94802
  • csizihungary
    #13206
    Én is vettem egy kettes ültetést és érezhetően kezesebb a Porsche GT3.
  • csiles
    #13205
    jah és az én autóm még annál is erősebb... kurvára nem éri meg a BM RX7 a régieknek... az újaknak kedveztek, legyenek boldogok vele...

    De ha a régieknek akarnának kedvezni, az az újaknak hatalmas lépés lenne, gyakorlatilag alig kellene szenvedniük érte (csak szintet lépegetnek meg lóvét gyűjtenek, az meg 1 hónap alatt megvan), mi meg (egyesek) itt vagyunk több mint 1 éve... szal valamilyen szinten érthető, hogy ilyen IGC autók jönnek...
  • csiles
    #13204
    hullagyenge a lótuszod, lentebb leírtam a veszélyforrásokat, a handing minimum 480 de inkább 500 és akkor jó lesz...

    Gyenge autót leültetni nem érdemes, csak akkor ha már felhúztad...

    Az ültetés lényege az autó kordában tartása... tehát egy szar autót leültetel, ami még alapból kordában tartható, az még szarabb lesz...

    Vagy úgy hagyod és tuningot szerzel bele, vagy leveszed és buktál egy ültetést...

    Óvatosan ezekekkel, mert itt nem csak nyerhetsz, de hatalmasat bukhatsz is... s ez vonatkozik a felnire meg a bodyra is...
  • csiles
    #13203
    A sok játékkivágás a router hibája is lehet. Nálam volt egy wifis router legalább 10 rongyért vették (az enyém alig 4 rongy), és 1 hónap alatt többször vágott ki a játékból, mint a másik 14 hónap alatt... Én nem repülgetek, az igaz hogy néha engem is kivág... de a másik routerrel már idegbajt kaptam... szakítja a netet, biztonsági korlát van benne, nem engedi a netet folyamatosan futni... és ez észrevehető volt akkor is ha éppen böngészek... 6an vagyunk rajta, a wifi védve volt, mégis szarakodott... szal nem feltétlenül játékhiba, hanem lehet router, vagy akár szolgáltatói hiba is...

    Egyik haverom se repült sokszor... de amióta megemelték a netjét, ő is többször repül mint általában... valszeg a modeme nem bírja, de ezt a szolgáltató leszarja... a kötelességét megtette, a netet megemelte a duplájára ugyanannyi pénzért, de a többi legyen az user gondja...

    Szal szerezzetek egy jobb routert, ami nem feltétlenül a legdrágább... jah és előbb router nélkül játsszatok, vagyis a főkábelt egyenesen bele a gépbe... nálam fasza volt, csak úgy élveztem...

    Akkor mondtam a srácnak, hiába 10 rongy, rád sóztak egy vakcot... vehetsz egy másikat...
  • RoboKutya78
    #13202
    igazad van. a parázsvitákat tessék a csetben leverni egymás közt nem akarok felesleges beszólásokat visszaolvasni.
  • danifiu
    #13201
    ÖÖöö.... Nem akarok arcoskodni (mert ha valakinek, hát nekem tényleg nincs mire fel), meg bunkó lenni, de még szerencse, hogy nem csetelitek tele a fóumot....
  • Gam3r
    #13200
    Lehet igazad van!


  • illesgergely
    #13199
    Jajj mi lesz most? Azt hiszem, kiugrok az ablakon :D
  • Gam3r
    #13198
    1 fokkal jobb a 3as:D
  • illesgergely
    #13197
    2-es ültetés megvan nekem is :)
  • Gam3r
    #13196
    Ha felhúzom a te kocsid szintjére az én kocsim jobb lesz mivel leültetett:)

    Amúgy meg full race tuned ami nem gyenge...
  • illesgergely
    #13195
    Persze, akinek nincs, abszolút megéri.

    Nekem majdnem full pro az Rx7-em, a BM Rx7-ben csak race cuccok vannak úgy tudom.

  • Gam3r
    #13194
    Amúgy összpontszámod "csak" 34 ponttal jobb szóval nem olyan sokkal...
  • Gam3r
    #13193
    Jó de akinek nincsen az teljes mértékben megéri...
  • illesgergely
    #13192
    A Battlemachine Rx-7-ről...
  • Gam3r
    #13191
    Most melyik mazdáról beszélsz bmegnfs?

    Amúgy ez mindenképpen megéri mivel +240 ezerért kapunk 3as leültetést+bodykitet+boostos kereket.

    Azért nem olyan rossz ez:)
  • illesgergely
    #13190
    Majd ha az EA logó helyett a Máltai Szeretetszolgálat logója lesz a játékban, na akkor esetleg. Sajnos ez van. A Mazdával én se tudok mit kezdeni, van már egy sima agyontuningolt. Novemberi meglepi a Shiftes Supra vagy Cayman lesz ugye?
    Az 1000 boostnak viszont örülök.
  • danifiu
    #13189
    Ha vígasztal, nekem sem dob semmi használhatót, pedig 3.-nál rosszabb helyen én sem nagyon érek be. Ugyan kapok naponta 1-2 alkatrészt, de azok mindig ugyanazt tudják mint a boltiak.

    Viszont megvettem az 1000 free boostból a hármas ültetést az eliszre, amitől kicsit tényleg stabilabb, de szerintem lassabban reagál a kormánymozdulatokra, mégpedig sokkal. Valakinek valami ötlete? (eredeti felni van rajta, a 19-20-as american racing style szerintem rontott rajta amikor kipróbáltam)
  • Gam3r
    #13188
    Na megvolt 15-20 perc alatt a harmadik kifagyás-.-"
  • Gam3r
    #13187
    Hát a szeme furcsán áll.
    azonkívül egész jó:)
  • RoboKutya78
    #13186
    Előfordul nekem is volt már ilyenem.Bug.
  • RoboKutya78
    #13185
    Nagyon gagyi? ne kíméljetek:
  • Gam3r
    #13184
    Nem értem tegnap óta nagyon dobálja a 10es csomagú powerupokat nem hogy tuningot adna:-/
  • Gam3r
    #13183
    Ezek a bugok meg mik?


    http://noob.hu/2011/10/12/nfsw019.jpg

    http://noob.hu/2011/10/12/nfsw014.jpg

    http://noob.hu/2011/10/12/nfsw017.jpg


    És kb mindegyik autón ezt a festést látom...xD
  • Ryder159
    #13182
    Elegem van ebből a szarból. Más ellenfél nincs, mint Evora, Porsche... T2-ben meg mindig az Elise. Ha nagy nehezen első vagyok, kapok egy nitrót. Nem tudom fejleszteni az autóimat, mert ha néha dob egy alkatrészt, tuti olyan amilyen már van. De T3-at abszolút nem.
    Tegnap reggel 50 REP híányzott a LEVEL 48-hoz. Most kb. 10.000 a 49-hez. Ezalatt egyetlen egy TE-t sem mentem, csak multi versenyt, és NEM KAPTAM MÉG EGY IMPROVED FOST SEM!!!
    Pályák amiken mentem 45 szint felettiek. Autó: Murielago. Ezzel legroszabb esetben 3. vagyok. És semmi.
    Mit csinálok rosszul???? Elképzelésem sincs. Csak engem szívat ennyire a játék...
  • Gam3r
    #13181
    Amúgy simán megéri azt a 300 rongyot ez a verda:)

    1. pont : tuningok
    2. pont:leültetés
    3. pont:festés
    4. pont:kerék

    Mindjárt csinálok nektek itt 12 pontot is:D
  • ALCARTAZHUN
    #13180
    nekem szintúgy
  • RoboKutya78
    #13179
    akkor az igen:)
  • Gam3r
    #13178
    Nincs ilyen...
    Net tökéletesen mivel állandóan csinálok a szünetekben valamit.
    Kiírja hogy hibát talált és ezért bezárja...

    Ez a játék hibája.
  • RoboKutya78
    #13177
    én egy órája fent vagyok és nem jött össze a szakadás
  • RoboKutya78
    #13176
    Net szakadásod nem szokott vele járni? vagy a rutered sokszor frissíti magát?
  • Gam3r
    #13175
    Az semmi én nekem most 10 perc alatt 2x...:)
  • ALCARTAZHUN
    #13174
    a kurvaistenit már felbasz teljesen hogy egy másfél óra alatt 3x kilépett a game!!!!!
  • Gam3r
    #13173
    Hihi most vertem le az rx7 BM-el egy lotus exige cup-ot...xD
  • Gam3r
    #13172
    Egy próbát megér az rx7 BM??

    Mert én alapjába véve úgy tapasztaltam a nem felhúzott rx7em gyorsulás szempontjából sokkal jobb lett volna elise-hez képest csak írányítani nehezebb...

    Szerintem benevezek egy ilyenre úgyis az előző boost-ból 1 helyet is vettem és így pont full hely lesz:)
  • RoboKutya78
    #13171
    És az rx7 ért képesek voltak 300 ezret kérni 150 et se adnék érte talán 100 at esetleg.
  • RoboKutya78
    #13170
    Ezt a szarrágó büdös kurva népséget!!!!!!
    Jól átkúrtak megint a palánkon NESZE INGAME AUTÓ!!!
    Gyökér paraszt népség.
    Ashelbit basztak volna 2000 boostért adni hogy az ingyen boostból meg tudd venni ha eddig spórolt valaki vele.
    Azt a Pénzéhes Kurva istenit neki!!
    Felháborító köszi Mark kabd be a cumit.
  • Alien69
    #13169
    Mi tart vissza még 1 reggtől? INGYENES, neeeem?
  • Szabi1991
    #13168
    pff, ha még az elején csináltam volna plusz reget és nem használtam volna, már lenne 6000boostom :DD XD
  • Alien69
    #13167
    Ha veszel egy sima Lutus-t, abban nincs tuning. Ebben a Mazdában viszont van, elég jó. Persze, ha a Lotusod már jól fel van tuningolva, akkor NEM éri meg a Mazda BE.