94802
  • Szabi1991
    #11962
    rendőrnek nekimész, elbújsz..

    csak kib*szott unalmas..... :D
  • RYO21
    #11961
    Jelenleg mivel lehet a legjobban farmolni?
  • Szabi1991
    #11960
    ameddig lehet érdemesebb a silvánál maradni szerintem
  • koocos
    #11959
    Tanácsot szeretnék kérni: Majdnem level 25ös vagyok majdnem 400ezer zsével. Nagy audi fan vagyok, ezért erősen fontolom az s5-t, de az import autókat is imádom, márpedig ha elérem a 27et, megvehetném a skyline-t. Vélemény? :)
  • SylarHun
    #11958
    Vantage keresztezve RX7-el.
    Először mikor megpillantottam nem nagyon értettem mi a pálya.

  • Lupous
    #11957
    Te nem vagy tökéletesen 100as :P...minek kezdted megint újra? :P
  • szabii98
    #11956
    Újra kezdtem a gémet, mire érdemes az 1k boostot költeni?
  • SylarHun
    #11955
    Festegettem egy picit.



  • csiles
    #11954
    értem, úgy a skillek hatása nincs benne, próbáld ki privátba, több fog kijönni, majd meglátod :) Lehet hogy direkt úgy nézted meg, lehet hogy nem, egy biztos, én úgy nézem meg az autókat, hogy a skillek is aktívak legyenek alatta :)
  • audi s8
    #11953
    A fájlt is elküldtem, és képernyőmentést is.
  • Szabi1991
    #11952
    és tudtad képpel vagy vmivel bizonyítani ? vagy csak azt a fájlt küldted el nekik ?
  • audi s8
    #11951
    Jóváírták az elvett boostom!
  • SylarHun
    #11950
    Én ezeket a sebességeket a Robinson Bay Bride-en indulva a 142-en North felé haladva freeride ban mértem.
  • csiles
    #11949
    megtévesztő amit írtál, mert azok az értékek skill nélküliek...

    Valójában 348 km/h nitró nélkül, 378 km/h nitróval, campus privát sík része, ez a pálya nem tesz rá plusz sebességet, mint például a west park & forest...
  • audi s8
    #11948
    Nekem most írtak, 3. panaszlevélre. Megadom a felhasználónevem (negyedszer), és visszaellenőrizve visszatérítik.
  • Szabi1991
    #11947
    úgy legyen, nekem még nem írtak semmit
  • audi s8
    #11946
    Éljen! Ha minden igaz, visszakapom a fóliákért elveszített boostjaim :)
  • Szabi1991
    #11945
    eddig 99 nicklogo van beállítva, a 100. nyereményt is kap


    #11940: a "magyar csatorna" a 3 as, tehát a chet-be be kell írd hogy '/join 3' és már ott is vagy :D
  • SylarHun
    #11944
    Garázs.
  • SylarHun
    #11943
    Ennyit számít az 50-es szint.
  • Aquir
    #11942
    Egyet mondjatok meg: Van amit csak tier egyes kocsival lehet megcsinálni? (Egy Kihagyhatatlan verseny vagy valamilyen lehetőség, stb.,mert az szükséges hozzá?), magyarul amiért nem lenne érdemes ugrani rögtön 1 tier-es kocsival följebb?
  • koocos
    #11941
    Fejlécet én is kérnék, Nokedli a nevem :)) thx
  • danifiu
    #11940
    Nos, akkor mégegyszer köszi mindenkinek az autóválasztással kapcsolatos hasznos írásokat. Már csak összesen 3 kérdésem maradt. :D

    Szabi, csinálnál nekem is ilyen menő fejlécet? :) danifiu a nickem a játékban.

    Ki mit javasol, hogyan költsem el a leghasznosabb módon az 1100 boostomat? Csak könyörgöm azt ne mondjátok, hogy várjak vele. :D Valamit muszáj költenem, ha már autót nem veszek, legalább a boostból legyen valami. :)

    Valamint: Amatőr kérdés, de mi a módja a "magyarok csatornájához" való csatlakozásnak? :)
  • Alien69
    #11939
    Ööö, level 50-n! Nekem nitróval volt a legtöbb 328 úgy, hogy már van benne erősebb cucc is pár. De tény, kellemes darab, csak más kanyartechnikát igényel, mint azok, melyek derékszögben is képesek kanyart bevenni.
  • SylarHun
    #11938
    Szabi!

    ASTON MARTIN V12 VANTAGE:
    Alap kiépítésben 328KM/h
    Nitróval 356KM/h


  • penge96
    #11937
    Hát teljesítményben kétlem, hogy üti, mivel ezzel a kocsival 4 versenyt toltam, mind a 4-en első lettem. Az előzővel egyszer sem voltam még első. Am meg én kemény 4 napja játszok, szóval honnan tudjam, hogy beetetés meg ilyenek?:P Meg annyira nem veszek komolyan egy játék, hogy most bánkódjak, hogy garázst is vehettem volna. De azért köszi, hogy elmagyarázod, hogy mit kéne.
  • csiles
    #11936
    Ja és kezdésnek silvia kell, még azt is üti amit megvettél... A kárpótlás lóvét meg költhetted volna garázsra, mert 3 garázs édeskevés, 5el meg lehetett volna már mit kezdeni...
    Jah és hogy most 5 garázsod van amiből 2 foglalt, és kettőn lakat van, az ne tévesszen meg, mihelyst 12es leszel, úgy repül egy garázs is, az beetetés...
  • penge96
    #11935
    Lehet, de nem fizettem érte :D Mármint a boost pontokért.
  • csiles
    #11934
    80k játékpénzért a tiéd pontosan ugyanaz... mondjuk az igaz, hogy a 12es szinted meg a lóvéd nincs meg hozzá, de akkor sem érte meg, mert ugyanazt be lehet szerezni másképp is...

    A boost pontok arra jók, amiket nem tudsz megszerezni játékpénzért, akkor felhasználod azt... de így totális ostobaságot csináltál, már ne is haragudj...
  • thomson002
    #11933
    Ezt játékpénzért is meg vehetted volna, kár a 750 SB-ért.
  • penge96
    #11932
    Na, itt az új verda, tuning alkatrészekkel, 750 boost pontért. (A kárpótlásból). Megérte? Mondjuk a Mazdaspeedemhez képest mindenképp :D
  • Davyd12
    #11931
    szabi uj a profilom javitsd at demondriver151 re
    ja es vegyetek fel
  • penge96
    #11930
    Meg is van. Egyébként pont most vettem új autót, 750 boost pontért, de agyontuningolt részekkel. Elég jó üzletet csináltam vele, szerintem. Ez frissülni fog a fejlécben?
  • penge96
    #11929
    Nekem is csinálhatna valaki egy ilyen fejlécet, ha ráér :) játékbeli nevem: blade468
  • SylarHun
    #11928
    De az is lehet, hogy ez a RAVEN verzió a jobb. Majd összehasonlítom a másikkal.

    Na ez elég érdekes.
    Mind a kettő R34-em ben ugyan az a tuning van, mégis a korábbi verzió az erősebb (számok alapján). Dettó ugyan az van bennük!!!
    És mégis a RAVEN tűnik kezesebbnek.
  • Aquir
    #11927
    Bammeg ez a szar egyre gyakrabban fagy le! Mi van ezzel?? :)
  • SylarHun
    #11926
    TUTUHAWER!

    Van egy olyan érzésem, hogy sokkal jobb lett az R34.
    De lehet, hogy csak hülyülök.

    Szerinted?
  • SylarHun
    #11925
    Kaptam egy ilyet a boost vásárlásért.



  • Aquir
    #11924
    Bazzeg azt mennyire bírom amikor üldözésnél egy sima autó megy a tökegyenes úton, aztán úgy nekemhajt oldalról, mint egyetlen rendőr sem. Jobban lelassítanak mint a rendőrök hát besz*rok :D tiszta röhej
  • Szabi1991
    #11923
    van egy pár, de a legutolsó játékpénzes a 959-es Porsche