94802
  • tutuhawer #11361
    kacsingass inkább az M3 vagy a Porsche felé, ahogy írva vagyon - ha ütős t3-as autó kell. A Lambo Gallardo elvileg jól kezelhető, ha jók az információim, azzal stabilan lehet menni, de annyira az nem erős, mint a nagy T3-asok
  • thomson002
    #11360
    Ezek az autók nem igazán versenyképesek (nekem alig tuningolt r8-am van és otthagyom őket),de ha a a két autó közül inkább a Lambo.Én azt mondom (+ általába itt is) , hogy kacsingass tovább a BMW,Porsche felé.
  • danifiu
    #11359
    Sziasztok,
    Totálisan vadiúj vagyok a fórumon, viszont ezt a helyet tartom a legmegfelelőbbnek arra, hogy kikérjem a profik véleményét.
    Level 27-nél tartok a BMW Z4 M-el, és kb. 500 ezrem van. Emiatt elkezdtem gondolkodni rajta, hogy végre be kéne ruházni egy t3-as autóra, ugyanis az még mindig nincs. Mivel korábban megvettem több olyan autót amit bizony nem kellett volna, így jó sok lóvét elpocsékoltam.
    A kérdés a következő: Milyen autót javasoltok?
    Lamborghini Gallardo és Nissan GT-R felé kacsingatok; főbb szempont a jó kezelhetőség.
    Előre is köszi a segítséget.
  • RoboKutya78
    #11358
    Szerintetek?


  • csizihungary
    #11357
    Ütős!
  • RoboKutya78
    #11356
    igaz most lestem be ez nem az a gép amit beraktak na de mindegy:)
  • RoboKutya78
    #11355
    ezt érdemes végigolvasni róla mielőtt beborítanánk az árokba ezt a masinát:)
    http://4x4online.hu/hir/679
  • RoboKutya78
    #11354
    am nem nézne ki jobban a járgányom vékonyabb karikákkal?
  • RoboKutya78
    #11353
    Ha befizettek boostra megtervezem a festését és a kövi kruzt én fogom felvezetni:)))
  • RoboKutya78
    #11352
    Köszi Tutu a dicsérő szavaid
    ------
    Csak ezért fogom berakni a mercedeszt a profilomba
    ha megvalósítható a festése máris elgondolkodok rajta
  • tutuhawer #11351
    *axemane
  • tutuhawer #11350
    Hoppá, Axeman Audija is komoly, azon november előtti bodykit van, ami óriási dolog!
  • tutuhawer #11349
    Most nézem, hogy a 004-es profilomban a Diamond and Union (level 18) T2-es korlátos pályán a 959-es Porschéval van egy mért multipayer időm. Azaz: imádom ezt a játékot.
  • tutuhawer #11348
    kivártam, mert tudtam, hogy elb...od.
    Sajnos tényleg nem túl acélos a játékban a gép, manapság egyre többet gondolok arra, mi lenne, ha az a sok tuning a bmw-ben lenne... Kár, hogy szét kellett osztanom az autóimat sok profilban :(
    A festés pedig így is nagyon tetszik, HOVIRAG Audija mellett ez a másik legszebb.
  • RoboKutya78
    #11347
    csak elbtam...
  • RoboKutya78
    #11346
    Csak hogy én se maradjak ki az Audi kreálmányokból itt az én egyik kreálmányom fotója:)



    Am szerintem a masina egy rakás*** bocs tuttu
    Csak festegetni érdemes
  • tutuhawer #11345
    ez nekem is tetszik, Lupous! Ennek örömére belépek, és megnézem, mit tudok trükközni az én gépemre...
    Valami versenyautót gondoltam hirtelen én is
  • tutika14
    #11344
    Szééép grat :D
  • Frigyes54
    #11343
    meg bolondult a jatek. lerazom a rendoroket azutan ki hirdet vesztesnek
  • Lupous
    #11342
  • VNORBIKA13
    #11341
    Ez barátom arrol szol hogy ezt a Rob Labbe et meg kérdezik melyik a kedvenc verdája meg ilyesmikről :D
  • RoboKutya78
    #11340
    srácok lessétek már meg ezt nekem mi akar ez lenni mert a google nagyon zavar az avarban:)
    http://world.needforspeed.com/news/article/29720
  • illesgergely
    #11339
    Orosz csávó meg Aston Martin azt vágom persze, máshol is vannak ilyen rejtett autós videók. De az art money-hoz nem sok közöm van...
  • RoboKutya78
    #11338
    Ez kérdésvolt??
    Hát orosz a csóka nem tűnt fel?
    Arty moneyt használ!
    Ki volt akasztva a lóvé mérője is:)
    Na meg a rejtett autót használja mivel még el sem érhető ez a járgány:)
    Igazából nem tudom hitelesnek venni ezt a videót hogy tényleg ennyit mehet a a gép.

  • Alien69
    #11337
    Amikor üldöznek a zsaruk, és jól csinálod, előbb-utóbb eléred az 5-s kőrözési szintet. Ott már ad rendesen, de dolgozni is kell cserébe, nem csak lődörögni, korzózni.
  • illesgergely
    #11336
    Nem rossz, kéne :)
    A videó végén az mi a rák amikor ráesik a kocsijára egy halom traffic?
  • tutika14
    #11335
    Amúgy már rendőrrel üldöztetni magam rep és cash ért már nem éri meg annyira mint az escape?
    Szval escape val gyorsabban tudok többet? vagy toább kell üldöztetni magam és akkor szorzódik vagy hogy?
  • tutika14
    #11334
    Szeretettel küldöm nektek :)

  • tutika14
    #11333
    Akkor ez lehet hogy egy m3 as Aston bőrben :D
  • VNORBIKA13
    #11332
    bocsika de az a 330 azt nem az aston tolta me tutomal ugy lehet csak kocsit cserélni hogy csak kasznit cserél aki nem értené máshogy írom "csak a kocsi kinézetét tudják cserélni nem az adatait" xD
  • thomson002
    #11331
    Köszönöm ! :D
    _________________________________________________
    (csak 1 felvetés)
    Mit szólnátok ahoz ha rendeznénk 1 gyorsulási versenyt ?
  • RoboKutya78
    #11330
    az aston martin 330 as sebessége elégé meggyőzőnek mondható
  • Alien69
    #11329
    Szvsz, nem. Tetszik, me mégis csak Merci, de ennyi.
  • tutuhawer #11328
    Én azt nem tudom, hogy a mercit érdemes-e, de az aston martinról ROLLY1 tett be egy videót nekünk, meg lehet nézegetni youtube-on. Arra inkább be fogsz fizetni, én már látom előre. http://www.youtube.com/watch?v=eYH7-OCESpY&feature=related
  • csizihungary
    #11327
    Jó lenne ez, ha nem mind a két sávban lenne autó egymás mellett, és nem mindig az ideális íveken mennének, pl Eagle Drive-on ott elég sűrű a forgalom most sokkal nehezebb nyerni, általában tömve van forgalommal. Nem kéne ennyi traffic.
  • RoboKutya78
    #11326
    azonnali petíció az nsf felé ez tele spamelem az nsf facebokját ez így nem realisztikus..
    pedig gondoltam na most veszek egy nagyadag boost az új járgányokra de ha ez így marad eladom az akkomat:)
    a mercédeszt érdemes lecsekkolni vagy nem?
  • tutuhawer #11325
    pedig de. Új ideális ívek kellenek, a beláthatatlan ugratók után ott lesz a traffic, ahol eddig néha félrehúzott, minden ütközés telitalálat lesz, amelyik kocsi jól manőverezhető, azzal könnyebb dolgod van, szóval a skyline-om megint bukott egy kicsit sajnos. A subaru viszont hasít, a z4 szintén, szóval megvannak a nyerő taktikáim. Az evo IX viszont csak szép, egyelőre nem gyors, tanulnom kell intenzíven a gépet a forgalom ellen
  • RoboKutya78
    #11324
    "a forgalom nem kanyarodik el,"
    hűűha na ezt remélem nem akarják erőltetni
    nem tetszene ha béna vonalon rángatott npck ellen kellene kacsáznom a térképeken:(
  • tutuhawer #11323
    van: pár vizuális tuning hibáját javították, nitro effekt stb és!!!! a forgalom nem kanyarodik el, ha szembe mész vele. Mintha láthatatlan lennél számára, kötött pályán mozog tőled függetlenül. Pár sofőrrel dumáltam és multiban tapasztaltam, páran küzdenek ezzel. Most nem minden esetben a gyorsaság számít, sokkal inkább a megbízhatóság. Szerintem
  • RoboKutya78
    #11322
    szasztok skacok
    Látom nem állt meg az élet arra az egy hétre se amíg távol voltam.
    Van valami extra az új autókon kívül?:)