94802
  • highdrift
    #8310


    Lehet Kicsit NooB vok, de az igazi nevem van a kocsimon xD
  • Alien69
    #8309
    Én az ezüstre szavaznék. Eleve 1,5x többet tudsz belőle venni. Sajna, volt, hogy az aranyra adott 1 (azaz EGY) darab núdli fejlesztést. :-/ De ha van elég della, akkor próbálgassad vegyesen, hátha... :-D
  • RoboKutya78
    #8308
    Ha csak a színezésre utalok akkor én az aranyra tippelnék abban valszínűleg jobb cuccokat pakolhattak.
    Versenyen elvileg ugye az első 3-nak van esélye alkatrészer ha jól tudom.
  • SUNNY84HUN
    #8307
    hali , az alkatrészes kártyákból melyik szokott jobban adni az arany vagy az ezüst ? thk előre is
  • RoboKutya78
    #8306
  • RoboKutya78
    #8305
    ha esetleg kell valakinek a saját járgányáról hasonló kép ha van rá időm szívesen körbepepecselem :)
  • RoboKutya78
    #8304
  • RoboKutya78
    #8303
    srácok lenne egy kis grafikai rajzproblémám
    A gimp rajzprogram segítségével kivágtam az egyik járgányom képét így sikerült


    De amikor egy hátteret akarok mögé tenni akkor kirojtosodik a széle a képnek van valakinek ötlete hogyan kerülhetném el ezt a problémát?
  • Frigyes54
    #8302
    a tier 1-2-3 reuqvired az mit jelent ott nem is enged mas autokat indulni meg a 25-os szinten is adott egy tier 1-est kosz a valaszt
  • tutuhawer #8301
    így van, ne erőltessük. Kár, hogy aki artmoney-val tolja, és csak bodyt tesz fel, nem ellenőrizhető, hogy tényleg csak azt és ennyi. Egyébként van működő trainer, amiben van tank mód és egy kis sebesség trükk is. Egyelőre ennyit tudok róla, meg még annyit, hogy nem élmény használni, mert nem lehet vele nyerni. Aki nyomja, az csak veszít vele, akárhány futamon is fut be elsőként. Lehet persze utána királykodni, hogy mennyi győzelem meg alkatrész gyűlt össze, de aki elhiszi, hogy az övé az mind, azt sajnálom.
  • RoboKutya78
    #8300
    skacok ezeket ne is reklámozzátok brutális az utóbbi progi ha ez így van ahogy látom hogy működik elmegy a kedvem a játéktól:(
    a sebességmanipulátorra gondolok .most már értem a rakétafokozatokat:(
  • tutuhawer #8299
    Olyan mint a cheatengine. "Pont olyan, csak teljesen más." by Sipos János
  • csizihungary
    #8298
  • RYO21
    #8297
    Mi az az artmoney?
  • tutuhawer #8296
    én nyilván nem foglak jelenteni érte, de a külföldieket fotózom, aki artmoney-val trükközik. Ez szerződésszegés az ea és közted a te részedről, ha jól tudom...
  • illesgergely
    #8295
    TCMRYO21X-nek ment.
  • illesgergely
    #8294
    Persze, olvass kicsit vissza a 8231-es üzenettől.
  • szili07
    #8293
    És ezt ha megcsinálnám vajon csak a saját kocsimon változna meg, vagymindenki látná?(spoiler,hidden body kits)
    http://www.youtube.com/watch?v=nV3QqdKBSLA
  • RYO21
    #8292
    Boost hack létezik?
  • RoboKutya78
    #8291
    A sok majom még mindig nyomja a magnetet
    Ma egy audi s5 tulaja nyomta rám a 7 ik helyről (szégyen 7 ik:) )a murcimra trafikok, vajon milyen gyorsan tudott magnetizálódini a trafik:)
  • RoboKutya78
    #8290
    instrkciók:))
    vajh lehet őket versenyen is vagy csak szabad játékban?
    mert ha csak szabad játékban az nem vészes :)
  • Szabi1991
    #8289
    csalással :/
  • Ryanxx18
    #8288
    szerintem ez jó, nekem tetszik:D
  • Alien69
    #8287
    Sehogy. Az egy másik Need for speed, szerintem.
  • szili07
    #8286
    Sziasztok!

    Azt szeretném kérdezni hogy vannak olyan játékosok akik külön féle autókkal járkálnak (Bentley Continental,Porsche 959), amik nincsenek a Car shop-ban!És ilyen autókat hogy lehet szerezni?
  • tutuhawer #8285
    Új játékmódot ismertem meg tegnap, LESLIEDOG mutatta be: neve még nincs, de a szabályait el tudom mondani. ha sokan vagyunk, jobb, nagyobb élvezet. Van egy bíró, aki a rajtvonalon marad, a többiek elkocsikáznak a célig, de mielőtt beérnek, megfordulnak, és felsorakoznak először tetszőlegesen. Aztán a bíró beszámol, és indul a verseny visszafelé, át kell haladni a rajtvonalon, ami után a játék automatikusan megfordítja a versenyzőket, és utána a célig tovább folytatódik a verseny. Ütközések megengedettek, sőt ajánlottak. Powerup nincs. Aki az első, az a következő startnál indul az első helyről. Az utolsó lesz a következő bíró, tehát a kimaradó bíró személye minden futam után változik. Jó móka, mert kell hozzá egy kis tudás, és ami jó, hogy szerencse is, és erősebb gépeket is le lehet verni, persze jól is kell vezetni hozzá.
  • tutuhawer #8284
    Én ezzel vitatkoznék, de te tudod, neked hogy tetszett
  • Darkspell
    #8283
    Na, pár hónap után kipróbáltam újra. Hát, ez még rosszabb mint volt.
  • Frigyes54
    #8282
    tegnap ketszer fagyott le verseny kozben. meg nem tortent ilyen vajon mi lehet a hiba
  • barack1997
    #8281
    Tutuhawer: Én és TcmChris és Michaelbrown.
  • tutuhawer #8280
    engem hibaüzenet nélkül dob ki néha. Van még, akit ugyanígy?
  • RoboKutya78
    #8279

    Ezek az oroszok tényleg egy nagy funok lehetnek.
    Van nekünk is valami hasonló kezdeményünk?
  • barack1997
    #8278
    Figyelj ezt nem bántásból mondom: nem kell dicsekedned semmivel,ez nem a kit verek szarrá jobban fórum,ha meg nem tetszik hagyd itt a fórumot.Én teljesen meg vagyok vele elégedve,nagyon jó kis összeszokott csapat. :)
  • RoboKutya78
    #8277
    Sőt még lehet hogy vonzaná is a fórumozókat egy figyelemfelkeltő stílus:)
    És ha már beles ide akkor a játékra is kíváncsi lesz.
  • csizihungary
    #8276
    Nem hiszem hogy egy háttér miatt nem lenne áttekinthető...
  • fodorpetii
    #8275
    +1
  • tutuhawer #8274
    így igaz, elég látványos a játék, ha felburítanak a csalók és elszállsz a francba. Mert van trainer, amiben van tank mód meg egy sebesség boost is. De aki használja, és megtudom, kiteszem a barátaim közül, és benyomom 3 fórumba is a nevét. Szóval inkább versenyezzen minden magyar becsületesen
  • Lupous
    #8273
    Felesleges a sok csicsapicsa...legyen jól áttekinthető (ez megvan) a többi nemlényeg egy ilyen fórumnál szerintem.
  • tutuhawer #8272
    Kopár? Ha az teszi színessé, hogy fasza a háttér, az baj. Én teszem színessé, meg te, meg a többi JÓVERSENYZŐ. Ettől függetlenül nem rossz dolog a háttér, csak nem alapvető, mert a hozzászóló, az olvasó az alapvető. Szerintem
  • Frigyes54
    #8271
    azert itt is vannak hozza szolasok