12414
  • passatgt
    #7079





  • passatgt
    #7078
    nem kell senkinek? mert akkor nem seedelem:)
  • Calver
    #7077
    hmm...
    ezen a héten alig lesz valami.
    szerencse, h ME3 pont most került elő
  • passatgt
    #7076
    "The Inside"-ot tessék megnézni, 13 rész, ncore-ról beszerezhető feliratosan.

    Hasonló mint a Criminal Minds, csak sokkal nyomasztóbb az egész. És az a Rachel Nichols a főszereplő, aki később a Criminal Minds-ban is volt JJ helyett, de sokan nem szerették. Na itt olyan alakítást nyújt, amit régen láttam sorozatokban, nagyon ott van:)
  • Calver
    #7075
    Finder. FOX péntek.
    hát... élvezzük amíg még él
  • Calver
    #7074
    Psych 6x10-el kapcsolatban: elvileg 67 perces kellett volna, h legyen a rész, gyakorlatban lett ~50 felirat alapján, web-dl viszont csak 42, szóval... most ne bízzatok ECI nagybácsiban.
  • Calver
    #7073
    ez megvolt?
  • Calver
    #7072
    és újra kezdett, fuckyeah
  • Calver
    #7071
    én is bámultam egy ideig, miközben a "mégis mi a fene ez?" kérdés motoszkált a búrámban... aztán leesett, és biza volt nem enyhe kacagás
  • passatgt
    #7070


    Ezt tegnap láttam de fogalmam nem volt mi ez. Aztán ma kommentekben láttam, hogy Psych:D
  • ldavid
    #7069
    +1 legjobbak voltak

    #7068 nekem ez maradt meg a legjobban (itt vannak még S1 részek)
  • Calver
    #7068
    ezt írtad már régebben is, én meg nem is emlékszem rá, h milyenek voltak első évad cold openjei
    pedig múlt héten is ment a háttérben tv-n első évados rész, de egyszerűen így sem rémlik.
  • passatgt
    #7067
    nekem a coldopenek hiányoznak 1. évadból:(
  • Calver
    #7066
    meglehet, csak a kamera meg nonstop mutatja, h "ja, süllyedünk, de tényleg, izguljatok", azért akadtam fel rajta
    na meg mert még jobban utána nézve nem 10, hanem ~4 méter mély csak a Hudson a part mellett. de szerencsére az egész rész fejfogó és megzokogtató faszságokkal van tele (a hackelésen konkrétan kacagtam), szóval ez még el is sikkadhatna... de annyira kilógott, h szemet szúrt.

    előző részekben is voltak hülyeségeket, pl Boom! is úgy kellett volna nyisson, h kedves főszereplőnő nem csak meztelenül, de beszakadt dobhártyával és pöppet szétszakadt tüdővel ül a kádban (robbanás/lökéshullám már csak ilyen), de amit itt műveltek, gyááá
  • passatgt
    #7065
    "It takes 60 to 120 seconds (1 to 2 minutes) for a car to fill up with water usually"

    1-2 perc alatt tellik meg vízzel, szóval ebbe most nem tudsz belekötni:D
  • passatgt
    #7064
    "Float times varied between 30 seconds and two minutes."

    tehát 30-120 másoderpcig lebeg a vízen, utána kezd el csak süllyedni, szóval a 3 perc simán jó szerintem
  • Calver
    #7063
    na meg... több mint 3 percig süllyedtek.
    több mint 3 kibaszott percig.
    fogalmam sincs arról, h egy levegővel teli kocsi hány métert süllyed másodpercent, de tekintve, h a Hudson folyó sok helyen csak ~10 méter mély... nem kellett volna olyan egy perc után elérniük az alját?
  • paly90
    #7062
    ez most mi volt?:D:S
    kezd önmaga parodiája lenni a sorozat...
  • passatgt
    #7061
    én eltudom képzelni, hogy szándékosan baszták el a biztonsági övet:)
    vagy legalábbis gondold így, és akkor nem olyan gáz:D

    amúgy valóban egy D kategóriás filmhez volt hasonló, de azért szeretjük:)
  • ldavid
    #7060
    biztonságiöves drámázáson csak nevetni tudtam
  • Calver
    #7059
    hát Castle... ez elég gyenge pukk volt.
    valószínűleg nem csak én érzem így, de biza szvsz Castle a sima, egyszerű és nagyszerű részekben remekel mindig, nem pedig dupla/évadzáró/évadnyitó epizódokban. kivéve Tick, Tick, Tick... / Boom!, mert az tényleg kibaszottul jó volt.
  • ldavid
    #7058
    visszatér a Community! 03/15
  • passatgt
    #7057
    HUSTLE


    Sajna kicsit kiszámítható/tudható volt, mi fog történni, volt azért meglepetés, de így is a legjobb és legnagyobb heist sorozat volt, méltó befejezéssel
  • Calver
    #7056
    nem jó, nem tartalmazza a véres/halálos/gyilkos szavak egyikét sem.

    másik favoritom Grosse Pointe Blank, aminek a címét sikerült egy szójátékból B-kategóriás akciófilmmé fordítani. emelem kalapom helyett kisbaltám és vágom bele kedves fordító buksijába - bár kétlem h túl nagy kárt tudnék vele okozni...
  • passatgt
    #7055
    pedig egy alcím igazán elférhetett volna, pl:
    Castle - A gyagya író és a rendőrség kalandjai
  • ldavid
    #7054
    de a Castle-é jó lett
  • Calver
    #7053
    parancsolj

    avagy: a címfordítók idióták. mindig is azok voltak, és úgy néz ki sajnos azok is maradnak. a Community magyar címe Balfékek lett... a Burn Notice-ból lett Minden lében négy kanál...

    ki magyar címeket nézel, hagyj fel minden reménnyel.
  • passatgt
    #7052
    Magyarázatot kérek:

    Subulgatory magyar címe A kondom el van vetve
  • Calver
    #7051
    Maggie Lawson eheti Justified-ben, és remélem visszatér még, mert kurva aranyos
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    karakter tetteitől függetlenül
  • Calver
    #7050
    izé, lett volna videó előtt egy "jövő heti rész előzetese" mondat, amit valahogy sikerült kihagyni
  • Calver
    #7049
    hátööö... nekem kicsit túl sokszor átvágta a [URL=http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/WillingSuspensionOfDisbelief]"gondolkodás felfüggesztésének"[/URL] határát
    avagy lépten-nyomon olyan irrealitások/fasságok voltak benne, h a fejemet fogtam
    na meg Tick, Tick, Tick... \ Boom! dupla részt úgy sem tudja felülmúlni


  • passatgt
    #7048
    Castle? omg:D
  • grebber
    #7047
    Elkezdtem nézni az Alcatraz-t!Eddig nagyon frankó!
  • Calver
    #7046
    Mad Dogs-ot nézi még valaki btw?
    és ha igen: javult valamit, vagy még mindig az egész sorozat egy nagy adag kiaknázatlan, vakító* potenciál?
    [apro]*enyhén megvilágított szobába "TV-zek", és Mad Dogs képi világa lyukat éget az ember retinájába, olyan rohadt fényes
  • Calver
    #7045
    mostani Revenge, bhahaha
  • passatgt
    #7044
    Eheti Hustle kurvajó volt:)
  • Calver
    #7043
    első rész volt az, de ott csak "belengették", nem volt egyértelmű, főleg h utána ki is röhögték Walter-t ("Sure is a lot of action around here." "Not for Walter, it isn't.")

    de érted akkor is, itt lezavarják nagyon helyesen pár rész alatt, míg pl Castle-ben négy évada szenvednek ezzel... mert ugye mint ahogy a Psych példája is mutatja, a főszereplők összehozása tönkreteszi a sorozatot [/sarcasm]
  • passatgt
    #7042
    ? 2. részben már rakták egymást
  • Calver
    #7041
    ó Finder, ez trükkös és váratlan lépés volt
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    UST-t lezavarni 4 rész alatt, nagyon helyes. erről sok más sorozat mintát vehetne
  • ivan924
    #7040
    helooooooooooooooooooooooooo

    itt is van még: http://goo.gl/fGwgV

    jóoooooooooook