63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • TheSosy
    #17585
    Telitalálat.
    [csak omsiba kedvenc busz]
  • kem001
    #17584
    Csak nem az 1.0-ás Lion's City?
  • TheSosy
    #17583
    Úgynézki új kedvenc buszom van.;)
  • kem001
    #17582
    Na megnéztem az új Man-t, nagyon jó lett! Egyedül jegyeladás hiányzik belőle
  • matesz19
    #17581
    Igen ez a gépem, de működik rendesen és lehet vele játszani még az új merci 2.7-es, Liaz-ok is mennek rajta ami kidolgozott busznak számít. Bár furcsa hogy amit elloptak MAN Lion's City buszt az működött rendesen, de ez a befejezett már nem jó?? Érdekes....de miben változott hogy ez már nem működik?? Am. tudom hogy nem megfelelő a gépem a játékhoz, de elfut szaggatás nélkül a játék. :)
  • atty707
    #17580
    OFF: Reggel óta nem megy sajnos.
  • atty707
    #17579
    Ezzel a géppel ne is reménykedj semmi jóban sem OMSI-t illetően. (Ha az a géped, ami az aláírásodban szerepel). Teljesen normálisan működik, nálam kb. NL200 szintjén eszi a gépet.
  • kem001
    #17578
    OFF: gsmmedia nálatok sem jó?:S
  • atty707
    #17577
    Ez a "hivatalos" kiadása a busznak. Ugyan jegyeladás nincs benne, meg egy-két dolog nem teljesen rendesen megy, de profi munka.
  • matesz19
    #17576
    Kipróbáltam az új Man Lion's City-t, de nekem le esett 4 FPS-re az alap Groundorf-on és utána ez lett belőle... (3x is kipróbáltam, ugyan ez lett belőle...) :(
  • fiat126
    #17575
    Lehet is majd de még csinálom,hogy minél hamarább lehessen vele tolni.
  • TheSosy
    #17574
    Ez ugyan az a jármű ami "lopott",vagy tovább lett fejlesztve?
  • generalGGabe
    #17573
    szép kis 9 személyes barki, ötlet lenne, ha lehetne vele tolni egy-két kanyart :-D
  • Plett
    #17572
    Ez nem csuklós? Ha script nincs, nem sokat ér. Vagy...? :)
  • Routeres
    #17571
    Hivatalosan is ki lett adva. Lehet tölteni.

    Már csinálom is a videót! :)
  • leony
    #17570
    Most tévedek vagy, RedGunn valóban befejezte a Lion's city-t ?!
  • olimano2222
    #17569
    Szerintem mindenki örülne egy fulos 260-asnak meg ,egy "lelakotnak" is :D ,így én is szívesen várok mindent ,
  • fiat126
    #17568
    Jó lesz csak így tovább.
  • fuszhi
    #17567
    Kinézem a cilinder méreteit a gyári MAN okból és a műszerfal részletességét plusz a most készülő buszukból ellestem pár dolgot. Remélem kifogástalan fog pörögni a vas ha egyszer elkészül mert ez tényleg le van egyszerűsítve.
  • fuszhi
    #17566
    Bár megfogadtam hogy nem teszek képet, de mért ne.
  • fiat126
    #17565
    Köszi
  • fuszhi
    #17564
    húdejó :)
  • fiat126
    #17563
    A mai melegben eddig jutottam.


    Tudom a kormány még nem a legjobb de még csak proba.De legalább már működik.
  • TheSosy
    #17562
    Bocsmester.Majd tanulmányozom.
  • Zoliikp
    #17561
    Sajnálatos, de ezt a visszalépést nem tudjuk elfogadni....
    Tessék megtanulni, és elkészíteni...
  • TheSosy
    #17560
    Hát őő..Nem,mert azt még nem tudom hogy honnan tudnék szerezni,de mondtam hogy csak vízuálisan,mert scriptekhez hülyә vagyok.:) :P
  • Deniske
    #17559
    Sosy a 260-asnak megtudod csinálni azt is hogy Fok Gyem kijelzője legyen?:P
  • fiat126
    #17558
    Tudnátok segíteni?Pl: az ikarus vagy bármeik busznak hol találom meg a lámpáknak a működését (pl: fény be/ki) előre is köszi.
  • TheSosy
    #17557
    Ha kell(enek) valakinek "átfestések",akkor minden színben szívesen elkészítem.Vízuális tuningot is vállalok IKARUS 260-on.(gps-beszerelés,hangfalak,stb..)
    Mutatok 2 ibis-es cuccot,hátha valakinek tetszik:

  • Frenklin737
    #17556
    Lenne Egy Problémám A közlekedéssel nekem a játékbán az autók amikor megyek nem lehet őket látni csak így hirtelen előbukkannak és ez idegesít 1 hete meg normálisan mentek Tud Valaki Segíteni vagy tanácsot adni.
  • Routeres
    #17555
    Azokat a pályához csinálta G.Gabe, nem letölthető.
  • Robi546
    #17554
    ami a 2. és 3. képen vannak kerítések azok letölthetők valahol ? Ha igen akkor hol ? Először is köszi.
  • adam993
    #17553
    Ige, és ehhez gép se árt...
  • Routeres
    #17552
    Azért tud ez az OMSI szép is lenni...





  • fuszhi
    #17551
    Neem nem mert én most egy ilyesmivel próbálkozok.



    De majd rálesek köszi hogy felraktál képet. Majd ha gondolod megoszthatnád velem hogy kell ilyen trükköt Üdv
  • TheSosy
    #17550
    köszönöm!Próbáltad?Műkszik?
  • fuszhi
    #17549
    ou yes :) Remek lett
  • TheSosy
    #17548
    Csak ilyen nézetből tudtam:
    Szín:
  • generalGGabe
    #17547
    Objekt fület kiválasztod, kiválasztod az objektet, amit le akarsz tenni , "N", és oda rakod, ahova akarod.
    A spline ugyanígy.
    Amúgy meg: ajánlott az SDK tanulmányozása. Nagy nyelvtudás nem is szükséges hozzá, mert szinte képregény módjára el van mutogatva minden.
  • fuszhi
    #17546
    Dobj fel egy képet. :)