94802
  • highdrift
    #9435


    ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉS Itt vannak a Kaka Autoim :)
    Büszkeségem a Nissan Silvia <3
    meg az RX7 se rosz :D a többi Hobbi Car :)
    Majd 1x veszek BMW-t is
    Léci írjatok valami véleményt
  • RoboKutya78
    #9434
    ment az infó pmben.:)
  • Frigyes54
    #9433
    hello mindenkinek. most fedeztem fel hogy van kulon motor kartya. persze en nem vasarolok surun. de tudja valaki mit lehet kapni ilyen kartyan. valaszokat koszonom.
  • tutuhawer #9432
    de főleg a magyarok a barátaid, akiket a 3-asban találsz meg, google ide vagy oda. a parancs ugyebár az ismert /join 3
  • Ryder159
    #9431
    szép...
  • Csibusz
    #9430
    Na már rájöttem, de köszönöm:)Google a barátom ^^
  • Csibusz
    #9429
    Hello, megszeretném kérdezni, hogy hogy tudjuk megoldani haverral, hogy egy chanelre dobjon be minket? Mert mikor oda akarunk teleportálni egymáshoz, így nem látjuk egymást:/
  • SUNNY84HUN
    #9428


    na most már talán jó
  • SUNNY84HUN
    #9427
  • SUNNY84HUN
    #9426
    ezt kb 20 perc alatt szedtem a kis nickemben , privibe eagle drive , idők 1:29 esek voltak , csak arany és bal 1 és a bal 3 adta főleg .. meg még jó pár race cuccot



  • RoboKutya78
    #9425
    LOOL:) Én Aionoztam de már nem játszom vele egy ideje.:)
  • Lupous
    #9424
    Ehh az előbb egy érdekes dolog történt velem :S
    Mint tudni lehet rólam mostanában WoWozok. Egyszer csak rámírt egy gyökér hogy nagyon istenkirály vagyok hogy leöltem őt (AFK volt szerinte). és elkezdett acsarkodni hogy majd worldben elkeni a számat... blablabla
    Szóval ha innen volt bárki is, akkor legyenszíves megmondani h ki volt, nemakartam beletaposni a lelki világába szegénykének :/
  • tutuhawer #9423
    mert frissítette LANDA81 :D szerintem ez a gond. addig is needforspeedworld.qwqw.hu
  • RoboKutya78
    #9422
    Bocsi nem kóser a GYIK menü 404 es hiba bla bla bla...:)
  • tutuhawer #9421
    Regisztráció nem szükséges az oldal semelyik funkciójához, akár reg nélkül is lehet bejegyzést tenni...
  • tutuhawer #9420
    Ezt az üzenetet küldeném mindenkinek, aki szereti: a héten teljesen lefordítottam a kézikönyvet (tripla része ugyanis nem került elő), frissítette turbó tempóban LANDA81 barátunk, úgyhogy nézegesse, aki még nem tette, és köszönje meg a vendégkönyvben az, aki még nem tette, így: Kösz LANDA81 és TutuHwer, hogy elintéztétek a kézikönyvet. A cucc elérhető a www.needforspeedworld.qwqw.hu oldalon vagy itt fenn a bannerben. A vendégkönyvet a qwqw oldalon a vendégkönyv menü alatt találjátok majd.
  • RoboKutya78
    #9419
    viszont a másik neve meg hölgyeményre utalhat vanessa2001 LOOL
    na jó de a tied nem ilyen noob:)
  • illesgergely
    #9418
    Nos... igen... nekem se sikerült.

    Egyébként GECI71 orosz, vkinek oroszul dumált vissza az elmaradhatatlan f*ck szóval együtt, PERVERZ10 meg német lehet az adatlapja alapján: http://nfs-s.com/nfsw/PERVERZ10
  • RoboKutya78
    #9417
    Csak tipp, de ha nem akkor is találkoztam hasonló magyar kollégákkal akik ilyesfajta nevekkel játszanak. De ha tévedek elnézést a magyar játékosoktól:)
  • csizihungary
    #9416
    Honnan tudod h magyar?
  • RoboKutya78
    #9415
    Szégyen ezeket a neveket olvasgatni látszik hogy még a névválasztás se megy egyeseknek:)
    magyar intelligencia teszt.
  • RoboKutya78
    #9414
    Na azt hiszem a modell készítők logóit is kiveséztem:)

  • Alien69
    #9413
    Szülinapi hírek, TCM-n.
    Naaagy frissítést ígérnek. A készítők szerint a Lambo Murci a jelenleg leggyorsabb autó. Meglátásom szerint (ez csak saját okoskodás), először lesz SB akció, és utána mondjuk kártya akció.
  • tutuhawer #9412
    az igen :D óriási
  • illesgergely
    #9411
    Van még egy:



    Vele már kétszer találkoztam, nem magyar ő sem :)
  • tutuhawer #9410
    de fasza, épp felmerült egy hasonló vicces probléma qwqw-n is, és elővettem ezt a hozzászólást. Zsír
  • Alien69
    #9409
    Aha, még szerencse, hogy nincsen úthenger MÉG ebbe a játékba. Azzal mennél 6 perc alatt 100 métert, hátra fele.
    Én akkor is azt mondom, hogy igen, mindegy elvileg, milyen autóval mész, be is érhetsz. Csak, arra is kell gondolni, hogy ha NEM TE választod meg a csapat társakat, azoknak nehogymá aludniuk kellene a cél előtt, hogy bevárják a talicskát tologatóakat. Tehát, kell találni egy arany közép utat.
  • Ryder159
    #9408
    Na látod, erre nem is gondoltam
  • tutuhawer #9407
  • csiles
    #9406
    Erre én azt mondom, aki tud vezetni, az bármivel végigmegy, még a legocsmányabb tragaccsal is... Tehát erősen vezetőfüggő, minden autót másképp kell vezetni de lehet velük közlekedni. Aki multizni akar, oda TOP autó kell, de ha valaki TE-t nyom, és tud vezetni, mindegy, hogy mivel megy oda...
  • csiles
    #9405
    Az a skillek nélküli végsebesség, nagyot fogsz nézni, ha 50es szinten is kipróbálod... Ha végsebességet akarsz nézni, mindenféleképpen menned kell valamit (privát, multi, single), mert a skillek nem működnek a szabad kószálás ideje alatt.
  • tutuhawer #9404
    Ácsi, ácsi. A noobozás akkor jön elő, ha valaki bemegy a célba, én meg nem érek be. Egyébként természetesen nem verseny a játékmód. Az r8-cal nekem nem is olyan könnyű, mert mindenre felugrat, meg kipörög a kerék az első fokozatban, alig indul el a corvette-ek gyűrűjében. De azzal is végigmegyek, meg bármi mással is. Amivel végigmegyünk, az jó team escape-re, azaz bármi, bármilyen szinten.
  • Ryder159
    #9403
    Én a végsebességemet a térkép alján levő hídon szoktam mérni. Jóformán a híd nincs is rajta a térképen. Jó hosszú, egyenes, nuku forgalom. A Stadionnál kell letérni jobbra, és onnantól padlógáz...
  • Ryanxx18
    #9402
    én is beszállni ebbe a harcba:D
    sztem nem mindegy mien járgánnyal vágunk bele a meccsbe, nem lenne jó ha elkapnának...
    ha megveszek egy kocsit akk nem csak nézegetni akarom
    lehet lassan is menni, evvel nincs semmi baj, de akk ne szóld meg aki leelőz , speciel ezőztem le murcikat, de aztán be is engedtem öket a célba azt egymást lögdöstük befelé; ....
    Velem is tették, és nem értem miért, szoval ha valaki leelőz akk szerintem nem kellen le noob-ozni,,
  • SUNNY84HUN
    #9401
    én is beköhögök a team escapes verdákba..

    t1 : silvia , mazda3 , 240sx , corolla
    t2 : skyline r34 , z4 ,evo x , ez a 3 a tuti befutó ott ( de szinte bármivel végig megyek és beérek , csukot szemmel is )
    t3 : m3gtr , z4 gt3 , gallardo , murci , r8 ( bár múltkor privibe a méregzsák mazda3 mamal úgy végigmentem hogy csak kamilláztak a t3 as escapen )
  • RoboKutya78
    #9400
    bocs a listából kihagytam a toyotás nehogy lehordjatok miatta:)igaz ekken a járgánynak nem adnék 4 es értékelést.
  • RoboKutya78
    #9399
    Na ha már a team escape autókat vesézitek én is beszállok :)
    Nekem a következők jöttek be: sylvia, mazda speed 3, shirocco.
    Sylvia tudjuk miért:)
    Mazda speed3, Shirokko: kicsi,gyors,jól manőverezhetőek.
    Még egyikkel se kaptak el pedig mostanság csak nitrot és slinket nyomok teamban. Általában tuti beérek velük a 2-3 helyen.

  • tutuhawer #9398
    én fenntartom, mindegyik. Épp a lényeg, hogy sietni nem kell, a charger srt8 super beevel is be lehet érni, aki meg elöl megy isteni géppel, nem vár, hanem berongyol szuper idővel, az csak valami nagyképű szemét lehet, aki összefossa magát a multi versenyekben, és szétnitrózza a murcit a 3. helyért. Lényeg a lényeg, hogy ha a tényleg szar új chargerrel megyek, és valaki nem vár meg, jogomban áll a noob/newbie/újoncs/gyökér kifejezést használni és kiröhögni. Nem te vagy, aki behajt M3-mal a célba, tudom, és te is tudod, hogy nem neked megy az üzenet személyesen, hanem küldeném inkább annak, aki szereti. A hozzászólás vége, és a következtetésem: aki siet team escape-ben, sietve nyomjon multiplayer futamokat is sietős üzemmódban.
  • barack1997
    #9397
    A 240SX és az Eclipse GT kimaradt mert mind 2 versenyképes. Az utóbbiba kell még cucc de nagyon megy.
  • Alien69
    #9396
    ? Méghogy mindegyik???
    Anno, azért vettem egy 4-s csomagba kocsit, amikor behozták a TE-t, mert azt hittem, hogy pl a super bee milyen fasza lesz. Hát NEM! Lassu, nem kanyarodik, és az ÖSSZES kocsi elhagy a francba, és ha nincs szerencsém, még be se érek vele. Ok, a rendőrök nehezen kapnak el, de ha nem érek be, megette a fene. Aztán ott van az audi A1. Tééényleg jó óttó, csak egy biciklis rendőr is megállítja. A Lotus is csak egy fokkal jobb. T1-ben is hasonló. Nem régen adták pl a GTO TE-s változatát "ajándékba". Már régebb óta van GTO-m, és kb SEMMIRE se jó. Lassu, és nem kanyarodik. A büdös életbe nem érsz be vele, ha a többiek mondjuk a silviával mennek. Tehát, nem KELL külön erre a célra venni kocsit, de érdemes jól megválogatni. T1 nissan silvia, T2 inkább BMW Z4, T3-ra meg mint írtam, a BMW Z4 GT3, vagy M3 GTR E46. Tehát, a szokásos, nagy része mindenkinek megvan. Gyorsak, és EZ a fontos, a többit megoldják a power upok, vagy a szerencse. Max elkapnak, és berak újra. Ha meg elfogy a ticket, na bumm, ez elég ritka esemény ezen autóknál.
    Szerintem. De hogy mindegyik??? NA neee.