12414
  • passatgt
    #7199
    nemtom mihez hasonlít, nyomozós sorozat, a főszereplő gondolatolvasó, és első évadban rendőrségnek, 2. 3. évadban meg IIB-nek segít (kanadai CTU kb:D)

    jópofa szereplők, vicces párbeszédek, szép vágások, tök kellemes sorozat

    Az első évadban a rendőrcsaj annyira nem volt szimpatikus, a 2.-ban viszont Lauren Lee Smith nagyon jó
  • LasDen #7198
    az a gyerek teljesen kattant...:DDD
  • Calver
    #7197
    bah, valami kimaradt. OUAT lehet annyira nem is lassú, csak azért tűnik annak, mert előtte Awake-et néztem, ami meg pörög valami kegyetlenül (ugye minden részben két ügy + két család + két pszichológus + tökömtudja mit belepréselni 42 percbe), és módszeresen vissza is kellett tekernem h felfogjam épp mi a fenéről van szó
  • Calver
    #7196
    belenéztem két résznyit, tényleg nem rossz, meg csípem Jennifer Morrison-t, de valami elképesztően lassú folyású sorozat
    viszont plusz pont azért, h a 90 perc alatt egyszer sem akartam megfojtani a kisgyereket

    passatgt: Listener-ről írj már pár szót (mihez hasonlít, társai), mert junkien kb semmit nem lehet találni róla.
  • passatgt
    #7195
    The Listener-t nézzétek, nagyon jó, főleg 2. és 3. évad eddig:)
  • Calver
    #7194
    uhh, azt hiszem nagyon nem az én humorom a Veep. röpködnek rá mindenütt a 9/10-ek, én meg negyed óra és nulla mosoly után kinyomtam pilotot
  • stargatelost
    #7193
    Elképesztően pocsék lett a TN, kritikán aluli.
  • ForzaInter
    #7192
    Lehet annak is tekinteni a végét, de amúgy nincs.:)
  • Bulykin
    #7191
    Awake-nak van lezárása? mert azt elkaszálták úgy tudom...
  • Calver
    #7190
    majd rápislogok asszem.
    Awake kivégezve, junkie-val legkevésbé sem értünk egyet, szerintem pont h az eleje a fos, és a végére pörög fel. egész jó lett, még ha baromi érdektelenül is nyitott.

    Terra Nova mennyire lett szemét Primeval-hoz (avagy ahonnan nyúlták a koncepciót) képest? junkie-n fújtak rá erőteljesen, én meg kárörvendeni akarok
  • Bulykin
    #7189
    ma indul a Dallas 2.0 :D:D
  • passatgt
    #7188
    "Imagine something small has crawled up a dead cow's ass. And then that small thing actually dies itself. If that dead thing then farted out a sack of eggs, but each individual egg is a smaller, rotting dead thing, that's how toxic she is."

    Veep-ben volt, beszartam itt:D
  • Bulykin
    #7187
    van ahham, van egy fő szál a sorozatban és mellette részről részre egy egy kisebb történet, de mind kapcsolódik is valamilyen szinten a fő szálhoz!
  • LasDen #7186
    van átívelő szál vagy csak úgy részről részre vannak??
  • Bulykin
    #7185
    Bizony, sokkal!
    És igaz, hogy műfajilag is más :)
  • Malakai
    #7184
    Műfajilag is más a kettő.
  • ForzaInter
    #7183
    jobb mint a grimm? az nekem nem jött be
  • Bulykin
    #7182
    az Once az nagyon jó! mindenkinek csak ajánlani tudom, faszán ki lett találva :)
  • ldavid
    #7181
    igazából nem tudnám semmihez, kicsit rajzfilmszerű, kicsit talán parodikus, elég egyedi lett.
    itt a junkie kritikája is.
  • FZoleee
    #7180
    once upon a time-t kezdd el nézni, fasza sorozat:) a másikat nem ismerem
  • Calver
    #7179
    Once Upon a Time-ról és Strike Back-ről btw ki milyen véleménnyel van?
  • Calver
    #7178
    humorában mihez hasonlítanád?
    most ránéztem Don’t Trust The Bitch in Apartment 23-ra, de az is meh.

    #7174: annyira nem vagyok horrornéző tbh.
  • passatgt
    #7177
    The Listener s03e01

    2. évad nagyon jó volt, kíváncsi leszek:)
  • ldavid
    #7176
    GCB-t próbáltad? az teljesen kész
  • passatgt
    #7175
    hát hasonló, de sztem jobb:)
  • ForzaInter
    #7174
    The River, The Fades ha szereted a horrort.
  • Calver
    #7173
    The Shadow Line-t néztem valameddig, nem jött annyira be, baromi "sötét", és nem az a fajta sötét amit kedvelek (amit igazából meg sem tudnék fogalmazni milyen... nincs bajom azzal ha hullanak a szereplők, és szinte mindenki szociopata, de ha valaminek a képi világa "jéghideg" (Shadow Line, Awake is eléggé) és nyomasztó, az engem irritál egyszerűen.
    Top Boy is hasonló? igazából nekem most valami "könnyed és szórakoztató" kéne
  • passatgt
    #7172
    Top Boy
    The Shadow Line

    mindkettő angol, lehet nehéz lesz beszerezni de kurvajó, 9-10/10 :)
  • Calver
    #7171
    aha. nem tudom most mennyi időm lesz elkövetkező hetekben, de most baromira unom magam, aztán nézni akarok valami jót

    pár napja még Darker Than Black részeket daráltam, ami kurvajó volt, de az is elfogyott.
  • passatgt
    #7170
    hogy érted hogy 1 évados? kaszált sorozatok?
  • Calver
    #7169
    ajánljatok nekem valami jó idei vagy tavalyi egy évadosat. The Finder már megvolt, kurvajó volt, azon kívül idén kb New Girl-be néztem bele, nem nagyon hatott meg, na meg most Awake első két részét végignéztem, de valahogy ez sem az igazi. azon kívül meg max Game of Thrones részeim vannak, ami meg... bah.

    bármi jöhet, csak szórakoztató legyen, és lehetőleg egy évados.
  • passatgt
    #7168
    csak rachel miatt néztem meg, amúgy nem érdekel az ilyen sorozat, de annyira nem volt gáz, mivel nem a jövőben fog játszódni ha jól nézem, szóval így azért megmarad:)

    annyira nem vészes, de elég sok a gagyi benne, de nem spoilerezek
  • Bulykin
    #7167
    Continuum valaki?
  • Calver
    #7166
    na, végül csak befejeztem Revenge-t (aludni akartam... nagyon ), de... bah. zseniálisan felvezették a finálét, majd egy olyan klisé-vihart lenyomtak, amiért az írók a pokol egy speciális szegletébe szoktak jutni, ahol az egyetlen videojáték a Neverwinter Nights 2 OC és az egyetlen néznivaló a Spartan (ez nem klisés, szimplán fájdalmasan szar).

    bah. ráadásul lett volna más megoldás, és működött is volna.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    viszont #7141 beigazolódott
    ellenben már csak azt remélem, h a 3 "halott" szereplő közül... nos, mindhárom halott marad következő évadra (vagy max Lydia éled fel), de akár jöhet a kaszás a másik két Grayson-ért is, baromira nem hiányoznának a karaktereik.
  • Calver
    #7165
    Community finálé. üt.
    és valószínűleg "sorozatfinálé" is, mert valamelyik zseni úgy döntött, h a mikromenedzselő kreátornak (Dan Harmon) itt az idő, h távozzon, pár íróval együtt.
    ami pedig nem valószínű, hogy jó hatással lesz a sorozatra. konkrétabban valószínűbb, h a Community "soha nem lesz ugyanaz", kapunk egy Scrubs-hoz hasonlóan +1 évadot.
    kár érte, remek sorozat volt. reméljük azért így sem lesz olyan szörnyű a végeredmény... ha meg igen, legalább látszott, h a készítő érezte a vesztét: az évadzáró beillett egy sorozatfinálénak is simán.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Star-Burns végső jelenetén pedig még mindig röhögök
  • ldavid
    #7164
    jóféle az biztos, a vegasi környezet is eléggé bejött még benne, viszont a RJ dolog már kezd unalmas lenni (bár én az előző évadon jobban untam magam)
  • Calver
    #7163
    Emmanuelle Chriqui

    legalább ez nem volt egy rossz finálé.
    ellenben NCIS: LA... amilyen jó volt az azt megelőző rész, annyira fos lett az évadzáró.
  • passatgt
    #7162
    rájöttem, hogy ez tökéletes csengőhangnak:)

  • Calver
    #7161
    mondom, kőkemény egy részt néztem meg belőle, azt is csak NCIS: LA crossover miatt
    de ja, majd max unalmas hideg téli estékre.
  • FZoleee
    #7160
    rohadt unalmas sztem a nyomozós része, nekem nem jött be, pont ezért kaszáltam nemrég...