94802
  • csizihungary
    #9595
    Én elkészültem a 959-el:
    18+
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://noob.hu/2011/07/28/nfsw056.jpg
  • Ryder159
    #9594
    ja bocs és a másikra gondoltam a #9584-es hsz.-odra.bocs nem figyeltem
  • RoboKutya78
    #9593
    ha veszel egy porshet és ellátod valami eredeti festéssel és elküldöd a címre a megadott fejléccel akkor megnyerheted azokat a matricákat amiket felsoroltak
    ha jól fordítottam.
  • Ryder159
    #9592
    és ez mit is akar jelenteni? nem igazán vágom az angol nyelvet
  • RoboKutya78
    #9591
    már csak ezért is érdemes megvenni hátha bejön
    http://world.needforspeed.com/news/article/28696
  • crosspapo
    #9590
    Nagyon szépen köszönöm a választ! Szerintem a porsche 959 marad :D
  • RoboKutya78
    #9589
    a porshe jó befektetés, ha tuningolod (egy kis irányíthatóság kell rá pluszban)is mellette a járgány hasonlít egy kicsit az A1 irányíthatóságához de viszont jobban kezelhetőnek látszik a murcinál. Tapasztalat beszél belőlem mert én megvettem:),mind a 3 kocsit.
  • Alien69
    #9588
    Egyiket se! Költs gold kártyára! Van már speciális arany kártya, ha kifejezetten motor, felfüggesztés, vagy fék kell (asszem, de lehet, hogy gumi), 1200 SB-ért. Új kocsit CSAK azért éri meg megvenni, hogy legyen egyel több a garázsodba. Amúgy, egy SB-s kocsinak ment le az ára, ez meg a Porche 911 ROSE.
    Amúgy, van egy új rendszám is, és csak 1 pénz (NEM SB!).
  • crosspapo
    #9587
    Sziasztok! Melyiket éri megvenni a porsche 959 vagy az audi r8 ? mi a véleményetek :)?
  • Alien69
    #9586
    Méghozzá nem is kicsit. 4-->6, 5-->7, 10-->14, 15-->20, 20-->25, 40-->50 dodóra változott. Kérdés, követi-e az eurós változat. Ha igen, akkor már totál CSAK a kezdő csomag éri meg, ha AZT nem emelik.
  • SylarHun
    #9585
    Árat emeltek az Amcsik!

  • RoboKutya78
    #9584
    Mi ez a buli nem vágom mit kell csinálni?
    http://world.needforspeed.com/news/article/28729
  • RoboKutya78
    #9583
    Ha jól emlékszem nekem is volt valami hasonló problémám és a jelszóváltás megoldotta a dolgot.
    Próbálj esetleg jelszóváltás előtt egy ip cím váltást hátha bejön.
  • Chester1
    #9582
    hellooo,

    nemtudom mindenkinek megy e a dolog, de a ma esti friendlist javító patch óta nem tudok belogolni...

    launcher egy: "there has been an undefined error,please try again later. If the problem persist blabla..." üzenettel fogad, és a hivatalos oldalon sem tudok belogolni. Igen utánanéztem a problémának (net connectiont ír mindneki)*** DE másik accounttal simán be tudok logolni oldalra is és játékba is.***a hivatalos Oldalon invalid e-mail/password üzenet vár rám, a password reminder-t szépen kiküldi de nemtudom h merjek e hozzányúlni, hiszen belogolni se tudok... ha valakinek van valami tipp megköszönöm
  • tutuhawer #9581
    chris, ezt neked mondta a barátod, menjetek együtt, de némítsátok le egymást előbb. Fő a fokozatosség
  • chris1997
    #9580
    nah friends list javítva
  • barack1997
    #9579
    bejöhetnél gruppenbe, aztán tolhatnánk partért :D
  • chris1997
    #9578
    nah megyek vissza pénzért kell a 959-re vagy a viperre
    Király még úgy kb 1-2- órát fenn leszek vagy még több is!!! JEEE
  • tutuhawer #9577
    ugye-ugye? lehet erőltetni azt is, csak szokni kell, hogy tudjad, hogyan kell vele menni. utána lehet valóban szarozni, meg is tesszük
  • SUNNY84HUN
    #9576
    műxik ,, haaaajjjjááá kiáájjéé . lesz dzsihárd ha a baráti listám hiányos vagy hibás
  • chris1997
    #9575
    nah zsír
  • illesgergely
    #9574
    Na már műxik is :) 77 megás az új patch.
  • chris1997
    #9573
    nah engem beenged a játék mindenki mást is???
  • SUNNY84HUN
    #9572

    " Műszaki hiba miatt a legutóbbi folt után a Friends List ideiglenesen hozzáférhetetlen lesz. Elnézést kérünk a kényelmetlenségért és aktívan azon dolgozunk, hogy megjavítjuk ezt a kérdéses problémát. "

    ajánlom nekik
  • illesgergely
    #9571
    Pont most lőtték le. :)
    Adtam egy 2. esélyt a 350z-nek. Visszaszívom hogy szar, csak meg kell szokni hogy más. Nagyon pontosan kanyarodik, nem csúszkál, tapad rendesen. Viszont alulkormányzott és kicsit nehéz. Emiatt tűnik elsőre borzalmasnak. Ja és a lényeg: ugyanazt az időt tudtam menni vele Dover and Lepus-on mint Subaruval.
    Szóval egy ideig marad, de a kinézetén változtatok mert az nagyon nem jön be. :)
  • chris1997
    #9570
    de nem :P XD
  • tutuhawer #9569
    chris neked aludnod kéne már...
  • csizihungary
    #9568
    Nem csak nálad :D
  • chris1997
    #9567
    nem a legjobbkor XD
  • RoboKutya78
    #9566
    Persze felmegyek erre szerver off lool:)
  • RoboKutya78
    #9565
    :))
  • tutuhawer #9564
    nem tudom, de ha engem le tudsz fotózni, és felteszed facebookra, mint készítőről készült fotó, adok érte piros pontot
  • RoboKutya78
    #9563
    Ez az egész fótos baromság baromság miről ismerem fel őket egyáltalán??
    Névlista sehol .
  • tutuhawer #9562
    ez az a fotós dolog. lefotózod a fejlesztőt, aztán felteszed a képet, ahova kérik. nem csak free roamban, hanem versenyekben is mennek majd. Hogy néznek majd, ha egy csaló megeszi őket :D
  • tutuhawer #9561
    Én elfogultan audi r8-at mondok, de csiles azt mondja, jobb a lambo gallardo. a corvette-et is dicsérte, márpedig ő nem szarozik, odafigyel az ilyen tesztekre, elég korrekt módon megy ilyenkor
  • zsolti1902
    #9560
    Helló T3-as kocsiból melyiket ajánlanátok 600 000-ért?
  • Ryder159
    #9559
    "The NFSW Development Team will be in-game on Friday...so see if you can "Spot The Devs" :)"
    ez lehet az a fényképezős akármi, amit emlegettek?
  • tutuhawer #9558
    én messzemenő következtetéseket majd csak holnap vonok le, mert nem sok versenykilométert mentem, mert szájmenésem volt, inkább dumáltam sokat. A az audi r8-cal mindenestre lerajtoltam pár a1-et, nem tudom, kinek mit mond ez, de ha van mód, ezt érdemes tesztelni, hogy csak az én multis ellenfeleim voltak-e bénák. annyi még az esti munkaidőm előtt, hogy 300 fölött is jobban húz talán az audi, elég fürgén reagál a kormánymozdulatokra, és ütközni valami csodásan sikerült vele. Itt a fórumban majd tegye fel a kezét, aki szerint szemét vagyok emiatt, este 10 után reagálok rá egészen reggelig. Szasztok
  • RoboKutya78
    #9557
    A Viperben se tudom mit javítottak. Meglestem és most is úgy döntöttem vissza teszem a garázsba, de immáron celluxal ragasztom körbe a leplet nehogy megtaláljam odabent:)
  • Ryder159
    #9556
    Osztom a véleményed. A hangja nagyon tetszik, és füvön jól lehet vele driftelni, de max. ennyi. Ezzel nem sokra megyek. Megvettem a Sirocco-t is, mérföldekkel jobb az irányíthatósága, és kicsit jobban is gyorsul.
    Úgy vettem észre, hogy a Subaru irányíthatósága is javult. A Silviám meg valahogy nem a régi. Mintha eddig jobban ment volna. Pl.: RX7-nek gyorsulásban esélye sem volt, most meg szenvedek ellene.