94802
  • Davyd12
    #12042
    megvettem a z4-egy hat sztem egy kcsit nehezkesen kanyarodik vagy csak nm vok hozza szokva?
  • tutuhawer #12041
    Én emlékeszem, amikor TutuHawer jó nagy betűkkel írta, hogy kevés Team ESC, több verseny. Aki nem emlékszik, tegye fel a kezét! A számok meg csak viszonyítani jók kb. Szóval a megoldást ingyen adom: több verseny, kevés team ESC. Ha nincs alkatrész a gallardóban 47-8-9-es pályákról? Menj a már felépített t2-es verdával. Ja, sok volt a team esc, bizony. Akkor senkinek nincs joga reklamálni. Sokan hitték, hogy hú de fasza a team ESC. Mind látjuk, milyen fasza. Aki ezt a szart nyomja, nem tud versenyezni sem, mert fogalma sincs az autók mozgásáról, illetve nincs benne alkatrész sem, mert a team ESC kutyafasza szerintem. Amint indul az oldal, mindent megtudhat mindnki majd az autókról, alkatrészekről, a calculátorról, mindenről. Addig is versenyezni tessék többet mindenkinek - szerintem
  • Gibor
    #12040
    Ismerős... engem is otthagyott ma 1, R34-el voltam. az ug1-es el csak leszedtem a festést illetve vizuált. De nem ez volt az első fura eset amikor a fele akkora pontszámokkal lévő ember ellen annyi esélyem nincs hogy legalább a térképen lássam.
  • tutika14
    #12039
    De annyira szeretem hogy van egy T3 as kocsim a gallardo és megyek egy T1 es Skyline gt 2000 vagy mi a picsa ellen azt mondja a csóka h nincs neki benne part.. és a startnél genyó úgy ott hagyott hogy az nem igaz :O Statilag dupla az én kocsim a perfek startom maxos és letol gyorsulásba? hát menjenek a büdös picsába az ea meg az össze buzi... Ezért harcolok végig szenvedek 6000 Team escapet hogy meg vegyem ezt a fost aztán a boostos kis szarral oda ver a gecibe???
  • Davyd12
    #12038
    mit kell vennem a boostbol??
  • Cortinaar
    #12037
    Megoldódott a probléma, csináltam egy új accountot, ott már minden rendben, a régit töröltem.
  • VNORBIKA13
    #12036
    Akkor ot lehet nálad van baj nem tom de ha többet akarsz tudni keresd fel TUTUHAWER vagy WEREWORLD vagy ROBOKUTYA-át ők azok akik sokat tudnak (bocs akit kihagytam a sokat tudókbol de ők tudnak a legtöbet :D aszhem )
  • Cortinaar
    #12035
    Ja és 3 napja nem jó, mert azóta próbálom, de nem megy.
  • Cortinaar
    #12034
    Értem, köszi a segítséget. (marha jó, hogy ilyen durva hibák is lehetnek, hogy nem tudsz versenyezni :))
    De más tud versenyezni?
  • VNORBIKA13
    #12033
    Most szar a szeró de ha jóh lesz akkor ha rámész a joinra akkorá kijön multipayr vagy mi singerplayer meg private valami (XD régen voltam fent már :D) és majd müködni fog :D
  • Cortinaar
    #12032
    Sziasztok!
    Most kezdtem, de nem tudok vele versenyezi. Vannak ikonok a térképen, amire rákattintva felugrik egy olyan ablak, ahol két dogot lehet kiválasztani: Teleport, Join. Első működik, második egyáltalán nem, nem történik semmi. Hogyan kell versenyezni? (Az úton lévő fénylő jele is hiába kattintok, az ég egy adta világon semmi nem történik)
    Lehet a játékkal történt valami, vagy valamit rosszul csinálok? (nekem nem jelenik meg olyan ablak, ahol ki lehet választani azt, hogy single vagy multiban szeretnék játszani.
  • SUNNY84HUN
    #12031
    szeva , én is örülök...

    csalókról az nfs -ben meg annyit hogy valóban elszaporodtak a rohadt dögök megint
  • Alien69
    #12030
    Astat oldalon még mindig NEm látszik a Merci. WTF?
  • tutuhawer #12029
    Üdv Sunny! Örülök, hogy jó volt, ott legalább nem voltak csalók. jelentem, manapság tényleg multizom bőven, és alig van trükkös játékos, igaz nem is a waterfront roadra megyek be...
    Én tegnap race tuned 0-0-9 féket kaptam az M3-as bmw-be, meg egy ursa sport 6-4-9 felfüggesztést pottyant a chevy corvette-be, teljesen véletlenszerűen. Pár napja meg medion improved 6-6-0 turbot kaptam a bmw-be. Szerintem a multit érdemes erőltetni. Igaz a privátról most nincs infóm, mert hosszabb etapokat nem nagyon megyek mostanság
    A hétfőig érvényes 1000 boost kódhoz annyit, ogy tényleg lehetett vele valami szar, mert a facebookon kiírták, hogy MOST jó a kód, tényleg.
  • Gibor
    #12028
    Jajj, ha valakit innen egy ismeretlen lény skynny5 néven felvett volna a baráti listájára, jelentem én voltam :)
  • RoboKutya78
    #12027
    Én most 21 es karimnak adtam a sky2000 ret (alap szerko) és szintén verhetetlennek tűnk az eddig beadott t1 es autók közül szinte mind elvertem a Skyline Avenue mapon csak egy 25 ös nissan hagyott le.
    a következők vannak kifejlesztve:
    extend nitro 2/6
    perfekt start 3/5
    catch up... 2/3
    strongfinisher 2/2
    supershot 2/3
    jump start 2/2
    dragster 1/3
    nevers.. 1/3
    Lehet hogy e miatt hagyok ott mindenkit a startnál:)
  • Alien69
    #12026
    Át váltottam Audi A1-re ismét, lvl 11-n vagyok jelenleg. Érdekes versenyekre rak be. ROSEWOOD PARK LOOP, sorozatban nyerek, mindegy, hogy a Nissan 2000 GT-R, vagy A1-l megyek. Persze kell hozzá mák is, ez tuti, de nem értem, hogy pl össze rakott egy kb 8 fős versenyre, ahol volt egy Lotus Exige is. Azt hittem, az lesz a győztes, de kb 6. helyre jött be csak. Most meg az A1-l szembe nem tom hírtelen melyik pályán össze rakott két T3-s autóval. Igaz, a sofőrök kb 11-12-s szintűek voltak, de akkor is, mégis csak T3-sok. Az egyik BMW M3, a másik BMW Z4 GT3. Igaz, éppenhogy, kb 6 nitróval, de legyűrtem mind kettőt. Ergo, az A1 továbbra is best buy.
    Ráadásul alap tuningal megyek vele, tanulva abból, amit a másik accommal tapasztaltam, azaz túl gyors lesz erős tuningal az A1.
  • thomson002
    #12025
    Én az elmúlt 2-3 napba feltuningoltam 1 rx7-et és félig 1 s5-öt. Nekem most rendesen szórta.
  • Davyd12
    #12024
    en kaptam azotam 3-4 partot is t.e. meg versenyen is szoval probalkozcsak en mindig a kozepso kartyat valasztom eddig mindig onan kaptam partot:P
  • Pisty15
    #12023
    Sziasztok!Nekem már 2-3napja nem adott partot a game.
    Valakinek azóta adott?
    Mert ha nem akkor kaptunk egy bazi nagy bugot.
  • Gibor
    #12022
    Igen, most nekem is elfogadta.
  • thomson002
    #12021
    Köszönöm válaszod !
    Vagyis a lényeg, hogy manapság már sehogy se tudom beszerezni.
  • SUNNY84HUN
    #12020
    szevasztok , újra vagyok , a honda meet besz@rás hugyozás volt.. buli , szépségverseny , gyorsulás , éjszakai gyorsulás minden fasza volt :R

    nfs w-ben valami extra változás történt ?
  • Davyd12
    #12019
    FIGYELEM!!!! AKINEK EDDIG NM FOGATA EL A KODOT TEGNAP AZ PROBALJA UJRA MA!!NEKEM ELFOGATTA:P
  • tutuhawer #12018
    vagy a régi rendszerben vette meg, és úgy is lehet egyedi, nem feltétlenül kellett artmoney hozzá
  • tutuhawer #12017
    aki régen a tiltott artmoney-val megcsinálta, megmaradt neki
  • thomson002
    #12016
    Az RX7-re ezt a külső csomagot hogyan lehet megszerezni, boost-ba nincs .
    (kicsit kicsi de remélem kivehető melyikre gondoltam)
  • RoboKutya78
    #12015
  • tutuhawer #12014
    el kéne fogadni a kódot pedig. az elmúlt 2 napban többen mondták, hogy szar, érdekes mindenestre.
    @ Robokutya: az aston martin a valóságban valahol egy amcsi pályán szerepel a hétvégén. Melyik ez a pálya? Laguna Secát ír mindenki, de érdemes utánanézned, hogy tutira menj.Szerintem ha te beírod, hogy flash, neked biztos adnak egy porsche caymant 3 napra.
  • RoboKutya78
    #12013
    Srácok mi a lényege ennek a bulinak mert nagyon nem vágom a fordító nem tiszta:

    It’s Fun Friday! Due to popular demand, I'm giving away 15 Aston Martin V12 Vantage promo codes! All you need to do to be eligible for our random draw is answer this question:

    This weekend, “Aston Martin Racing” will be competing in a race. Where is that race being held? We’re looking for the name of the raceway. (*hint: somewhere in the US)

    Follow Official Need for Speed World as we'll also be giving away 35 more codes!

    Please leave your 1 answer below. No Spamming! We’ll draw and announce the random 50 winners next Wednesday. Good luck everyone!

    Please allow for 1 week to receive your code! md
  • Cortinaar
    #12012
    Sziasztok! Most kezdtem a játékot, s a fenti GJUY-JAEJ-9MV7-TL5J kódot beírva nem kapom meg az 1000 boost, kiírja, hogy "The code has been disabled." Miért nem fogadja el? (lehet azért, mert csak most kezdtem és így engem semmilyen kellemetlenség nem ért eddig? :):):) Az EA accountom már elég régi, de igaz, hogy csak most kezdtem el játszani vele.
  • tutuhawer #12011
    Remek, ez volt az utolsó válaszom úgyis, most begurulok a 3-as csatornába, ahol a magyarok nyomják. A parancsa /join 3 a chat ablakban beírva. Mondanom se kell, EU szerveren...
  • Aquir
    #12010
    okés. Akkor megnézem azokat az említett kocsikat és majd gondolkodom melyik legyen :)
  • tutuhawer #12009
    Semmilyennel, de azért jó, ha nincs belóle sok. nem is tudom, utolsó helynek számolja el az adott futamban. Amit én nem szeretek, és TUTUHAWER-nek 15 DNF-je van, egyik sem kilépés miatt, hanem a játék hibájából. NEM KAPOK DNF-ET.
  • Aquir
    #12008
    és a DNF (nem érsz célba) milyen tragédiával jár?
  • tutuhawer #12007
    A festésnál kell váltani, a színnél. Nyomkodd össze-visza és látni fogod
  • Aquir
    #12006
    Mi a stílusváltás pontosan? Más stílusú kocsik vétele (vagyis a nagykocsik előtt kell vennem pár kisebbet) Vagy ragasszam be a külsejét hülye szimbólumokkal (a fényképes helyen még nem voltam, van ehhez köze?)
  • tutuhawer #12005
    A törléstől mentett meg a gép, ezzel nyomtam a legnagyobb versenyemet is, amikor ki lehetett bérelni. A 25-ös lyons and hwy 201 pályán egy teleportálós gyilkos beugrott a célba én erre szétrnitróztam az agyamat, hogy a 60 másodperc alatt felérjek a célig. Felértem,így nem kaptam DNF-et, a többiek igen. Igen, én nem ALT+F4-eztem multiban soha sem. Én tökös gyerek vagyok, kész.
  • Aquir
    #12004
    mitől?:)
  • tutuhawer #12003
    jó, nincs is ezzel gond. Ami a lényeg, hogy én mindig azt fogom mondani szerintem, hogy M3 az isten, és ez bevallom, személyes ügy, ez a gép - a bérelt verziója mentette meg TUTUHAWER-t