63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • TheSosy
    #17545
    Szép délutánt!
    Össze dobtam az összes MAN SD 202-höz,valamint a MAN NL 202-höz egy külső kijelző átfestést.Ezzel a módosítással narancssárga színben fognak feltűnni külső kijelzőink.A kiválasztott busznak a MODEL mappájába kell felülírni a cfg.-t.Bisztonsági mentést ajánlott készíteni.Képpel sajnos nem szolgálhatok,mert az egeremnek annyi .
    >>katt<<
    Üdv!Sosy
  • BkvFan
    #17544
    sziasztok, hogy lehet lerakni objektumot az Editorba? :)
  • Robi546
    #17543
    Köszi! :)
  • adam993
    #17542
    Valaki lepjen már meg az Ikarushoz egy Pannon Volán festéssel.
  • bocskor3
    #17541
    http://omsihu.wordpress.com/2012/01/13/man-nl202-manualis-valto/
  • omsidriver
    #17540
    Letöltés
  • Robi546
    #17539
    Lol.
    Nézzétek meg: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=sxWJGiQ1-6E

    0:19-nél, MAN NL202 Manual ? o.O Honnan lehet letölteni ? :O Mert nagyon kéne,előre is köszi.
  • Robi546
    #17538
    Köszi. :)
  • bocskor3
    #17537
    http://omsihu.wordpress.com/2012/02/18/kozlekedesi-vallalatok-figyelem/
  • Robi546
    #17536
    Értem, köszi és honnan tudom letölteni,tudnál adni egy linket ? Előre is kösz. :)
  • Zoliikp
    #17535
    Ha regisztrálsz, feltelepíted, majd olyan "támogatott" pályán játszol, akkor időnként, mint a GPS, bejelentkezik a "központba", ahonnan a többi bejelentkezett játékos láthatja a pozíciódat. Nem szó szerint, csak azt melyik pályán, melyik vonalon, annak melyik megállójában vagy...
  • Robi546
    #17534
    OFF: Sry, már dél lesz 20 perc múlva. :D :D :D Bocs a 2x posztért.
  • Robi546
    #17533
    Jó reggelt! :)

    Valaki meg tudja nekem pontosabban magyarázni hogy mi az az omniBus Plugin ? Előre is köszi.
  • fiat126
    #17532
    Sziasztok!
    Köszönöm szépen a felajánlást.Ha valamibe megszorulok szólók majd.Azért köszi még egyszer.
  • Zoliikp
    #17531
    A kép alapján, amit linkeltél, azt láttam, hogy a megadott érték az az első tengelyé, viszont a .bus-fájljban a hátsó tengely értékének van megadva...
  • rarma
    #17530
    Köszi a segítséget !
  • bocskor3
    #17529
    Ha akarod én a scriptekben és a hangokban tudok segíteni. (Motor,Váltó,stb...)
  • halaszfi
    #17528
    Hol adtam meg hátsót?
  • generalGGabe
    #17527
  • generalGGabe
    #17526
    http://www.youtube.com/watch?v=ow2-FRiZi6Y
  • gabesz012
    #17525
    Erről is volt már szó, azért nincs több kép, mert a sok vérpisitike privátban zaklatta a készítőket, hogy mikor lesz már kiadva, stb...
  • gabesz012
    #17524
    És a vultron mennyiben üt el a fok-gyem-től? Ha jól tudom, a működési elvük hasonló. Szóval ha lesz fok-gyem, abból könnyebben átírható lesz a vultron?
  • fuszhi
    #17523
    http://www.omnibussimulator.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=488&pageNo=2 nem tudom miért, de eléggé illúzió romboló ahogyan már hónapok óta egyetlen képet se raktak. Kár volt addig belekezdeni amatőr mód, ameddig nem tudják hogy kész az egész. A "pofik ne égessék már magukat ilyesmikkel". A Blender ben való ügyködésüket, elismerem profin művelik tanultam is belőle. Viszont ez egy rossz húzás volt. Ez csak az én véleményem.
  • Apocalipto
    #17522
    Szívesen! :)

  • Robi546
    #17521
    Köszönöm! :)
  • atty707
    #17520
    Bocs, ebben még van bolygó ajtós, de ez régebbi:
  • rarma
    #17519
    köszi mégyszer, csak egy hibája van ráncajtós s nem bolygóajtós.
  • rarma
    #17518
    köszi,ebbe működik az ablaktörlő is? mert most egyet találtam de abban semm működik,hiába kapcsolom be nem mozog.
  • atty707
    #17517
    Tessék:
  • Zoliikp
    #17516
    Ezt örömmel hallom, sőt azok is, akik buszt készítenek-konvertálnak...

    Most már csak azt kell eldöntenünk, hogy megvárjuk a új kezelőt, ezért jegeljük a projektet, vagy utólagosan próbáljuk hozzáigazítani a meglévőt...

  • Apocalipto
    #17515
    Egy pakkban van ami több Allison váltós gépet ad hozzá a listához. Mind automata. Innen tölthető le:

    http://www.omnibussimulator.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=242
  • rarma
    #17514
    Nem tudd valaki egy Ikarus 260-as bolygó ajtós busz linket?.
    Amit le is lehet tölteni,és nem kell hozzá regisztrálni a letöltő tárhely oldalra.
    Előre is köszönöm.
  • Robi546
    #17513
    Én csak azt akarom kérdezni hogy az a 6 sebességes Allison váltós MAN honnan tölthető le ? Illetve pontosabban mi a neve a busznak és gondolom manuális ?
  • Apocalipto
    #17512
    Készítettem egy 30 perces vidit Bad Kinzau-n, a 299-es vonalon. 6 sebes Allison váltós MAN-nal. Nagyon szeretem azt a gépet, a kapcsolások szinte művészien tökéletesek. Logitech Force Formula EX-szel. Ha vannak itt akik szeretik nézni, felrakhatom youtube-ra.. :D
  • BPO193
    #17511
    már a 4 karakteres kezeléshez megvan a script :)
  • Zoliikp
    #17510
    Ezek már most is megoldhatók:
    lásd a lcd-kijelzőt a MAN_NL_202-ben.
    Még fogcsikorgatva azt is, hogy mire lehet átszállni...
    De ez az IBIS-vezérlés - megjelenítéssel,scripttel, stb...-, nem alkalmas a realisztikus FOK-GYEM kezelésére.
    Ezért készül új, de plusz funkciót nehéz úgy belerakni, ha nem tudod a játékban milyen kód(ok) vannak deklarálva...
  • atty707
    #17509
    Az oldalról letölthető csomagban van menetrend.
  • Milan1909
    #17508
    De úgy értem, h pl nem csak két "oldalt" lehessen beírni a belsőkijelzőbe, hanem többet is, jelenleg sztem csak kettőt lehet, és ha aakrom odabeírhatom az átszállási lehetőségeket
  • Zoliikp
    #17507
    Egy picit gondolkozz el:
    -jelenleg, hogy működik a kijelző-rendszer,
    és ha ezt végigfutottad, akkor rájössz, hogy nincs olyan fájl, vagy leírás, hogy mutassa a következő megállóban az átszállási lehetőségeket...
    Nem ezért lesz új vezérlés, hanem a "kiforduló" kis elemek vezérlése miatt...
    Jelenleg egy betű megjelenítése 3 kódból áll a leírásában.
    Egy FOK-GYEM esetében a betűtől függően 10-25...
  • bence099
    #17506
    szerintem igen !