94802
  • tutuhawer #9515
    köszi az infót ismét
  • barack1997
    #9514
    3U6N-65T3-8ZRA-H9LG - itt az 1000 ingyen SB
  • barack1997
    #9513
    3-kor megpróbálom és ha nem lesz jó, tiplizek aludni,mert kihül az ágy :D
  • tutuhawer #9512
    mé'? 3 van már? :D
  • barack1997
    #9511
    SERVERERROR_FATAL_TIMEOUT. Nem működik :D
  • barack1997
    #9510
    Valami gebasz van, engem most dobott ki valami szar hibával :S
  • barack1997
    #9509
    Ennyi. Én aludtam 10 percet, így előmelegített lesz az ágyam. Na ez a pirospont :D
  • tutuhawer #9508
    kösz az infót, kicsi, piros pont, én nem is figyeltem, youtube-on nyomultam
  • barack1997
    #9507
    JEEE! Elindult :D
  • tutuhawer #9506
    Közben, nem tudom, ki figyeli a world-garage.com oldalt, de ők is szerveznek cruise-t, mégpedig aug. 6-án a 33-as csatornába, és csak japán tuner gépekkel lehet menni
  • audi s8
    #9505
    igen,ok.Hasznos kis program az:D na,ha 3ig nics szero,akkor jóéjt
  • tutuhawer #9504
    igen, látod, hogy mennyi az adata, és azt beírod a calculatorba, kipipálod, hogy csak race cuccokat tegyen be, és meglátod. ugyanez street cuccokkal, ha az kell. ok így?
  • audi s8
    #9503
    Eszembe jutott még 1 kérdés..meglehet valahogy tudni,hogy gyárilag,mit adnak a kocsikba tuningot?Mármint,megvétel nélkül
  • barack1997
    #9502
    EA elegem van. Aludni akarok már xD
  • tutuhawer #9501
    így van, már rajta van az ujjam a ravaszon, és kértem sunnyt is, hogy pár sort írjon a skyline-ról, mert tudom, hogy ő is azt vezet. De ne alkoholszagú legyen a vélemény, ha kérhetem.
  • audi s8
    #9500
    Nézegettem a subarut is,mint hobbygépet,de,inkább R34,ha javitottak rajta.(Tutu,Te mondtad,h várjak szerdáig,és lesz vélemén,majd várom! :) )
  • barack1997
    #9499
    Az ea-sok nem tudnak számolni, mert 20 perce késik a szeró indítás
  • tutuhawer #9498
    a subaruban is royal purple motor + ültetés, a big blokkos charger szintén 3-as ültetéssel kapható
  • tutuhawer #9497
    az ültetés egér +200 000-t is. Stabilabb tőle a gép. Azért érdemes megvenni
  • audi s8
    #9496
    Akkor hasonló a helyzet,mint a boostos bömössel.Ma néztem a crosspapóét,egy motor és 1 válto volt benne pluszba az 1.2 milláshoz képest.De,sztem,azt nem Ő rakta bele.De,majd rákérdezek
  • barack1997
    #9495
    Kapsz bele egy royal purple 4-4-0 ás motort ami egy amerikon street tuned felel meg csak ezt megkapod 100k-ért exkluziv vinyl-el, esetleg felnivel ennyi :D
  • audi s8
    #9494
    Én pályázom az R8ra,mig nem lehet bömbölő.Kérdésem,hogy van az a 700 ezer dolláros olajcéges R8.jobb 100 ezerrel,mint a sima?
  • tutuhawer #9493
    engem roppant módon érdekel majd a viper és a 350 z ug2 edition, és kérem azokat, akiknek megvan valamelyik, vagy meg veszi, írjon pár sort a gépekről, legyen szíves. OFF: iszom egy kakaót, hogy elég jól tudjak menni. nem bor, nem is vodka, de hasznos
  • audi s8
    #9492
    Szabi!Nyomnál majd nekem is egy ilyen díszes bannert(vagymianeve)?ATTILA0107 a profilnevem.Előre is köszi :)
  • barack1997
    #9491
    Egyszerűen nem bírok már várni, görcsöl a hasam :D
  • SUNNY84HUN
    #9490
    még 1 ébren tartó

    mi van már nem pörög a szeró
  • audi s8
    #9489
    hát,szerinted,hány százezren lógnak most a szerveren hirtelen,csak európából?! :D
  • tutuhawer #9488
    volt olyan, hogy jó sokat csúszott a patch, pl a team escape-es , ha jól emlékszem
  • audi s8
    #9487
    Kocka?hol?én olyan gömb vagyok,hogy már trapéz ilyenkor,én még amúgy sem szoktam aludni..ekor kezdem a gyémántokat:D
  • barack1997
    #9486
    2 óra és semmi :(
  • audi s8
    #9485
    Akkor igen..viszont,akkor Corvette-GT40 is jólett..,akkor viszont,van ellenfél :)De,van üres garázs..1.5lvl,és 30as vagyok,mehetnek be a vasak :D
  • tutuhawer #9484
    némmá' a sok kocka... Nem bírtok aludni, mi? Én megpróbáltam, de nem tudtam. csak forgolódtam, pörgölődtem, mint az audi r8-cal ugratás után
  • barack1997
    #9483
    Ha most megcsinálták a kezelhetőséget, akkor kurva jó kocsi lett
  • audi s8
    #9482
    Kitartás..mindjárt kockulhatunk :D
    Kiváncsi vagyok,mennyibe fog fájni a viper.Garázsdísznek remek :P
  • barack1997
    #9481
    Én ma megnéztem ebben az órában a videódat 3x,mert annyira jó hangja van a Hondádnak
  • SUNNY84HUN
    #9480
    ébrentartó

    ilyenekkel próbálom kihúzni életben tartani magam 2 ig , már bennem van 1 üveg tokaji aszú és 1-2 kevés vodka martini
  • tutuhawer #9479
    azért komoly, hogy biztos, ami biztos alapon megint kapunk rendszámtáblát, mint egyszer... emlékszem arra a bmegnfs-féle bejegyzésre még mindig
  • tutuhawer #9478
    nem bírom ki szó nélkül én sem, meccs után hazaértem: Sok-sok javítás, nitró balanszírozás, azaz Isten lehet, akinek eddig gyenge nitrós gépe volt. Pár balfasz murci sofőrt eddig is elkalapáltam, és nfshuncharles barátommal is arra a megegyezésre jutottam, hogy az r8 egy szar, de ezután már kevésbé lehet szar. Ebben bízom, mint nyerési esély, ennek nagyobb az esélye, mint hogy még 1X lotust vegyek, mert annak 0, az tuti. Bízom a csodában, reggel kelek, amit lehet, tsztelek rögtön
  • RoboKutya78
    #9477
    Holnap már is veszem a kezdő doboz befelé :)az 9000 boost ezek szerint:)
    Ha igaz
  • SUNNY84HUN
    #9476
    sok jó dolgot írnak és én is kiwi vagyok a 959 re, 3om boostos verda is i-g-c lesz , és az irányítás javítására is kiwi leszek , de lesz 1000 ingyen boost is