
    Hy! Tud valaki olyan pályát ajánlani amin van sok útljavtás,lezárás meg ijesmi a berlinen kívül? thx
  • SnyperD
    #14219
    Na akkor most csinálhatok minden kijelzőt gombot tehát működni fognak majd omsiban ? :) ( Minden alatt minden műszerfal elemet értek )
  • ccv520
    #14218
    Nekem ez az ülés van benne, nem észleltem ekkora FPS esést.
  • vzsolo
    #14217
    A vonal (pontosabban él) az edge, ami két vertexet (pontot) köt össze. A face pedig maga a polygon, amit legalább 3 edge határol.

    OFF:
    @SnyperD: Miért ne lenne legális a µTorrent? Maga a bitTorrent, mint protokoll is legális.
  • Geri556
    #14216
    A több fokozatúak egy karban nyilvánulnak meg :)
    A scripteken múlik inkább.
    Szerintem meg lehet csinálni, ha az 5-6 sebességes manuális váltó is megoldható :)
  • ekepista
    #14215
    ahang frisétést hova kell tenni mejk mapába mert abuszt aszt tudom asegítséget előre is köszi
  • bocskor3
    #14214
    (csak kattints az aláhúzott betűkre) ;)
  • bocskor3
    #14213
    Busz
    Hang frissítés
  • ekepista
    #14212
    sziasztok az ikarus 415 ös buszt eltudnátok nekem küldeni előre is köszönöm
  • SnyperD
    #14211
    Köszi én kérdeztem amúgy :)
    Ő lenne egy olyan kérdésem hogy a modellembe csinálhatok saját műszert is ? Megoldható a működése ? :)
  • Martinez01
    #14210

    OFF: Látom, volt itt téma a retarder egy pár HSZ-el lejebb, csak annyit fűznék hozzá, hogy több autóbuszban 4-5 fokozatú retarder van (pl:Ikarus 350 ott 5 fokozatú van, Credon EN12-esen is 5.), java részében inkább fékrásegítőként alkalmazzák. Illetve télen amikor mínuszok vannak, akkor nem szokták használni, mert túl erősen fogná meg a kardánt, és kicsúszna a busz hátulja.
    Üdv:
    Egy buszos kolléga :)
  • ekepista
    #14209
    sziasztok a liaz 5256os busznak hogy lehet az ajtaját kinyitni
  • vikimaki1
    #14208
    Kösz a válaszokat!
  • Routeres
    #14207
    Az Addon Manager 1.2.4 dobálja ezt a hibát. Az 1.2.3 tökéletesen működik.
  • bocskor3
    #14206
    Nekem is ezt csinálja! Amugy próbáld meg a kompatibilitási hibák elhárítását (jobb egérgomb) ha látom win7-ed van am nekem is.
  • vikimaki1
    #14205
    És ezzel mit lehet tenni?
  • vikimaki1
    #14204
    Sziasztok! Mi a baj a Microsoft .Net keretrendszerrel, ha ezt Írja ki az Addon Managernél:/kép/:
  • bence099
    #14203
    köszi
  • VL67
    #14202
    Kritikának is jogos, de ezen a ponton az ülésnél végleg elfogyott a lendületem, így sajnos nem készült egy hozzávaló ülés a modellhez.
  • Zoliikp
    #14201
    Nem kritika volt, csak SnyperD által készített ülésére reagáltam.
    A sok apróság, ami a fülkében "adja az életérzést", pont azok miatt lesz gumilabda a buszból...
  • VL67
    #14200
    Ezen a ponton maradt abba a modell karcsúsítása.
    Az ülés méretét kb. a felére lehetne csökkenteni, de ezt már valaki másnak kell megoldania...