94802
  • RoboKutya78
    #11401
    sok sok lóvét dobtam ki az ablakon:) boost
  • VNORBIKA13
    #11400
    szép kis verda nincs kedved ide adni xD am hogy szereztél ilyen cucokat???
  • RoboKutya78
    #11399
    A DRÁGASÁG


  • VNORBIKA13
    #11398
    ööö egy kicsit szivacs am jóh nézki mind 2 verda :D
  • thomson002
    #11397
    Megint valami galiba van...
  • Ryder159
    #11396
    Siasztok! Én ne kaptam semmi féle rep és lové növelést...
  • RoboKutya78
    #11395
    igen
  • audi s8
    #11394
    Ja,és a Skyline sincs nekem benne a játékban,csak a porsche.A sky is boostos?
  • thomson002
    #11393
    Csak érzékeltetni akartam, hogy az EA drágán adja a boost-ot, de cserébe a játékos alig kap valamit.
  • RoboKutya78
    #11392
    simán megoldható a tuning csak szerencse kérdése:)
  • audi s8
    #11391
    Lol!Megvettem én is a fóliát a gépemre.Kiírta,hogy hiba,és a pénzem levonta..Most jöttem fórumra,és látom,legalább ketten már így jártatok
  • RoboKutya78
    #11390
    beírtam kiváncsi leszek a végeredményre na most ezzel a lendülettel szórjam el a kártyákra is a lóvét?
  • thomson002
    #11389
    Én már játszottam olyan ingyenes játékkal ami tényleg ingyen volt és nem korlátozott le semmit pénzért. Ott úgy volt megoldva ez a pénzes dolog, hogy támogathattad a szerver működését (nem ilyen irtózatos pénzért mint itt) és azért cserébe kaptál ajándékot (ami ott sokat ért) és ha jól emlékszem 1000FT körül volt (ilyenre én is befizettem). De itt 5000 FT-ból 1 autót se tudok feltuningolni, annyit meg már az egész játék nemér.Ez az én véleményem eddig se fizettem be bosst-ra és továbbra se fogok.
  • zsomboor
    #11388
    forum.ea.com/eaforum/posts/list/7497554.page


    Ugy látom nem vagytok egyedül...
  • RoboKutya78
    #11387
    A free játékokat szerinted miből tudnák amúgy eltartani? Ha nem lenne valami fizetős része a játék egy idő múlva behalna a fejlesztések miatt. Ezeket a szervereket valamiből el kell tartania a tulajnak hiába hívják öt Ea nak:)
  • thomson002
    #11386
    100% lóvé és rep ? :O
    Itt semmit se tartanak be, tudomásom szerint ez 1 ingyenes játék, de már az első belépésnél pofánbaxott a sok boost-os autó. Én azt elhiszem, hogy pénzt akarnak csinálni, még azt is elfogadom, hogy a jobb autók boost-ba kerülnek, de hogy még a külső tuning is. De még ezt is elfogadnám ha nem 2 játéktípus lenne benne. Egyedüli pozitívumként a online szórakozást tudnám csak kihangsúlyozni.
  • RoboKutya78
    #11385
    Szabi ha tudsz illetékest ebbe a dologba elérni én is tanúsítom a bugot ezzel a fotóval neked
    Ne hadjuk enyiben a dolgot emeljük meg a hangunkat miatta a fotót felhasználhatod a bug jelentéshez
    Kaják beee..

  • RoboKutya78
    #11384
    Na eddig bírtam megvan ez is:)
    Am mindenki megkapta elvileg a 100% os rep és lové növelést 10 napra ha igaz
    Jó hogy írod ezt a boost vételt figyelem én is maj mit alkot ha átver megvágom.
    Berakták a spec kártyákat ismét lehet csak motort és egyebet venni 1500 boostért
    Na a murci megkapja ami jár neki
  • Szabi1991
    #11383
    na én most fejeztem be ezt a szart... vettem a viperára ablaksötétítést, volt 400boostom, 240 a sötétítés most akciósan, rányomok hogy vétel, erre kiírja hogy error.. levont 340boostot... a sötétítést meg nem adta meg..
  • Szabi1991
    #11382
    T3as autókra olcsóbbak a tuning cuccok :D
  • VNORBIKA13
    #11381
    most magyarul pls:D
  • Szabi1991
    #11380
    "BONUS TIME! Tier 3 Special Pack is now on sale. We're also offering 40% off all neons and window tints. FOR LIMITED TIME ONLY!"

    6000 boostért meg >,<
  • tutuhawer #11379
    Közben újdonásg az új skyline r34, ami nyilván alapból jobb, mint a sima, épp ezt beszéltem pár nagyágyúval. Aztán ugyanúgy van egy rendőrös porsche, ami szintén job, mint a sima, ahogyan a murcickó esetében is. Lehet befizetni, aki úgy gondolja. (mármint ENGEMET lehet befizetni - aki úgy gondolja )
  • thomson002
    #11378
    Köszönöm a dicsérő szavakat !

    Robotkutya : De, de csak most ennyire futotta, majd próbálom javítani.
    Tutuhawer: Irigylem a festéseid ! :)
    Teljes mértékben igazad van, a kemény kritika a legjobb, abból tanul az ember a legtöbbet.
  • RoboKutya78
    #11377
    Am nézegettem videókat erről a merciről egyre inkább belezúgok:)
    Ha holnap nem lesz semmi extra berakva lehet rácuppanok
    Az a 330 as végsebb mégis csak sebesség:)

  • RoboKutya78
    #11376
    A toyotád fotója az alsó tetszik komoly időzítés kellett hozzá:)
    A festésed se rossz.Most hirtelen nem rémlik a toyo felirat de az y alja nem egyenesnek kellene lennie?
  • tutuhawer #11375
    a kemény kritika amúgy szerintem a legjobb, abból csak tanulni lehet, pesze csak ha olyan ember mondja. Érdekesség, hogy ez a kép több, mint 4 hónapos, azóta csak egy turbó került kicserélésre, meg a motor lett 12-6-0, minden más tuning ugyanaz.
  • tutuhawer #11374
    Szép kezdeményezés! Mindig díjazom a saját ötleteket, de a betűk ugyanúgy közel állnak hozzám - nyilván mert én is sokat betűzök. A TOYOt feliraton ment a vita egy másik oldalon, és félve mutatom meg az enyémet. Ezt a body+felni+festés kombót manapság gyakran visszasírom. Szerettem
  • thomson002
    #11373
    Egy újabb verda :


    Jöhet a kemény kritika. :)
  • VNORBIKA13
    #11372


    az uj verda kinézet :D
  • RoboKutya78
    #11371

    valahol már láttam hasonlót ha igaz az ötlettel megelőztek de tetszik:) én is gondolkodtam hasonlón mikor először játszottam ezzel a játékkal:)
  • tutuhawer #11370
    Tetszik az ötletesség, piros pont. A kivitelezés nem nehéz, de az összhang a fontos, ami frankó. Zsír
  • nexus007hun
    #11369
    sziasztok!
    megéri még visszamenni játszani? (:
  • VNORBIKA13
    #11368
    Eladod a kocsikat amik nem kellenek :D meg mesze vagy még a lvl 40 hez meg lesz az még :D
  • danifiu
    #11367
    A Porsche-k nekem nagyon unszimpatikusak az áruktól függetlenül, az M3 meg egy másik árkategória. :D Ebben a rongyos 500 ezerben is sok "munka" van - legalábbis számomra sok - bele se merek gondolni mennyi szarakodás lenne összeszedni kb. még egyszer ennyit..... Pláne úgy, hogy a Z4 sem úgy hasít ahogy kellene, mert kb. semmi normális tuning cuccot nem dob semmi esemény....
  • illesgergely
    #11366
  • Bullitt
    #11365
    Itt is megmutatom:


  • VNORBIKA13
    #11364
    Ak jóh lesz nekem vagy várjak a nissan gt-r v spec re??
  • tutuhawer #11363
    hát azt vezeted...
    Jaaaaa, hogy az r35-re kérdezel? Egy kicsit kevés a tapadása egyelőre, de stabilan irányítható. A féket én gyengének érzem. Ha kezdek elszállni vele, a kézifékes fordulás meglepően jól megy nekem - pedig én aztán nem szoktam kéziféket használni. A lényeg, hogy a nis gt-r r-35 nem annyira ütős, mint várjuk, és csak tapasztalt felhasználóknak ajánlom
  • VNORBIKA13
    #11362
    Én maradok a import verdáknál :D ,de egy kérdés a skyline gt-r nek milyen az irányítása ??????