63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • jutiput
    #17425
    Szia,"feca3339"! Ahhoz, hogy a buszod megjelenjen a kiválasztandó buszok között, a különböző pályák " hof " fájljait be kell másolni abba busz mappályába, amelyikkel szeretnél menni! Minde egyes pályának a "hof" fájljával így kell tenni! És ezt a típusú fájlt a letöltött pálya "vehicle" mappályába találod, ahol álltalában a Man buszok vannak, kinyitod a busz fájlt és ott van benne az adott pálya "hof " fájlja! Remélem, hogy tudtam segíteni! Üdv.
  • TheSosy
    #17424
    Ez a pálya mennyire zabálja a gépet?
    http://omsihu.wordpress.com/2012/04/22/1564/
  • Robi546
    #17423
    Ez kemény. :D
  • fghjk
    #17422
    Hogy lehet a busz típusát megváltoztatni?
  • Geri556
    #17421
    Sry:
  • Geri556
    #17420
    Üdv !
    Volt ma egy elég kemény balesetem Zinnowizban, az irányítás mintha felcserélődött volna (a bal nyíl jobbra a jobb balra) ezért elvesztettem az uralmam a busz felett és egy háznak csapódtam, onnan pedig visszapattantam.
    [imgw=http://noob.hu/2012/04/27/baleset.jpg]
    Személyi sérülés nem történt :D
  • vikimaki1
    #17419
    *hogy úgy nyíljon mint...
  • vikimaki1
    #17418
    Szerintem nagyobb macera nélkül azt lehetne, hogy mint a gyári MANokba. Tehát ugyebár ez íg belülről megoldható. De kívülröl... Hát nem tudom...
  • Ákos XD
    #17417
    Amúgy szerinted az lehetséges, hogy A busz ajtaját az utasok nyissák gombbal, mint a valóságban?
  • feca3339
    #17416
    Üdv!
    Kellene egy kis segítség.
    Ezt a tipusu buszt hogyan lehet működésre bírni:MB O405 - Camo U1001S
    Hiába másolombe a vehicles mappába, nem jelenik meg a játékban a választható buszok között. :S
    valaki tudna segíetni?
  • Ákos XD
    #17415
    OFF: Én is ezt kérdezem.(Hogy miért nem adják ki?)
  • Zoliikp
    #17414
    Csak a kötekedés kedvéért:
    nem csak azokat kell "igazítani", aamiket leírtak...

    De most már remélhetőleg elkészül(?)....
  • Ákos XD
    #17413
    Bocsi az ismétlésért, de nem szúrta be a videót
    http://www.youtube.com/watch?v=J7BmLMSsLZo
  • Ákos XD
    #17412
    Valaki tud valamit erről az Ikarus 405-ről, mert szerintem királyul néz ki. A készítő a Youtube leírásban azt írja, hogy még élethűbbé kell tenni a Fok - Gyem vezérlést. Szerintem ez már nagy előrelépés kijelző szempontból.
  • TheSosy
    #17411
    Üdv!
    OFF:Az Ikarus 66 modell 1:72-es méretarányban hány centi lehet? Normális modell nagyságú?
  • Zoliikp
    #17410
    CSak. Még a billentyűzet bevitt adatot sem fogadja...
  • kem001
    #17409
    Csak felső menüsorral lehet az IBIS-t beállítani? Mert nem találtam semmi opciót rá kabinnézetben..
  • bemki
    #17408
    Hát... nekem nem igazán jön be ez a busz. Kicsit béta állapotú még de nagyon.
    Én úgy bírtam elindulni vele, hogy gyújtást adtam a műszerfalon, motor be, sebességbe tesz, és megnyomtam a kuplungot. Nem tudom mi köze egy automata váltóshoz de így működött.
    A tükrök hagynak egy kis javítani valót maguk után, és a műszerfal nagyon világosra sikeredett, szinte alig lehet látni belőle valamit.
    A gyorsulása irreális, gyorsabban gyorsulok, mint az AI kocsik. Ez a való életben is ilyen gyorsan gyorsul? Meg fél perc alatt 120km/h-ra gyorsult. Versenyezni jó lesz vele. :))
  • Zoliikp
    #17407
    A kiválasztásnál beírsz egy betűt számot, és akkor engedi a simát elindulni.
    Az AI nekem se indult...



  • rarma
    #17406
    De már a busz kiválasztása elején nem adja be,azért írja ki válaszak egy tipust,vagy a másik verziója hogy lefagy,mindegy nem kinlódok vele.
    Azért köszönöm a választ!
  • Zoliikp
    #17405
    A regisztrációhoz írj be egy rendszámot...
    Mikor beülsz, előtte a felső menüsoron állítsd be a vonalszámot, végállomást, mert addig nem indul be a motor. Nekem legalábbis nem sikerült.
    Ibis nincs benne, illetve nem jöttem rá, hogy kell. Majd még próbálkozom...
  • rarma
    #17404
    Ja és még az hozzá,hogy kiválasztásnál ennél a busznál,jobb sarokban lent feldob egy regisztrációs ablakot is,ami a többinél nem jelenik meg ilyen ablak.
  • rarma
    #17403
    Letöltöttem,be is raktam,de mikor ki akarom választani,akkor vagy azt írja hogy válaszam ki a tipust,ami már betöltéskor ott van,nem is kell kiválasztani,vagy a másik hogy hogy valami zuff.... modulos hosszú német szöveggel lefagy.
  • Plett
    #17402
    GolAZ AKA 5225


    Letöltés:
  • Robi546
    #17401
    Rendben,köszi. :)
  • fuszhi
    #17400
    na ezt jól megaszontam ,de mindegy értitek.
  • fuszhi
    #17399
    valóban lehetne kis dolgokban bőven finomítani mert a sok kis apró dologból áll össze a tudta visszahatása ahogy lentebb vagyon írva. És ezektől a hatásoktól lehet hasonló érzés bennünk mint az igazinál. Úgyhogy egyet kell hogy értsek. Bizony fontos minden apró hang és részlet annak idején azért raktam madárcsicsergést a gazdagréti pályába és legnagyobb meglepetésemre máshonnan is elkezdtem tapasztalgatni hogy rendelgetett hangokat. Például egy forgalmasabb helyhez rendelhet bárki egy házhoz mondjuk utcazajokat hangokat ahogy emberek beszélgetnek járnak kelnek. Azért sokat dob az életszerűségén a pályának.
  • ccv520
    #17398
    OFF: Itt Salgótarjánban a ZF-es is szétmegy simán.
  • fuszhi
    #17397
    OFF: Dehogy hülye kérdés, nincs olyan hogy hülye kérdés. Csak morcos emberek léteznek, aki másokon vezetnék le a napi feszültségeiket. Neem nem vagyok sofőr, de gyűjtök rá. Tervben van véve, és minden kép ha lehet, akkor nem városba vezetnék/dolgoznék. Vagy valami ilyesmi.
  • vikimaki1
    #17396
    Amúgy te sofőr vagy? vagy ez hülye kérdés?
  • Geri556
    #17395
    OFF:Megvan a közepe, szerintem csak behajlott. Amúgy érdekes, hogy csak a voith gombsorok törnek szét, pedig ott nem is kell annyira nyomni, mert az N nem nyomódik be és így könnyebb nyomni a D-t
    Az OMSI-ban pedig meg kéne úgy csinálni, hogy amikor egy benyomott gombból rakjuk át pl. 2-esbe akkor más hangja legyen, mert akkor nagyobbat "csattan'.
  • fuszhi
    #17394
    Bocs az 17393 hozzászólás az 17390 ra volt a válaszom.
  • fuszhi
    #17393
    OFF: naná hogy arra :) amúgy én is elkezdtem blenderben egy busz műszerfalát ha lesz időm elkészítem az egészet bár meló mellett ez igencsak az idők végezetéig készülő dolog mert mással is kell foglalkozzak még itthon sajnos és van más hobbim is. Rc helikopter aztán érzem néha azt is hogy gyakorolhatnékom van viszont a főnököm ezt másképp gondolja mivel megdolgoztat rendesen olyan beosztást készített hogy két pihenő napomat is elvette egymás mellől és az ünnepnapomat rakta a helyére így a mostani 3 napból csinált kettő pihenőset ami úgy jön ki hogy megyek nem megyek megyek. Hogy egyem a kis szívét késsel meg villával.
  • omsidriver
    #17392
    Cars prohibited.
  • vikimaki1
    #17391
    De a bal oldali gombsor ugyan olyan fekete, meg minden olyan régebbi típus kinézetű csak a gomboknak más az elhelyezésük.
  • ccv520
    #17390
    OFF:Ja, így már értem. Gondoltam amúgy, hogy arra írod. :)
  • fuszhi
    #17389
    OFF: hát hogy a gomb szélét érdemes nyomogatni mivel hiányzik belőle a közepe :)
  • ccv520
    #17388
    Más típusról van szó. Az újabbakban ilyen. (legalábbis én így tudom)
  • vikimaki1
    #17387
    Bocs itt van:
  • vikimaki1
    #17386
    Sziasztok! Csak az én békéscsabai(Körös Volán) szememnek furcsa, hogy az épülő Ikarusokban, és a meglévőben egymás alatt vannak az ajtó vezérlő gombok?, mert itt viszont eddig egy régi távolsági csuklóson láttam csak ezt. De am ilyen gombsorra gondolok: