12414
  • Calver
    #7159
    ez a Hawaii Five-0 is egész vállalhatónak tűnik, muszáj volt megnézni egy részt h egyáltalán NCIS: LA crossovert értsem... bár nehéz Daniel Dae Kim hangját hallani úgy, h ne emlékeztessen egy másik, zseniális szerepére
    "...I'm curious if you can keep acting like a douchebag when I shove that gavel up your ass!"
  • FZoleee
    #7158
    Semelyik se volt meg, majd utánaolvasok nekik és kiszelektálom, hogy mit nézzek, mert elég sok sorozatot adtatok :
  • ldavid
    #7157
    GCB-t is érdemes csekkolni, szerintem elég vicces volt. meg nekem a Don't Trust the B---- in Apartment 23 lett most nagy kedvencem

    #7155 Dharma & Greg megvolt? (régi, de jó) esetleg Episodes?
  • ForzaInter
    #7156
    Raising Hope, Eastbound and Down
  • FZoleee
    #7155
    Ja igen, Veep-et is nézem, kimaradt, Suburgatory-t pár rész után kaszáltam, a többit meg majd lecsekkolom, köszi :)
    #7154: Scrubs-ot láttam, Psych-ot nézem :) Az angol humort nem igazán kedvelem, de majd megnézem a Black Books-ot is, neked is köszi:D
  • Calver
    #7154
    jó = ezekkel egy kategóriás (Community kivételével), vagy tényleg jó?
    Black Books valaha készült egyik legjobb (angol) sitcom, 3 óra az egész, és zseniális.
    Scrubs megért 8+1 évadot egy-két megingással, de elképesztően jó.
    Psych nem konkrétan sitcom, de utóbbi évek messze legviccesebb sorozata.
  • passatgt
    #7153
    Veep(új), Bored to Death(már vége), Cougar Town, Insecurity(kanadai kémes, kurvajó, már vége), Suburgatory, Whitney
  • FZoleee
    #7152
    Tudtok mondani jó sitcomokat? Eddig ezeket néztem: 2 Broke Girls, Breaking In (kasza), Community, HIMYM, Modern Family, New Girl, TBBT
  • Calver
    #7151
    10 évadja van, meg két spinoffja - Atlantis 5 évaddal és SGU további kettővel. legalábbis imdb szerint. [nem nézte soha]
  • rexortom
    #7150
    Amugy ncoron a stargatenak csak az elso 10 evadjat talaltam meg tudjatok honnan szerezhetem meg a maradek 7 et idom nincs sajna a boltokbol elokutatni ;)
  • rexortom
    #7149
    nah a stargate az nagyon jol jon :D meg a lost girlt talaltam brodwalk empiret meg a skinset
  • xido
    #7148
    prison break,firefly,castle,stargate 17 évad :))
  • passatgt
    #7147
    Californication, Homeland, How To Make It In America, Justified, Person if Interest, Psych, Shameless, Southland, The Finder, Touch, Treme, Top Boy, White Collar, Community

    szerintem ezzel kihúzod:D
  • rexortom
    #7146
    Koszi meg keresgelem imdb de nehe a jokat es azokat kiszurni amiket elso resz utan kikapcsolnek
  • stargatelost
    #7145
    Lost, Breaking Bad, Farscape, The Shield, The Wire első körben :D
  • rexortom
    #7144
    Sziasztok most megyek angliaba es ott nincs valami jo internetem szoval ha tudtok adni egy sorozatokbol alo listat amivel megtolthetnem a 1 terras hddmet eddig megvan a tronok harca dexter weeds batlestar galactika pacific trueblood elit alakulat ha meg vannak jo sorozatok amik erdekesek es ujra nezhetoek kerlek adjatok otletet
  • Calver
    #7143
    Revenge-et én ráhagytam, elég nagy gond van egy sorozattal nálam amikor az utolsó két részt a szó legszorosabb értelmében altatónak használtam
    szóval "egyelőre" pihen, de majd szóljatok ha esetleg csöppet... izgalmasabb lesz
  • passatgt
    #7142
    most olvasom, hogy a legöregebb labrador 28 éves volt, na jó, legyen, elhiszem:D
  • passatgt
    #7141
    revenge-ben a kutya azért jól bírja, van már vagy 20 éves
  • passatgt
    #7140
    kicsit bedurvult:D visszanéztem kétszer is:)
  • Calver
    #7139
    Finder finálé meg... bah. geciség így lezárni egy ilyen jó sorozatot, igazán kaphatott volna még legalább vagy egy évadot, vagy nem egy ilyen lezárást.

    viszont kurvajó akciójelenetet szállított legalább
  • Calver
    #7138
    nem nézem Touch-ot, de Finder idei év legjobbja volt - mondjuk ez már látszott backdoor pilotból is.
    viszont h a gonosz helyett hogy tudtam szépet írni, az örök kérdés marad.

    Castle finálé meg... ehh, 6/10. ott van egynek h "végre", de közben egész kurva évadot végigszenvedték, és alig voltak vicces részek, pedig ez lenne a Castle lényege - a dráma meg még mindig nem áll jól nekik.
    meglátjuk jelenlegi szituációból mit hoznak ki, voltak már rá jól példák (Standoff ugyebár), de fene se tudja, néha nekem nagyon úgy tünt, mintha az írok kicsit már "elfáradtak" volna - ha meg ez a helyzet, dobjanak össze egy jó záróévadot és ollé. de inkább legyen még 3-4 évad és tegyék újra *viccessé* a sorozatot, a felesleges picsogást/drámázást meg irtsák ki lángszóróval.
  • passatgt
    #7137
    de touch legalább marad
    castle évadzáró meg teljesen jó volt
  • Calver
    #7136
    utálom amikor ilyen jól megjósolok valamit
    Finder, túl jó voltál ehhez a szép világhoz
  • Calver
    #7135

    hát ez kurvajó
  • Calver
    #7134
    ma Castle finálé, bár ki azt megnézed, hagyj fel minden reménnyel...
    avagy: szarok szoktak lenni Castle évadzárók, meglátjuk most mit hoznak ki belőle.
  • passatgt
    #7133
    Poi nagyon zsír részt hozott, eddigi legjobb talán
  • Calver
    #7132
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Our killer is a zombie! [pacsi]

    ezen percekig röhögtem
  • Calver
    #7131
    ...plusz néha visszaküldi a vacsorádat.
    kedves eheti rész: broaff, faszért kell ilyen szörnyetegeket lenyomni az emberek torkán.
  • passatgt
    #7130
    :D
  • Calver
    #7129
    néha azért bírom release csapatok kreativitását... Mentalista részek fájlnevei? "psych.but.not.funny"
  • stargatelost
    #7128
    Az egyik legjobb sorozat ever :)
  • Mr Csé
    #7127
    six feet under most pótoltam be ezt a sorit mert amikor ment tv -be kurvára nem érdekelt :( 5x utolsó két rész kifejezetten idegesitő lett
    de az utolsó 6-percért érdemes megnézni :C
  • passatgt
    #7126


    :)
  • passatgt
    #7125
    Standoff megvolt, jó, kár hogy vége:)

    Fresh Meat még jó, új sorozat ha esetleg nem láttad
  • Calver
    #7124
    de, viszont kurvajó. pontosabban: "okos". jó párbeszédek, jó karakterek, és fiatal Olivia Wilde mint mellékszereplő junkie-n nézz utána ennek is, ott is szerették. 92 rész asszem, szóval el lehet vele szórakozni egy ideig...

    még amit kihagytam, és még nem is nagyon emlegettem itt: Standoff. ez is veszettül jó, leginkább gondolj Castle kevesebb humorral és több drámával... csak ez Castle évadzárókkal ellentétben működik

    meg Threshold, meg The Unusuals... ezeket viszont már sokat emlegettem itt is.
  • passatgt
    #7123
    Narancsvidék? Az nem valami tini sorozat?

    Amúgy köszi, jó pár van amit nem láttam ezek közül
  • Calver
    #7122
    pedig tényleg 3. évad után kezd igazán jó lenni, amikor anyucit végre takarékra veszik. első két évadnál nálam sokat kisablakban töltött, mert egyszerűen voltak halálunalmas részei...

    20 percesre előbb emlegetett Black Books, Archer, na meg a Scrubs, ami akkora alapvetés, hogy ha valaki nem vágja, akkor pótolni. azonnal.

    másik amit nem említettem az előbb (#7119-ben): The O.C.
    szintúgy alapvetés, kicsit hullámzó a minősége, de kurvajó.
  • ronihun
    #7121
    Breaking Badet én a harmadik évadig néztem, addig kurvajó volt, aztán valami megváltozott, igazából azóta nem haladok, pedig mindenhonnan hallom, hogy a 4. évad a legjobb stb, de a harmadikon nem jutok túl valamiért. Pedig szeretném szeretni :D

    Justifiedot elkezdtem egy hete kb. tetszik, Timothy Olyphantre nagyon illik ez a karakter, most az első évad vége felé járok, remélem később is le tud majd kötni, mert tetszik az egész atmoszféra.

    A Shamelessből (US) is néztem 2 részt, a pilot nagyon tetszett, ha esetleg valaki nem látta még ajánlom legalább a pilot megtekintését.

    Nekem meg elfogytak a 20-30 perces sorozataim, ha valaki tudna ajánlani esetleg valamit a humorosabb fajtából, megköszönném.
  • stargatelost
    #7120
    csak annyit mondok, hogy Breaking Bad :)