94802
  • RoboKutya78
    #9475
    Na akkor ezért nem tudtam felmenni korán kezdték a ráncfelvarrást
    Remélem nem bánom meg ha nem virrasztok mellette:)
    reggel viszont első dolgom belesni:)
    Jó hosszúnak látszik a javító lista:)
  • csiles
    #9474
    Ami valójában hajnali 2 óra. 4 órát állnak, és este 10-kor sötétültek el...
  • crosspapo
    #9473
    Nagyon szépen köszönöm a választ! :)
  • Ryder159
    #9472
    1 órára
  • crosspapo
    #9471
    Sziasztok :) Mikóra várható hogy újra online legyen a szerver ?
  • Ryder159
    #9470
    Látom nehezükre esne megcsinálni a manuális váltót...
  • barack1997
    #9469
    Arra én is. Szerintem amúgy megjavítják a 350z-t :D
  • chris1997
    #9468
    nah ez nem is olyan rossz ez a patch
    959 cashért meg Viper, Ug2es 350Z, zack féle scirocco!
    959re nagyon kíváncsi leszek
  • Bullitt
    #9467
    New Features:

    - In celebration of our 1-year anniversary: the all-new Porsche 959 has been added to the game and is available for purchase with Cash from the Car Dealer

    - A Porsche 959 “Year One” edition is available for purchase with SpeedBoost, and comes equipped with Performance Parts and an exclusive Art Director-designed livery

    - The Nissan 350z (Underground 2) is now available for purchase with Cash from the Car Dealer

    - The Volkswagen Scirocco (Zack) is now available for purchase with Cash from the Car Dealer

    - The Dodge Viper SRT10 is now available for purchase with Cash from the Car Dealer

    - A “Year One” license plate has been added, and is available for purchase with Cash from the Aftermarket Shop

    - A “Year One” vinyl is available for purchase with Cash from the Vinyl Shop

    - Three cars have been reduced in price as a limited time offer

    Bug Fixes/Changes:

    - The starting grid formation has been staggered to optimize race starts

    - The steering ratio has been tweaked for all cars to allow all cars to perform at 100% steering capability

    - Fixed the Toyota Supra’s drivetrain and made it a pure RWD

    - Fixed a body roll issue across all cars. Cars will now have less body roll

    - Fixed an issue with the reverse gear in all cars. Cars can now reverse more efficiently

    - Equalized the NOS values that gave some cars unfair advantages

    - Fixed an issue that caused the Cop radar to disappear from the mini-map after triggering a Pursuit

    - Fixed an issue that prevented Cops from appearing when leveling up to level 2 from a Treasure Hunt

    - Fixed an issue that caused Cash Rewards to drop to 0 when activating a Cash Amplifier at level 50

    - An open barrier in the Team Escape event “Most Wanted“ has been fixed

    - A wall in Rosewood Stadium that was able to be driven through has been fixed

    - Fixed an issue that prevented the Rewards screen from displaying after all players are Busted past 50% completion in Team Escape events

    - Fixed an issue in the Vinyl Shop that caused the colour thumbnail to always appear black after changing colours

    - A number of missing tool-tip images in the Aftermarket Shop were added

    - Fixed an issue that caused Power-ups to render white when used during the night cycle

    - Some Visual Packages with see-through sections were fixed for the Lotus Elise

    - Fixed an issue that prevented auto-complete from functioning in the Group Invite field

    - A number of localization fixes were made
  • barack1997
    #9466
    1 óra múlva kilövik a szervereket. Most irták ki a chatbox-ban :D
  • illesgergely
    #9465
    Ezt egy fél perces üldözés után kaptam előbb, ilyen keveset nem melóztam még egy partért se. :




    Itt meg kergetnek, közben itt maradtak a többiek:




    2 percig álltam alatta, mire fel tudtam venni:




    Durván be van lassulva most a játék..

  • Alien69
    #9464
    Ööö, ez NEM vicc! Tapasztalat. Lásd Battlefield ÖSSZES sorozata. Rengeteg peccs, és persze több tényleges javítás IS van benne, meg ugye, el is rontanak jó pár dolgot. Ha még se így lenne, akkor valszeg megnyerem a lottó ötöst, hatost, skandináv lottót, meg az eurolottót egyszerre.
  • barack1997
    #9463
    Az utolsó 3 patch-nél nem volt semmilyen kiírás, bár most lehet, hogy lesz, elvégre születésnapja lesz a World-nek :D
  • RYO21
    #9462
    Kb 10 órakor már valszeg lesz egy changelog.
  • barack1997
    #9461
    A nap vicce, ami igaz is :D
  • Alien69
    #9460
    Ami tuti? Bugokat!
  • barack1997
    #9459
    Le se fekszek gyerekek :D
  • Csibusz
    #9458
    Miket fog tartalmazni a frissítés? Vagy ez meglepi?
  • illesgergely
    #9457
    Elvileg ma éjjel jön.
  • audi s8
    #9456
    Köszi,ebben már vannak boostos gépek is,mocskoshasznos :D
  • Frigyes54
    #9455
    mikor lesz a szulinapi frissites?
  • RoboKutya78
    #9454
    Háát ezek az olaj vérűek megint alkottak valamit LOOL
    Super Bus Dubai
  • csiles
    #9453
    Itt a frissített verzió, ebbe benne van a Z4 GT3 is.
  • audi s8
    #9452
    Köszi,már töltöm is :) ezek szerint,hasznos cucc..na,legalább nem kell vaktában majd a tunedeket pakolgatnom :)
  • tutuhawer #9451
    Én azt is elhiszem rólad, hogy fejben számoltad ki :D
  • csiles
    #9450
    Van hozzá egy program, aminek a neve: NFS World Tuning Calculator.

    Ide kattintva letöltheted.
  • audi s8
    #9449
    Egy kérdés hozzád.Mivel/hogy számoltad ki,hogy a bmwben ha ezt meg ezt kicseréli,ennyi lesz az eredmény?Van rá valami programod?
  • audi s8
    #9448
    Na,ez így teljesen korrekt..Örülök,hogy nem én vagyok a hülye (amúgy igen,de most az mellékes :D ).Mert,én is pislogtam,(nem is értettem ugye)hogy lehet ilyen statja egy Z4-nek :/ na,de így világos.Köszönöm a felvilágosítást :)
  • csiles
    #9447
    Azzal a listával ne foglalkozz, nem a valós képet adja vissza. Bárkinek lehet egynél több autója ugyanabból egy nicken belül is, ezáltal rosszul is átlagolnak, ezért ilyen irreális a számok. De ha jobban megnézed, egyik autónak sem reális értéke...

    pl. Lótus Elise: a maximálisan felhúzható értéke:

    529-531-531

    míg a listában ilyet találsz:

    580-710-640

    Ez teljesen irreális.

    Írok egy példát:

    5 embernek van 5 lótusa mindegyik ember lótusa 500-520-490 értékű tehát értelemszerűen az 5 ember átlag lótusa is ennyi. Na de mi van akkor ha pl az 5 emberből 2 embernek két lótusa 1 embernek meg 3 lótusa van?? Hát csak annyi, hogy akkor van 5 ember 8 lótussal, mindegyik értéke 500-520-490.
    Tehát, ezeket az értékeket felszorzod 8al majd osztod 5-el, mi lesz a vége?
    Ez: 800-832-784. Így vili?

    Azt még hozzá kell tenni, hogy nagyon kevés embernek van jó autója, full tuningos meg még kevesebbnek, viszont annál több nagyon gyenge, mivel az autókat folyamatosan veszik az emberek, partot viszont alig ad a játék...

    Akinek jobb ötlete van, az kérem osztja meg, én így látom a dolgot.
  • audi s8
    #9446
    Szia.
    Itt van egy menüpont,hogy autólista.Abban néztem,és azért nem értem,de beszúrok egy linket,és itt a 11. sor.
    Autó statisztika
  • csiles
    #9445
    Lövésem sincs mit néztetek, de az képtelenség, még ha Elite cuccokat tennétek bele, akkor is...

    Ebből a 483-464-516 értékű autóból még alakíthat ilyenre:
    470-478-516 kék turbó cserével,
    470-492-504 kék turbó és fehér kerék cserével.

    Az eredeti overálja 487, az új értékek overálja 488. Tehát végsebessége az autónak változatlan lesz, hiába csökken a sebesség értéke, viszont a gyorsulása drasztikusan megnő, tehát az véget sokkal gyorsabban eléri a verda. Jah és a kék turbó nitróval maga a gyönyör, bármelyik verdában... Perfekt startnál lehet nagyon érezni a különbséget. A fehér kerék meg azért jó, mert vannak autók amik nem igénylik a piros kereket, mint pl a lótus, rx7, vagy akár a z4, de ez már mellékes.
  • audi s8
    #9444
    Egy kérdésem lenne.Van egy ismerősöm,van egy Z4 ami már full pro tuned,és 483-464-516 az eredménye.Nyilván,pozitív-negatív irányba,még ez mozdítható ha mást rak bele.De!Itt van az autó statisztika,ami azt mutatja,hogy ennek a kocsinak a vége 600-640-620 akkor,most hogy is van ez?Ha valaki érti,közölhetné velem-velünk :)
  • highdrift
    #9443
    Felőlem kipróbállhatjuk valamikor :)
    Am tuti te nyersz hisz az enyém még nyers :D
  • SUNNY84HUN
    #9442
    nem tudom volt e már ilyen ötlet

  • Alien69
    #9441
    Hol itt a gond? Végtére is, EZT lesz a legkönnyebb javítani, mert direkt most rontották el.
  • RoboKutya78
    #9440
  • SUNNY84HUN
    #9439
    elő szülinapi ajándék már jön
  • RoboKutya78
    #9438
    watafack????
  • RoboKutya78
    #9437
    Kíváncsi lennék mit tud a te rx7 et az enyém ellen
    Ha jól látom a tied boostos verzió az enyém sima, de tele tuningal:)

  • highdrift
    #9436
    amúgy a nissan silvia teljesen boost mentes :) csak a Neon került egy keves boost ba össze vissza 5250 boost om volt asszem :$$ :D
    Szóval nem vok Boost Rider :$ (max kicsikét ) de motor tuningra nem költöm a boost ot :) szeretek első lenni, és ha a játék is aranyos és kedves akkor kapok jó cuccokat :D mint ma új motort és féket amit be is csaptam a silviába :D