63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • GMI
    #14524
    Elnézést igaza van!!
  • bocskor3
    #14523
    A MI fiktív buszunk!! Jó? :)
  • GMI
    #14522
    Az én fiktív buszom most:
  • SnyperD
    #14521
  • atty707
    #14520
    ha a pályaszerkesztőre gondolsz, benne van az omsi-ban.
    Az omsi.exe-t a -editor paraméterrel kell indítani, vagy a start menüben keresgélj!
  • rarma
    #14519
    Köszi a választ Kem001 és Wornerd !
    Az omsi editor-t honnan tudnám letölteni ?
  • atty707
    #14518
    Az a csomag működik...
  • Robi546
    #14517
    Sky Driveról szedtem bár lehet omsi.hu volt. :D Na szóval akkor tud valaki olyan linket adni ami működik ? Előre is köszi.
  • atty707
    #14516
    ha az omsi.hu-ról szedted le a csomagot, akkor a hiba Nálad lesz. Most próbáltam ki egy újratelepített OMSI-val, és gond nélkül működik a busz a hang frissítés nélkül, és azzal is.
  • Robi546
    #14515
    én tudom hogy mit jelent, nem kell google fordító. :) És már kb. beraktam 15x a buszt és nem megy pedig ma fél 11kor telepítettem újra a játékot, 1.01 -es patch fent akkor mi lehet a hiba ? :S Esetleg más link, honnan tölthetem le ?
  • bocskor3
    #14514
    A datei nicht gefunden azt jelenti hogy fájl nem található csak haszbáld a google fordítót. amúgy meg próbáld meg letörölni a buszt és rakd be még1szer. ;)
  • Robi546
    #14513
    Pontosabban ezt írja ki amikor kiválasztom a Mercedes buszt.
    Datei Nicht gefunden.
    Zugriffsverletzung bei Adresse 004E56F6 in Modul "Omsi.exe".
    Schreiben von Adresse 00000020
    Ez mitől lehet ? :S És nem tudok menni a busszal mert ezt irkálja ki. Előre is köszi a segítséget.
  • bocskor3
    #14512
    Print screen-t megnyomod leteszed tálcára aztán megnyitod a paintot utána ctrl+v és mentsd el. ennyi.
  • kem001
    #14511
    Printscreen gombbal
  • Robi546
    #14510
    Nekem miért nem megy az új merci amit most adtak ki ? :( Amikor ki választom a buszt akkor ezt irja: Data nicht Gefunden. és még valami Adresse 0x..... ilyesmit és valami "Omsi.exe" Hiba féleség. Mi lehet a baj ? 7 Zipel ki csomagoltam egyszerre mind a 4 partot + a Merciből be raktam amit kellet. :S De nem jó. Válaszokat előre is köszi.
  • rarma
    #14509
    Pillanatképet hogyan tudok készíteni a játékból?
  • SnyperD
    #14508
    OFF: Találtam képeket modellezőknek jó meg nézegetni :D
  • atty707
    #14507
    webes felületen jobb klikk, beágyazás.
    felugró ablakban katt a gombra, erre kapsz egy teljes frame html-kódot
    ebből kell a https:..-t kiszedni, az a megosztási link.
  • Robi546
    #14506
    Köszi! :)
  • SnyperD
    #14505
    Hogy osztok meg skydrive ról? hol van megosztási link?
  • Dupi30
    #14504
    Sziasztok! Az ikarus 260-asnál ütközök olyan hibába hogy mikor a maniális váltóval rendelkező modellel szeretnék menni akkor hibaüzenettel kidob a játékobol. Ennek mi az oka szerintetek?
  • SnyperD
    #14503
    Megpróbáltam data.hu ra de egy szar most megnézem azt a sky drive ot :D
  • Robi546
    #14502
    Okés, köszi. :) Aztán léci linkeld be ide vagy privátba küld a linket,mind1. :)
  • SnyperD
    #14501
    Már rakom :)
  • Robi546
    #14500
    Üdv!

    Valaki össze csomagolná nekem a Splines mappát és feltöltené valahova ? Mivel újra instaáltam az OMSI -t mert még januárban amikor kezdtem a map készítést elrontottam az alap Grundorf pályát. xD És most a saját mapom nem találja meg az Utakat a Splineokat ezért nem tölti be. :S Előre is köszi.
  • wollnerd #14499
    Billel. Plusz Ctrl+- is használtam, hisz az a Ziel, de akkor se történik..
  • SnyperD
    #14498
    Google sketchup 8 Pro, egyszerű és lehet jól exportálni :D
  • omsifan
    #14497
    Meglesz csinálva a laprugó mindenképpen! :)
    Robi546: Én 3ds max 2012-ben.
  • Robi546
    #14496
    Ti miben modellezitek a Buszokat OMSI-ba ? :)
  • vikimaki1
    #14495
    Hogy írtad be a járatot? Úgy, hogy látatlanba Ctrl+* és Ctrl+/ ? Mert ha a alt gombot nyomtad és ott választottad akkor nem fog működni! mert ott csak a végállomást írja ki. nem a járatot
  • wollnerd #14494
    Az új MB támogatja a hangos-bemondást? Próbáltam több pályán is, de hiába nyomom a Q-t, nem szólal meg a bemondás, csak az megállóváltás kattanása!
    Akkor minek van az Ansagen mappája??
  • Vazzeazze
    #14493
    Azt meg tudod csinálni, hogy a laprugó rázza szét a seggünket? :) Csak az élethűség miatt :)
    A lengyel 2.0-as 260-ashoz nem tud valaki erősebb motort?
  • kem001
    #14492
    Nagyon jó lett a Mercedes motorhangja, köszi a készítőnek!
  • SnyperD
    #14491
    Modellezőktől kérdezném : Az miért van hogy pl egy ikarus modellen van x ezer kiugrás beugrás meg minden egyéb és nagyon kicsi a poligonszám, míg az én kockás modellem a 140k -t súrolta :D Az ülések lebutításával 70 re sikerült visszavennem. Ötlet?
  • matec1996
    #14490
    Nálunk a szabolcs volánnál ilyen váltókat tettek a rába contact és a 415-ös ikarusokba nem lehetne az omsiba valamélyk buszba ilyet rakni
    http://postimage.org/image/h3uudcg3h/
    Bocskor3 nem tudnád feltölteni ?
  • bocskor3
    #14489
    LOL
  • TheSosy
    #14488
    OFF: Szeretlek google fordító..xd
  • bocskor3
    #14487
    Amúgy létezik a valóságban a buszokhoz félautómata váltó? Csak mert én az új Mercedest megcsináltam 6 sebességes félautómatára. :D
  • bocskor3
    #14486
    Nem.
  • matec1996
    #14485
    Azt szeretném kérdezni hogy Credo ec 12-est vagy Rába Contact-ot vagy Autosan a1012t lider valaki nem készít ?