94802
  • thomson002
    #11281
    Kilehet játszani a szín problémát, pl. én úgy szoktam, hogy nekem a legelső matrica az az alapszín (terítse be az autót) és utána már passzolni fog a szín.
  • Lupous
    #11280
    jah téll :D gratula :)
    Werwolf amúgy marhajó lett ez a festés :) jobb mint amivel nyerted annó a versenyt. " dolog ami kicsit "bibis" az egyik az oldalán az a 3 fehér izé....kár hogy a játék hibájából adódóan van kontúrja...így nem olvad bele az alapfestésbe :( + kissebb finomítások még elférnének pl az első lökösön, illetve a tükör alatti csíkocskán :P, bár ezek mind olyan "hibák" amik szerintem nem igazán javíthatók a game gyerekbetegségei miatt :( A színek nagyon ott vannak...:)

    más...hogy lehet festeni a felni peremét? egyes képeken látom hogy nem a felni közepe van színezve hanem csak a széle...nagyon pöpec ...de sajna eddig nem tudtam megvalósítani :(
  • tutuhawer #11279
    Köszönöm a gratulációkat srácok!
  • Lupous
    #11278
    A blur jó játék...de egy idő után nagyon repetatív :D... Szal nem kell talán túlzásbavinni :P
  • SUNNY84HUN
    #11277
    na leszedtem a gamet ,, nekem bejön a blur , megy az aprítás igen komolyan benne vidi , és rohadt sok verda van benne pl: viper , 350z ,supra , tt rs , scirocco ,camaro , opel astra v8 .. stb nyalánkság
  • VNORBIKA13
    #11276
    uf nekem a legrosszabb a mult 21 böl 5 win és 16 lost
  • SUNNY84HUN
    #11275
    a második 50 es nickem betyár eddig : SUNNY84HUN003 350 multiból 314 et nyertem..
  • VNORBIKA13
    #11274
    beszálok xD hogy ne ti legyetek az utsók xDD
  • SUNNY84HUN
    #11273
    én is 1 re befizetek , majd össze talizunk és 2 jó sofőr megnézzük mit tud kezdeni egymással
  • SylarHun
    #11272
    Majd, hogy nem, verhetetlen.
    Iszonyat.
    Nem nagyon találok ellenfelet.
    Ha meglátják a szobában, inkább kilépnek.
  • VNORBIKA13
    #11271
    nem rosz de tod a mondást "lehet jól néz ki de megyis is" :D
  • SylarHun
    #11270
    Na most van kész a porsche GT3.

  • SylarHun
    #11269
    Big gratula!
  • VNORBIKA13
    #11268
    grat
  • fodorpetii
    #11267
    grat!
  • tutuhawer #11266
    Ha már új festésem nincs, benyomok valami szintén nagy dolgot itt is: a nagyon nehéz időket is látott egy éves profilom elérte az 1000 multiplayer győzelmet. naná, hogy a legendás Bmw M3-mal hasítottam direkt, amely modell életben tartotta a profilomat a T-Mobile révén.
    Itt a pillanat:
  • VNORBIKA13
    #11265
    köcc hát nekem máskép van egy kicsit de mind 1 meg van :D
  • SUNNY84HUN
    #11264
    C:\Program Files\Electronic Arts\nfsw\data\cars ,, legalább is nálam
  • VNORBIKA13
    #11263
    Mivel én nem vok zseni a gépekhez :D vki leirná hol találom a játéknak a cars mappáját mert én nem találom sehol :(
  • Frigyes54
    #11262
    szeeeeeep es jo a sine
  • SylarHun
    #11261
    Asszem kész a 911 GT3 RS- festése.



  • thomson002
    #11260
    Én magam még nem próbáltam, de szerintem ebbe a videóba venne van minden :
    Videó
  • SUNNY84HUN
    #11259
    ismeri valaki ezt a gamet ... ? blur ,, pár videó róla , jónak tűnik nem ?

    1

    2

    3
  • SUNNY84HUN
    #11258
    z4 , lotus , rx7 sky r34
  • SUNNY84HUN
    #11257
    még jó hogy itt nincs , akkor hol gyorsulgatnák vagy ( nánk ) foilázott vagy leszedett rendszámmal a kis tuned hondámmal , + a városi octavia- k és focusok vagy astrák a nyomunkba sem érnek
  • crosspapo
    #11256
    Szerintem ezek közül az Rx7 amit ajánlani tudok neked.
  • Atti575
    #11255
    Sziasztok szerintetek Tier2-es autónak melyik a legjobb?
    Rx7 v. Lancer v. Dodge??? :)
  • audi s8
    #11254
    Nem úgy gondoltam,hogy valóságban üldözik.Hanem valós autó-ember,nem pedig játék.Nyilván,ha egy igazi üldözés lett volna,nem finomkodva durran bele,hanem telibe.Sok országban van a rendőrnek hatalma,csak a mi kis hazánkban nincs,hogy szögesdrót,útzár és stb.
  • SUNNY84HUN
    #11253
    simán már mikor kiforgatta a 2 fakabátot leléphetett volna .. erre ő még driftel meg játszadozik :)

    off..

    ezt a gamet ki ismeri milyen , mert jónak tűnik : blur
  • csizihungary
    #11252
  • SUNNY84HUN
    #11251
    ez 1 igazi , kamufilm ... látszik rajta ...
  • audi s8
    #11250
    NFS World zsaru mód valóságbanVajon,mikor érte el a 2-es körözöttségi szintet?
    Link
  • tutuhawer #11249
    ááá, kicsit sok volt az alkohol este, és beugrottam csak pár futamra hajnalban, amikor magamhoz tértem - nem akartalak megsérteni, nem azért írtam. Az viszont biztos, hogy nekem igen furcsa az új rendszer, várom, hogy a traffic úgy reagál, ahogyan, erre nem reagál... Újra kell tanulnom sokmindent.
  • audi s8
    #11248
    Tutu,ha már így személyeskedsz,hogy rohadjon meg,akit zuavart a trafik(engem pl zavart),hát rohadj meg Te..erről ennyit.Nekem kifejezetten tetszik,hogy az a sok Al nem megy összevissza,hanem megy szépen egy kötött pályán.
  • barack1997
    #11247
    Jolvan Sunny,csak kiváncsi vagyok már :D
  • SUNNY84HUN
    #11246
    biztos, én nem küldtem még.. tutu -ból indultam ki hogy neki ezer felett vett le az egyenlegéből, - videóról meg annyit .... ne követelőzz ..majd lesz csak most minden más fontosabb , családdal strandolunk , haverokkal sörözgetünk.. majd 1 x lesz ... most nem érdekel meg amúgy is szeptemberben lesz Honda tali..
  • barack1997
    #11245
    Azt irja,hogy abban az 1k-ban minden költség benne van. Am hol a videó a Hondáról ?
  • SUNNY84HUN
    #11244
    sztem 1 ezres kevés az sms re mert szolgáltató függő a cucc , szóval 1000 boost az kb 1250 asszem , mert 1000 ft a boost + a szolgáltató díja mert emelt díjas a szám amire nyomod az sms-t..
  • barack1997
    #11243
    kerek 1 rugó van a telómon,na mondom jó küldök egy 1000 ft-os sms-t, erre kiirja sikerltelen küldés mikor visszaküldöm az ok szót
  • thomson002
    #11242
    Éreztem, hogy nem lesz játékpénzes.... :(
    A Mercinek a tul. megegyezik a GT3-al.