12414
  • passatgt
    #6879
    2 broke girls tetszik, how i met meg nag yon gyenge
  • Calver
    #6878
    úristen, Archer, hogy lehetsz ILYEN KIBASZOTTUL JÓ?
    3. évad kezdett és vááá... egyszerűen zseniális.
  • Calver
    #6877
    hölgyeim és uraim, íme a spoilerezés művészete!
  • grebber
    #6876
    Hm le is daráltam a 13 részt belőle egész jó.Igaz még mindig nem tudni ki a gyilkos.Várom a 2. évadot!
  • LasDen #6875
    new girl 10m-val nyitott...fasza csak maradjon is így :D tetszett a dolog és zooey kicsit fura volt, de még épp a határon táncolt a hülyeségeivel...
    azt sajnálom hogy Coach nem marad, pedig jól tolta :D
  • grebber
    #6874
    Elkezdtem ma ezt a Killing sorozatot csekkolni hát a két nyomozó ennél jobban már nem is irritálhatna.
    A csúfság csaj a hülye rágózásával a társa meg mintha valami psychopata lenne a hülye fejével meg a kérdéseivel!
  • passatgt
    #6873
    ezt a New Girl sorozatot bepróbálom, már csak Zooey Deschanel miatt:D

  • ldavid
    #6872
    lesz
  • grebber
    #6871
    Breakout Kingsnek lesz új évad?
  • Risu Führer
    #6870
    köszi szépen
  • Calver
    #6869
    zoomplayer/vlc, mindkettőben van lehetőség felirat átidőzítésére menet közben.
  • Risu Führer
    #6868
    remélem tudok segíteni.a the inbetweeners 3. évadának első három részéhez szeretnék feliratot.tv-s ripek vannak meg nekem és az első három részhez csak dvd-ripesekhez találtam feliratot ami miután befejeződik az első rész elcsúszik és így a második rész élvezhetetlen.hosszúpuskáról szedtem le eddig a feliratokat, de ott az első három részhez nem passzol a felirat.remélem tud valaki segíteni
  • grebber
    #6867
    Sanctuary,Hetedik érzék,Psychoville,Zsaruvér sorozatokról tudtok valamit lesznek még új évadok?
  • karajjj
    #6866
    pár nap alatt leradáltam az egészet, kibaszottul eltalálták a hangulatát
  • passatgt
    #6865
    kurvajó
  • Calver
    #6864
    nem néztem még bele, de errefelé szerintem mindent megtalálsz róla
  • Bladzs
    #6863
    köszi, Broadwalk Empire volt az. Véleményt tudsz róla? Érdemes megnézni?
  • Calver
    #6862
    válogass
    szvsz vagy Treme vagy Broadwalk Empire
  • Bladzs
    #6861
    egy kis segítségre lenne szükségem. Még januárban láttam egy plakátot, meg reklámot is a TVben egy sorozatról. Eddig azt hittem hogy a Game of thrones, de az sokkal késöbb jött ki. Elég nagy reklámot kapott. Úgy rémlik az HBOn jött ki. Ha látnám megint a plakátot biztos felismerném de így fogalmam sincs. Tudom hogy elég érdekes kérés, de nagyon jó lenne ha valaki tudná mi az. Előre is köszi
  • ml85ml
    #6860
    akkor hanyagolom
    thx!
  • stargatelost
    #6859
    Egy röhejes szarság végig, hülyének nézik a nézőt, történet-karakterek szánalmasak. Egyvalamiért érdemes végignézni: rohadt kevés az ilyen jellegű sci-fi a tévében, be kell érni ezzel :(
  • karajjj
    #6858
    én ötöt láttam belőle, érdemes szerintem nézni, nem egy világmegváltó sorozat, de nem laposodik el
  • ml85ml
    #6857
    megnéztem a falling skies 1.-2. epizódját. Hát nem estem tőle hasra, ezért áruljátok el van-e vmi csavar a történetben, vagy az első két rész ismétlődik?megéri-e megnézni?

  • grebber
    #6856
    Psychovillenek lesz 3. évad?
  • passatgt
    #6855
    nem fejeződik be
  • ZilogR
    #6854
    Aki látta, spoilermentesen meg tudja súgni, h a The Killing (a remake) első évad sztorija véget ér az első évaddal vagy várni kell még egy (...két?) évadot, míg kiderül minden?

    Csak emiatt gondolkodom a megnézésén, mert érdekelni érdekel, de rohadtul csalódnék, ha nem fejeződne be kerek egésszé.

    Előre is köszi!
  • LasDen #6853
    csak 4 nem 5...:D
  • passatgt
    #6852
    :D
  • LasDen #6851
    jó eza hawaii five o...:D a 7. résznél tűnt fel, hogy a 5-ből 3 főszereplő hangja Attila...:DD
  • karajjj
    #6850
    még a tv.com-on is alig van róla valami
  • grebber
    #6849
    the code sorozatról tud valaki valami linket adni ahol leírják mi miről szól? Kurva google csak a chichago kodot adja ki állandóan!
  • karajjj
    #6848
    :DDDDDDDDD
  • Calver
    #6847
    akkor már témába vágóbban
  • LasDen #6846
    syfy egyre rosszabb.....
  • ProGabe #6845

    /vigyázz, hangos!/

    amúgy a kurvaanyjukat
  • Monoton
    #6844
  • grebber
    #6843
    Újabb scifi-sorozatot végeztek ki!

    A Syfy csatorna meglehetősen szokatlan módon visszavonta előző heti évadberendelését és úgy döntött, hogy mégsem folytatja az Eureka című scifi-sorozatot, inkább megszünteti azt.

    Miután pár napja az amerikai scifi-csatorna, a Syfy úgy döntött, hogy egy csonka hatodik évadot is készít az Eureka című sorozathoz, kiderült, hogy ezen terv mégsem valósulhat meg. A Syfy ugyanis hivatalos közleményben jelentette be, hogy nem kér továbbiakban a humoros és tudományos scifiből, az 5. évaddal inkább befejezettnek nyilvánítja azt.

    A 2006-ban indult sorozat fura módon idén még mindig csak a negyedik szezonját tapossa, s a hír azt is jelenti, hogy jövőre még képernyőre kerülhet egy 12 részes ötödik évad is, valamint egy animált ünnepi epizód, azonban ezen túl már folytathatják a szériát a készítők. A döntés azért is érte egyfajta sokként a rajongókat, mert az Eureka évek óta az egyik legnézettebb sorozata a csatornának, nem egy szériát az Eureka segítségével vezettek be, de úgy tűnik, hogy ennyi sem volt elég az üdvösséghez.

    info: SG
  • Monoton
    #6842
    nemáááár :(
  • LasDen #6841
    nem kapott..
  • Monoton
    #6840
    The Defenders ugye kapott 2. évados berendelést?