94802
  • tutuhawer #9395
    ki vesz escape-hez autót? mindegyik kocsi jó hozzá
  • Ryanxx18
    #9394
    Ok, kössz:Djutyubon visszairtam, de akk mindegy, véletlen voltxD:P
    igazán nyomhattál volna egy nem tetszö lájkot vagy miám:D

    sajátteamescapegameplay

    csatornám
    Ha escapre veszed evot akk csakjol járhatsz vele.
    runnak demo mikor jön? de ez már nem ide tartozik
  • tutuhawer #9393
    (le)értékelve... A vid remek, a zene nekem nem tetszik, de ez az én bajom. Az Mitsu evoX viszont még mindig fasza. Megvárom a jövő hetet, és talán befizetek egyre, csak nem tudom beletegyem-e az isteni felfüggesztésemet...
  • Ryanxx18
    #9392
    Besz^^rás, team escape-re, 0.0 mánit és reppet kaptunk, mind a négyen
    (nem privi)
    volt ilyen valakinek?

    És egy kis saját video, ha valakit érdekelne
    saját nfsworld team escape_gameplayT2
    Otta többi movie-m is
    Légyszi értékeljetek, föleg ha gagyi, köszi!
  • tutuhawer #9391
    nekem audival a campus rövid, meg dobbantós, waterfront rövid, de a mission street jól megy azzal is, meg a west park and lyons a stadion után a lejtős részen, csak ott nagyon jól kell időzíteni. Én így mértem 392,5-öt audi r8-cal. kár, hogy kanyarodni is kell versenyben, de főleg fékezni... Olyankor jönnek a gondok.
  • RoboKutya78
    #9390
  • Ryanxx18
    #9389
    köszi, igen ezt probáltam ujra és ujra de semmi, és csoda, most ujra jo lett
    ha esetleg hasznos az infó,
    -ellősször az ea fiokomba engedett be ujra (miután sokadszorra megváltoztattam a jelszomat [végül a régire])

    -és csak náhany secondum után jött rá a h^^lye szerver hogy be kéne engednie
    köszi robokuty
  • Bullitt
    #9388
    Kérlek Titeket írjatok véleményt a World krúzokról! Hogyan lehetne jobbá tenni szerintetek, s hasonlóakat várunk! Köszönjük!
  • RoboKutya78
    #9387
    Elvileg mindent jól csináltál. Nekem is volt valami hasonló egy hétig nem játszottam és nem tudtam bejelentkezni.Szerintem ha tudsz válts ip címet, ha nem megy akkor ismételd meg ugyanezeket a lépéseket.
    Ja a honlapon be tudsz jelentkezni az új jelszóval?

    Itt a végeredmény a revelles autómról

  • Ryanxx18
    #9386
    szisztok, kérlek segítsetek
    Nem tudok bejelentkezni a a world-be, se az ea fiokomba.
    Ezt irja: Wrong username or password (-747)-please try again.
    hátha a jelszomat irtam be rosszul, igy megáltoztattam, és küld tek 1
    linket az e mail cimemre amivel ezt megtehetem, bla-bla ,ezt mindenki
    tudja hogy van, stb...
    ...ezután az uj jelszoval probáltam, evvel se tok bejelentkezni,

    az email címem él és működik, leellenőriztem töbször is!!

    köszi előlre is
  • SUNNY84HUN
    #9385
    multiba szoktam főleg versenyek alatt : Campus Interchange ( körös ) , Waterfront Road ( sprint ) , Mission Street ( sprint ) , de sp ben is lehet bár nem annyira izgalmas
  • Alien69
    #9384
    A végsebességet melyik pályán szoktátok tesztelni? Gondolom, SP-ben, és magatok elé engeditek a csordát, majd utána külditek a pwer uppokat?
  • RoboKutya78
    #9383
    csak az a gond hogy mind a két oldalra meg kell rajzolni nem lehet tükrözni.

  • RoboKutya78
    #9382

    hi hi megcsináltam alakul 1.0 ás revel matrica:))
  • CamelX
    #9381
    Akkor szurkolok hogy az épp aznap szülinapot ünneplőknek járjon vmi ingyé' kocsi :D
  • crosspapo
    #9380
    Sziasztok elkészült a legelső matricázásom! Nem lettek olyan jók de szerintem nem is lettek olyan rosszak :)



  • tutuhawer #9379
    és akkor leszarom ám, nem fogok szarozni!
  • tutuhawer #9378
    ez az üzenet félig allien69-nek és chrisnek ment, meg egy kicsit Kockának is, mert leszarozta. Aki ennyire leszarozza a gallardot, az kicsit az audimat is leszarozza, azt meg személyes ügynek tekintem :D
  • tutuhawer #9377
    a top t2 ellen is lehet esély a gallardoval, igaz csak multiban, én pl audival felveszem a versenyt az a1-et kivéve mindennel. Pár sofőrrel majd tesztelem a gallardot, mert engem érdekel, mit tud ellenem, és eddig az audi ellen nem olyan rossz. persze azért pro cuccokkal felépíteni még meredek húzás... várj jövő hétig.
  • Alien69
    #9376
    Azé ez túl erős. Szerintem NEM szar, csak nem jó. Egy jó átlagos T3-s kocsi. Néha-néha használni is szoktam, de versenyezni nem nagyon. Pl a gyémántokat mostanában azzal kergetem. Igaz, erre egy T1-s Mazda 3-s is bőven elég lenne.
  • barack1997
    #9375
    A Gallardo nagyon halott ügy,a 2-es bétában volt használható aztán kifujt. Azóta szar :(
  • Alien69
    #9374
    Lambo Murci. Nissan-om nincsen, de a Gallardo az zsákutca. Bizonyos T2-s átlag autók ellen még van esélye, de a TOP t2, t3 ellen inkább el se indulj. Koncentrálj EGY autó fejlesztésére, amelynek VAN esélye, ez meg a BMW M3 GTR E46, Lambo MURCIÉLAGO LP 640 (ha jól nézem, mind ketőd van). Szerintem, a Gallardo-nál még a friss husi BMW Z4 GT3 is jobb TUD lenni, de annak sincsen esélye pl a Murcival szemben. Ez tapasztalat. Még rendőrök ellen se annyira jó a Gallardo, de a BMW Z4 GT3 űberfasza erre. Még ha lassabb is, mint a Murci, de nehezebben állítják meg.
  • chris1997
    #9373
    egy kérdés melyiket érdemesebb tuningolni???
    Nissan GT-R vagy Lamborghini Gallardo LP560-4
  • RoboKutya78
    #9372
    Egy kicsit nagyon unatkoztam:))
  • normomo
    #9371
    köszönöm szépen :) jo lett :)
  • Alien69
    #9370
    TUTUHAVER #9246 hozzászólásában júl.27-t ír. Ergo, ha ez aránylag pontos, akkor kb egy hét, és meglátjuk, hogy akcióznak-e valamit. Anno, voltak akciók, mint pl kocsi "csomagok", amikor is 2-3-4 autót lehetett megvenni egyszerre. Persze, sok értelme nem volt, nagy részének, de azért akciónak akció volt. A jobbik akcijó a kártya csomagokat illette, -25%-l olcsóbbak voltak asszem kb egy hétig. De akkor se veszítesz SEMMITSE, ha nem most veszed meg AZT a BMW-t. Önmagába azzal a kis tuningal TUTI nem lesz mittomén milyen csúcsfegyver. Azaz, a szokásos, Lotus-Z4 párost NEM fogja ebben az állapotába leverni (A1-t pláne nem), de a többit se nagyon, max az olyanokat, mint Dodge. Tehát, minden képen kell rá arra is plusz tuning, akkor meg ezzel az erővel inkább a meglévő autókra érdemes költeni pár ARANY kártya csomaggal, mintsem erre az új autóra. Persze, aki gyűjti az autókat, annak valszeg kötelező darab lesz, de ez most mellékes.
  • Ryder159
    #9369
    Én úgy tudom hogy a logitech cuccokat felismeri magától, és beállítja. De ha mégse, akkor ott a Logtech profiler. Keresd a Google-ban, töltsd le, állítsd be, és kész...
  • normomo
    #9368
    sziasztok.szeretném kérni a segitségeteket. logitech g25 kormányom van.hogy birom beállitani a játékba a configját? gondolom máshol is volt ilyesmi probléma...elöre is köszönöm a segitségeteket
  • RoboKutya78
    #9367
    az mikor is lesz pontosan?
  • Frigyes54
    #9366
    egyre nehezebb normalis ellen felet talalni. meg hulye vagyok az alkatresz szerzeshez.
  • Alien69
    #9365
    Az alap modell bérelhető. Ami megvásárolható, abban van valami alap tuning. De szerintem a vásárlásokkal várni kellene a szülinapi akciókig. Legalábbis, szerintem.
  • RoboKutya78
    #9364
    Szasztok
    Tud valaki valamit erről a járgányról valamit? BMW 135i
  • RoboKutya78
    #9363
    ahm..:)
  • tutuhawer #9362
    Habár én a PC-hez nem értek, sem az online játékokhoz, de egy tippet tudok mondani amatőrként is: a pinget Londonhoz nézd , ne Budapesthez szerintem.
  • Chester1
    #9361
    speedtest.net -ről: ping: 7 ms download: 9:50 upload: 0.96
  • Alien69
    #9360
    EXCLUSIVE AUDI A1 CLUBSPORT “SPEED” EDITION
    Ha erre gondolsz, ez még van! De igaziból így nem annyira bejövős az írás. Nekem. Legalábbis a motorháztetőn.
  • SylarHun
    #9359
    Volt az A1-ből egy exclusive kiadás, ahhoz voltak ezek a feliratok.
  • Bullitt
    #9358
    Internetkapcsolata mennyire stabil? Na és persze milyen sebességű?
  • Alien69
    #9357
    Azok a matricák honnan vannak? (audi bla-bla-bla)
  • SylarHun
    #9356
    Azt hiszem az A1-et csöppet sem túlozták el a játékban!