94802
  • XenHai
    #3499
    Béta óta változott már a game vagy még mindig 0 ?
    Irányíthatóság és szellem autók...
  • Genesis033
    #3498
    Én hallom a motorhangot, mi a baj vele? Lehet, hogy Sorroundon van a hang, nem?
  • gyuri35
    #3497
    Én is felraktam a most wantedet ott legalább normálisan hallani az autó mtorhangját!Ha már "versenyautó" szeretem hallani a motor 'dübörgését'!!
  • BiG G
    #3496
    elég hamar unható játék, pár óra alatt lvl8 lettem, de igazából nem látom értelmét a fejlődésnek, mert valami ótvar paraszt módon vezetnek az emberek, single-re meg ott van a most wanted. egynek azért elment.
  • zotya10002
    #3495
    Szia!!A videó segített!!Köszi már megy is!
  • lacica
    #3494
    Köszi!
  • gyuri35
    #3493
    Köszi szépen,kipróbálom.Huzogatni még nem próbáltam,csak nyomogattam!
  • zotya10002
    #3492
    Köszi !Nézem is!
  • Halesz89
    #3491
    Szia nekem is ez volt a gond, de megoldottam az alábbi videot rakták be, és annak a segitségével.Nálam az volt a baj az utolsó probléma volt hamachi a hálózati sorrendbe megelőzte a helyi kapcsolatokat, visszaraktam a régire és jó is lett:) Na mind1 nézd végig a videot több féle megoldás van.

    Help
  • Genesis033
    #3490
    Sokan panaszkodnak erre a problémára:
    http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/1769332.page

    Próbálj meg utánaolvasni itt.
  • Genesis033
    #3489
    Vannak olyan kormányok, amiket támogat a játék, azonban beállítani nem lehet külön, mert a controls menü nem működik még a játékban.
  • Semmirekello
    #3488
    rohadt jó game, 7-es vok, nemsokára lehet még egy autó helyem és akkor próbálok venni egy másik kocsit is.
  • Szabi1991
    #3487
    MW


    W
  • lacica
    #3486
    Sziasztok!Kormánnyal nem lehet??
  • Genesis033
    #3485
    Meg Carbon.
  • zotya10002
    #3484
    Ebbe amúgy totál most wanted pálya van nem?
  • zotya10002
    #3483
    Nem tom mi lehet!!Tűzfal ki van lőve!A netem jó a beállításokkal!Minden megy multiba:cod-bbc2 stb:-)Na meg a régebbi nfs is
  • Genesis033
    #3482
    Ha mindig csinálja, az baj. Akkor valószínű, hogy vagy tűzfal zavar be, vagy rosszak a hálózati beállításaid. Esetleg nem vagy valami nagyobb hálózatra kötve?
  • Genesis033
    #3481

    A fenti képen a piros nyilakkal jelölt helyre huzogasd át a cuccokat az egérrel, amiket akarsz a különböző versenyeken használni.
  • Genesis033
    #3480
    Szerintem azért, mert nincsen beállítva normálisan.
  • gyuri35
    #3479
    Hiába nyomogatom a ready-t azt mondja nincs elég boost-om!
  • zotya10002
    #3478
    Háát én nem tom de 2-es szint felett vagyok és amikor multiba akarom tolni ezt írja: a network error ocurred neterror connect peer time out:-(
  • gyuri35
    #3477
    Értem én,értem,köszi.Az miért van hogy aPowerup consolban tele vagyok mindennel,ajáték képernyőn üresek a slot-ok,semmit nem tudok használni?
  • Genesis033
    #3476
    Ajánlom a játék útmutatóját, amit Szabi csinált.
    http://hrc-team.hu/nfsw/nfs.html
  • Genesis033
    #3475
    A Powerupokat a legegyszerűbben a numerikus billentyűzetről tudod előhíni, a nyilakkal. Értelemszerűen a 8-assal, azaz a felfele nyíllal tudod azt aktiválni, ami a felső slot-ba van helyezve powerup. A PowerUp-okat tudod variálni is, ha belépsz a safe houseba, vagy verseny előtt is, a párbeszád panelen a jobb felső sarokban van az ikonja, ahova kell kattintani.
  • Genesis033
    #3474
    Azért nem érdemes venni, mert egyelőre 1 értelmes dolog van, amire lehet költeni: +2 tárhely a kocsidnak, azaz összesen 5 lehet, míg boost nélkül csak 3. Ezt 1000 Boost pontért tudod megvenni, tehát egy + slot 500 boost pont. PowerUp-okat pedig mindig nyersz a versenyek végén, van, hogy néha 10 nitrót is, amit meg amúgy ha jól emlékszem 400 Boost pontért tudnál megvenni, ami körülbelül 1 $, azaz 230 Ft. tehát semmi értelme, hiszen simánynyerheted is A PowerUp-okat.
    Amire még lehet költeni, az az, hogy 3 napig kikölcsönözhetsz egy jó autót. Ennek is változó az ára. Egy jó autó már úgy 1400 Boost Point, azaz 800 Ft. Tiszta pénzkidobás.

    Valamint, amire lehet még költeni, hogy több xp-t kapsz versenyek végén, de én inkább akkor egy kicsit többet játszom, vagy nem fejlődök olyan gyorsan. Az nélkül is lehet szépen szintet lépni.

    Tehát egyelőre nincs értelme Starter Pack-nek. Ugyanis az ingyen autót, amit kapsz, 20 000 Cash-ért meg lehet venni, ami szinte semmi.
  • Genesis033
    #3473
    De, de amennyit már szenvedtél vele, hogy elinduljon, már 30 op rendszert újra lehetett volna telepíteni. Valószínűleg a vírusok kinyírták a gépedet. Ezek után nem csoda, ha nem akar menni. Vagy próbáld meg azt, ha nem akarsz rendszert újrarakni, hogy minden driver-t leszedsz, és újraraksz, még alaplapit is. De szerintem ez már nem fog úgy menni, mint régen.
  • SzocsA
    #3472
    mert miért? nem indul XP alatt?
  • gyuri35
    #3471
    SzocsA,amennyiben XP-t használsz,igen nagy a valószínűsége!!
  • gyuri35
    #3470
    Üdv!Maestro-m van OTP bankos vagyok.Miért nem érdemes venni?Mikor töltődik újra?Végre nagynehezen tudtam nitrózni,stb,egy kézzel,úgy hogy a W,A,S,D-vel irányítottam,úgyhogy az összes boost-om elhasználtam!
  • BiG G
    #3469
    megvan, szintet kellett csak lépni... :)
  • BiG G
    #3468
    azt valaki mondja el nekem legyenszíves, hogy tudok versenyhez csatlakozni, mert mindenki csak áll a verseny indulópontja alatt, de csak single playert enged választani. köszi!
  • SzocsA
    #3467
    neeem az tök gáz! elmegy az egész napom és ráadásul kéne venni vinyót legalább 1500 gbosat mert lemezre nem akarok írogatni! nincs időm!4

    és úgy nem lehet megoldani hogy átküldi valaki a feltelepített fáljokat????
  • 38tibi38
    #3466
    Am a skilleket hogy kel használni? Vagy amikor azokat a kártyákat kapom.
  • Genesis033
    #3465
    Boost pontot akarsz venni? Nem nagyon érdemes. Vannak olyan hitelkártyák, amiket nem fogad el. Milyened van? Melyik banknál?
  • Genesis033
    #3464
    Szerintem ebből új rendszer telepítés lesz
  • 38tibi38
    #3463
    Na végre tudtam regelni:D Csak annyi kellett hogy miután regeltem bekellett lépnem....:D
  • gyuri35
    #3462
    Sziasztok!Valamiért nem fogadják el a hitelkártyám számát!Tud valaki segíteni?A héten kaptam újat mert a régi lejár,lett már aktiválva,automatából vettünk ki pénzt vele!
  • SzocsA
    #3461
    hát igen többet talált mint a kasperky de azért mert nem futtattam végig rendesen mert k lassú volt!
    de még mindig nem tudok vele játszani!!
  • 38tibi38
    #3460
    De még azzal se sikerült:( Pedig EA n betudtam jelentkezni. Akkor ezt most cseszhetem is?