94802
  • VNORBIKA13
    #12002
    tényleg a gallardo kimaradt mind1 de tutu unatkozok akkor meg mindenkit baszogatok ez van :DXDDDD
  • Aquir
    #12001
    VISZONT még ha lenne pénzem is a többit én nem tudnám most megvenni A stílusváltásról amit tutuhawer írt honnan tudjak?
    Ezek szerint neked volt az eszed tök, hogy annyit sem gondolkodsz hogy a többi kocsi vásárlási módjának megváltozását nem tudhatom.
  • tutuhawer #12000
    na jó, azért Norbert óvatosan a lebaszással, még ha viccnek is szántad, nehogy valaki megsértődjön, hogy satöbbi, satöbbi. Én átlendültem rajta anno, de lesz ,aki nem. A gallardo is játékpénzes...
  • VNORBIKA13
    #11999
    eszed anyi mint egy tok xDDDD (bocsesz) de r8,m3,corvette,viper,gt-r,és 959 ezek a játékpénzes kocsik t3 ba (bocs ha kihagytam vmit :P)
  • tutuhawer #11998
    a stílusokat váltsad, és lesz játékpénzes ár is. Megittam pár pohár vöröbort, azért reagáltam így, semmi butaság, elnézést kérek érte
  • Aquir
    #11997
    Most mi a bajod? :)
  • tutuhawer #11996
  • Aquir
    #11995
    Nekem csak a dodge-ra írja ki a játékpénz árát, a többihez BOOST kéne.
  • tutuhawer #11994
    így van, a 959, az M3 és a Viper is játékpénzes. Ami érdekes még, hogy befizettem megint egy chevrolet corvette-re, hogy tudjak róla mit mondani, és amit szerintem már csiles is leírt, hogy fasza gép, el is fordul, jól gyorsul. Ha viszont már ott van valaki, akkor legyen 959, vagy M3. Én azt mondom, hogy az egy dolog, hogy csiles tényleg elvezeti bármelyiket, de nekem akkor is a stabilabb M3 a jobb. Valaki meg a 959-re esküszik - lelke rajta. Itt már az (is) jelenti a különbséget, hogy ki melyiket tudja kevesebb hibával vezetni.
  • VNORBIKA13
    #11993
    na igen a VIPER 959 m3 sima pénzért van :D
  • Aquir
    #11992
    mondom SIMA PÉNZÉRT (csak hogy ismételjem magam) :)
  • VNORBIKA13
    #11991
    körözési szintet mutatjah ha a szélénél tele megy a kék csik akkor mész egyel feljeb 5 a max és szintenként nehezedik :D
  • CharrDen
    #11990
    Ez amúgy mit jelent? Nekem csak 1-es, másoknál láttam 2-es 3-ast is...
  • CharrDen
    #11989
    ez borzalmas... végre bejutok, erre mindenki dodgemest játszik
  • Pisty15
    #11988
    Még mindig szar a játék?
  • RoboKutya78
    #11987
    kb:)
  • VNORBIKA13
    #11986
    akkor most már matricánként kel mentenünk??? :P
  • RoboKutya78
    #11985
    Bassza meg a Massa:
    Na ná hogy befejeztem és nem mentettem el csak 70 % át
  • szabii98
    #11984
    itt is ugyanez.:(
  • thomson002
    #11983
    Nekem nagy nehezen sikerült bejutni,de minek ... (?)
    se rendőr, se verseny és a többit már tudjátok...
  • Frigyes54
    #11982
    sajnos csak a logitech kontrolert ismeri fel. az meg kurva draga
  • VNORBIKA13
    #11981
    Nem tom én milyen béna lehetek de nálam semmi hiba nem dob le rendőrözni is tok minden nem tom hogy lehet de nálam minden rendben van :P
  • Davyd12
    #11980
    ocsem en most se tom aktivalni a kodot de persze a masik accra felrakta-.-
    mas tudja aktivalni?
  • csiles
    #11979
    engem is kidobott ugyanazzal a hibával, vissza se tudok menni, a probléma megmaradt, gáz van megint...
  • bboyatty
    #11978
    Ja amúgy meg nagyon szar a szeró. Engem is egész nap kidobál különféle hibákkal.
    Bocsi a dupláért.
  • bboyatty
    #11977
    Havernak van xbox 360 kontrollerje, minden más játék felismeri de a wolrd nem.
  • tutuhawer #11976
    OUT OF MEMORY hibával dobott ki a játék aranykártya választása közben. Valaki tud erről valamit? Miféle szar hiba ez. Elküldtek a picsába, utána kidobott, én meg jelszót változtattam 4 nap után. felesleges volt beszarnom???
  • szabii98
    #11975
    nemtudom.. :D
  • jove22
    #11974
    köszi szépen megnézem
  • chris1997
    #11973
    http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?kernel32
    Tessék innen le tod szedni!
    helyezd bele abba a mappába ahova kéri!
  • tutuhawer #11972
    van, aki xbox 360-assal nyomja, azzal nem kell csinálnia semmit, azt mondja. A többihez nem értek.
    A kernel32.dll-hez se értek sajnos.
  • jove22
    #11971
    hello! Van egy olyan bajom hogy gépemen megy a játék de egy másikon aztírja hogy kernel32.dll fájlal van valami pl.:hiányzik meg stb. ha valaki tudna segíteni azt meg köszönném
  • bboyatty
    #11970
    Helló. Van itt olyan aki kontrollerrel tolja a játékot és ha igen akkor mi módon lehet beállítani.
  • tutuhawer #11969
    a számok becsapósak, az m3 és a porsche 959 masodpercekkel veri a vipert, annak ellenére, hogy a viper is irányítható, de nagyon hardcore!!!
  • Aquir
    #11968
    Nah halljátok? Amit sima pénzért meg lehet venni ott ezt találtam a legjobb adatokkal. Kicsit változnak ugyanannak a kocsiknak az adatai a stílussal, ez azt jelenti hogy valamelyikben extra alkatrészek vannak már rögtön? Egyébként más kocsi nem nagyon érte utol ezeket az adatokat, max az audi r8


  • RoboKutya78
    #11967
    skacok szasztok
    Látom van ismét akcíó:) Ez az 1000 boost érdekelne de valami miatt invaild a szám ami meg van adva és még nem járt le a megadott időpont ezt si elszúrták odabent vagy csak én vagyok Láááma a megoldáshoz?
  • Alien69
    #11966
    Mindennel lehet kanyarodni. Kérdés, érdemes-e? Már kanyarodni, amikor úgy sem fordul be. Használd a kéziféket, hátha...
  • tutuhawer #11965
    szerintem kanyarodik meg tapad a viper, de a féket nem tudtam jól használni, túl erős volt nekem. @nokedli: hát, ha mindegyiket szereted... Én tudok menni mindegyikkel. A skyline jobban tapad, azzal fékezel és elfordulsz, kigyorsítasz. Az audi S5-tel is fékezel, kicsit csúszva forulsz, és ugyanott vagy, kigyorsítasz.
  • Alien69
    #11964
    Ne fürgyé le, ne bujjá el.
    5-s körözési szint, high way útvonal körbe-körbe. Eleve, el se tudsz bújni ott (szinte esélytelen), és elég széles ahhoz, hogy ne tudjanak nagyon beszorítani, körbe venni. Persze, a "megfelelő" autó elengedhetetlen, és a jó sok ellőhető segítség (pl run flats, juggernaut stb).
  • Szabi1991
    #11963
    én azt nem tudom hogy van-e értelme a viperbe pakolnom a jó cuccaim, biztos jobban gyorsulna, nagyobb lenne a végsebessége, de nem hinném hogy úgy már lehetne kanyarodni vele :D