94802
  • Frigyes54
    #8471
    a car dealer-nel. van 3 kategoria. lehet valogatni. csak penz vagy boots kerdese. mint a valosagban.
  • szivuka2
    #8470
    CSáztok és autot venni hol lehet?
    Itt: car dealer/purcshache car ... és itt?
  • SUNNY84HUN
    #8469
    de az egyik okos dolog a rhinok pörgését megszüntették, mikor célpontot téveszt és átáll másik játékosra .. ( legalább is a patch tartalmazza )
    , +stb finom dolog ( nagy része tuti boostért )
  • Ryder62
    #8468
    Arról nem is beszélve gondoltam gurulok még egyet a bmw m3-al míg lenem jár a szavatossága. Valszeg holnap estére meg már felszívódik ...
    Legalább ilyenkor ne számolná az ídőt mert így 6 vagy akarhány óra csak úgy elvész.
  • Ryder62
    #8467
    Imádom hogy végre kedvem támadna world-özni és pont akkor vannak lelőve a szerverek. Ez az elmúlt egy hétben már a második.
  • tutuhawer #8466
    A javításokat azonban egytől egyig üdvözlöm, mert van benne sok TE, sima üldözés, gruppen, de a subarut meg a skyline-t nem olvasom, úgyhogy Geci készítők megállapítás hatványozottan érvényes. mindaddig csaló vagyok, amíg ezt a kettőt nem javítják ki, mert én mindkét géppel megyek multiban is, és a többi nem érti, miért tűnök el...
  • RoboKutya78
    #8465
    na majd kiderül alszok rá egyet:)
  • RoboKutya78
    #8464
    akkor legfeljebb a régi vizuelemeket pénzé fogják adni:)
  • RoboKutya78
    #8463
    :)) ne légy pesszimista
  • tutuhawer #8462
    Na, most léptem ki, cf hood az gondolom, boostért, alacsonyabb szintű vizuális tuning neekm nem kell, audi a1 egy ocsmány gép szerintem, az új vizuális cuccok, remélem, jó sok boostért szintén, úgyhogy jól járok megint. Geci készítők
  • illesgergely
    #8461
    Június 1 és 4 között ki lehet bérelni egy napra, utána valószínűleg boostos lesz.
  • RoboKutya78
    #8460
    de az még mindíg nem világos boostért vagy pénzé lehet majd kapni az audit nem mintha fájna rá a fogam:)
  • RoboKutya78
    #8459
    Na elkezdődött a ráncfelvarrás érdekes lesz.
    Kíváncsi leszek:)
  • RYO21
    #8458
    New Features:
    - All new Visual Packages have been added to the game and are available for purchase from the Aftermarket Shop
    - Unlock levels and prices have been lowered for Visual Packages that can be purchased with Cash
    - Carbon fibre hoods have been introduced to Need For Speed World. These can be found on the new Visual Packages
    - The exclusive Audi A1 clubsport quattro has been added to the game and is available for purchase from the Car Dealer
    - New dialog boxes have been added when attempting to purchase any SpeedBoost items with insufficient SpeedBoost
  • tutuhawer #8457
    Ja, meg a mai patch a nagykirály hacker írásában:
    http://www.world-garage.com/index.php/topic/3801-june-1st-maintenance/
    Nekem mindegy, mikor mi van benne, csak ne mindig boostos legyen, mert nincs pénzem még mindig. Na belépek...
  • tutuhawer #8456
    itt tudod: http://forum.ea.com/eaforum/categories/list.page Akinek az angol nem megy, az megszopta kicsit, mert a magyar nyelvűn nekem nem sikerült valami szar hiba miatt változtatni :D
  • High end PC #8455
    mégis hol a tökömbe tudom a World jelszavam megváltoztatni?
  • tutuhawer #8454
    A hivatalos oldalon levő game guide minden pontja kész, a customizationt TRIpLA fordította, a többit én. Elvileg LANDA81 is fordította, és majd ő összemixeli egy remixbe az egészet, pdf formátumba. Mondom, 15.-e óta kész, csak a főnök elfoglalt, mert más oldalt is vezet. Figyelj, ALLIEN, erről én annyit tudok, hogy street improved alkatrészeknél szar volt. Elvileg PRO cuccoknál működik, van, aki tesztelni fogja a ventura alkatrészekkel egy kocsin. De mondom, teszt verzióban van még a részünkről, csak egyszer megemlítette Marc De vellis
  • Alien69
    #8453
    Kérdésem lenne. Fejlesztéseknél egy adott autóra érdemesebb ugyan azon "gyártó" tuning cuccait rakni? Ha igen, mekkora előnyt jelent?
  • High end PC #8452
    Akkor ha jól olvasom, ezt a kocsit nem lehet megvanni, csak bérelni, és el is tűnik a játékból 4 napon belül...
  • High end PC #8451
    Kézikönyv? Milyen kézikönyv? Engem érdekelne mind az eredeti, mind a fordítás!
  • tutuhawer #8450
    A kézikönyvet már lefordítottam, LANDA81-nél van a szöveg 51.-e óta
  • RoboKutya78
    #8449
    nincs, de nincs is rá szükség
  • szivuka2
    #8448
    Mé nincs a játékhoz magyarositás?:S:S
  • Szabi1991
    #8447
  • illesgergely
    #8446
    ITT már Audi A1 Clubsport Quattro-ra tippelnek:

  • RoboKutya78
    #8445
    helyesbíts mert a cím nem stimmel
  • tutuhawer #8444
    Még ennél is több van: itt a fórumban általános kérdéseket tehetsz fel, lehet dumálni mindenről, de a oldalon még több infó kapsz a magyarokról, meg a támákról, amik ott külön futnak. Reg oda nem kell, hogy tudd használni, így is lehet bejegyzéseket nyomni, képet feltenni stb. Én itt meg ott is jelen vagyok, meg a /join 3 paranccsal a nfs world 3-as free roam csatornájában. A magyarok nagyja is már ott tolja a játékot
  • Borzgy
    #8443
    Hű, még többet is kaptam, mint kérdeztem. Ezt nevezem :).
    Köszönöm szépen a válaszokat :).
  • RYO21
    #8442
    Mondjuk nekem ez lenne a másik tippem:
  • RoboKutya78
    #8441
    1. Baromi sok van belőlük de mi is vagyunk szép számmal:)
    2. Néha eszméletlen dolgokat művelnek, de ki lehet bírni(elviszem a visszapillantóját és máris rámozdul, vagy ellenkezőleg frontálisan nekimegyek azt semmi mocorgás:) )
    3. A módot team esccape-nek hívják max 4 en játszhatják végig kell menni a rendőrök mellett a kijelölt útszakaszon.
    4. Elvileg szerintem ez a team escape kb a 20.ik szintig jól fel húzza a járgányt.
    5. Van elég sok lehetőség a járgány fejlesztésére.
    6. Alakíthatsz 8 főből álló csoportot aki egymás között hangos cset segítségével versenyezhetnek.
    A többi poént nem lövöm le.:)
  • RoboKutya78
    #8440
    lool :) néha túl gyors a g510 es billentyűm és hajlamos a karakter cserékre:)
    Ha nem hívod rá a figyelmem nem veszem észre:))
    Javítva.
  • Borzgy
    #8439
    Hali!

    Régen már játszottam és lehet most újra elkezdem komolyabban falni az utakat, így lenne pár kérdésem, hogy "visszarázkódjak":
    1.Még mindig olyan marha sok az orosz?
    2.A rendőrözés még mindig bugos?
    3.Van-e már csoportos rendőrözés vagy az még mindig terv?
    4.Melyik versennyel vagy milyen módon lehet a leggyorsabban fejlődni?

    Előre is köszönöm a válaszokat :)
  • SylarHun
    #8438
  • RoboKutya78
    #8437
    0,08 mp vel lemaradni azé ehhez is tehetség kel
  • RoboKutya78
    #8436
  • illesgergely
    #8434
  • GODOFSPEED91
    #8433
    Aki akar barátnak felvehet!
  • GODOFSPEED91
    #8432
    Bizony én is tapasztaltam hasonló szituációt! Saját szememmel láttam amikor a bérelt m3 GT-R-t lealázta egy szilvia! (Ja és én mentem a BMW-vel!)
  • SylarHun
    #8431
    "[i]szar a stat, ahogy a news is. Van, aki ennél is gyorsabb, és tuti tiszta spíler[i/]"

    Biztos van ilyen is.
    De biztos van ott trükk is.

    Egy másik accommal ki is próbáltam a progit. Iszonyat sebességgel lehet menni. Csak mindent és mindenki összeszedsz.