12414
  • Calver
    #6999
    Sherlock második évad kezdett btw.
  • paly90
    #6998
    ááá ez kész..:D:D:D
  • Calver
    #6997
    crackedről nyúlva, de aki látott egy részt is belőle az nagyon is érteni fogja... remélem ha valaha véget ér Bones, így fogják lezárni (bár nem mintha érdekelne)

  • passatgt
    #6996
    ez a Jaws nem "Legjobb toplista", hanem "Legnézettebb toplista"
  • Calver
    #6995
    ez... ez ijesztő...
    HIMYM vezet és Community az utolsó... JAws valami elbaszott alternatív világban létezik, ahol HIMYM még egy picit is *jó*?
  • Calver
    #6994
    no befejeztem tegnap Homeland-et, köszönöm az ajánlást, jópofa volt
    nagyon karakterközpontú, de ez nem is baj, tekintve h szeretem a benne játszó színészeket, és a karaktereket is megszerettem pár rész után... ami jó volt, mert kicsit ingadozó a minőség, így lehet ha nem darálva nézem, gondok lettek volna (vagy lehet, h észre sem veszem, mivel úgy nem jött volna ki a "kontraszt" a részek közt). na meg valami elbaszottul Eagleland, igazából ez volt csak ami nagyon csípte benne a szemem
  • Calver
    #6993
    kötelező
  • Calver
    #6992
    ha már websorozatok, én erre akarok ránézni (Adam Goldberg!) majd valamikor a közeljövőben, csak lustaságom nagyobb, mint az érdeklődésem, így még mindig nem került fel hotspot shield

    btw Homeland első 5 részét megnéztem, harmadik után még erősen filóztam h nézzem-e tovább, aztán negyediknél valamennyire beszippantott
    viszont, megválaszolva az előző kérdésemet: erősen Eeeagle... land.
  • passatgt
    #6991
    ja és akinek van iphone/ipadja, az azon nézze, mert az ottani vevo appnak nincs országkorlátozása és ott hd-ban lehet nézni:)
  • passatgt
    #6990
    https://unblockyoutube.co/

    http://www.youtube.com/watch?v=m4Nj7H8vXlw - ezt másoljátok be és nyissátok meg vele(vevo videó és csak usa-ba nézhető, így viszont megy nálunk is)

    5-10 perc/epizód körüli webes sorozat, de szerintem teljesen jó, színészek is jók, script is jó, amíg nincs más lehet nézegetni:D (oldalt van a többi epizód ha megnyitotta)
  • Calver
    #6989
    hmm-hmm... Spy-ról is eddig csak jókat olvastam, bár SJ-n írt "kínos" humor annyira nem az én asztalom, de majd meglátjuk.
    ellenben... tudom, h már kérdeztem régebben, de még mindig érdekel, főleg a témája miatt: Homeland mennyire [URL=http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/Eagleland]"Eagleland"?[/URL] NCIS: LA során a fogaimat csikorgatom amikor megy az "amerikázás" és az elvadult patriótizmus, ez mennyire van benne jelen?
  • ldavid
    #6988
    spy marhajó volt
  • passatgt
    #6987
    Homeland, Spy, Person of Intrest
  • Calver
    #6986
    komolyan egész héten nem lesz *semmi*?

    na jó, tanácsot kérek "hideg téli éjszakákra":
    Homeland 1. évad, TWD 2. évad, vagy Chuck 5. évad?

    konkrétabban: Homeland jó, legalábbis mindenhonnan ezt hallom, és el is hiszem ilyen szereplőgárdával, de...
    TWD mennyire lett ténylegesen szappanopera posztapokalipszis idején? szereplőket ott is csípem (Norman "I can't believe that just fucking happened" Reedus!), de mindenhonnan azt olvasom, h az emberek nézik a benne lévő potenciál miatt, és utálják, mert egyáltalán nem aknázza ki... (nálam ennek hatására rész közepén kinyomás szokott előjönni)
    valamint Chuck 5. évadnak sikerült-e kimászni a 4. évadra jellemző hihetetlen unalomból és érdektelenségből, és újra viccessé és szórakoztatóvá válnia?
  • karajjj
    #6985
    szasz, a zinternetről szerintem le lehet tőtni
  • TidusX
    #6984
    Cső! Nekem a MacGyver kéne magyarul, azt hiszem 143 rész. Valaki tud segíteni honnan szedhetném le?
  • Calver
    #6983
    Psych 6x09 vááá
    beismerem, amikor megszólalt az All by Myself, igen hangosan beleröhögtem az éjszakába
    viszont most több mint 2 hónap szünet
  • ldavid
    #6982
    egyetértek, nagyon gáz release-eket adnak ki
  • Calver
    #6981
    örülök én, csak már unom, h folyton nézni kell h "na, vajon ezt a részt pont elszúrták-e?" ha erről a csapatról van szó legfőképp mert már futottam bele velük abba, h (pont Misfits 3x06 esetén) a rész közepéből darabok hiányoztak és az egész oos volt, de persze ez akkor derült ki, mikor már a felénél tartottam
  • passatgt
    #6980
    Örülj, hogy egyáltalán vanvalami:)
  • Calver
    #6979
    kedves TLA nagybácsi!
    igazán megtanulhatnád már elküldeni nekem rendesen az aktuális Misfits részeket, mert kicsit komikus, h minden másodiknál jön a repack.
    vagy ha ennyire nem megy, ne erőlködj, van elég másik nagybácsi (pl BiA és FoV), akik nem out of sync szemetet dobnak ki megállás nélkül.

    avagy: friss 720p Misfits megint oos, szedjetek repack-et... és reménykedjetek, h talán azt már nem rontják el. (láttam már TLA-tól repack után proper repack-et, szóval...)
  • Jim Morrison
    #6978
    Csak tv ben néztem, de akkor most ugrok egyet és megnézem ezt :D köszi :)
  • Calver
    #6977
    pontosan.
    avagy eheti rész.
  • Jim Morrison
    #6976
    s, e? :)


    szerk: s04e10?
  • Calver
    #6975
    mondjuk alighanem tévedek (a videó azért jóval később került ki, mint amikor a részt írhatták) de akkor is jót kacagtam rajta
  • Calver
    #6974
    ütött az tuti
    de azért bírom, amikor az írók nagyon gyanúsan valahonnan máshonnan merítenek ihletet
  • passatgt
    #6973
    Castle mekkor jó részt hozott
  • csubakkamuki
    #6972
    nem tom, én már megnéztem egy pár sorozatot vele, és észrevettem, hogy egy kicsit megcsúszott( később volt a felirat), utána átszoktam a hdtv-s sorozatokhoz és ott minden szépen működött nekem! Pedig én annyira szeretem a szép minőséget, hogy az nem emberi! :D
  • stargatelost
    #6971
    BsPlayer. Ott shift+nyilakkal egyszerűen lehet állítani a feliratot. Bár web-dl nem szedtem/néztem még, de szerintem azok feliratával sem lehet baj, nem véletlenül megy fel később, más időzítéssel.
  • csubakkamuki
    #6970
    nah rájöttem az időzítés rejtelmeire :D sokkal bonyolultabb dologra gondoltam! :D
  • csubakkamuki
    #6969
    am. milyen lejátszót használtok? mert én kmplayer-t! viszont a sima hdtv-s felvételnél minden stimmel.. lehet megpróbálkozok vele! :D am. köszi! :D
  • Calver
    #6968
    röptibe átidőzíted, probléma megoldva. tud ilyet pl ZoomPlayer is, beépített DirectVobSub-bal (alt+s), vagy VLC is, g és h billentyűkkel. válaszd amelyiket akarod, én előbbit preferálom.
  • csubakkamuki
    #6967
    most a 720p-s Web Dl formátumot szedtem le, és hozzá ugyan olyan feliratot és mégis rossz! am. direkt megnézem a feliratokat előtte
  • stargatelost
    #6966
    Akkor rossz release-hez szeded a sorozatot, semelyik magyar felirat nem csúszott még nálam, csak 720p-ben nézem.
  • csubakkamuki
    #6965
    újra elkezdtem nézni a 720-s sorozatokat, és észrevettem, hogy még mindig szar hozzá az összes feliart, kissé elcsúszott! de az angol felirat az nagyon jól van időzítve? Mondjátok már azt, hogy nem mindegyik magyar felirat csúszik 720p-nél! vagy vissza kell mennem a hdriphez? :S
  • ldavid
    #6964
    jó bizony
  • paly90
    #6963
    Homeland tényleg annyira jó?
    lehet be kéne próbálni
  • Calver
    #6962
    enyhe Misfits spoiler következik:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    úgy tudtam, basszameg, úgy tudtam!
    (következő rész)
  • Jim Morrison
    #6961
    ha jól emlékszem misfits első évada is egy-egy karakterre fókuszált nem? (bár ugye most van új szereplő meg képességek)
  • passatgt
    #6960
    Ez a Top Boy nagyon fasza, de kizárólag HD-ban nézzétek, kurvajó a képvilága:)