94802
  • gduck
    #8631
    Sziasztok!

    Régen játszottam a játékkal, látom most már van benne "team pursuit" mód is.
    Kérdés: ebben csak az a lényeg, hogy mindenki beérjen vagy a rendőrök lezúzása is számít?
  • tutuhawer #8630
    Hát igen, de ne legyen igazad, mert ezzel kinyírják a játékot, és ezt mind tudjuk
  • illesgergely
    #8629
    Na akkor megint lesz Imprezám, RX-7 mellett eladtam régebben, kellett a hely a Skyline-nak. Igen, a body hiányozni fog, de már van egy ötletem a feldíszítésére.
    Ne legyen igazam, de ha így halad az EA, szerintem még több ingyenes cucc át fog költözni a boostosok közé. Először elvették a bodykhoz járó szép felniket, most meg a jobb bodyk is elűntek az ültetésekkel együtt, nem tudom mi lesz a következő lépés. Szerintem én még jól járok, hogy "csak" bodym nem lesz. :D
  • tutuhawer #8628
    én nekem pont elég, ha a qwqw linkjét beírom a profilomba, meg hogy Hungarian Team és máris egy országnyi cspatnak a tagja vagyok, bárki ellen kiállok, és ennyi. Volt már, aki akart korábban is külön gruppettót építeni, de mondtam, hogy szerintem csak megosztó dolog. Ám ha találsz jelentkezőket, sok sikert a többi csapat ellen versenyeken!
  • tutuhawer #8627
    milyen másik csapat? honnan szerzel ellent? ea forum vagy w-garage?
  • highdrift
    #8626
    Hellósztok Csinállnék egy kisebb közösségű csapatot... :)
    Hungarian High Cars néven ( H.H.C. )
    Lesz Facebook Fan Page ott a kocsik kiállítva stbstb
    Válalnánk versenyeket más teamek ellen meg ilyenek :)
    Akinek lenne kedve csatlakozni, az írjon nekem Privit :)
  • tutuhawer #8625
    A lila Subaruban 4-4-0 motor van ugyebár, meg 3-as szintű leültetés. Frankón szikrázik az alja, tök jól mutat, a hangja brutális, kicsit túlkormányzott, de abszolút kezelhető, csak sokan gyengének érzik, de hát más autó is gyengébb, ha nincs benne semmi komoly tuning. A hiba, hogy neked már nem lesz elérhető a jó body kit, nekem még kicsit szélesített, eredeti spoileres WRC van. :D
  • highdrift
    #8624
    én is Kíváncsi vok mik a legjobb T2es kocsik.. valami olyan kéne ami nem nép auto.. nem minden második az.. :D
  • illesgergely
    #8623
    Frigyes: Próbáld ki azt, hogy ezt a mostani profilt is letörlöd és csinálsz egy másikat. Nekem a 0. profilommal volt hasonló, ott a hibakódra nem emlékszem már, de engem is kivágott folyamatosan amíg másik profilt nem csináltam. Ha még mindig rossz akkor reinstall...

    Tutu: kösz, én is ezekre gondoltam, esetleg egy 370z-re. Igaz még csak 11-es vagyok és elvertem minden pénzem egy Golfra amit hamar el is adtam, szóval ráérek még dönteni. Akkor hajtok a lila Subarura, van benne ültetés is meg 4-4-es motor is asszem.

    De tippeket szívesen látok még ezzel kapcsolatban, hátha más is megmondja a tutit.
  • tutuhawer #8622
    A subaru szerintem jó eséllyel pályázik az 5. helyre, vagy talán az evo10, de azt régen vezettem már.
  • tutuhawer #8621
    Szevasz. Így van, 3-as channel, aminek a parncskódja /join 3.A rendőröket én az alsó városrészben, a föld alatti autóúton rázom le a 3-3 beugróban. Nézegesd azokat. Ha bejön utánad, hirtelen átmész a másikba, egy perc alatt lemaradnak, csak gyorsan menj be. Sima ügy.
  • Frigyes54
    #8620
    valaki segitsen mi a hiba? barmit csinalok a kocsi valasztas utan fatal servererror code 404-esel kidob. tobb tucatszor probaltam de mindig ki dob valaki segitsen
  • mijki
    #8619
    Köszi. Már lenyugodtam :)
  • illesgergely
    #8618
    3-as a magyar channel.
    Ha nem megy, hagyd a rendőröket, menj TE-et vagy multit. Nyugi.

    Én meg olyat kérdezek, amit itt még senki sem. Melyik lehet az 5. legjobb T2-es autó? Tehát mivel érdemes még menni Rx7, Z4, Skyline meg Elise-en kívűl? Lotust nem akarok venni, a másik 3 autó megvan már. Harmadik profilomba kéne valami a 240SX mellé.
  • mijki
    #8617
    Elegem van a geci rendőrükből összegyűjtöttem vagy 500.000 kárt, kiütöttem 68 rendürt bazmeg erre elkapnak, mert akárhova megyek ott van egy tucat geci. Erre még még tőlem vonnak le egy csomó pénzt, meg alig kapok xp-t. Mindjárt letörlöm ezt a fasz játékot.
  • highdrift
    #8616
    Nemtudom :) nekem ez számít ink az auto versenyesben, nem azhogy milyen kocsim van :D
    Ha győzni tudok, akkor szarral is tudok:) jó szerencsém van, mert elég jó kis silviam van hála az égnek :)
  • mijki
    #8615
    Sziaztok, van magyar channel ahova belehet lépni?
  • tutuhawer #8614
    az enyémnél monjuk jobb 30%-kal, de szerintem nincs értelme egyfolytában figyelgetni. mi a lényege? miért jó, hogy nagy? mi van, ha kaka, ahogy te írtad?
  • highdrift
    #8613



    Szerintetek Nagyon Kaka ???
    Vagy ha tartom ezt az arányt akkor ez jó ? :)
    Amugy legtöbször csak olyan Nissan Tud ott hagyni akinek 300 felett van a Stat. :)
  • tutuhawer #8612
    Nekem a chargered festése nem igazán jön be. Amúgy milyen csík sarka szar? A beszélgetés se tetszik, a régmúlt történelmi eseményein így fennakadni kár. Minden ország szopta a faszt egy másik miatt, meg még fogja is. Ezen rágódni hiba szerintem, de biztos,ami biztos, menjen a picsába a szitkozódó csávó. :D
  • illesgergely
    #8611
    Szívedbe zártad? Azt elhiszem... Szlovákok se szeretnek minket jobban. Múltkor volt egy szlovák ellenfelem, úgy dobálta megállás nélkül rám a mágnest, azt se tudtam hova meneküljek. :) Pedig semmi rosszat nem csináltam verseny közben. Utána meg böfögött vmit, de nem volt kedvem szájkaratézni vele, inkább blokkoltam meg reportoltam.
  • SylarHun
    #8610
    Emelkedett beszélgetés fojtattam egy román nagyon kedves fiatalemberrel. :((



    Sajnos az utolsó kettő mondatot nem screen shotoltam, de bemásoltam egy fordító programba és onnan teszem ide.

    "pe deasupra te crezi si destept, inseamnca ca stil cantcul nostur dedicat voua asi-a?
    Daca nu il sti, cauta pe, youtube in mijlocul clujului, vi-l dedic voua tuturor ungurilor."


    És ezzel véget is ért beszélgetésünk. :W

    Szívembe zártam! :((



    Ha esetleg valakinek menne a teljes fordítás, azt megköszönném. Mert igen hiányos az angol és román tudásom.
  • RoboKutya78
    #8609

    srácok kérem a kritikát erre a festményre
    És ha valaki tudja hogyan lehetne jobban megcsinálni a sarkokat a csíkok végében :) írja meg.
  • illesgergely
    #8608
    Csak a csávót tudom idézni a reklámból ezzel kapcsolatban:



    Kell és kész.
  • Alien69
    #8607
    Minek Neked Audi TT? Ammyira nem jó. Bár, ha van sok kanyarodós fejlesztésed, akkor még talán elmegy kategória.




  • tutuhawer #8606
    Egy biztos, ilyen hibával nem találkoztam, és ha a számítógéppel van a gond, akkor nem is tudom, mi a hézag, mert nem értek hozzá. A játékhoz magához már inkább értek, de itt nem tudom, mi lehet a gond, talán a többi játékos tud valamit. ha leírod, mire kattintottál pontosan, kiderül, te hibáztél-e vagy az EA hibázott. Mindegyik benne van a pakliban, mert sokan nem tudnak mit kezdeni rajtuk kívűl álló hibával.
  • Frigyes54
    #8605
    biztos en vagyok a hulye. de elosszor nem engedett caractert csinalni. fatal erroral dobalt ki. reggelre meg is lett caracter.ezt addig hagyta mig kocsit valasztottam. utanna fatal error, mondom akkor letorolm ahasznalhatatlan caraktert erre letorolt mindent. most meg a jatekba sem enged be. tudsz valami meg oldast? az jo lenne. de barki tud elorre is koszonom
  • tutuhawer #8604
    Van még, aki nem tud újat csinálni, de ők mondjuk nem törlik a kicsit boostos sofőrt. A DELETE DRIVER a törlés funkció. A CREATE DRIVER meg az új kreálása, készítése. Szerintem nincs hiba, amit meg kell vitatni, simán csak rosszra kattintottál. Megint...
  • Frigyes54
    #8603
    addig ugyeskedtem mig megint sikerult magam kitorolni. de nem engedett uj karaktert sem csinalni. sot most mar a jatekba sem enged be. ki tud segiteni? mert en nem ertem adolgot koszi elorre is

  • Bullitt
    #8602
    Nálam meg a múltkor feltűnt egy Pontiac GTO rendőr is üldözés közben (mint ami MW-ben és Carbon-ban.) Lezúztam és azóta nem is láttam többet. :D Megijedtek tőlem? XD
  • RoboKutya78
    #8601
    én viszont meg olyat láttam lisensben ami nincs is a listán de a csákónak ott lifegett a rendszámtábláján:)
  • Frigyes54
    #8600
    nekem nem engedett uj karaktert csinalni. ki irt valami hibat.
  • chris1997
    #8599
    én már olyat is álmodtam hpgy liszencelt traffic-ok voltak(pl:Nissan Navara)hasonlóan a hot pursuithoz
  • illesgergely
    #8598
    Én ma azon röhögtem, hogy kezdtem egy új profilt, elmentem 4-es szintig, majd egyszer csak kifagytam. Visszamentem. A játék tök úgy viselkedett, mintha pont akkor kezdtem volna a profilt. Szövegbuborékok meg tájékoztató feliratok mindenhol. De nem is ez volt a vicces, hanem beadta hogy a játékban az ELSŐ versenyemen kell mennem SINGLE-be ismét. Utána meg kiírta, hogy ezután mehetek multiban is. Nem baj, hogy mentem már előtte kb. 10 multit. Később megint kifagytam, de mégegyszer nem játszotta ezt el velem.

    Audinak én is örülnék, majd igyekszem én is a TT-ről álmodni, hátha bejön.
  • tutuhawer #8597
    Én mára is azt álmodtam meg, hogy meg tudjuk venni az audi tt-t, de majd jövő héten megveszem, elvégre tuti, hogy játékpénzes lesz, pont úgy,mint most. :D
  • RoboKutya78
    #8596
    Megcsináltam!
    Most már megfordulnak utánam az utcán:)
    Igaz team ecsapre sajna nem lett alkalmas

  • chris1997
    #8595
    Röhej.
    Mai patch-ben a tartalom:

    Újítások:
    Vadiúj Pontiac GTO 65(Red Juggernaut Team Escape Edition)ingyenes ajándék ha vásárolsz 8000 vagy 17500SB-t.
    Javítások:
    Javítva annak a Lamborghini Murcielago-ja, akinek a régi nagy body kit-je volt(mert hiányzott róla a tető)

    javítva a body kiteknél a Carbonszálas motorháztető
  • Ryanxx18
    #8594
    gyönyörü
  • illesgergely
    #8593
    Durva...
  • RoboKutya78
    #8592
    helyesbítek 73 autója van