12414
  • grebber
    #6919
    American Horror Story egész jó lesz ez!
  • LasDen #6918
    én meg nem fizetek már a hoboért, de még mindig van :DD
    és a sorozatot majd nézem...kíváncsi leszek...nekem a hacktionnel sincs sok bajom...kicsit gagyi, de nézhető, bár rövidebb részekkel lehet jobb lenne...
  • karajjj
    #6917
    ez a kódolatlan HBO nálunk akkor szokott lenni, mikor a szolgáltató úgy gondolja, nem akkor, mikor ők reklámozzák :D
  • passatgt
    #6916
    Társas Játékot néztiek majd? HBo vasárnap 20:00, kódolatlanul, szóval mindnkinél bejön majd. Nagyon nem az én világom, de magyar, szóval lehet megpróbálom:d
  • karajjj
    #6915
    azaz :D
  • Calver
    #6914
    Gyilkos Számok.
    de faszság, nem számok gyilkolnak benne.
  • karajjj
    #6913
    a numbers is ilyesmi, a magyar címe most nem ugrik be
  • passatgt
    #6912
    criminal minds
  • cleric
    #6911
    Köszönöm mindkettőtöknek, megnézem ezeket.

    Láttam egy rész egy sorozatból, ahol a bűntény elkövetőjét egy speciális egység, a profilozók próbálták azonosítani a rendelkezésre álló adatok alapján. Ez melyik sorozat?
  • karajjj
    #6910
    Breaking Bad esetleg?
  • Calver
    #6909
    akkor szép sorban a "hasonmások":
    - Psych, ahonnan több mint valószínű a Mentalista ötlete ered - és ó de még mennyire szeretnek ezen "viccelődni"
    - NCIS, nyomozós/karakterizálós
    - Sherlock (2010), angol, rohadék és zseniális főszereplő
  • cleric
    #6908
    Sziasztok!

    Ha tetszett a Mentalista, a Dr. Csont, vagy a House, akkor milyen sorozatot ajánlotok? A *.helyszínelők, a Dexter és a 24 nem jött be.

    Köszi.
  • karajjj
    #6907
    jaja, már tölthető a 2x01
  • Calver
    #6906
    ma kezdett második évad, nem?
  • karajjj
    #6905
    le vagyok maradva baszki, nem is tudtam, hogy megy a walking dead
  • Calver
    #6904
    úristen Community 4x04
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    és Troy idővonal

    kishíján megfulladtam a röhögéstől

    erre a Revenge-re meg ránézek, mert ez biza kurvajó zene :)
  • passatgt
    #6903
    Revenget próbáld meg ha még nem nézed esetleg:) Tudom, ABC-n megy, de tnyleg jó:D
    Érdekes a sztori és az egész sorozat tök nyugodt, semmi kapkodás, plusz a zenék is tökéletesek ehhez a nyugodt, narrciós stílushoz. Pl.:
  • Calver
    #6902
    nagyon remélem, mert Vexed zseniális volt :)
    Misfits-ben meg bízok, lehet h simán túléli Nathan eltűnését is - Primeval-ban is a kezdő "csapatból" ketten maradtak meg a végéig, és minden évadban legalább egy szereplő megnyekkent, ahhoz képest köszöni szépen, semmit nem vesztett, sőt, talán ad is egy kis extra varázst annak a tudata, hogy bárki bármikor meghalhat
  • passatgt
    #6901
    Misfits Nathan nélkül nem lesz az igazi szerintem, TWD-t leírtad, Vexedből meg lesz több rész?:)
  • passatgt
    #6900
    pusztulók:)
  • Calver
    #6899
    ők a maradók vagy a pusztulók?
    mert biza Misfits és Vexed határozottan ászok, TWD szintúgy, bár azt Sarah Wayne Callies miatt megértem :)
    a többit vagy nem láttam, vagy nagyon is egyetértek
  • passatgt
    #6898
    Takarítás:)
    Alphas, Flashpoint, Fringe, Lie to Me, Luther, Misfits, New Girl, Rookie Blue, Southland, The Glades, The IT Crowd, Unforgottable, Vexed, Walking Dead, Sherlock
  • Calver
    #6897
    harmadik se volt rossz szvsz, de ez a mostani... ez valami elképesztően fos volt.
    mondjuk ugye főleg azért, mert nagy a kontraszt - Castle általában rohadtul színvonalas, és szórakoztató részeket szállít, és baromira nem tesz jót neki, ha elkezdenek itt drámázni... viszont sajnálatos módon úgy veszem észre, az írók utóbbi időben egyre jobban ebbe az irányba akarják elvinni.
  • ldavid
    #6896
    szerintem is, nekem eddig csak a 2. rész teszett.
    de a sötét, sárgás kép zavar a leginkább, hogy gondonták azt a szart?
  • Calver
    #6895
    kedves Castle!
    neked az ilyen gyenge részek nincsenek megbocsájtva.
    3 évadon át egyre javultál, nehogy már itt hirtelenjében eltűnj te is a süllyesztőben, mert nem lesz mit néznem.

    avagy: nagyon felemás eddig ez a negyedik évad...
  • ronihun
    #6894
    rendben mindenképp folytatni fogom, úgy is "sorozathiányba" szenvedek :D és nem voltam benne biztos, hogy mostanra milyen lett, de meggyőztél Igazából talán ott akadtam ki kicsit ahol
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Walt felesége megdugatta magát, nagyon idegesít az a nő
  • kommersz
    #6893
    Hatalmas a BB,mindenkeppen folytasd :) Igaz rengeteget valtozott az elso evad ota.Nekem nagy kedvencem lett, pedig nem egy sorozatot nezek:)
  • Bulykin
    #6892
    Person of Interest eléggé nagyon jó!
  • ronihun
    #6891
    SupNat elég jól indított szerintem most azt hoztam be, Dexter szintúgy jól nyitott az új évadban, Breaking Badet sajnos abbahagytam a harmadik évad elején, majd folytatom valamikor, főleg ha még mindig jó, a 3. eleje valamiért nem tetszett, az előzőkhöz képest túl lassú volt.
  • karajjj
    #6890
    hosszupuska csak nekem nem megy?
  • ProGabe #6889
    barátokközt
  • passatgt
    #6888
    Breaking Badet elkezdtem nézni, és kb el is felejtettem, hogy még meg, 3. résznél tovább nem jutottam és semmi kedvem nincs befejezni:D

    Dexter és House is nagyon jól kezdett, Subulgatory sitcomnak nagyon jó szerintem, érdemes megpróbálni, scifit meg nem nézek

    Ja és Psych alap, a gond az, hogy egyre kevesebben nézik, pedig az egyik legjobb, ha nem a legjobb 40 perces hülyülős sorozat
  • ldavid
    #6887
    egyetértek, bár én a Doctort rühellem
  • Calver
    #6886
    Psych... egyszerűen csak Psych.
    most kezdi a hatodik évadát, és egész egyszerűen eddigi idő alatt SEMMIT nem romlott a minőség, sőt, ahogy teltek-múltak az évek, inkább épp hogy javult.
  • stargatelost
    #6885
    Elkezdődött az ősz, én meg azon gondolkodtam, melyik a legjobb sorozat jelenleg, ami fut.
    Breaking Bad. Egyértelműen. De dráma kategóriában mindenképp.
    Aztán Community magasan a vígjátékok közül.
    Végül Doctor Who sci-fiben.

    Na szerintetek melyikek a legjobbak a kategóriákban? (dráma, sitcom, sci-fi stb.)
  • Calver
    #6884
    nálam is lecsapott a takarítás... NCIS-re most, 9x03-nál untam rá kurvára, BMS meg hiába centire ugyanolyan mint volt, egyszerűen nem visz rá a lélek, h nézzem...

    és még Archer mostani részeinek is vége
  • LasDen #6883
    person of interestbe van potenciál...az elvetett főszál is lehetne akár nagyon jó, de valsz 2-3 részben foglalkoznak majd vele és örülj....
  • ldavid
    #6882
    Homeland-et nézd meg, ha még nem tetted

    #6880 hasonlóképp vagyok Denningsel, de egész jó volt a pilot, a pénzes csaj vicces, ahogy másik világba kerül
  • passatgt
    #6881
    én is kinyomtam, plusz valahogy a breaking bade sem tudom befejezni, asszem takarítani fogok és megy a kukába:

    himym, breaking bad, alphas, empire, flashpoint, franklin&bash, fringe, in plain sight, lie to me, mad dogs, rookie blue, the glades, walking dead, weeds, + ugye vége a:
    endgame, entourage, lie to me, rescue me

    szóval most van hely újaknak:D
  • Calver
    #6880
    HIMYM-t konkrétan én rész közepén kinyomtam, ezzel harmadikként elnyerve azt a bizonyos díjat. kár érte, pedig valaha még jó is volt.
    2 Broke Girls-t én majd még meglátom, ha nagyon istenítik talán belenézek, de Kat "A Rozmár" Dennings-től még mindig feláll a szőr a hátamon, bár ebben szerintem erősen szerepet játszik az elképesztően pocsék Nick And Norah's Infinite Playlist... meh, majd elválik.