94802
  • B0GE5z
    #3661
    én se kaptam még meg rohadjanak meg -.-
  • Szabi1991
    #3660
    na az viszont érdekes, én nem kaptam semmit o.0

    milyen packod van, még a bétás amibe a corolla van, vagy az újabb amibe mazda van ?

    #3659: fraps-al mentettem, de #3644-ba ott van hogy hova ment :)
  • RYO21
    #3659
    Hova menti a játék a print screenelt képeket?
  • szabii98
    #3658
    Első:
    4. számú körözöttség, 8 perc, 104000 $ kár, 25 rongált, 19 kinyírt zsaru :D
    Végre körözési szint 4 :P
  • Ztech
    #3657
    miiiih már szerdán?:D nekem se jöttek meg valakit megütök ha "elfelejtik"
  • szabii98
    #3656
    A kamionok hol vannak az utakról?:S
    most tűnt csak fel és zavaró hogy nincsenek(vagy csak én nemláttam
  • gduck
    #3655
    Én már szerdán megkaptam Jelenleg az Audi van kikölcsönözve ;)

    BMW M3 GTR
    Lamborghini Gallardo LP560-4
    Audi R8 4.2 FSI Quattro
  • szabii98
    #3654
    :o
    Congratulation ! vagy mi
  • Szabi1991
    #3653
    ezt űbereld, 5höz hozzá se értem, de összetörtem :D
  • szabii98
    #3652
    Gratulálok ! :DD
    Asszem kedvet attál zúzni kicsit :L
  • RYO21
    #3651
    Nekem sikerült ma egy üldözés alatt 2 rendőrautóhoz hozzáérnem, és négyet kiiaktnom!
  • Koridor
    #3650
    Ez egyre rosszabb, 4 percet várok a multira azután meg kidob.
    Egyre sürübben van olyan hogy többször kell multit kérni hogy tudjál egyet menni.
  • Szabi1991
    #3649
    hasznosat tuti nem..
  • BoneDragon
    #3648
    Miért is lett törölve a kommentem? Sértőt írtam? Ajjaj...
  • Szabi1991
    #3647
    lol :D
  • SzocsA
    #3646
    hát nem látod?
    valami hiányzik a képről egyszerűen kiírta hogy elbuktam a küldetést de a rendőrautók ugyanúgy üldöztek tovább
  • Szabi1991
    #3645
    namost ez mi ? :)
  • SzocsA
    #3644
    ááá ez lett volna előbb!
  • Szabi1991
    #3643
    jah, sztem majd akkor kapjuk amikor kijönnek az új játékmódok, tuningrendszer stb :)
  • SzocsA
    #3642
    és aki megvette anno a starter packot még mielőtt ingyenes lett azt mondták hogy kapunk autót 7 napra

    hát ez jó!

  • oO VinyuS Oo
    #3641
    Tudja valaki hogy ez az oktoberfest event pontosan hogy működik?
    Valahol meg lehet nézni az eddigi legjobb köridőket?
  • RYO21
    #3640
    Én azt vettem, észre, hogy az egyik Tier1-es versenyen eddig 1. 2.ik voltam, most utolsó, néha utolsó előtti. Perfect startal indulok, hibátlanul megyek, de az első kanyarba az egész mezőny lehagy, pedig ugyanolyan kocsival mennek mint én.Aztán a verseny végére sikerül jobb helyezést elérnem, mert hibátlanul megyek végig, emezek meg mindig elqrnak wmit. Lehet h cheatelnek?
  • Szabi1991
    #3639
    egy bónuszautó van eddig a tcom matricás ingyen mazda (#3573), de az is max akkor jó amikor kezded a játékot, mert így spórolhatsz 30.000-ret :D

    (itt claim content, belépsz az EA azonosítóddal és bemásolod ezt -> getconnected)
  • Genesis033
    #3638
    Szerintem a RAM skillt maxra állítva is belassul az autó, bár én nekem csak 75%-on van (3.szint), de még így is belassulok. Amit láttál, az lehet csak a lag miatt van, ugyanis szerintem a forgalom nincsen online, vagyis csak annyira, hogy ugyanott jelennek meg. De azután már csak offline vannak, vagyis lehet, hogy ő neki sem ment, csak a te gépeden láttad úgy, mintha nekimenne.

    Persze lehet, hogy nem így van, de néha ilyen érzésem volt, mikor versenyeztem.

    Kódról meg nem tudok, max starter pack-et megveszed, és boost pontért kölcsönözhetsz jobb autót.
  • SzocsA
    #3637
    a RAM nak hányas szinten kell lenni ahhoz hogy ha nekimész a forgalomnak ne lassulj be? tolja a kocsit maga előtt a gyerek és gyorsabban megy mint én! nem használta a juggernautot meg ugyanolyan kocsi mint az enyém és a tuning is 1es szinten volt!
    és hogy lehet kódokat szerezni? mármint bónuszautó meg ilyenek?
  • Halesz89
    #3636
    Nézd meg a #3491 hozzászólásomban a videot, nekem segített.
  • Vlado
    #3635
    Ja ez bug.Nálam is volt olyan hogy 70x rámentem a nitróra mer nem akart sehogyse nitrózni 1 perc múlva nitrózott 1x végül 71 et írt ki.
  • The Protector
    #3634
    HY.Tegnap feltettem a játékot.Minden megy faszán,de viszont ha egy eventet multiplayerban indítok el akkor mindíg timed outol a game.Tehát bejöna képernyő mikor gyülkeznek be az emberkék,elindulna a menet de csak tölt és tölt majd egyszer csak kidob.

    A béta anno tökéletesen ment nekem.A netem sem lehet gond sztem mrt 5mbit/seces.A gépem is eléégé jó.

    Szóval van vkinek vmi 5lete?
  • modelcar
    #3633
    Ez bug. Beragad a powerup amikor rányomunk és utána megnyomjuk mondjuk 20szor de csak egyszer jön be a nitró, a végén pedig kiírja hogy hányszor nyomta meg valaki.
  • SzocsA
    #3632
    hol lehet kiválasztani 7 napra azt a kocsit? hogy van ez?mármint kárpótlásképpen!
  • Doomista
    #3631
    230-t látok
  • szabii98
    #3630
    Na az most mennyi? xD
  • Szabi1991
    #3629
    omgwtf :O
  • Szabi1991
    #3628
    hangulat függő :D
  • modelcar
    #3627
    jaja:P
  • szabii98
    #3626
    Szerintem a belvárosban [értelme nemsok,,,] az autópályán legjobb :D(csak tilos bemmenni az alagútba és a baseball pálya előtt kilyukasztani a kerekeket :P
  • RYO21
    #3625
    Hol szoktad üldöztetni magad?
  • Szabi1991
    #3624

    >.<"
  • Vlado
    #3623
    Csizi 75 perces ideje elég volt a top 5 höz nem tudom hogy nyert is e mer még nem volt eredményhírdetés.
  • Szabi1991
    #3622
    mihez képest.. tcmes versenyre be se jelentkeznék 1óránál kisebb idővel :D