94802
  • SylarHun
    #9235
    No ez engem is megihletett!

    Sajnos az M3 GTR-nek elég hepehupás a karosszériája, így aztán, elég sok helyen hullámosak a csíkok.



    [L:http://www1.picturepush.com/photo/a/6096909/img/NFS-World/TRON.jpg]Nagy kép itt![/L]
  • RoboKutya78
    #9234
    Szerintem bárkit meg próbálhatsz megkeresni a fórumról a játékban legfeljebb helyhiány miatt kaphatsz elutasítást a barátfelvételnél.
    De a csetet mindenki figyeli a játékban leginkább a 3 ast:)
    Kérdésekre itt vagy bent kiadós válaszokat szoktunk adni:)
  • barack1997
    #9233
    Igen szeretném
  • Bullitt
    #9232
    Ha akarod megpróbálhatok beszélni NFSDrew-val.
  • LeWyTy
    #9231
    Akkor megírom Szabimesternek hogy LEWYTY a nevem.

    És amúgy nem azt kérdeztem hogy hogy kell friendet felvenni!!
    Hanem hogy kit vehetek fel.

    Meg olyan dolgokra gondoltam amik nem a GYIK részei... inkább jó tanácsok :D

    De akkor mind1 majd rájövök.
  • LeWyTy
    #9230
    És tényleg... olyanra számítottam amit konkrétan nekem címeztek... én azt szoktam nézni.
    Nem vettem észre bocsánat...
  • barack1997
    #9229
    CUBEHUN az uj nevem irjad be szabi,köszi
  • RoboKutya78
    #9228
    Nem hagyunk ki egy uj játékost se ha végigolvasod a hozzászólásokat azonnal kaptál rá választ
    Ezek kurva jók. :)

    Lewyty írd be ide a world-ös neved és Szabi mester beállítja neked, ahogy a miénket is. Kérdezni itt is tudsz, igyekszünk válaszolni, de itt fenn van egy GYIK rész, ha rámész le tudsz szedni egy hasznos pdf-et. A legtöbb kérdésedre szerintem választ kapsz benne.
  • Alien69
    #9227
    Ja, meg az is ott van.
  • Alien69
    #9226
    Bocsi, de tééényleg.
    Ja, mintha TUTUHAVER ebben a hozzászólásban Neked válaszolt volna, csak nem úgy sikerült Neki. Ergo, csak ezért (én legalábbis tuti) nem veszlek fel barát listára, mert meleg van, türelmetlenebbek az emberek, nehezebben értik meg, ki- mit mond, és az alapok meg le vannak írva az adott linken.
    Természetesen, ezen a fórumon konkrét kérdésekre is szívesen válaszolgatunk, csak néha az alap kérdésekre már nem szívesen.
  • barack1997
    #9225
    GYIK menüpont legfelül -,-
  • LeWyTy
    #9224
    Ennyire elutasítjátok az új játékosokat?
    Választ kaphatok?
  • barack1997
    #9223
    Köszönök mindent a Kockahun nickemnek lőttek, további jó játékot mindenkinek
  • Alien69
    #9222
    Írj az EA supportnak! Munkaidőben még válaszolnak is. Hátha vissza hozható valami...
  • Alien69
    #9221
    Szerintem a személyi szám PONT nem jó. SŐT! CSAK számok? Tehát könnyítsük meg a törő dolgát azzal, hogy csak 10 karaktert használunk? Inkább legyen hosszabb, és kisbetű-nagybetű vegyesen, benne pár számmal.
  • RoboKutya78
    #9220
    Főleg akkor gondolj erre ha boostoltál, extra matrica vagy jelentős játék időt öltél bele a játékba.
  • RoboKutya78
    #9219
    Srácok ezt a lehetséges accunt lopás nem hiszem el. Ha van annyi sütnivalója az embernek megnehezítheti ennek a problémának a megjelenését
    Találj ki egy 64 vagy 32 bites kódot amit meg tudsz jegyezni pl személyi száma mindenkinek van, máris nehezebb a dolga a kódfejtőnek.
    Aki eddig a kutyája macskája nevét használta lépjen mihamarább.
  • barack1997
    #9218
    Elköszönök tőletek,köszönöm minden kedves jóversenyzőnek Kitörölte valaki a profilom, így ennyi, ha beperelem az EA-t semmit nem érek vele a pénzem nem kapom vissza.
  • Alien69
    #9217
    Ráadásul, a relative egyenes írásokkal sokkal kevesebb a macera. Természetesen, örülnék, ha ANNYIRA ügyes lennék, nem irigységből mondom.
  • Alien69
    #9216
    Mindig azért nehéz a döntés, mert qrva nehéz elképzelni sok "alkotást" 31 vinylből.
  • RoboKutya78
    #9215
    Alkottam...


  • RoboKutya78
    #9214
    vazeeg rájöttem ezeket a videókat nézegetve mi csak ugatjuk a festegetés művészetét a játékban.
    Van mit tanulni, és kussoljunk ha valami extra matricafestést látunk nem biztos hogy hack. :)
  • RoboKutya78
    #9213
    többeket lenyűgözött a Tron alkotás
    itt egy tutoriál a festési menetről.
  • tutuhawer #9212
    bizony, a gyártó se mindegy. DE! az alkatrészeknél régi profil, magas szint, ilyen kártya, 10 db után stb tökmindegy, ezt szentül hiszem, senki sem tudja belemagyarázni ezeket
  • Alien69
    #9211
    Igen!
    Nem csak a számokat KELL nézni, hanem a cuccevátty gyártóját, abban is van egy rangsor. Pl az én Audi A1-men velocicom tuned fék vala, 007-s értékekkel (3 kulacsos persze). Poénbó megnéztem, mennyivel lenne rosszabb egy Ursa SPORT 006-os. Tehát, egy kategóriával kisebb (tuned-->PRO), egy értékkel kisebb (7-->6), és mindössze CSAK 3-l kisebb lenne a "handlingom".
  • RoboKutya78
    #9210
    meséljetek erről nekem
    463 at cserélnék le 642 re muszáj neki ekkorát esnie ?
  • RoboKutya78
    #9209
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na most mondjam vagy ugassam mit szólnék be a játék programozóinak :)


    medion pro 008 fék van bent
    dob a játék fél óra szenvedés után gromlen race 007 es féket
    a vicc ezzel a karival csak 1 t1 es silvám van.
  • illesgergely
    #9208
    Privátban nekem se dobál nagyon, kivéve All In-en. Viszont sima multiban azért ad, ma kaptam 3-3-as meg 4-4-es turbókat, pedig nem sokat voltam fenn.
    Sajnos ez az egész partdobálás marhára profilfüggő. Amióta 50-es lettem szart se ad a nagy profilomba, a 40-essel bolti szarokat kapok, a legkisebb 20-asban esnek most jobb cuccok.
    Úgy tűnik minél magasabb szintű vagyok, annál kevésbé ad jobb dolgokat.
  • barack1997
    #9207
    Már nem éri meg cuccért küzdeni,mert egyik osztálytársammal 3 órát mentünk úgy, hogy 10-et Én, 10-et meg Ő nyert és semmi nem esett semmilyen kártyából se. A legjobb cucc egy Race Improved T1-es kerék volt, ennyi.
  • Lupous
    #9206
    na chris :D...kifagytál gondolom rendesen ... :)...én meg voltam olyan pro és elhúztam (Bő egy órányi szenevedés után se esett semmi, nem láttam értelmét a folytatásnak :P)
    Driftet ide sok kocsit, és jó tuningrendszert ide de rögtön mert asszem lassan kapálhatja magát a cucc (számomra mindenképpen :S)
  • illesgergely
    #9205
    De jó, megint vannak speedhackerek. Tegnap is volt kettő egy versenyen, ma is egy. De a nap idiótája címet mégis neki adnám:



    Lökdös ezerrel, dobálja a mágnest, és sajna magyar. Verseny után pedig megjegyzi hogy de jó volt... persze... tudod melyik rokonodnak.
  • Alien69
    #9204
    Amúgy az új BMW a kereskedőnél 4500, és a honlapon is annyi, "csak" jár hozzá még:
    Team Escape powerups
    7 Days Cash and Rep Amplifiers
    7 days Insurance
    Car Slot
    Így egy fokkal kecsegtetőbb lenne. Csak így tényleg elveszik a level szint ilyetén hajkurászása. Egy kezdő is mehetne ilyennel, és ha sok a dellája, vesz egy rakat tuning cuccot hozzá. De az is lehet, ki akarnak adni egy ennél is jobb autót, és a sok láma (mint pl én) rá harap ERRE az ajánlatra, és megveszi ezt is. Meg majd az újat is.
  • tutuhawer #9203
    én is erre várok a céges telefonnal a kezemben. egyet csak tudnék küldeni, és vehetnék garázsbeaállót
  • highdrift
    #9202
    dejó xD basszák meg akkor
  • Bullitt
    #9201
    Magyarországról még nem, de szerintem csak idő kérdése és lehet majd.
  • highdrift
    #9200
    SMS ért lehet Boost- venni ?
  • Lupous
    #9199
    Ohh miféle nyereményjáték ez? Am azé ott virít egy jó autós játék logoja, abban azé nem ilyen szegényes a felhozatal xD... Igaz nem is ingyé van. Sajna xbox exclusive szal erről ennyit is.
  • RoboKutya78
    #9198

    Miből lehet megrajzolni a fifia logot 10 akárhányas szinten a felét megrajzoltam csak az 1 egyenes vonal farkát nem tudom kivitelezni:((
  • csizihungary
    #9197
    Hát azt várhatod/várhatjuk.
  • RoboKutya78
    #9196
    Na erre kíváncsi leszek mennyire jutalmazzák meg a Béta tesztes lassan egy éves karakteremet:))
    Remélem itt gubbasztok a gép előtt és várom a mannát:))