94802
  • barack1997
    #9715
    Szerintem bucsuba volt szabitesó, ne haragudj rá :D
  • highdrift
    #9714
    Ezigen Szemed merre van ? :D Értő olvasás 3.osztály
  • barack1997
    #9713
    A szerver miatt :D
  • tutuhawer #9712
    most olvasom figyelmesen: hozzád képest balfaszok? Sokmindent elhiszek, de azért...
  • tutuhawer #9711
    akkor majd frissítem a nfs-s.comot, jó? Mondtam, hogy ütős a 240 sx-ed, simán lehet vele menni multiban, 20-as szinten. Most képzelj el engem a race motortuningolt skyline-nal multiban: ma az utolsó, magányos 20 percben buta lettem, megnéztem, tökös gyerek vagyok-e, és a válasz igen, mert readyt nyomtam, sőt, nyertem is, a lotusok meg nem tudtak megelőzni dover and lepuson. Azt hittem, elfelejtettem versenyezni, de maradt még valami a régiből...
  • barack1997
    #9710
    Én most amcsi szerveren tolom a multit, mert ott laggolnak az emberek, nem tudnak meglökni, hozzám képest lassúak és balfaszok . Minden versenyt megnyertem amit toltam ebben az utóbbi 2 órában
  • barack1997
    #9709
    szabi az 3 feles után van :D
  • tutuhawer #9708
    hoppá, ez komoly tüske Tetszett. Bírom az ilyen pengés megjegyzéseket, groupokban is van, hogy percekig nem tudok normálisan menni a röhögéstől
  • Szabi1991
    #9707
    "hasonló stílusban küldöm én is"

    mármint nem tudsz egy kanyarba elfordulni csak 3. próbálkozásra ? :D
  • tutuhawer #9706
    jééééé, nekem is így vannak elrendezve a powerupok. nyilván versenyben még a slingshot megy balra. zsír Egyéb kommentárt nem tudom, mit tehetnék: a lotust és a porschét sem szeretem igazán, csak éppenhogy
  • highdrift
    #9705
    Nekem nem Monster Mania :D én más energia italt szlopálok xD csak ez a Ken Block auto féle stílus festés bejön :) és hasonló stílusban küldöm én is :D
  • csizihungary
    #9704
  • Ryder159
    #9703
    Nagyon fasza lett a kocsid, és jó a monster. Holnap reggel javítom az enyéimet :D
  • Szabi1991
    #9702
    utálom ezt a monster mániát, de mint festés jóféle :D
  • highdrift
    #9701
    Köszi Tutu :) Többiek is léci mondjanak párszót :$$(nekem sokat jelent ha másoknak is tetszik :$$ )
  • tutuhawer #9700
    na, ez igen, a monster logóra azt mondom, OK. Ennél csak rosszabbakat láttam eddig, ez pedig fasza. A 2 autó is fasza így, nem csak emiatt
  • highdrift
    #9699

    Kicsit Újítottam rajta :/ Szerintetek ?



    A Monster jel szerintetek Jó lett ?
  • Alien69
    #9698
    Rég óta van 911-m, még a havas verzió. Dísznek jó. Ez a fajta már valszeg elég kevés emberkének van ráadásul. A Rose verzió abban tér el az enyimtől, hogy van rajta frankó body kit. Ráadásul, pont ehhez a típushoz a LEGDRÁGÁBB. Amivel jól néz ki, mint pl a Rose, az 3000SB! Tetszik, meg minden, de versenyre nem való, szerintem.
  • tutuhawer #9697
    eltűnik a bodykit, ennyit tudok róla
  • audi s8
    #9696
    Porsche 911 Rose-rol,mi a véleményetek,tapasztalatotok?
  • Alien69
    #9695
    Viszont a vinyl csomag qrva jó. Egy dolog a rengeteg rendőrségi matrica, de vannak egyéb fínomságok is.
  • Alien69
    #9694
    Hehe, beváltottam a Hp kódot. De minek? FAKK Kaptam 3 napra egy Audi-t??? LOL Minek, amikor ott áll a garázsba?
  • Ryder159
    #9693
    Na jó köszi! Akkor asszem Gallardo-t veszek. Még vany egy kis időm, mert még úgy is csak 29 és feledik szinten vagyok 400.000-el. Az a helyzet, hogy ami autó nem tetszik azzal én nem szívesen megyek. És a 959 nekem nagyon nem jón be(mint ahogy egyetlen Porshe sem, kivéve a Carrera GT ). Asszem megveszem a gallardot, aztán gyúrok az M3-ra. De lehet jövő héten megveszem a dobozos játékot, ha lesz. Aztán majd meglátom...
  • tutuhawer #9692
    Megerősítem, az r8 végsebességét nehéz elérni, a nitrója se olyan tuti neki. Viszont a boostos bodykitet kurva jól néznek ki rajta :D Hasonlóan feltuningolt gallardo és corvette ellen a patch óta nem mentem, nem tudom, az mit tud. Lehet, hogy csak csiles nem megy vele olyan jól, mint a többivel, mert fura neki a (nem)kezelhetősége. Elkapkodni nem kell a vételt, vehetsz te kocsit a 30 és feledik szinten is
  • csiles
    #9691
    Nissan GTR - csak pénzkidobás, ha megveszed, átkozni fogod magad, leggyengébb t3-as már a kezdetek óta, s azóta is, de a lemaradása a többihez képest most még nagyobb.

    Audi R8 - javítottak a kezelhetőségén, de a gyorsulása harmat gyenge, a végsebessége szinte elérhetetlen, volt egy időszak amikor jobb volt a Gallardonál.

    Lamborghini Gallardo - Mikor az R8-hoz hozzányúltak, a Gallardo-hoz nem, de most ehhez is hozzányúltak, jobban fordul, én vele jobban megyek, mint R8-al, de a vége is kinyomható. Nitróhatása sokkal jobb, mint az R8-é.

    Ha mindenképp T3-as kell akkor Corvette. Ugyanis ehhez is hozzányúltak. a gyorsulása amúgy is a legjobb a fent említettek közül, de jól fordul, és a nitrója is jó. Level 35-ön elérhető 850 rongyért.

    De ha már itt tartasz akkor javaslom hogy menj Level 38-ig ugyanis akkor kapod meg a porsche 959-et. Brutális egy autó, m3-at lehet vele verni. Tehát ha megveszed a 959-et, nem fog hiányozni az m3.

    Na de vissza az eredeti kérdésre: ha most akarsz venni autót, akkor Nissan GTR-t ne vegyél, mert sokat buksz vele. de hogy R8 vagy Gallardo? R8-ban van egy 700 ezres verzió is, ha az R8 mellett döntesz, akkor azt vedd meg, de én Corvettét mondok...
  • Alien69
    #9690
    Ha SB-ért veszel kocsit, és első T3-s, akkor Lambo MURCIELAGO640. EZ jelenleg a legjobb kocsi, és a BMW M3 GTR E46, ami szintén elérhető SB-ért. A fejlesztők szerint a Murci jelenleg a leggyorsabb autó a játékban. Akkor miért kezdenél gyengébbel? Ha már rá költesz...
    Szerintem.
  • Ryder159
    #9689
    Na akkor én is kérdeznék egy hasonlót. Végre vennék egy T3-as kocsit.
    R8, GT-R, vagy Gallardo? melyiket vegyem? Nem Boostért, hanem pénzért Level 30-on.
  • Alien69
    #9688
    Azért mondtam, mert megnéztem, hogy one. Ja nem, bocs, van egy Murcid. De, eléggé harmatos cuccos van benne.
    A Z4 GT3 remek TE-s autó alap tuningal is, és a hangja, na az, amihez semmi se fogható ebben a játékban, szerintem. Már alapba is érezni az erőt a hangjába, tuningolva meg már-már igazi verseny autó feelingje van. Pörög a motor, majd felszáll, mint egy repcsi.
  • crosspapo
    #9687
    Van nekem is Murci :D lehet az lesz kártyákat forgatok és még plusz a z4 gt3 :D
  • Alien69
    #9686
    Egyiket se. Már szerintem. SOKKAL többet érnek a KÁRTYA csomagok! Hiába lesz csilivili autód, ha nincsen mit bele rakni. Ez TUTI. Igaz, én is megvettem, a Porche 959-t, de az adott tuningal NEM érzem igazán nyerőnek. Számomra a BMW Z4 GT3 a favorit, igaz, tuningot is nyomtam bele, míg z R8-ba, és a 959-be még semmit se. Csak érzésre mondom. Azzal valami többletet éreztem (már a BMW-vel), míg a másik kettő kb átlagos érzést nyújtottak. De, a Murcit egyik se közelíti meg, és akkor már inkább abba nyomnék tuning arany kártya csomagokat.
  • crosspapo
    #9685
    Sziasztok:) Szeretném kérni a segítségeteket! Melyik autót vegyem meg boost-ért? 1: Audi r8 police 2: Bmw z4 gt3 3: Porsche 959. :)
  • illesgergely
    #9684
    Grat a tegnapi nyerteseknek!

    Most esett le a hozzászólásokat nézve, hogy sima Z4-et lehetett nyerni, én meg azt hittem az új GT3-as Z4 a másik verda a Vesna mellett.
    Most már értem miért akarta mindenki fb-n az Audit.
  • Vincentcloud
    #9683
    Köszönöm a segítséget, megtaláltam :)
  • Ryder159
    #9682
    Hello. Majdnem minden kocsi megvehető pénzért is csak alul ahol a szineket álítod, tovább kell menni. Először a Boost-os kocsikat mutatja, aztán a kölcsönzőseket, és utána a játék pénzért megvehető-ket.
  • Vincentcloud
    #9681
    Köszönöm a választ :)
    Csak azért kérdeztem mert amit én láttam car dealernél azt csak speedboostért lehetett megvenni, vagy valahol valamit nagyon elnéztem, bár még csak lvl 6 vagyok
  • Angel309
    #9680
    igen lehet majd kocsit venni, boostért olyan auztókat lehet venni amit kb. most tettek bele a játékba ami még új benne.
  • Vincentcloud
    #9679
    Sziasztok!
    Lenne egy nagyon kezdő kérdésem, a pénzért amit a játékban nyersz lehet-e később kocsit venni, vagy csak speedboostért?
  • Angel309
    #9678
    egy kicsit már át is alakítottam.

    A többi gépem, matricázásra várnak még... level 20ig




  • Szabi1991
    #9677
    elnyerted előlem.. hogy lyukadna ki a kereked..
  • audi s8
    #9676
    Végre átléptem a (nekem) bűvös 500-as topspeed értéket.Nyertem pár cuccot,így az R43 kapott belőle.A z4-el meg átléptem a 300km/h-t.Abba is nyertem cuccot.190től 283ig,szépen gyorsul :)
    Jó éjt mindenkinek