94802
  • RoboKutya78
    #8591
    Skacok
    Vagy az ea egyik adminjába botlottam bele,
    vagy a játék egyik legtehetségesebb hacerét ismertem meg:)
    A neve EAIBB a statisztika oldalban bent van így megleshetitek.
    A gyereknek nem hazudok legalább 60 autót számoltam meg a neve alatt.
    Itt van egy pdf file lefotóztam néhány szépséget tőle.

  • Borzgy
    #8590
    Köszönöm a válaszokat ^^. Lotus lesz :D.
  • Sonnino
    #8589
    Sziasztok

    Nagy az én bajom.
    A szerdai frissítés óta nem tudok játszani, mert képtelen vagyok letölteni a patch-et.Már számtalanszor elindítottam a update-et, de mindig leáll 55,97 mb-nál. próbáltam win7 alatt, és xp alatt is, de ugyanaz a jelenség.
    Érdekelne, hogy találkozott e más is ilyen jellegű problémávl, vagy túl egyedi a konfigom?:)

    Üdvözlettel:

    Sonnino
  • balinttb
    #8588
    Szerintem is a lotus a jobb választás, bár nekem egyik sincs de a versenytapasztalataim alapján a lotusok jobban mennek.
  • tutuhawer #8587
    Lotus. Mondjuk abból egy sincs, és soha nem is volt, de skyline-om van 2 is, az egyik nagyjából 1 millió dollár értékű :D
  • csizihungary
    #8586
    Elise jobb.
  • Borzgy
    #8585
    Mi a véleményetek és tapasztalatotok a Nissan Skyline-ról? Láttam ,hogy 27-esen 480 000-ért lehet megvenni. Eredetileg Lotus-t akartam, de ha végiggondolom, hogy 25-ösön ha megvan a 400 000 és még 2 szint alatt megvan a 80 000, akkor már egy viszonylag jobb adatokkal rendelkező Skyline-t tudnék venni.
    Kérem írjátok meg a véleményeteket, hogy szerintetek melyik lenne a jobb választás, mert most már nem tudom eldönteni :(
  • Frigyes54
    #8584
    koszi.
  • RYO21
    #8583
    Szerdáig.
  • Frigyes54
    #8582
    semmi nem sikerul. meddig van meg forgalomba a 0-as audi 1-es?
  • Bullitt
    #8581
    Egyébként én is alkottam mostanság, a vizsgaidőszakba ki kell néha kapcsolni. :D




  • RoboKutya78
    #8580
    Álmaim rx-7 ese
    Nem lenyúlni


    Megvalósítási keret kb 5000 bp
  • RoboKutya78
    #8579
    akkor tévedtem.:)
  • Pongyi
    #8578
    Tévedsz Robotkutya lehet egyből használni. Én Lv 39 vagyok (bár most nemtudok felmenni :( ) de egyből tudom használni vagyis AZONNAL ahogy elindul a verseny, és az utólsó helyről slingshottal olyat lehet rajtolni hogy csak na! Állva hagysz mindenkit akár még egy Murcit is, pl. egy A1 quattróval.
  • Pongyi
    #8577
    Kipróbáltam de nem segített sajnos:(
  • RoboKutya78
    #8576
    Skacok figyeljetek oda egyes játékosokra mert olyasmit láttam amit nem hittem el
    A gyerek a startvonalról elrajtolva azonnal nyomta a slinkshotot, nem 1-2 mp után azonnal
    Ez tudomásom szerint lehetetlen még ha a redy ki is van fejlesztve. A játék alapból nem engedi.. ha jól figyeltem meg hogy használhasd ezeket a kártyákat legalább egy 5-10 mp-et tuti vár az aktívállással.
    Köcsög ráadásul murcival cheatel.
  • RoboKutya78
    #8575
    -töltsd le a telepítőt újra
    -engedd ki a telepítőt a vírusirtó vagy a winfos tűzfalon.
  • Pongyi
    #8574
    Hali. Ujraraktam a winfost és leakarom tölteni a gémet ujra. De! Ahogy beadja a NFS World setup ablakot onnan nem megy tovább. Vmi ötlet vkinek? Köszi a helpet
  • chris1997
    #8573
    mert hülye vok
  • RYO21
    #8572
    Miért fizetsz ezért a szarért?
  • chris1997
    #8571
    na gyerekek nem hittem volna hogy még ilyen is lesz!
    valami ARAMEUS gyerek(magyar) rám ír hogy ad xfire nevet és küldjek cheatet, mert sok autóm van és nem érti a retaldált segg hogy fizetek ezért a szarért! erre rám ír hogy még ma bannolva leszek!
    ezt a köcsögöt!
  • bboyatty
    #8570
    Én is a z4-re gondoltam csak nem szeretem valamiért azt az autót:P
  • tutuhawer #8569
    130? bmw z4. A lancer evo ix csak fanatikusoknak.
  • Frigyes54
    #8568
    erdeklodj de a bmw nem rossz kocsi. persze megfelelo tuningal. de ez minden autora vonatkozik. a tuning a jatek sava borsa. hajsza az alkatreszekert.
  • bboyatty
    #8567
    Volt már nekem is ilyen de azt nem tudom miért de nagyon ritkán.


    A 130.000-es verdák közül melyiket érdemes megvenni? Mert most van egy Lancerem de az elég szarul megy.
  • RoboKutya78
    #8566
    másnak is van úgy hogy verseny közben és csakis verseny közben fogja magát és a progi behal?
  • illesgergely
    #8565
    Skyline benevezve :)
  • tutuhawer #8564
    Csak linket teszek be, az kevesebb helyet foglal:
    LINK
  • tutuhawer #8563
    Így van bálint, a kivárás a tuti. A t3-as gépek nem minden esetben ütősek sajnos. A nissan még mindig nem fordul, nehéz, mint a dög. Nekem van is egy belőle.
  • barack1997
    #8562
    Gyerekek a world-be nézétek majd meg a silvia-mat :) köszi :)
  • Alien69
    #8561
    Én aztatat mondom, VÁRJ! Ha vettél már SB-t, akkor pl a nagyobb csomagok mellé bónusz kocsit is adnak. Hátha lesz megint Lambó. Igaz, volt már ajándékba a kisebb lambó, de hátha. Nem régen a Dodge Super BEE, most meg a Viper az ajándék. Ezek persze nem érnek semmit se, max jól néznek ki, de hátha a következő már ér is valamit.
    Ha viszont eddig nem vettél SB-t, akkor is várj. Inkább menj T2-vel, amit esetleg már jobban felhúztál, mint egy alap mezei T3-s lovas szekérrel.
  • RoboKutya78
    #8560
    Be regisztráltam a versenyre:)
    Aki ismeri a járgányom az szavazzon rá köszi:)
  • balinttb
    #8559
    köszi az üziket, akkor még rágom magam rajta.
  • bboyatty
    #8558
    Na én kíváncsian várom az autókat. Jó ötlte volt.
  • Bullitt
    #8557
    Gyertek versenyre! :) Részletek pedig itt (LINK).
  • Alien69
    #8556
    Nekem spec a 3 közül csak a lambót volt időm tesztelgetni. Van is a garázsban egy, de nem nagyon használom. Szééép, de komoly fejlesztések nélkül kategóriában gyenge, és T2-s fullos kocsik ellen se mindig nyerő. Bár, van egy elrettentő ereje. Volt, hogy valaki ki is lépett a csata elől. Pedig alig van rajta fejlesztés. Az igaz, hogy az átlag T2-nél viszont jobb.
  • Frigyes54
    #8555
    varj meg tobb tippet mert megoszlanak a velemenyek. kinek a pap kinek a papne. ne kapkodd el
  • balinttb
    #8554
    Sziasztok,véleményetekre lennék kiváncsi hogy nemsokára elérem a 30 as szintet, és vehetnék t3 as gépet. Melyik vegyem? Gallardót, Nissant, vagy r8?
  • tutuhawer #8553
    Én nem nitrózok, hanem adagolom neki a mentolos tictacot. Azért olyan gyors... Meg persze az új ventura impr. pro turbótól, meg ursa sport pro váltótól is. De inkább a tictac miatt.
  • tutuhawer #8552
    Ezzel is nevezhetnék egy esetleges versenybe:
    Lesz majd hogyan készült sorozat délutánra.