63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • Haulin
    #17305
    Nem budapestiként én is azt mondom amit te. Szerintem egy pálya legyen olyan, hogy a többség igényét kielégítse. Például, városi járatok, távolsági járatok.(Hosszabb, rövidebb és a kettő közötti rés.)
  • omsidriver
    #17304
    Én is jobbra számítottam, de nagyon sok jobb minőségű pálya van szerintem.
  • Zoliikp
    #17303
    Valószínűleg egyedül vagyok abbéli meggyőződésemben, hogy ez a játék inkább az utasszállításról, nem pedig a száguldásról szól...

    Budapestiként nekem is mást jelent ez, mint esetleg más városban élő "kollégának".
  • Routeres
    #17302
    Nem tudom mit esznek az emberek az új Usedom-on...
    Nagyon egyszerű, nagyon egyforma, a talajt borító textúra meg nagyon sötét hatást kelt...

    Ahhoz képest mennyire várták a hivatalos fórumon is, meg amennyire beharangozták, nálam nagyon csúnyán leszerepelt.
  • Zoliikp
    #17301
    Addig nézegettem a gombokat, míg magamnak válaszoltam.

    Azért remélem érthető...
  • Zoliikp
    #17300
    Nem kövezek:
    - még nem teszteltem le, de a beállítások így vannak:
    (a mozgása még nem ezt mutatja)
    benn a kulcs, betolod, majd a baloldali gombbal áramot adsz;
    egy kicsit elfordítva helyzetjelző, tovább fordítva tompított fényszóró.
    A motor indítása/leállítása külön gombbal lesz/van.
  • Zoliikp
    #17299
    A honi garázs kiválasztásánál a UsedomHCS-t választva kapsz menetrendet, illetve lesz Route-d...
  • Plett
    #17298
    Nekem - viszonylag - nincs gyenge gépem OFF: (AMD Phenom II X6 1090T; ASUS M4A87TD alaplap; Sapphire Radeon HD6770 1GB GDDR5 VAPOR-X PCIExpress ATI Eyefinity, 4 GB ram) , de így is 20-30 FPS a max egy normális grafikai beállításon és vannak pályák amikkel alig tudok játszani.
  • Stig95
    #17297
    2-3GB-al szépen megy. VGA sem fontos annyira. CPU a legfontosabb.
  • atis0418
    #17296
    RAM zabáló játék az biztos. Nekem jómultkor kiégett a gigás, így maradt 2 és már nem tetszik neki, + a 256-os ATI se nagyon jó. Itt komolyan be kell újítani ha jót akarunk játszani. :(
  • jutiput
    #17295
    Szia, "szaszy0830"! Amikor betöltöd az Usedom pályát,és nincs menetrended, akkor még a teljes betöltés előtt hibát szokott kiírni, hogy: " néhány model nem található és kérdezi utána, hogy megnézed-e a hiányzók listáját" !! Nos engedd, hogy megmutassa és akkor megláthatod, hogy milyen fájlokat hiányol, szépen felírod egy papírra, mert lehet, hogy több fájl kell neki és utána vagy újra telepíted az Usedomot és minden fájlt, amit kérdez, rendesen felülírod vagy csak a hiányzó fájlokat megkeresed a telepítésben és beteszed, ahova kell! Üdv.
  • Robi546
    #17294
    nekem a konfigom: 9600Gt Graf. kártya,nVidia, 2 GB Ram és 2x2.33 Ghz vagyis 2 magos 2.33Ghz -es proci és nekem simán megy,igaz hogy ha elég sok busz bent van akkor már akad a game.
  • Ikarusfan
    #17293
    Jól néz ki, de egy kis kérés, ha ezért még nem kövezel meg; lehetne, hogy nem ez a MAN-os indítókulcs legyen a buszban? Valahogy nagyon idegesítő a régi Ikarusokban, meg igazából az összes addon buszban...
  • szaszy0830
    #17292
    Sziasztok!Remélem tudtok segíteni.Beraktam a Usedom pályát a játékba, el is indul csak, éppen menetrendet nem tudok beállítani.Mi a baj?Mit kell csinálnom?Köszi!
  • Zoliikp
    #17291
    Valahol itt tartok...
    http://youtu.be/3WRyphKbd9Q
    A pénztartót "aládúcoltam", ha rájövök (újra), hogy a ajtóban az ablakot miként hajtsam le, az is meg lesz.
    Ahogy elnéztem, a műszereket is újra kell szerkeszteni.
    Egy másik probléma a videón látszik:
    belülről középen, viszont kívülről nézve pedig a szélein nyúl túl a lapát.
  • Routeres
    #17290
    Cinkes a dolog, de próba szerencse. Hátha mégis...
  • Ferrer
    #17289
    Sziasztok! A gépigénye a játéknak ugye 2x2,66ghz CPU, 2 giga ram és megfelelő videokártya, ha ezekből minden megvan, a processzorom viszont csak 2x2ghz, menni fog a játék normálisan?
  • TheSosy
    #17288
    OFF: Ééééééééééééérteeeeem
  • matesz19
    #17287
    Tudtommal nem, gondolom egyenként be tette a buszokat, leparkolt velük és szórakozott egy kicsit hogy hogyan tud be állni a 2 Ikarus közé. :D
  • TheSosy
    #17286
    És mit csinál ott annyi ikarus?:D
    Az alap ott?
  • matesz19
    #17285
    Az új Usedom pálya amit a napokban adtak ki. :)
  • Robi546
    #17284
    Szlovákia,Farkasd/Vlcany ahol én is lakok. :D
  • Zoliikp
    #17283
    Megint kellene egy kis segítség:




    Ezt meg lehetne valahogy "gyógyítani"?

    A kivágás miatt kellett ennyire "darabolni"...
  • TheSosy
    #17282
    Ez melyik pálya?
  • Tirdi
    #17281
    Ez hol volt?
  • bazsi25
    #17280
    Sziasztok van egy kérdsem meg egy segitség kérsem mért van az hogy nem tudok beregisztrálni az omsit az aerosoftban midenhol sárga felkiálltó jelek vannak. milehet a porbléma. megjegyzem hogy eredeti a játék.
  • halaszfi
    #17279
    Perfecto!
  • TheSosy
    #17278
    Magyararul az a lényege,hogy fojtatják a projectet,ezért ne küldjenek neki e-mail-t,és nem adnak ti több infót a buszról?
  • Routeres
    #17277
    Reggelt!

    Marcelék tovább folytatják az NG272 építését. Eddig jegelve volt a munka.
    Aki nem hiszi, járjon utána.
  • Larssonka
    #17276
  • Larssonka
    #17275
    Tetszik a Usedom. Bár csak nekem volt Wolgast bahnhof 2x? Koserow bahnhof helyett is Wolgast van írva a segítő nyilaknál.....Amugy szép. Lőttem egy 100-ast az nl 202-vel. Lejtő ;)
  • Robi546
    #17274
    oké. :D
  • gumikacsa
    #17273
    Ohh.. egésszen szépen megmaradt, nem hordták szét a színesek...
  • Norbi779
    #17272
    ugye :D jah és ma vagy holnap rakok képeket a buszomról. Keverék busz :D hátulja Neoplan, az oldala is csak áttalakítva, eleje meg volvo, belseje meg kitalált lesz :D
  • Robi546
    #17271
    ez szép! :D
  • Norbi779
    #17270
    Múltkor voltunk bicajozni a haverommal és találtunk egy ikraus csuklósnak a hátsó részet.
    Képek:







    Ez a 280 -as ikarus?

    Igaz nem omsi, de busz. :D
  • kem001
    #17269
    A pálya valós, csak a hozzá tartozó menetrend fiktív
  • Zoliikp
    #17268
    Ennél érthetőbben nem lehet...

    De ha elindítod, hidd el, hogy sírni fog, hogy hol, mit nem talál...
    Csak megnézed az elérési utat, bemásolod, és újraindítod...
  • mojorisin
    #17267
    Mondjuk az OMSI hivatalos fórumán a fiktív részben szerepel... pedig anno a CBS Regiobus Usedom készítői a valós pályaszakaszt csinálták meg...ez meg annak a másolata.. :)
  • alexander1993
    #17266
    Kösz. Csak szeretnék jobban tisztában lenni a pályával. Amúgy szerintem ez az eddigi legjobb pálya.