94802
  • SUNNY84HUN
    #9755
    akkor gyere 1 komolyabb z4 el az én sky-m ellen
  • Ryder159
    #9754
    Köszi! De még egy kérdés. Javítottál valamit a képen PhotoShop-al, vagy enyit tesz az a V-Sync. Nekem azt már nem bírja a vas
  • SylarHun
    #9753
    Köszi. :)
    Sajnos a Ford GT-n semmi javulást nem tapasztaltam.
  • tutuhawer #9752
    kérdésem lenne mindenkihez, pontosítsuk a skyline bodykit eltűnését: a gyári, eredeti nem tűnik el, ugye? Mert akkor lehet, hogy visszateszem. Kérem, válaszoljon, aki vezeti és aki látta is. Köszönöm előre is
  • Bullitt
    #9751
    Alt+Z. :)
  • Ryder159
    #9750
    szép kép de hogy tünteted el a dolgokat a képernyőről?
  • audi s8
    #9749
    Szabi,köszi az infót.Én,(és még más is)azt hittem,hogy azt mutatja,amit éppen,utoljára vezettem :)
    Wolf,a porsche,még mindig vad :) A Gt40 javult már?(kezelhetőség)
  • SylarHun
    #9748
    Néhány háttérképnek való!
    Persze a saját autóimmal.

    Nfs: World Wallpaper

    Mintakép:

  • Angel309
    #9747
    Én 31-es szintig vittem aztán nem játszottam több mint fél évig xboxoztam de most el kellett adnom sajnos, aztán unalomból kezdtem megint játszani. De amugy nagyon megutáltam ezt a játékot régen de most sem annyira nagy cucc...
  • Szabi1991
    #9746
    azt az autót mutatja amit utoljára vettél...
    amúgy napi 1x frissít automatán, de bármikor frissítheted te is a profilodnál..
  • tutuhawer #9745
    a 3-as ültetés sokat számít, azt mondják az okosok, azért jobb a rendőrös murcckó, a matricát meg lepusztítod backspace-szel fél perc alatt
  • Ryder159
    #9744
    Pro Sport, na! Keverem
  • barack1997
    #9743
    pro race az milyen ?
  • audi s8
    #9742
    igen,erre gondoltam én is :)
  • Ryder159
    #9741
    Hát én nem hiszem, hogy még egyszer előröl kezdem. Anno akkor kezdtem, mikor kijött a játék. Még asszem béta volt. Eljutottam 12-es szintig, és meguntam, mert semmit nem fejlődtem(persze azért mert nem voltak jó alkatrészeim, és nem tudtam nyerni.) ez volt kb fél éve. Úgy másfél hónapja, véletlenül rákattintottam erre a fórumra(de tényleg nagyon véletlenül, mert az egyel ez alatt levő fórumot akartam olvasni), és láttam hogy sok magyar játszik még, és írták a Team Escape-t, hogy milyen jól lehet vele fejlődni. Na meg hogy menyit változott a játék. Hát gondoltam adok neki még egy esélyt. Leöltöttem és játszottam. Volt olyan napom (amikor a Subaru-ra gyűjtöttem), hogy 36 db alkatrészt nyertem. És nem a leg szarabbakat, mert van köztük Pro Race Velocicom Motor, meg váltó, és még hasonló kaliberű alkatrészek. Akkor agyon dícsértem a játéékot, hogy na ez már valami. Hát úgy látszik kár volt. Na mindegy. Majd meglátom lesz-e dobozos az üzletben, ha lesz, lesz, ha nem, akkor nem. Már nem nagyon érdekel.
  • audi s8
    #9740
    Mert,ugyanannyi,mint a sima verzio?!
  • barack1997
    #9739
    a nagyobb spoiler, a jobb bodykit,3 as ültetés,fasza felni mindez ugyanennyiért mint az alap :D
  • Alien69
    #9738
    Ok, aki NEm akarja tuningolni a murcit, annak tényleg jobb a police verzió. Ha viszont úgy is lecseréled, már ha van mire, akkor meg mért is érné meg?
  • audi s8
    #9737
    off:mikor frissit a banner?csakmert,szerdán használtam a lancert,mikor megvettem...
  • audi s8
    #9736
    Nekem is a rendőr murci a szimpatikus.Nem is értem,miért a simát venném,mikor alapbol gyengébb a statisztikája?! igaz,profi cuccokhoz nincs szerencsém,de 1-2 kulcsos cuccokat,majd biztos nyerek bele.
    Feri!Nekem,mostanában,minden nap van legalább 1 alkatrész,igaz,van,hogy 50x is ugyanazon a pályán megyek.
    A GTO tényleg jo,de csak statisztikában nekem lassan full pro tuned,de használhatatlan az 1 kanyar után.A skyline nekem pl bejött.Nem nagy tuning van még benne,de 360as z4eket még megfogom.Lotusom,csak akkor lesz,ha ingyen adják
  • Szabi1991
    #9735
    pffúúúú
  • Angel309
    #9734
    Legalább már nem Lotus mánia van bár majd most jön a CUP lehet megint az lesz.
    Am tudom mert a régi profilomban Sylvi-vel lenyomtam szinte mindent annyira fullon volt.
  • barack1997
    #9733
    Az hülyeség max statban a legjobb, mert elverem egy szarabb silvia-val/240sx-el a gto-t a skyline-t könnyű megverni egy komolyabb z4-el, a murci viszont verhetetlen :D
  • Angel309
    #9732
    Am kipróbáltátok már a tuning calculatort? Megnéztem Tier1-ben a GTO a legjobb max. tuningal. T2 Skyline T3 Murci.
  • Angel309
    #9731
    Nálam is ez volt a régi profilommal semmit nem adott de tényleg semmit, csináltam egy újat és jó. Am a fejléces képen rajta vagyok. Angel308 Kék 911Turbo :D
  • barack1997
    #9730
    8 órát diamond and union-on toltam tegnap összesen, és semmmi. Ma 3:30 kor feküdtem le, addig Szina elvtárssal nyomtam, neki 1 óra alatt esett 2 pro part
  • Ryder159
    #9729
    Én nem tudom mi lett a játékkal. Több mint két hete nem kapok semmi cuccot, csak PowerUP-ot, annak is a 90%-a nitro(tudnám mit kezdek 950 nitróval). Még egy szaros 001-es féket se képes adni. Nagyon elegem van már. Ma is egész nap próbálok olyan versenyeken menni, ami állítólag ad, de 1000 Cash-nél jobb kártyát ma még nem húztam aranyból. Vagy csak én vagyok enyire szerencsétlen?
  • barack1997
    #9728
    A police murcit vedd, mert nagyobbak a statjai, mint a simának ,mert abba race cuccok vannak,jó spoiler és jó body van rajta és a matricát meg le tudod szedni róla
  • Vincentcloud
    #9727
    Valami nagyon nem jó nálam Pursuit módban egyfolytában crashel a játék, bármilyen grafikai részletességgel játszom, valakinek volt már ilyen?
  • highdrift
    #9726
    De én magát a festést küldöm úgy.. :D érted ? :D nekem maga a küldöm szó az hogy csinálom, és az már részlet kérdés hogy mit hogyan :) Nálunk Borsodban a küldöm szó az hogy csinálom :)
    Nem akarok ebből vitát :) félre értettük egymást és kész :D
    De mostmár szerintem minden tiszta !! :)
    (és én kérek elnézést !! ) :)
  • Szabi1991
    #9725
    van még bőven vidi róla, de ez az egyik kedvencem :D
  • Alien69
    #9724
    Akko Murcira szavaznék, az olcsóbbikra, me annyira nem frankó a police murci festése, szerintem.
  • audi s8
    #9723
    Hát izé öööö azt hiszem a szépség,relatív fogalom.Ha nagybetűkkel írod,akkor is Nekem,kifejezetten tetszik a GTO-m.Sajnos,egyszer volt Budán kutyavásár,úgyhogy jól meg kell gondolnom,mit veszek,mert egyszer lesz nálam boostvásár Tehát,félgarázsdísz se jöhet szóba,bármennyire is gyönyörű
    Tehát,nagyjából marad a BMW GT3,M3,Murcielago Cop E. választékból egy.
  • Alien69
    #9722
    Jaja, csíra gyerek, fel van fújva. Amikor anno először láttam ezt a videjót, szét röhögtem magamat.
  • Szabi1991
    #9721
    ezekszerint nem vagyok tisztában az aktuális szlengel, nálam a "küldöm" azt jelenti hogy úgy vezetsz mint ahogy ő...

  • Alien69
    #9720
    Azért a kettő NEM egy kategória. A GTO szar ÉS csúnya. A Porche NEM szar, csak nem olyan jó, de SZÉÉÉP!!! Tehát, ha nem sajnálod rá a kest, akkor vehetsz egy szép autót. Amúgy okozhat meglepit, mert jó tuningal még verseny képes lehet, csak meg kell válogatni az ellenfeleket. Peccs előtt pl a lotusom kifogott egy Porche Cayman-t és AZ győzött! Gyorsabb volt kicsivel, és olyan pálya volt, ahol kevés volt a durva kanyar.
  • highdrift
    #9719
    Nem haragszom én senkire xD :D
  • Angel309
    #9718
    nekem nem tünt el a bodykit a rose-s 911ről. de én viszont azt leszedtem róla mert nem tetszik.
  • Ryder159
    #9717
    Sziasztok, szép jó reggelt! Köszönöm a tegnapi tanácsokat. Megvettem a Gallardo-t, és meg vagyok vele elégedve. agyon jól kanyarodik, bár egy kicsit többet kell vele fékezni (az autó abszolút bolti 0 tuningal), de versenyképes.
  • audi s8
    #9716
    Köszi a porsches válaszokat,srácok :) azt hiszem,garázsdíszem már van a gto személyében :)