94802
  • 38tibi38
    #3459
    Ja de van EA accuntom:D Köszi.
  • Bullitt
    #3458
    Ha van már EA accountod, akkor azért nem engedi. Nem volt valami EA játékod, amit már beregisztráltál? Mert akkor nem kell még egyszer a Worldhöz egyébként, elég belépni azzal a bizonyos e-maillel. Az meg szívás, ha a jelszót elfelejtetted esetleg. :D
  • oO VinyuS Oo
    #3457
    Annak ellenére hogy van pár bug nem rossz játék ez. Viszont hiányolok 2 dolgot: a mai játékok elengedhetetlen tartozékát az achievementeket és azt hogy vissza tudjam nézni hogy melyik pályán mi a rekordom
  • Genesis033
    #3456
    Meghívlak gmailre, ha gondolod
  • 38tibi38
    #3455
    Hali. Én regisztrálni akartam és ezt irta ki:This email address is already associated with another account. Please try to login with this email address, or use another one. Tuti hogy nincs ehhez hasonló email mert egyedül énvagyok a Polcsek vezetknevü a világon(a polcsek benne van az emailomban).
  • gduck
    #3454
    Milyen tűzfalad van? Lehet hogy megfogja.
  • simon7108
    #3453
    letoltottem de nem megy:(
    updatelem és mikor a launchra megyek azt írja,hogy "Disconnect from server.Game will shut down."
    miért van ez és,hogy tudom elinditani?
  • j0nNyKa
    #3452
    :))

    Massively Multiplayer Online

    furcsa volna, ha nem lenne benne MASSZÍV MULTIPLAYER :)
  • zotya10002
    #3451
    Értem köszi!:-)))
  • Genesis033
    #3450
    Ne csináld már, persze hogy van, de csak 2. szinttől.
    Addig nyomj pár single-t. No meg nem minden pályán akarnak játszani mások ,szóval nem biztos, hogy minden pályán tudsz egyből multizni, ugyebár.
  • zotya10002
    #3449
    ne má!!Ez most komoly?

    Mert letöltöttem és próbálom a multiplayert de semmi:-(
  • j0nNyKa
    #3448
    sajnos nincs, az mmo játékokban sosem szokott ilyesmi lenni
  • zotya10002
    #3447
    Sziasztok!Látom hogy ingyenes a game!Milyen?Multi van benne?
  • angyal2232
    #3446
    dedurva, ez a játék ugyan olyan szar mint amikor kijött, szinte semmit nem változtattak rajta semmi fizika hátulrol belemész egy másik játékosba megnöveled a sebességét kb 50km/h-val. mindenki laggol szánalmas:D
  • gyuri35
    #3445
    Nemtom,de ha az új Hot Pursuit is ilyen átverésekkel kezdik nem sok EA rajongó marad!
  • gduck
    #3444
    +autó
    +V.I.P. státusz (nemtom ez jó lesz-e valamire, a profilban van egy kis V.I.P. kép)
    +boost poontok (ezt amúgy is annyiért lehetne megvenni)

    Na ezekért még lehet hogy valaki megveszi, gondolom ezért vásárolható még meg. Bár így már nem sok értelmét látom én se.
  • gduck
    #3443
    Sztem a géped vírusos!

    ÍRTSÁL EZZEL
  • gyuri35
    #3442
    Üdv!Ha ingyenes,állítólag teljesen!!!Miért árulják még mindíg 20 ájróért a starter pack-ot???
  • SzocsA
    #3441
    valamelyik régebbi telepítőt létszíves küldjön már el nekem mert még mindig nem jó! 1.8.1.49 van meg és az 54 es
    de az a gáz hogy a Microsoft Outlookot is fél óráig nyitja meg, megnéztem más vírusirtó progival nod 32 kívül, csak egy hacktool.win32.kiser.ma izét talált!

    valaki segítsen! nem igaz, hogy csak egyedül én nekem van ilyen problémám!
  • Genesis033
    #3440
    Majd hiszem, ha látom, én ezeknek már semmit nem hiszek el.
  • Bullitt
    #3439
    Néhány új kép a hamarosan elérhetővé váló városrészekről, illetve az éjszakáról:



    Többi errefelé
  • Murder3
    #3438
    battleforge-al is ez történt csak ott később.
  • angyal2232
    #3437
    hát ez kajak egy vicc hogy most ingyenes lett... van akik meg kidobtak érte 6ezer forintot:D
  • Genesis033
    #3436
    Én játékon belüli reklámot nem nagyon láttam, de javítsatok ki, ha tévedek. Vagy szerinted az, hogy az autók benne vannak a játékban, azért mondjuk az Audi fizetne a Black Boxnak vagy EA-nak?

    Nem hiszem.
  • Genesis033
    #3435
    ööö... ezt nem igazán értem. Nem mondhatsz konkrétumot? Honnan tudsz konkrétumokról?
    A másik meg az sajna, hogy a boost pontot semmi értelmesre nem lehet elkölteni a +2 slot - on kívül. Ha mondjuk lehetne rajta venni olyan verdát, amit játékbeli cach-ért nem, és mondjuk nem csak 3 napig, hanem örökre, akkor érne valamit.

    Sajna ez itt nem Amerika, ahol 5 dollár az óránkénti átlagbér.
  • RYO21
    #3434
    xpadder
  • gyuri35
    #3433
    Sajna az nincs,kormányom van,pedálokkal
  • Bullitt
    #3432
    1. Eddig sem a starter packból finanszírozták, hanem a játékon belüli reklámokból.
    2. A starter packosok a jövőben számíthatnak majd még meglepikre, de erről nem mondhatok konkrétumot.
    3. Még így is megéri a versenyeken részt venni, mivel a 20$ boostot így is megkapjátok, illetve a pakkal járó ingyen verdát.
  • Genesis033
    #3431
    Sajnos egyelőre nem. Gamepad-el esetleg próbálkozhatsz, ha van, bár abból is csak az X-Boxos az igazi.
  • gyuri35
    #3430
    A billentyűzetkiosztást át lehet állítani valahogy?A bal kezem béna,így csak a jobbal tudok játszani!
  • Genesis033
    #3429
    Azért hogy megéreztem, hogy valamire készülnek a srácok. Na de hogy erre? Mindig érnek még meglepetések. Mindenesetre ez is azt erősíti meg bennem, hogy a torrent egy sokkal jobb dolog.
  • Genesis033
    #3428
    Ja, max. 5 helyed lehet úgy, hogy 2-t vehetsz!
  • Genesis033
    #3427
    Meg az is tök vicces, hogy akik eddig hajlandóak voltak fizetni valamennyit is a játékért, pont az ő kegyeiket vesztik el. Nem tudom, ezek után hogy akarnak pénzt csinálni a játékból, de ez már legyen az ő gondjuk.
  • Szabi1991
    #3426
    azt viszont asszem lehet venni boost pontra :D
  • Genesis033
    #3425
    Most jutott eszembe egy sokkal jobb dolog, 20 $ kedvezmény a Hot Pursuit árából
  • Genesis033
    #3424
    No meg arról nem is beszélve, hogy ezek után több helyet akarok a garázsomba, nem csak 5-öt, hanem mondjuk 30-at!!!
  • Szabi1991
    #3423
    ha a játék árába adnak boost pontokat azzal se vagyunk előrébb :D
  • Genesis033
    #3422
    Ha mondjuk megkapnám örökbe a BMW vagy Audi tuningolt verzióját, az már egy kicsit vígasztalna, no de 7 napig használható autóval kiszúrni az ember szemét, azért pofátlanság, akárhogy is nézzük.
  • Genesis033
    #3421
    Ha globálisan nézzük, biztos csak jót tehet a játéknak, mert tényleg kevés játékos volt. Talán most már nem csak 3 vagy 4 helyszínen lehet majd versenyezni. Bár azért a starter pack-emért cserébe így többet várnék, most hogy ingyenes lett a játék. Remélem a jövőben több kárpótlás is lesz
  • Szabi1991
    #3420
    a starter packosoknak lehetne legalább több matrica.. pl a tuningmárkák nevei.. ha már a bérelhető autón lehet falken felírat, az enyémen miért nem lehet ?