63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • SnyperD
    #14319
    cca 19 cm elég egy manuális váltónak buszban? ( oldal mozgás ) ?
  • Erlau Trans #14318
    :)
  • LMG123
    #14317
    Nem kell türelmetlenkedni...te állandóan csak türelmetlenkedsz...leállhatnál már tényleg!
  • Plett
    #14316
    Én hasonlót láttam a 85E buszon - 280-as az is - kb 2 hónapja, hogy indulásnál egyfolytában kilengett 100-ig és végig furán mozgott. :)
  • Ikarusfan
    #14315
    OFF: Életemben először láttam 280-as km óráját 100-nál...pedig 40-nel se mentünk. Valami nagy gubanc lehetett az órával, mert a pirosnál gondolt egyet, és ki-kitért a végállásig...
  • szaszy0830
    #14314
    oks!köszi:) arra voltam kíváncsi hogy készülődik.
  • Robi546
    #14313
    Köszönöm! :)
  • dgufoplast
    #14312
    Készül majd látod a fejleményeket a készítőtől
  • szikszaicsabi
    #14311
    Remekül néz ki már most! Sok sikert a továbbiakhoz!
  • szaszy0830
    #14310
    Sziasztok!Érdeklődnék, hogy hogy áll az Ikarus E94-es jószág?:)
  • Robi546
    #14309
    Egyébként készül a busz megálló Gútán/Kolárovo, hoztam képeket szerintetek milyen ? És még most fogok oda rakni házakat meg még pár dolgot ami kapóra jön. :D
    Képek:





  • Robi546
    #14308
    Értem. De ha csak custom tehát én állítom be az idő járást, naposról olyanra hogy Extreme Heavy Snowot rakok akkor idővel be havasodik a tiszta út ? Választ előre is köszi.
  • omsidriver
    #14307
    Ha havas úton mennél, állítsd az időjárást heavy snowfall-ra.
  • Robi546
    #14306
    Üdv!

    Azt akarom kérdezni hogyha esik a hó kb. 1-2 órát akkor az út idővel havas lesz mint a Bus Simulator 2012-ben ? Előre is köszi a választ.
  • rarma
    #14305
    Üdvözlet mindenkinek!
    Lenne 3 kérdésem felétek, nem tudom tudd e valaki benne segíteni.
    1 : Letöltöttem a moges mapot az omsiba,és ezzel kapcsolatba lenne egy kérdésem,hogy a 304-304N járat nincs benne, azt honnan tudnám letölteni?,mert már néztem pár oldalon de nem találtam.
    2 : A másik kérdésem az lenne,hogyan lehet a játékban pillanatképet készíteni? ha van ilyen lehetőség benne.
    3 : Egyben az utolsó kérdésem,az utasok létszámát hogyan lehet nővelni,a játékban hogy a buszmegállóban és buszon is sok utas legyen?.
    A válaszotokat előre is megköszönöm !
  • gabesz012
    #14304
    Fülkéből tényleg másabb hangjuk van, eddig IkarusV134 hangja a legélethűbb. Két szemléltető videó; az első MVG318-as híd+ "sima" D10. A második ZF híd+ D10 uts160. Eddig mindegyik inkább az elsőre hasonlít, miért nem szereti senki a csendeshidas hangot? :) Meg ZF-es 200-ast sem csinál senki? :(

    1.

    2.
  • H7
    #14303
    hali mindenkinek!!
    van vmi más lehetőség az aerosoft aktiválására,mert semeik serial-al sem sikerül aktiválnom ://
  • Vazzeazze
    #14302
    Szia! A lengyel 260-ashoz készített hang modot szeretném kipróbálni. Tudsz dobni nekem egy linket?
  • Warrior888
    #14301
    Bocs a dupláért, most jutott eszembe: bár bal 1-ben nem ültem, de az az mögötti ülésen igen. Kétlem hogy sokkal másabb lehet a hang a sofőrülésben, mivel az itteni sofőrök csak elvétve, nagyon ritkán csukják be a fülkeajtót.
  • Warrior888
    #14300
    Nem vitatom, lehet hogy a nógrádosoknak ilyen a hangja, de Pannon Volánossal naponta utazok kb. 15km-et, és a lengyelhez készített hang modban leltem meg azt amit hallani szoktam.
    Bal 1-ben természetesen nem ültem, nem vagyok buszsofőr.

    Persze sértésnek ne vegyétek amit írok, pusztán gondoltam leírom amit gondolok. Egyébként a többi hanggal abszolút ki vagyok békülve, az ajtók illetve a zörgés perfect Ikarus. A modellt nem is jellemzem, annyira szép.
  • Plett
    #14299
    csatlakozhatsz a soraimba, én is szeretném tudni ;)
  • ccv520
    #14298
    Igen.
  • bence099
    #14297
    köszi
  • halaszfi
    #14296
    www.omnibussimulator.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=2500
  • alexander1993
    #14295
    Azt nem tudni, hogy Nemeza mikorra készűl el?
  • Plett
    #14294
    szinte mindegyik Ikarus csak utána fog :)
  • bence099
    #14293
    szerintem nincs baja a hangnak csak nemeza után adhatod ki ?
  • bence099
    #14292
    aha de onnan hogy tudom le tölteni ?
  • vikimaki1
    #14291
    Van Addon Managered?
  • bence099
    #14290
    tudnátok egy letöltési linket adni a Addon simple streets-hez ?
  • ccv520
    #14289
    Tehát kb azt hallod, mint a videón van.
  • vikimaki1
    #14288
    Szia! Én kíváncsi vagyok a felvételeidre! Ha gondolod tényleg szúrhatnál be videót, ha megteszed akkor azt megköszönöm!
  • IkarusV134
    #14287
    Nem tudom ezt mirefel alapozod. Nekem meg egyáltalán nem tetszik egyik Ikarus hang sem ami eddig kiadásra került. Mondom ezt úgy ezidáig Ikaruson ráadásul 260-ason ültem. Kiváncsi lennék mennyit ültél bal 1-ben, mert akkor rájönnél az ami a játékban van köszönőviszonyban sincs azzal amit a fülkében hallasz. Ha magadra zárod a fülkét, jobbára csak a kormányszervót hallod egy kis motor zajjal. A hídból meg még kevesebbet hallasz. Ha tömve a busz is emellé akkor még a motort sem hallod, csak a szervót. Lehet ezt tovább árnyalni azzal, hogy csapágy zajokat teszek bele, de nálunk éppen ilyen busz nincs.
    Ez steril körülmények között felvett hang, kiváló minőségben. A híd hang is ilyen. Ha gondolod szúrók be videót a valódi BRF-827-ről vagy a DZA-825-ről amikből a hangokat vettem fel.
  • SnyperD
    #14286
    Ha van benn egy o3d fájl a saját buszom mappájában annak hogy adoom meg a koordinátáit? hogy pontosan illeszkedjen?
  • ccv520
    #14285
    Nem tudjuk.
  • ccv520
    #14284
    Lehet, de ennek a busznak ilyen a hangja majdnem a valóságban is.
  • Robi546
    #14283
    Rendben, köszi. És még azt szeretném kérdezni hogy: ha például teszek hó esést de az utakon még nincs hó akkor egy picit később lesz úgy mint a Bus Simulator 2012-ben ?
  • Zoliikp
    #14282
    Az E gomb csak az áramot kapcsolja.
    Motor indírása/leállítása az M gombbal lehetséges, és csak akkor, ha a váltó üresben van (N)

    Tehát, ha játszunk a betükkel:
    N, E, M, és működik...
  • omsidriver
    #14281
    Alapból nincs, de ha letöltöd az Addon simple streets-et, abba lesz.
  • omsifan
    #14280
    Szerintem ez jobb ebbe a buszba. A nógrádos 260-asoknak amúgy is ilyen a hangja.