94802
  • Frigyes54
    #8430
    nissan silvia 224-192-225 magnoo59 nevvel 900 km-es sebesseggel. a 8 savosa autopalyan faltol falig cikazott. talan csalt?
  • tutuhawer #8429
    szar a stat, ahogy a news is. Van, aki ennél is gyorsabb, és tuti tiszta spíler
  • SylarHun
    #8428
  • SylarHun
    #8427
    Név szerint néhány csaló! :((
    És ezek az én barátaim között vannak. Azt sem tudom kik.



    Nem semmi végsebességeket mentek mi?
  • tutuhawer #8426
    ha goggle-ben beírjuk a képkeresésbe, hogy caterpillar racing, akkor ugyebár caterpillar feliratú autókat várhatunk eredményként, és kapunk is sokat a világ minden tájáról. DE. Ha azt írjuk be, hogy lidl racing, akkor nem kapunk egyet se a való világból, csak egy fantáziagépről kapunk képet a 2. oldalon, a LIDL motorsportot beírva pedig a no.1 kép lehet ismerős. Gondoltam, beírom, hátha lehet rajta röhögni, a munkaidőm megengedte ma is a bohóckodást.
  • tutuhawer #8425
    Valami Balfasz mondta még március közepén-végén ebben a fórumban, tisztán emlékszem, hogy a subaru milyen lomha és használhatatlan. Innen üzenem, hogy márpedig nekem manapság nagyon rendben van, tetszik nagyon és minden gyári gép lassan gyorsul. De amint wrc módon építeni kezdem...(a balfasz én vagyok, még mielőtt magamon kívül bárki megsértődik) Közben a pletykák nem csak egy autóról, hanem akár többről is szólnak, és/vagy új játékmódról és/vagy új városrészről. Ki-ki döntse el, mit hisz, a world-garage-ban többen írtak be okos dolgokat, lehet rajtu filózni, meg rágódni. én bárminek örülök, ami nem boostért van, meg még sokan mások is. AMúgy meg hiába játékpénzes kocsi, ha nincs garázsbeállóm, igaz?
  • SylarHun
    #8424
    Ugyan nem nfs world, de azért beteszem ide is!
    Próbáljátok ki, szerintem jó!
    BMW M3 Szimulátor. Ingyenes.
  • Ryanxx18
    #8423
    thanks:)
  • tutuhawer #8422
    A subaru jó eséllyel indul, de már van egy, azzel csökken az esélye. Állítólag a korábbi játékok boss autóit kaphatjuk, viszont az nem nagy durranás, nem vernék ilyen nagy dobra szerintem. A clio jó tipp, azt mondom hát én is, habár magamtól nem jutott volna eszembe.
  • tutuhawer #8421
    nem lehet, ha jól tudom. Amúgy meg mit számít, ha leversz mindenkit?
  • Ryanxx18
    #8420
    hollehet a worldprofil képetvagy avatart megváltoztatni a game-be?köszi
  • Frigyes54
    #8419
    mar megin t mit csinaltal?
  • RoboKutya78
    #8418

    Voálá sőt még kedvezményezettek is mivel csak 400 boostért vehetik meg a nyomik.
  • Ryder62
    #8417
    A ruszkiknak külön rendszámtáblájuk van?
  • RoboKutya78
    #8416
    valami okosság mégis van az 1v1 es játékban ma a SKYLINE AVENUE pályán egymás után 3 szor az első kártya balról osztott alkatrészt.
  • RoboKutya78
    #8415
    tuti hogy megkapják ha már van nekik rendszámtáblájuk amit mi soha nem fogunk kapni.:(
  • Lupous
    #8414
    Renault clio vagy valami olyasmi :P...mint a Most Wantedben :D
  • illesgergely
    #8413


    Oroszok hogy örülnének már neki.
  • RYO21
    #8412
    Vagy lehet, hogy csak 1 R32, viszont van rajta rendes tuning.
  • Frigyes54
    #8411
    hogy mit ki nem talaltok vagy talalnak
  • Szabi1991
    #8410

  • tutuhawer #8409
    Lehet találgatni:
    LINK
  • tutuhawer #8408
    Szevasz. Így van a free roam chat váltáshoz a parancs /join 3 vagy akármi 1-50-ig, de a nagytöbbség a 3-asban nyomja a magyarok közül. Minden új spílernek, neked is, meg aki olvassa a fórumot, üzenem a messzi távolból, hogy ésszel az autóvásárlással, mert nem minden az, aminek látszik, a számok becsapósak, de itt a fórumban senki se csap be.
  • RoboKutya78
    #8407
    és ha figyeled ezt az oldalt akkor a bulikról amit rendezgetnek a skacok arról se maradsz le:)
  • Nyitrai01
    #8406
    Köszi igyekszem mindenkit megtalálni.
  • RoboKutya78
    #8405
    igaz igaz
  • RoboKutya78
    #8404
    ha velünk szeretnél játszani vegyél fel mindenkit a fórumból és tudsz játszani
    de se magyar szerver se klán igazából nincs ebben a műfajban.
    A megoldás kiabálsz magyarul a csetablakban és hátha felfigyelnek rá nagyobb esélyed van erre ha játék előtt mindig beírod hogy /join 3
  • Nyitrai01
    #8403
    Sziasztok!

    Én tegnap telepitettem a játékot és azt szeretném kérdezni hogy van e magyar szerver ahol magyarok játszanak vagy valamilyen magyar közösség és ha igen akkor hogy csatlakozhatom? Elöre is köszi a választ.
  • Alien69
    #8402
    De erre meg elég a privi verseny. Behívsz valakit, és oda-vissza megy 1000-l a dolog, oszt vagy kisül belőle valami, vagy nem. :-D
  • tutuhawer #8401
    ja értem. Közben servererror_fatal_errorcode_7 volt nekem, mégpedig azért, mert a DIGI bezáródott. meg kellett nyitnom újra. Pedig most rendeztem a tartozásomat feléjük.
  • RoboKutya78
    #8400
    nem csalás az egyik karim bent marad a startnál a másik végigmegy:) ennyi:)
  • tutuhawer #8399
    na ezt fejtsd ki részletesebben, mert nem igazán értem a lényegét a trükknek. miért jó ez? miért csalás?
  • RoboKutya78
    #8398
    kismértékű csalásban gondolkodom:)
    van egy notim is és megy rajta a játék van egy másik karakterem és a két karaktert összehozom a legértelmesebb mapon kíváncsi lennék mit és mikor dobna:)
  • Ryder62
    #8397
    Elmúlt pár napban vagy 100 versenyt mentem egy pályán és csak egyszer dobott alkatrészt de az is olyan hogy amit lehett venni az is jobb. És egy olyan versenyről van szó ami elvileg 20 vagy több különböző alkatrészt dobál.
  • tutuhawer #8396
    Erre a problémára a megoldás továbbra is a multiplayer verseny, sőt versenyek. Megnézed, mi a tuti pálya itt fenn a tuning lista gombbal, és ott mész, majd jól kikapsz, mész máshova, ott jobban mész, nyersz, majd idővel alkatrészt is nyersz, jobb a géped vagy jobban mész a pályán te, többet nyersz.Ebben kell hinni.
  • RoboKutya78
    #8395
    Hát skacok a barátlistámat végiglesve egyesek egy nap miket produkálnak azt kell mondanom hogy a pályákon megnyerhető alkatrészek kidobásának esélye egyenlő a nullával
    Többeteknél látom inkább a pénztárcátok legmélyén turkáltok és szórjátok a boost pontokat, hátha úgy nagyobb az esély a fejlesztésre és amint én is kipróbáltam egy kártya legalább 2 fejlesztést tuti dob tényleg megéri szórni a lóvét. 10 listás ismerősöm közül, kettő pályán nyert alkatrész boldog tulajdonosa.
    Ez csak az én meglátásom.
  • Frigyes54
    #8394
    ha valaki jatszik delelott vagy delutan kerjen gruppot hogy kiprobalhassam a mikrofont. en mindent hallok csak a masik engem nem. pedig par napja meg jo volt. es nem nyultam hozza. elorre is koszi
  • Frigyes54
    #8393
    en akartam erdeklodni de vagy nem volt placcon senki vagy rossz volt a mikrofonom
  • RoboKutya78
    #8392
    Itt a masináról a videó
    talán visszaadja a játékba vetett hitem
  • tutuhawer #8391
    36-os szinten egy ingyen t-mobile mazdával kezdtem újra ezt a profilt, majd vettem egy vért okádva megszerzett evo9-est, majd még több vért okádtam és tudtam venni egy LIDL z4-es Bmw-t. A következtés, hogy mindig van előre, csak kisebb célokat kell kitűzni. Se orosz, se ukrán nem állít meg, ez a felfogás kell(Robokutyának is). majd este benézek még...