63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • ccv520
    #17385
    Ja, úgy már érthető. Ezt a "széle felé" dolgot nem értem...
  • rarma
    #17384
    Oké rendben köszi azért a választ,
    és dgufoplast-nak is köszi!!
  • Routeres
    #17383
    Beszéltem a sráccal, aki készítette azt a buszt. (Ő nem tud még írni, mert még 24 órája sincs, hogy reggelt ide.)

    Szóval, a busz a VL67 nem optimalizált modelljéből készült, így a képen látható állapotban is akadt. Így nem lehet vele élvezhetően játszani, hacsak nincs otthon egy Szovjet Atommeghajtású Gamer PC-d...

    Ezért maradt abba a munka.
  • fuszhi
    #17382
    Mert még indulás előtt voltunk. A végállomáson. A széle felé kell a gombot megnyomni ha indulni szeretnénk, mert különben ha átnyomjuk a gombon az ujjunkat ott csak egy köteg vezetéket találnánk :))))))))))))))) Na jó nem fárasztok senkit.
  • ccv520
    #17381
    Miért volt üresben a váltó?
  • buszvezeto1
    #17380
    Köszönjük!!
  • fuszhi
    #17379
    Üdv ezt ma fényképeztem . Jó mi ?
  • Robi546
    #17378
    Szép jó estét minden busz sofőrnek! :D

    Valaki megtudja mondani hogy az editorban a Traffic Rulesben mi a neve annak hogy "autóknak tilos behajtani" ? Előre is köszi.
  • dgufoplast
    #17377
    Ezt sehonnan max 3ds be a v busz-hoz meg találod de omsiba nem jó mert ez még nem az optimalizált Ikarus 260 hanem még a sima és szerintem be is fejezte a tag a készítését
  • rarma
    #17376
    Nem tudja valaki hogy ezt a skinezésü stb.. ikaruszt honnan lehetne letölteni?.

  • kuhnzsolt
    #17375
    Hát én eddig 5 gépre telepítettem fel a saját eredeti verziós game-t, s mégis gond nélkül elindul mindegyik gépen!
  • atty707
    #17374
    Ez így nem teljesen igaz. 3 gépre lehet telepíteni, elvileg korlátlan számban gépenként. Gyakorlatilag van limit, ezt lehet nulláztatni az aerosoft support-nál.
  • Plett
    #17373
    Itt a fórumon nem sok infó van róla, december óta figyelem a fórumot, én is kérdeztem már de nem kaptam rá választ. Ha a háttérben ügyködik, van belső infó erről akkor ok, ez nem szarkazmus, egész egyszerűen annyira jó buszok születnek ennek apropójaként hogy mindenki várja mint a messiást. :) Nem kell felhúzni rajta magad, nem rossz indulat... ;)
  • LMG123
    #17372
    Maximum te hallottál róla rég óta...csinálja a buszt, és szerintem hagyjuk a szarkazmust...
  • Robi546
    #17371
    Igazából egy fiktív busz lesz, még pedig Volplan. :D
  • atikarus
    #17370
    Hali. Háromszor már telepíteted a játékot? Ha igen akkor betelt a lehetőségek listája, ezt nullázhatod, ha írsz egy üzit a programon keresztül az aerosoftnak, hogy nullázni szeretnéd a regisztrációkat, simán megteszik, s használhatod a programot tovább.
  • atikarus
    #17369
    Ez valamelyik Neoplan lesz? jó nagyon :D
  • matesz19
    #17368
    Nemeza vajon ki adja még ebben az évben azt az Ikarus 260-ast vagy még vár vele egy évet? Egyáltalán csinálja még azt a buszt vagy már abba hagyta?? Csak mert régóta nem hallani felőle hogy haladna azzal a busszal.
  • omsifan
    #17367
    LOL!
  • dgufoplast
    #17366
    Én úgy csináltam a magasságot hogy ne érjen bele a kerék a sárvédőbe mert igaziba se megy bele meg a busz belsejébe is bele ért és azért emeltem rajta de már nekem be van állítva ez a dolog lényegébe úgy hogy ne érjen bele a kaszniba ha lehetősség van rá
  • ccv520
    #17365
    Újból, a szintezési hiba miatt, és megpróbálom a textúrát is megcsinálni átfesthetőre.
  • dgufoplast
    #17364
    Újból konvertálod ? a buszt vagy ez másik lesz ?
  • fuszhi
    #17363
    Tökély hajrá hajrá
  • ccv520
    #17362
    Kicsit jobb téma: jó lesz ilyen magasan a busz?
  • rarma
    #17361
    Na akkor ennyit erről, kár érte.
  • Zoliikp
    #17360
    Olyan, amilyen...
    Emlékeim szerint a konvertálást végző személy megunta, nem folytatja, ezért lett kiadva, hátha valaki folytatja...
    Csak azt felejtette el, hogy az addig készült elemek x-fájlját is megossza...
    Így szinte újra kellene kezdeni...
  • rarma
    #17359
    Köszi a választ,és Zoliikp-nak is !!
    Hogy oldható meg azon a buszon,esetleg kicserélni a kijelző panelt mert semit nem mutat,így a busz sem használható semire,meg szerintem teljesen fölösleges volt oda tenni azt a kecskemét táblát,helyette jó lenne egy rendes kijelző.
  • szikszaicsabi
    #17358
    OFF:Fárasztó vagy...
  • szikszaicsabi
    #17357
    ÁÁÁ ez nagy! XDDDD
  • Ikarusfan
    #17356
  • fiat126
    #17355
    Ennyire nem érted,hogy feleslegesek ezek a kérdéseid??????
    Ha majd lesz új busz vagy pálya akkor idejében tudatják a srácok.
    NEM KÉNE HÜ... KÉRDEZNI.
  • TheSosy
    #17354
    OFF: xddddd
  • bocskor3
    #17353
    Kérlek ne kérdezgesd már ezt mert nagyon idegesítő! Hidd el mi is nagyon várjuk de türelmesek vagyunk kérlek vegyél példát rólunk! Amúgy itt találsz róla infót.
  • matesz19
    #17352
    Fogod magad és csinálsz egyet magadtól vagy konvertálsz egyet a Vbuszból ha van, ha már ennyire értetlen .... vagy. -.-'
  • bence099
    #17351
    OFF: ez marha nagy
  • ccv520
    #17350
    Katt
  • olimano2222
    #17349
    OFF: hülye vagyok tényleg ? ,Vagy mi ez megint ? :O
  • TheSosy
    #17348
    OFF:
  • wollnerd #17347
    ............................................________
    ....................................,.-‘”...................``~.,
    .............................,.-”...................................“-.,
    .........................,/...............................................”:,
    .....................,?......................................................\,
    .................../...........................................................,}
    ................./......................................................,:`^`..}
    .............../...................................................,:”........./
    ..............?.....__.........................................:`.........../
    ............./__.(.....“~-,_..............................,:`........../
    .........../(_....”~,_........“~,_....................,:`........_/
    ..........{.._$;_......”=,_.......“-,_.......,.-~-,},.~”;/....}
    ...........((.....*~_.......”=-._......“;,,./`..../”............../
    ...,,,___.\`~,......“~.,....................`.....}............../
    ............(....`=-,,.......`........................(......;_,,-”
    ............/.`~,......`-...............................\....../\
    .............\`~.*-,.....................................|,./.....\,__
    ,,_..........}.>-._\...................................|..............`=~-,
    .....`=~-,_\_......`\,.................................\
    ...................`=~-,,.\,...............................\
    ................................`:,,...........................`\..............__
    .....................................`=-,...................,%`>--==``
    ........................................_\..........._,-%.......`\
    ...................................,<`.._|_,-&``................`\
  • matec1996
    #17346
    Hello sziasztok a credorol és a credohoz hasonló buszról mit tudni ?? mikor jellennek meg kb ??