94802
  • Alien69
    #8350
    Ha már pénzt költesz rá, mert gondolom a hack se ingyenes, vegyél SB-t és NE kocsit vegyél, hanem sok-sok-sok kártyát!!! CSAK azzal nyerhetsz, ha minél jobb fejlesztéseitd vannak. Én is, sok kocsit vettem, de alig-alig van ütőképes kocsim. Pedig, fáj a fogam még egy rakat kocsira, de valszeg, várok a vétellel, legközelebb valszeg CSAK arany-ezüst kártyákat veszek, oszt a Z4-re pakolok. Ha azon jobb van, akkor persze mehet más kocsira. De, van egy "titkos" favorit kocsim, ez az AUDI TT! Gyárilag olyan fejlesztésekkel adják, hogy végsebességben, és gyorsulásban alig marad le a murcitól! Sajna, e-miatt kanyarodni nehezen, azaz olyan pályára KELL vinni, ahol a végsebesség DÖNTŐ lehet.
  • RoboKutya78
    #8349
    29 es szinten melyik mapokat ajánljátok az alkatrész szerzés sikerességére?
    Tegnap Ryder62 köszönhetően kaptam egy t2 es 2-3-3 as kereket ezúton köszönöm neki a lehetőséget:)
  • Alien69
    #8348
    AZT a típust pontosan NEM ismerem, de van egy 911 TURBO-m régebbről, erős közepes fejlesztéssel adták, azaz minden fejlesztésben van 7-s szint. Dísznek jó kocsi. Nyerni NEM lehet vele, de közép mezőnyben ott van/lehet.
  • Frigyes54
    #8347
    probald a bmw-t nekem a porsche nem megy olyan jol. de varj meg mas velemenyt mert feleloseget nem vallalok
  • RoboKutya78
    #8346
    azért a speedhacet is lehet értelmesen használni. Általában a tanító videókon 2 es szintre húzzák a mutatót na ott tényleg lehetetlen vezetni de szerintem egy 1,5 1,6 os csúszkaállítással már lehet versenyeket nyerni és nem annyira feltűnő a dolog csak annak aki tudja mire képes az az autó amivel szarrá verték:)
  • Frigyes54
    #8345
    sajnos lattam mar ilyet. meg amikor vegig a falon megy es megis gyorsabb.ha en neki megyek a falnak meg allok vagy lelassulok. nemelyik nem is megy hanem cikazva ide oda csapodva szinte repul. ilyenkor persze el megy a kedvem a jatektol
  • barack1997
    #8344
    Sylar: a 911 Turbo versenyképes,jó ?
  • SylarHun
    #8343
    A Speedhack abból látszik, hogy az alany megy mint a villám, szinte nem is lehet szemmel követni + mindennek és mindenkinek nekimegy, mert annyira nagy a tempó, hogy már igazából ő sem tudja kontrollálni az autó mozgását.
  • Frigyes54
    #8342
    es mibol latszik az a speedhack? mert mint mar mondtam neked en neha csodakat latok verseny fedoneven. az meg hogy a csodak orosz versenyzokkel fordul elo leggyakrabban az mar biztos fobia. ha 3 orosz vagy ukran van egy versenyen inkab kilepek mert semmi jo nem varhato
  • tutuhawer #8341
    A speedhack egyébként meg marha feltűnő, simán észreveszed, akár kevesebb versenytapasztalattal is. Nem a verseny utáni ablakból fogod kideríteni, hanem már verseny közben megmondható.
  • tutuhawer #8340
    Hát ha minden versenyen hátul mész, az már nem speedhack. De! Van megoldás, szerintem tedd félre kicsit a murciélagót, és a Z4-gyel nyomulj egy-két versenyt, próbáld ki, melyik pálya fekszik annak. Vagy ott van az rx-7 vagy a silvia, erőltesd kicsit azt. Amennyire én látom, a májsu 18. és 20. közti időszakban 7-20 volt a multiplayer mutatód, ezen csak javíthat a néhány menet a tier2 gépekkel. Ezt mondom én bő 9 hónap játék után. visszább lépsz, szedsz egy kis önbizalmat, majd lépsz tovább, ha úgy érzed. Megint veszítesz, megint kicsit lejjebb, sokat jelent pár arany kártya, még ha alacsonyabb szinten is.
  • RoboKutya78
    #8339
    Ha valamit még is találok a robokutya karakterem akkor is tiszta játékos lesz.Ezt nem szúrom el a csalók miatt
  • RoboKutya78
    #8338
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Adjon valaki jól bevált speed hack progit a játékhoz priviben mert lassan kedvem szegem a hackerek miatt.
    Nem fog érdekelni, ha emiatt lekerülök a jók listájáról de ez már tűrhetetlen ami a szerveren folyik.

    Mazda rx7-ről el tudjátok hinni, hogy speedhack nélkül szarrá veri a murcsimat? Igaz nem a kocsinak való mapon mentünk, de akkor is.
    Én mentem 270 km átlag ő előttem látóhatáron repesztett mint a szél, erre azt mondja neeem speedhak... áááá neem.
    29-es szinten játszom,szinte tök üres az extra tartozékok listám.A versenyek 80%án hátul kullogok a sorban.
    Vagy valaki adjon priviben jól bevált fortélyokat.
    Elég volt a fehér kezűségből.
  • RoboKutya78
    #8337
    ahh a fene lemaradtam a buliról:( sose építkezzetek hétvégenként:)
    na majd a következőn talán ott leszek:)
  • gamezkanizsa
    #8336
    .
  • csizihungary
    #8335
    összefoglaló
  • Frigyes54
    #8334
    szep volt uraim az osszejovetel
  • SUNNY84HUN
    #8333
    jó volt ez a krúz
  • Apocalipto
    #8332
    Attól is.
  • szili07
    #8331
    Létrehozok egy másikat!
    Egyszerű
  • csizihungary
    #8330
  • illesgergely
    #8329
    Egy kép a tegnapi összeröfennésről:



    Jó volt, tetszett, sokan is voltunk. A káosz meg ennek a része, anélkül nem is lenne jó egy ilyen buli.
  • barack1997
    #8328
    Pár napon belül te is búcsúzol az ea account-odtól
  • szili07
    #8327
    Sziasztok!

    Youtube-on nagyon sok videót láttam Money hack-ről a Cheat Engine-al.
    És utána jártam a dolognak!Én is kipróbáltam és valóban annyi pénzem lett mint amennyit beírtam, viszont amikor vásárolni szerettem volna akkor kiírta hogy nincs elég pénzem (mikor volt 1.2millám)és ha az alatt az összeg alatt vásárolsz mint amenyi volt (300.000)akkor hírtelen eltünik a beírt összeg (1,2milla) és amennyiért vetted a megvásárolt tárgyat (15.000)akkor az 1.2milla helyet már csak 275.000 dollár maradt:/

    Egyszerűen: ez a pénz hack csak egy szemfényvesztés, vásárolni nem tudsz vele de jól mutat ha a haverjaidnak megszereztnéd mutatni mennyi $-od van!
  • tutuhawer #8326
    A kommunikációs zavarhoz még hozzátenném, hogy volt egy srác, aki hiperaktív volt kicsit, és beírta, hogy teleport rá, amire páran rámozdultak :D Nem baj ez (a Baj nem itt kezdődik, hanem Tata mellett), viszont mindannyiunk hibája, mert nem figyelt oda a dologra senki. Elkúrtuk egy kicsit, na. Én a magam részéről, segíthettem volna többet is, szar volt tudni, hogy a gruppen faszság miatt nem tudtam több csávót beszervezni.
  • tutuhawer #8325
    A néhány fotó, amit kattintottam a magyar menet közben:
    http://data.hu/get/3848565/freeroam0521.rar Ha valaki beírogatott a 3-as csatornába, és nem tudott csatlakozni, mert nem tudta pontosan, hol vagyunk épp, azért a felelősséget részben magamra vállalom. Szervezhettem volna magam köré gruppent a "newmaneknek", akik nem ismerik a térképet, vagy nem tudnak egyes versenyekhez teleportálni, stb, de volt egy kis gubanc a gruppen dologgal, aminek a megoldására csak a legvégén jöttem rá sajnos. A beállításokban hiába trükköztem, mert az nem volt elég a probléma megoldására. Ugyanis kikapcsoltam én a social freeroam filtert, de csak miközben gruppenben voltam. Miután kiléptem a groupból, és a menet legvégén beléptem, jó lett, tehát már menet közben is jó lett volna, ha szervezek groupot, de nem mertem a hiba miatt... Remélem, így érthető a magyarázat a kimaradó spílerek számára.
  • csizihungary
    #8324
    Jó volt, elég sokan voltunk, igaz talán emiatt kommunikációs zavar is volt. Remélem tetszett mindenkinek!

    Összefoglaló várható hamarosan.
  • chris1997
    #8323
    Király volt a Krúz. Igaz csak a fotózásra értem oda de ettől még jó volt.
    Csizi! Verseny! 0.05 el 2. lettem?! XD
  • tutuhawer #8322
    Ezt hirdetik a TCM-es srácok, frigyes, itt vannak az információk: LINK
    A lényeg a ma este fél 8, /join 3, a többi meg majd jön magától
  • Frigyes54
    #8321
    mi lesz a hetvegen uraim
  • Bullitt
    #8320
    Ilyenre mindig van igény :D
  • tutuhawer #8319
    én szeretnék odaérni. van rá igény, hogy elhintsem még 2 fórumban a krúz időpontját?
  • Ryder62
    #8318
    Én mennék, de se hely a játék számára, se idő
  • csizihungary
    #8317
    A hétvégén nagy összejövetel várható, gyertek minél többen!
  • RoboKutya78
    #8316
    Ez a játék egy igazi nagy marhaság!!
    Verona Tunnel
    megyek egyet a Toyotámmal berak mellém egy Bmw z4 et
    mondom lool oké bejövök a Bmw z4 emmel mit rak be mellém, egy Bmw m3 ast Na így aztán van esélyem megszerezni a rajta levő T1 es 9 9 0 es motort és alkatrészeit.:(
  • tutuhawer #8315
    Megkezdődött a ma esti munkaidőm, úgyhogy fenn leszek itt. Továbbra is marha nagy élmény a speckó privát verseny(persze, mert 4 startból 4-et nyerem), úgyhogy újra benyomom a szabályait, mert volt, aki rákérdezett. LESLIEDOG mondta, úgyhogy neki köszönöm, és köszönjük mind. Tehát:
    1. Minél több sofőr a gruppenben, annál jobb.
    2. Egyvalaki a bíró, először tetszőleges, ő a startvonalon ottmarad.
    3. A többiek elkocsikáznak szépen, lazán a célhoz, nem át rajta ám, [A trágárság: fasz] om, hanem csak odáig, és megfordulnak, felsorakoznak egymás mellé.
    4. A bíró beszámol, és start. Mindenki elindul a pályán visszafele.
    5. Át kell haladni a rajton, ami után a játék visszafordítja a sofőrt a helyes irányba. A bíró meg kinyitja M betűvel a térképet, és a szemét is kinyitja, és figyel.
    6. A bíró folyamatosan nyomhatja a mágnest a mai naptól kezdve, lehetőleg úgy, hogy izgalmasabbá tegye a versenyt, és az verseny elején levőt sújtsa, readyvel pedig még több mágnest nyomhat el. Csak a BÍRÓ!
    7. A fordulás után megy tovább a verseny, és szemből az ütközés szabad, sőt ajánlott még mindig, de akár oldalról is! Powerup csak a bírónak és csak az a kettő. Aki az vissza-oda versenyt nyeri, az nyer, és kaphatja az aranyat.
    8. Aki nyer, a kövi futamon kicsit előrébbről indul, az utolsóból pedig lesz a bíró. A korábbi bíró pedig figyeli a versenyt az utolsó helyről, hogy lássa, ki lesz az új bíró(a 7. helyezett, ha 8 sofőr van). Így az ő személye minden verseny után változik.
  • illesgergely
    #8314
    Előbb nyertem egy T3-as 7-4-0-s motort, betettem a 6-4-0 helyére és nemcsak a top speedem nőtt, hanem a gyorsulásom is. Mindkettő 2 kulcsos volt, az egyik zöld, a másik meg piros, ennyi. Fura
    Nem mintha baj lenne amúgy, csak megjegyeztem.
  • tutuhawer #8313
    Meg.
  • Frigyes54
    #8312
    azt hallottam meg eri. de nem en vagyok a jo jatekos. bar eppen a javaslat alapjan arra gyujtok
  • RoboKutya78
    #8311
    srácok megéri az 1m2e pénzt a bmw m3 gtr e46 os járgány?
    ha mindent eladok meg tudnám venni:)