63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • gabor514
    #19879
    A script mappában van az a heizung.osc fájl
  • TheSosy
    #19878
    És a buszsofőr hogy van?:O
    Lehet be kéne nyújtanod egy pályázatot,hogy abban a kereszteződésben legyenek jelzőlámpák.:D
  • atty707
    #19877
    a script mappán belül van egy "eredeti" mappa... ott van amit keresel.
  • atty707
    #19876
    Kispest 1.4, Miskolc 2.0
    ennyi van eddig
  • gabor514
    #19875
    Az nincs meg mert felülírtam.
  • kem001
    #19874
    Próbáltad visszatenni az eredeti fájlt?
  • gabor514
    #19873
    Az fent volt eddig is. Most leszedtem újra, de a hibát még mindig kiírja.
  • kifli
    #19872
    már korábban is írtam, de válasz nem érkezett, és már szerintem nincs is ezen az oldalon, a hsz-em, így beírom megint :)


    Szóval, valós magyar pályákat keresnék, lehet városi, vagy távolsági is.
  • halaszfi
    #19871
    OFF:Jó kis sztori.
  • kem001
    #19870
    ŐŐ, omsihun fent van Man Lions City légkondi módnál tudtommal, szerintem az lesz a te fájlod..
  • GMI
    #19869
    Baleset Oroszlányon

    A menetrend szerint közlekedő buszba oldalról hajtott bele egy zöld gépkocsi.A baleset a gipkocsivezető hibája miatt történt mivel áthajtott a stop táblánál.A sofőrt annyira meglepően érte ez az egész hogy szívinfartust kapott és nem tudott megállni csak 30 méterrel az ütközés után.A gépkocsi vezetője a helyszínen elhunyt.
  • gabor514
    #19868
    Valaki fel tudná tölteni ezt a fájlt?
  • kem001
    #19867
    OFF: Attól, hogy olcsó a játék, attól még ugyan úgy járna a felvilágosítás vele kapcsolatban..
  • Erlau Trans #19866
    Velem is akkor álltak szóba amikor az ennél sokkal drágább játékok visszamondásával fenyegetőztem... Mondjuk az egy dolog, hogy azokat szivességből rendeltem és más fizeti, de arról nem kell tudniuk... ;D
  • kuhnzsolt
    #19865
    A megoldás: töltsd le az sdk-t, és az omsi mappájában sdk mappába bontsd ki a tip tartalmát! Így már jó lesz!
  • kem001
    #19864
    Az a szerencséjük, hogy ilyen olcsó a játék.. Különben rég visszamondtam volna..
  • Erlau Trans #19863
    Azt nem tudom, hogy ilyen szinten magyarosítanák. Én azt hiszem inkabb a diológusok kiíratásának leprogramozásával szenvednek.
  • Erlau Trans #19862
    Bocs az eilírásokért, telefonról nyomiodok... ;(
  • Routeres
    #19861
    OFF: 2007-ben kezdték.

    Jó ég...

    Most akkor magyarul fogjuk olvasni, hogy Spandau Városháza, meg Sereg utca, Városhatár? Vagy ezek nem kerülnek magyarosításra?

    Mellesleg, az utasok kommentárjait a játék csak annyiban közli, hogy "nem tetszik nekik a vezetési stílusom". Nem írják ki szó szerint, hogy "asszed te vagy a Schumacher?!".
  • kem001
    #19860
    Akkor mostanság nem lesz kiadva
  • Erlau Trans #19859
    Nyári szünet a reális ezt mondták..... Kinek a szünet. Cégeknél, mert akkor kitudja, isklás? Akkor meg elp¨csölnek még vele...
  • Erlau Trans #19858
    Ilyet nem mondtak és nem is ezt vettem ki a sac szavaiból (max .a kijelző van kész...).
  • Plett
    #19857
    Jó mondjuk nekünk akarnak jót hogy kiigazodjon mindenki a játékka.
  • Erlau Trans #19856
    Hülyeséget nem írtak épen soha, de az igazat sem. Eleve egy elavult programnyelvre íródott. Egyik óriási hiba. A másik, hogy egy provesszorban gondolkodtak, 2005 derekán amikor elkezdték írni. A harmadik fatális hiba, vagy az eredménye ennek, hogy a programnyelv amiben íródott inkább használja a processzortt, mint a memóriát.... Az meg, hogu 2005-ben nem volt elterjedt a több magos gép, nagyon szar kifogás. Maximum nekik nem volt olyan....
  • Plett
    #19855
    Tehát a héten SEM... :(
  • kem001
    #19854
    Akkor mondhatjuk, hogy lassan a végére érnek?
  • Erlau Trans #19853
    576 mellett volt dolgom, asztalborogatós parasztot adva, az itt leírtakról mit sem tudva, érdeklődtem. A srác aki a boltba volt, nyugtatgatott, erre elküldtem az anyjába és befenyegettem, hogy ha valami épkézláb indokot nem ad, visszamondom a másik 4 megrendelésem. Erre felemelte a telefon kérdezgetett valakit, aham, ühüm, lerakta. Válasz a magyarít¶ban keredendő, egyrész a párbeszéd dialógusokat, köszöngetés, schumqchernek nézés, jegykérés mindent le akarnak feliratozni, ezzel szenvednek, illetve úgy fogalmazott, hogy a buszok információs kiíratásainak magyarítása, de ez már talán kész is van.
    Magarul, ha ez igaz felesleges baromság miatt csúszik. Nekem ugyan nem kell az, hogy kiírja a játék, hogy jó reggelt, vagu akármi ha az utas pampog. A másik a kijelző lenne szerintem, de az is meg van oldva.
  • kem001
    #19852
    Akkor felvett videóidon ezért fut olyan szépen nálad a játék
  • Plett
    #19851
    Lehet hogy kicsit hülye példa de például az rFactor 2-vel is ez a baj jelenleg hogy rohadtul optimalizálatlan, de a javításokkal javul az FPS arány. Ezért látok erre reményt hogy itt is csinálnak hasonlót, vagy ha ezzel nem is, akkor egy 2. résszel. :)
  • Routeres
    #19850
    Ezt többször pedzegették mások is a hivatalos fórumon, de a válasz többnyire mindig ugyan az. Jelentős javulást csak a motor újraírásával tudnak elérni. Viszont nincs kizárva, hogy egy-két FPS-t tudnak rajta hozni.
    OFF: Már ha igaz, amit írnak, és nem csak hárítják a kérdést...
  • sdm34
    #19849
    Sziasztok!Segitség kellene nekem,az van hogy játszok az omsi-val bármelyik pályán bármelyik busszal és gyarkan befagy,4-5 mp-re majd ujra elindul.Eddig müködött a gépemen az omsi nem tom mi lett vele valaki tudna rá gyógymódót?A választ előre is köszönöm
  • kem001
    #19848
    Egész motort újra kellene írniuk, ami nem kis munka lenne
  • kem001
    #19847
    Hiába bugos, még mindig messze a legjobb busz szimulátor..
  • Plett
    #19846
    Vajon van rá lehetőség hogy így FPS ügyileg felturbózzák a játékot későbbi patch-ekkel, vagy ahhoz teljesen újra kéne írni a játékot?
  • Routeres
    #19845
    OFF: nagy*
    Hajajj, fáradok már...
  • Routeres
    #19844
    2007-et használom én is. A sun glow effektet kapcsolom be, minden mást hanyagolok.

    Őszintén? Az a baja, hogy az OMSI egy nap rakás bugos... tudod mi...
  • Plett
    #19843
    hoppá, akkor semmi :))
  • kem001
    #19842
    Te is 2007-es beállításon játszol? Enyém most 2009-esen van ha jól emlékszem, és elég jól fut Berlin pálya, de egyszerűen nem értem, hogy mi baja van ma.. Minden esetre köszi a tippet
  • Routeres
    #19841
    Az a beállítás a videokártya memóriájára vonatkozik.
    Egyébként a mai, sokkal komolyabb játékok sem használnak 4 GB RAM-ot.

    Tehát a válasz a kérdésedre: nem. :)
  • Plett
    #19840
    Ha van 4 GB-om akkor azt nem tudja kihasználni?