12414
  • ldavid
    #7039
    15 megvolt elsőre, és naná hogy két kedvenc kimaradt (Draper, Jeff)
  • passatgt
    #7038
    én igen, nem rossz, de még egy rész kell neki mert így nagyon sok volt neki
  • stargatelost
    #7037
    Na ki ismeri fel mindet? :D (ablakot is figyelni ;))




    Megoldás:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    OFFICIAL DESCRIPTION :

    Back row, left to right: Dwight (The Office), Caprica 6 (Battlestar Galactica), Dr. House (House), JD (Scrubs), Tobias (Arrested Development), Liz Lemon (30 Rock), River (Firefly), Jack and Vincent (LOST), The 11th Doctor (Doctor Who), Walter (Breaking Bad), Sheriff (Walking Dead).
    Middle row: Buffy (Buffy the Vampire Slayer), Bill (True Blood), Jeff (Community), Quinn or really any other cheerleader from (Glee) and honestly could be Claire from (Heroes) if you'd prefer, Barney (How I Met Your Mother), Don Draper (Mad Men), Dexter (Dexter), Sherlock Holmes (Sherlock).
    Bottom row: Sheldon (Big Bang Theory), Spock (Star Trek:TOS), Chuck (Chuck), Sydney Bristow (Alias).
    Window: TARDIS (Doctor Who), USS Enterprise (Star Trek), Galactica (Battlestar Galactica), Serenity (Firefly).
    Also, the dog is sorta supposed to look like the dog from Frasier, and the cat is sorta like the one from Sabrina (I've never watched either show, so I wasn't super particular about getting them right. Just wanted a few animals in it!)
  • Bulykin
    #7036
    Touch? valaki megnézte már?
  • ldavid
    #7035
    végre megnéztem én is :D
  • Calver
    #7034
    Justified, Justified... miért nincs hozzád soha időben angol felirat?
    úgy nézném már, de rohadt déli akcentust attól tartok soha nem fogja megszokni a fülem
  • Calver
    #7033
    done, ez is kurvajó rész volt
    Stana Katic iszonyat milyen aranyos, már Heroes-ban is kiszúrtam (pedig szerepelt vagy 5 percet), zseniális, szétröhögöm módszeresen magam az arcokon amiket levág csak a fodrászukkal kezdhetnének valamit, szegénynek néha úgy néz ki a sérója, mint egy szénaboglya
  • Calver
    #7032
    az még kimaradt mai kínálatból, akkor azért nem értettem
  • passatgt
    #7031
    Új Castle
  • Calver
    #7030
    ez mi hol merre?
  • passatgt
    #7029
    Dr. Bark :ASDASD
  • ldavid
    #7028
    hehe
  • Calver
    #7027
    "Burt Reynoooolds! Is on line oooone! ... For you, for some reason."
    nézzetek Archer-t
  • ProGabe #7026
  • dregnarr1 #7025
    sorozatokneked készítőit ismeri valaki? Tudnék nekik segíteni, de semmilyen elérhetőségi cím nincs az oldalon...
  • Calver
    #7024
    én is, zseniális volt
    "Don't use your testicle to justify your complete incompetence!"

    de reméljük "utánpótlás" is jó lesz, majd elválik.
    viszont legalább 6 részes évadot kapunk.
  • passatgt
    #7023
    nemár:(

    mindegy, remélem lesz helyette valaki jó
  • Calver
    #7022
    Justified nyitott, de még hogy
    "I'm sorry about your tablecloth."
  • Calver
    #7021
    Vexed 2. évad lesz, fuckyeah
    viszont Lucy Punch nélkül
  • Calver
    #7020
    akkor a kisebbségbe tartozol :)

    3. évadnak volt egy kiemelkedően jó része, a többi jószerivel közepes, illetve a vége felé részről részre egyre gyengébb szvsz - a mélypont Elliot lövöldözése volt, azon nagyon konkrétan még most is elkezdek röhögni ha eszembe jut

    pedig az első két évad nagyon kellemes volt, ha rákeresel oldal alján Leverage szóra, láthatod h istenítettük itt is rendesen (főleg Parker-t ), de aztán sajnos rohadtul ötlettelenné vált

    de, hogy egy klasszikussal éljek: ízlések és pofonok, nekem csak azért fájó pont, mert tényleg nagyon jól kezdett, és nem volt kellemes végignézni a mélyrepülését.
  • passatgt
    #7019
    akkor éthető, mert nem tudtad mihez viszonyítani:) Hustle-hez képest a Leverage gáz:)
  • Reg5
    #7018
    Még nem, de tervben van.
  • passatgt
    #7017
    hustle-t láttad?:)
  • Reg5
    #7016
    Hmmm. Én darálva néztem a Leverage első 3 évadát, de összességében semmi bajom nem volt vele.
  • Calver
    #7015
    jó, de a Leverage-nél még az is jobb, ha az ember a falat bámulja
    4. évad kezdetén dobtam azt is, már harmadikban végig romlott a minőség, de addigra valami elbaszottul szánalmas lett...
    ettől függetlenül lehet majd ránézek Hustle-re, csak mondom, kicsit ingadozó/gyenge volt előző évad

    sorozatból őszintén szólva én kerülöm J.J. Abrams évente megjelenő szörnyszülöttjeit, soha nem egyeztek az egy kaptafás sorozatai ("húú rejtély! húú összeesküvés! húú milyen rohadtul érdekes, nézzed paraszt!") az én ízlésemmel. (filmjeiből viszont amit láttam, azok jók voltak)
    viszont a dekoltázsos érvelést meg tudom érteni
  • passatgt
    #7014
    kicsit gyengébb volt, de még mindig jobb mint Leverage, a végén azért volt wtf, de eléggé kiszámítható volt az egész.

    Következő biztos jobb lesz:)

    Alcatrazhoz még annyit, hogy egyedül a főszereplő dekoltázsa vehet rá arra, hogy megnézzem a 3. részt, majd ha nagyon nincs mit nézni lehet folytatom:)

    Meg van egy olyan érzésem hogy ebből nem lesz 2. évad
  • Calver
    #7013
    Hustle friss évad milyen? vagy te se nézed?
    előző évad engem annyira nem nyűgözött le, aztán most még egyelőre (vagy véglegesen) pihentetem...
  • passatgt
    #7012
    alcatraz nálam kasza
  • Calver
    #7011
    friss Castle
    megint kurvajó rész volt, örülök, h az évad eleji "gyengélkedése" után magára talált a sorozat
    "You've gotta be kidding me."
  • Calver
    #7010
    a rész jó volt, sajnos a Nothing Else Matters nálam még mindig olyan élmény, mintha egy csavarhúzót döfdösnék ismételten a saját fülembe

    btw: tud valaki valami olyan oldalt, ami felsorolja az aktuális héten/napon leadásra kerülő sorozatokat, de *a reality-ket nem*? eddig tvrage-et használtam, de az új design egy rakás szar, plusz telenyomták reality-kel, és kihívás kiválogatni az aranyat a szemét közül
  • passatgt
    #7009
    eheti revenge jó volt, zene is a végén:
  • Calver
    #7008
    no, még így Homeland után hirtelenjében ledaráltam 4 évad Breaking Bad-et (ami eléggé rémisztő, tekintve h kicsit több mint egy hete végeztem az előbbivel), és... röviden:


    hosszabban: kicsit lassúcska nekem, de évadról évadra egyre jobb lett, valamint amikor "lefokoztak" anyuci kretén karakterét, na az egy hatalmas minőségugrás volt. a humora nálam betalált, bár lehetett volna belőle több. szóval bejött, bár lehet h lassúsága miatt ha nem tömbösítve nézem, pár rész után ráuntam volna.
  • grebber
    #7007
    Ledaráltam ma a Haven első évadot most jön a 2/2.Nagyon jó sorozat nem értem hogy kerülte el a figyelmem!
  • stargatelost
    #7006

    #sixseasonsandamovie :)

    nagyon rossz jel, hogy még az évad második felének a visszatérése is bizonytalan :(
  • acsati
    #7005
    ó igen ez az! köszi szépen!
  • paly90
    #7004
    most néztem meg a communityt s03e07-10-ig, és komolyan mondom nem értem az amcsikat...annyira jó ez a sorozat...egyszerűen zseniális, ők meg alig nézik...
  • karajjj
    #7003
    ez?
  • acsati
    #7002
    Sziasztok!
    Lehet nem jó helyen járok, de azért megkérdezem amit szeretnék, hátha tud valaki nekem segíteni.
    Tehát: régen ment a tv-ben (rtl vagy tv2) egy game/realityshow ahol egy szigeten voltak a játékosok és csak egy nagy épület volt ott, ami ilyen stadion féle volt. Volt egy torony, amiben egy öreg volt és mindig találós kérdéseket mondott amiket meg kellett fejteni. A műsor végén meg kinyílt egy ketrec ahonnan annyi aranyat hoztak amennyit tudtak bizonyos idő alatt, mert ha lejárt az idő akkor jöttek az oroszlánok.
    Nem tudja valaki, hogy mi volt ennek a címe?
    Köszönöm előre is!
  • cifcuk
    #7001
    off:

    Sziasztok,

    Keresem a 24 sorozatot 1-8. plusz redemtion. Megvételre, használt is jó csak ne legyen nagyon ramaty állapotban.
  • Calver
    #7000
    ó, és ték.