94802
  • Shawty
    #3581
    Sziasztok
    Bocs ha hülye a kérdés de nem tok angolul és nem vágom h most nekem miért béta van? mindenkinek ez van vagy h müködik ez lesz frissités vagy csak rosszat töltöttem le?valaki magyarázza el pls mert nem hiszem h 50lvl van és béta vagy aki megveszi annak is ....
  • Genesis033
    #3580
    Hát igen, meg asszem aki VIP-s, az előrébbről indul.
    Elég random, hogy ki nyer, de legalább mindenkinek van esélye, nem csak a kockáknak
  • KingPunisher
    #3579
    Aha köszi a válaszokat.. Sajnos legtöbbször hátulrol indulok én is :( és ha benne vagy pár koccanásba már esélytelen utolérni az elől haladót ha nem hibáz.
  • Genesis033
    #3578
    Ahogy tapasztaltam, szerintem a Winning ratio a meghatározó. Tehát minél jobb, annál hátrébbról indulsz.
  • Lacee86
    #3577
    Igen ez egy újabb fogós kérdés... Legtöbbször utolsó vagy utolsó előtti pozícióba rak be, és ez alapos hátrány. :/
  • Szabi1991
    #3576
    bétába első voltam mindig multyban, most utolsó mindig >.<
  • KingPunisher
    #3575
    Azt nem tudjátok a rajtpoziciot mi alapján dönti el ?
    Mert nagyon nem mind1..
  • Szabi1991
    #3574
    én már meg is kaptam, majd átfestem vodafonosra :DDD
  • Szabi1991
    #3573
    T-Mobile Mazda MAZDASPEED3




    Save some cash and give yourself the edge on other new players with this free T-Mobile Mazda MAZDASPEED3 vehicle when you play Need for Speed World! Download Need for Speed World for free from the official site and start racing today! :DD


    The free car is a MazdaSpeed3 with the T-Mobile livery. It's very easy to get the car; all you need to do is visit http://t-mobile.ea.com/home and enter the code 'getconnected'. Doesn't take much time at all and you get a free car out of it!
  • Genesis033
    #3572
    Alapból működik a controller, amit támogat. A Logitech Profiler-el is lehet játszani, amennyiben azt birtokolsz, de nekem nem volt hozzá türelmem.
    Játékon belül még nem lehet, mert nem tudom, milyen okból kifolyólag, de ezt a részt kihagyták egyelőre a fejlesztésből.
  • Lacee86
    #3571
    Ez engem is érdekelne. Fura, h a controls opció abszolút nem is elérhető. Ott van, csak nem lehet kiválasztani. :/
  • Master Rick
    #3570
    Sziasztok!
    Az irányítást át lehet valahogyan állítani? Mert át szeretném rakni controllerre, ha van rá lehetőség...
  • szabii98
    #3569
    Bocsi a 2 hszért, de elkell mondanom:
    Most jöhettek játszani gyönyőrűen megy a játék semmi lagg(nekem)
  • szabii98
    #3568
    Jaja :)
  • KingPunisher
    #3567
    Én is kipróbáltam szerintem elég kis kellemes darab. Főként így ingyen, elég jókat lehet vele tolni.
    Ma kezdtem , nekem szépen megy, hamar talál ellenfelet is, sosem akad be bár azért néha "ugrik" az ellenfél :) de hát ennyi még belefér.
    Szóval jo kis cucc.
  • USAMEN POWER
    #3566
    Elvileg jah, habár a képekből volt nekem pár új.
  • szabii98
    #3565
    Volt-e már?
  • szabii98
    #3564
    :DDDDD
  • Szabi1991
    #3563
    a charger csak rendőrök ellen jó, de oda tökéletes :D


  • modelcar
    #3562
    Azért nem mindenki. Én eddig több Nissan 240 SX-et, vagy Eclipsét láttam, mint Silviát.
  • BiG G
    #3561
    nissan sylvia, viszont népautó, mindenki azzal tolja:)
  • fubenalvox
    #3560
    tier 1-ben egyébként melyik a legjobb autó? VW Chirocco? ...mondjuk a választék is elég kicsinek tűnik.
  • BiG G
    #3559
    van 350z-m meg chargerem is jeeee

    a charger olyan lassan gyorsul mint nagymama a járókerettel de ha megy akkor csak 5 nitro és 13 jugger meg 3 antimágnes kell és talán nyerhetek is vele jeee

    a 350zvel meg ejakulálok menten jeeee

    -.-
  • fubenalvox
    #3558
    olyan reggel hétkor tökéletesen ment minden. azonnal join, ready, go... most pedig megint csak várok, hogy feldobja a join-t percekig. bah... pedig már azt hittem, megcsinálták rendesen >_>
  • Szabi1991
    #3557
  • Genesis033
    #3556
    A jövőben
  • Netgear
    #3555


    Na ez a részletes tuningolás ez hol van?? Most vagyok 15-ös szinten....
  • USAMEN POWER
    #3554
  • RYO21
    #3553
    persze. Megy a multi rendesen, és mintha kisebb lenne a lagg is.
  • donhere
    #3552
    Sokkal jobb lett a szerver... bár most meg nehezen enged be :)

    Mivel lehet a legtöbb xp-t kapni ?
  • fubenalvox
    #3551
    nah... tapasztalható valami javulás tegnaphoz képest? sajnos nincs alkalmam ma kipróbálni.
  • szabii98
    #3550
    Engem még mindig nem enged be:/
  • Szabi1991
    #3549
    "We have resolved the technical issues that NFS World experienced earlier today. Servers are now online. Game on!" ideje volt már :)
  • RYO21
    #3548
    + én!
  • szabii98
    #3547
    Na :D
  • Vlado
    #3546
    Jelenleg senki se worldözik max csak a devesek.
  • szabii98
    #3545
    Nem hiszem hogy bárki is játszik, Európai biztos hogy nem.
  • Szabi1991
    #3544
    #3541
  • szabii98
    #3543
    Remélem értékelhető választ kapunk azért, mert eddig "karbantartanak"
  • Genesis033
    #3542
    Legalább a hivatalos oldalon jelezve van, hogy leálltak a szerverek.
    Az az egy működik