597
Battlefield: Bad Company
  • Forrest Gump
    #77
    +5 fegyver
  • trick daddy
    #76
    hy all a gold verzio mivel külömb a simánál ??
  • gduck
    #75
    Ráadásul fiú létére nőként beszél :) Napszurcsi :D
  • mathexx
    #74
    Éreztem hogy meleg van...de ennyire? :):D
  • Skynet
    #73
    Ennek mibajcsija van...Beütcsizett a napcsi meg a hőcsi? Napszurcsi?:)
  • Bogdogege
    #72
    Köszcsi, hú, már kezdtem félcsizni a písz jelentése miatt! Azt mondod, peace? Az békét jelcsizik. És megint csak a vilcsibékénél tartunk! A barinőim is szercsizik a vilcsibékét, nem ércsizem, egyesek miért nem szercsizik... Az ő probcsiuk. Talán azért nem a vilcsibékénél áll a szavi, mert nem akar semmiféleképp vilcsibéke lenni a bolycsin, pedig az olyan csupcsi lenne, hogy az már hű... Vagy csak félrenyomcsiztátok, és ezért nem vilcsibéke áll jobban. Am köszcsi a cuki szövegecskéket, mert legalább olvcsizza valaki, és az olyan szupcsi, hogy valakinek jobb kedvije lett a blogcsimtól!!! Am írcsiztem, h lesz ma egy bulcsi, vagyis már csak volt, mert vége van a bulcsinak, de az olyan szupcsi volt! Egy csomó aree srác szemcsizett velem, és az olyan szupcsi, a barinői, néha ircsik voltam rám, amiért szermsiznek velem, de nem ércsizett annyira... Legyenek :) Indulás elött talcsiztam egy cukker minit, de az nem volt cukiszínű, vagyis rózsaszín, hanem zöldike volt, de nem baj, ollyan de ollyan szexy voltam benne, hűű... És a varázscipcsi! Elneveztem varázscipcsinek, mert ollyan édii, mint egy varázscipcsi! Meg megkóscsiztatták vlem a sörcsit... Fuj! Undi! Nem értem, a paseeek miért vannak oda tőle.. Én egyáltalán nem szercsizem, attól nő a sörpoci, és én nem szercsiznék sörpocit, mert az olyan undi, mint a sör... De am jó kis bucsi volt! Asszem mencsizek alcsizni, aztán holnap talán írcsizek pár sort... na puxcsi!!
  • mathexx
    #71
    A multi tényleg ott van...bár mint régi battlefieldes hiányzik a conquest, de ha azt is kihozzák DLC-be(ahogy hallottam) akkor bizony sokáig ezt nyúzom majd
  • Rena11
    #70
    erős story vonal is van a játékban,de
    multiban jeleskedik még mindig
  • CSOCSO
    #69
    multi jatek???? nem ugy volt hogy ezzel a resszel visszaternek a sztori modhoz?
  • Sephi
    #68
    En sajnos ismerek embert aki warez-rol multizik vele. Az mas kerdes, hogy meddig :D
  • Rena11
    #67
    te csak azt hiszed
  • Evogordon
    #66
    Nagyon sokat érnek vele a warezosok egy multi játékkal.
  • Rena11
    #65
    kijött :D
    legalábbis abban a formában amit említteni sem szabad
  • Evogordon
    #64
    Még 3 nap :)
  • uHs Gerzson
    #63
    [center]
  • uHs Gerzson
    #62
    Én lekaptam DVDVideoSoftl ami alapból lekonvertálja mp3 formátumba a zenét youtube-ról
  • HUNMarcus
    #61
    megvan leszedtem, átkonvertáltam mp3-ba, akinek kell küldjön privit
  • HUNMarcus
    #60
    Bad Company OST

    hogyan lehet letölteni?
  • Kreeder44
    #59
    PS 3 on ha valaki demozik vegyen fel Utiels az ID-m thx
  • uHs Gerzson
    #58
    Nagyon jó TV reklám :D
  • Evogordon
    #57
    Ha van itt box-os aki demózik az vegyen fel ott van az aláírásomba a gamertag-em aztán multizunk meg ha kijön a teljes akkor azzal is nyomathatjuk majd.
  • Gascoigne
    #56
    Bocs, nem voltam itthon, valamikor este felé nyomhatnánk, bár úgy is látom, ha fent vagy.
  • Evogordon
    #55
    Töltsd le LIVE-ról. Jaaa hogy nem mersz felmenni flash-elt géppel LIVE-ra
  • HUNMarcus
    #54
    akkor biztos csak demókat töltögetsz és azokat írod ki a full verzát meg megveszed...
  • joebacsi
    #53
    akkor csak szimplán nem tudjuk a választ
  • léri16
    #52
    te hülye vagy már bocs!!!a demó az ingyenes azért nem kell fizetni!!!szal no WAREZZZ!!!
  • HUNMarcus
    #51
    warezzal nem foglalkozunk
  • léri16
    #50
    ennyit erről a fórumról !!szarnak itt az emberre!!kérdezek valamit és nem lehet válaszolni!!olyan nehéz válaszolni a kérdésemre!!
  • HUNMarcus
    #49
    ja igen nem jössz most egyet lövöldözni?
  • HUNMarcus
    #48
    nem tudom figyelted-e de mindig oda kapcsolódom be ahol te játszol, hogy figyeljem hogyan fejlódsz

    amúgy olyan lámák vannak a neten hogy az már nemigaz
  • Gascoigne
    #47
    Egyre jobban tetszik, már a demo is meggyőzött, hogy ez a játék kell nekem, csak ne HUNMarcus (alias SiLv1o) lenne aki állandóan lelő. :)
  • uHs Gerzson
    #46
    Egy kis lebutított fél-CTF bemutató :)
  • joebacsi
    #45
    konkrétan akkor a jó kis conquestből csináltak egy lebutított, fél-CTF szerűséget :)

    ennek előnye, hogy a játékosok jobban koncentrálódnak 1 helyen, viszont nincs meg az a taktikai szabadság, hogy mondjuk egy gyors kitámadással behúzunk egy távoli, gyengén védett pontot

    tény, hogy utóbbihoz azért több ész kell :)
  • léri16
    #44
    jha és x360ra szedtem le!!de nem tom kiirni!!
  • léri16
    #43
    hali leszedtem a demót 1 torrent oldalról!De nem tudom hogy kell kiirni valaki segíthetne!kiirtam de media disc ként ismerte fel!!valaki please!!!
  • Evogordon
    #42
    Mondom a COD4-NÉL!! szebb 2x :DD
  • Arwenke
    #41
    Azt azert nem mondanam, hogy a cod4 szebb lenne.:)
  • HUNMarcus
    #40
    az UVA-t én is hiányolom meg a kérhető cuccokat, de különben a support tud javítani és életet adni egyben, vagy vannak a pályán elszórva fegyveresládák ha mellé állsz feltölti a készletet
  • Evogordon
    #39
    Egyébként nincs a játékban segélykérés meg parancsok? Pl a multyba néha jól jönne a need ammo meg healt..
  • Skyline
    #38
    Az lehet,de kicsit sokkal komolyabb és reálisabb csatákat lehet tolni amikor 2 ellenfél van az egyik véd a másik támad és azt kell kisakkozni hogyan vegyen be egy csapat egy erődítményt és hogyan semmisítse meg az aranykészletüket..:)
    Lebutított játékmenet? Ezt nemtudom hogy ki honnan vette,írta,de baromság,a sérülésmodellezés baromijó,a csaták iszonyatoskomolyak és egy tank elől bizony erősen nem elég pl bemenekülni egy házba....:D