597
Battlefield: Bad Company
  • TVelvet
    #1
    Battlefield: Bad Company

    A közeljövőben játszódó Battlefield: Bad Company egyjátékos kampánya egy drámai európai konfliktusba viszi el a játékost.

    Stílus: Akció
    Fejlesztő: EA™
    Platform/Megjelenik:
    PlayStation®3 - 2008. 03. 28.
    Xbox 360™ - 2008. 03. 28.



    Forrás EA

    Csak konzolra jön ki, bomolható épületek, stb.
    Képek:
    ForrásGamekapocs.
  • TVelvet
    #2
    Sikeresen elkurtam az első hozzászolásom, zsír. :)
    Bomolható = rombolható*
  • insp
    #3
    Végül is bombával rombolni = bombolni
  • TVelvet
    #4
    Review
  • ColdFire
    #5
    cuki
  • Brolly28
    #6
    hurrá még 1 BF
  • havercsotány
    #7
    konzolra butított bf3 sztem
  • TVelvet
    #8
    another vidi
  • VRSDM
    #9
    bf3 az multiplayer :]

    míg a Bad company SINGLE PLAYER. méghozzá a rossz oldalon kell most álnunk.

    ne szólalj meg ha nem vagy elég tájékozott.
  • schrank
    #10
    azé ez a kecseg ea 3 év alatt pc-re is butíthatott volna már valamit a 2142 című "mod" helyett
  • havercsotány
    #11
    sztem akkor is az
  • Cat 02 #12
    nem volt ennek topicja ? csak mert régóta be van jelentve :)
  • havercsotány
    #13
    kint van a beta és senki nem ír ide semmit hogy milyen ?
  • havercsotány
    #14
    ezt a hszt bebuktad
  • Evogordon
    #15
    Mindjárt itt ez a remek játék és még csak 14 üzenet?
  • HUNMarcus
    #16
    most töltöttem le store-ról az új trailer-t, wááá az a bevezető zene még jobb mint a BF2-nél, teljesen bezsongtam tőle, játék már is előrendelve!!
  • LeWyTy
    #17
    PC-re nemis lesz?
  • TVelvet
    #18
    nem
  • Kreeder44
    #19
    hol van BETA???? miröl beszélsz?? :D
  • Evogordon
    #20
    Überkonzol-nál!

    BF: BAD COMPANY ELŐRENDELÉSI AKCIÓ !!!

    TISZTELT ELŐRENDELŐINKNEK, A BF: BAD COMPANY GOLD EDITION-T ADJUK 14900 FT-ÉRT A NORMÁL VERZIÓ HELYETT, MEGJELENÉSKOR !!!

    AKI MÁR MEGRENDELTE A SIMA VERZIÓT , GOLD EDITION KAP !!!


    Én már elő is rendeltem :D
  • Kreeder44
    #21
    hmmm :S ha én most rendelném akkor már fújhatom vagy megkapom én is a goldot... ? és mit takar a ogold miket adnak hozzá?
  • Kreeder44
    #22
    vagy ha nem a goldot veszem meg akkor meg kell szerezni a különböző setteket? :D
  • Bogdogege
    #23
    Lehet tölteni a demót LIVE-ról
  • Evogordon
    #24
    EZAZZZ (Y)
  • joebacsi
    #25
    és milyen?
  • Evogordon
    #26
    Single király lesz úgy néz ki, a multy annál is jobb áhh de ezt látnia kell az embernek, nagyon fasza lett :)
  • Jissi
    #27
    Hajnalig játszottam, tényleg nagyon jó lett. Kár hogy egy akkora csürhét fogtam ki, hogy na, semmi együttdolgozás.
  • Bogdogege
    #28
    Tiszta kempelés az egész .Vannak a támadók meg a védők, a támadóknak 3 tank 1 heli 1 arti 2 kiskocsi, a védők 1 tank 1 bmp3 1 légvédelmi ágyú meg egy két géppuskaállás.

    A játékmenet a QUAKEWARS-ra tökre megegyező marhaság ,szétlővítek a aranyládákat és mehettek a következö területen lévő ládákhóz .

    A védőknek nem sok esélyük van mivel szarrá lővik őket.
    Szóval semmi köze a BATTLEFILD-hez ez egy trágya szar fos.
  • Jissi
    #29
    Azért ez így ebben a formában nem igaz, még szedett-vedett csapattal is nemegyszer nyertek a védők.

    A védőknek valóban kempelni kell, de mivel a támadók az egész bázist lebonthatják tankokkal meg a helivel, ezért sokkal változatosabb. A több bázisos módszer miatt egy fokozatos visszavonulásról szól az egész, ahol minden állomásnál a lehető legtöbb veszteséget kell okozni a támadóknak.

    3 sniper, 3 support, a többi assault az ágyukhoz/tankhoz/repülőhöz rendesen megfogja a támadókat ha azok nincsenek összefogva. Támadóként a halálom volt, hogy a 3 tank háromfelé indult el állandóan, ráadásul senki nem volt hajlandó beülni géppuskázni.

  • Skyline
    #30
    Végigtoltam a demo-t,a single rész fasza,hangulatos,tényleg kicsit "idióták" a társak (nem rosszértelemben,poén pl amikor nagyba magyaráz a parancsnok két hülye meg a háttérben kőpapírollózik:) ),hangulatos a csata,a hangok,meg úgy általában minden,viszont nagy grafikai remekelést ne várjon senki és vannak bugok is sajnos néhanéha a graffal...
    Hogy ez nem battlefield ez egy fos? Ez hülye ez...:D
    Kicsikét értelmesebb bevédeni valamit amit az ellenfél jön hogy megsemmisítsen,mintsem ideoda rohangálni azért mert : A csapat elfoglalta a 4. pontot,piros zászlólett,odacsődül mindenki elfoglalódik a 4-es pont felvonják a kékzászlót,közben 3-as pont piros zászló odamegy mindenki,elfoglalódik kékzászló,de közben a 4. pont megint piros...blabla...Ha ilyen lenne élőben egy háború rendesen mennék kamerával röhögni...őrültekháza...
    Csak fáj a pc-seknek hogy kimaradnak..:)
  • joebacsi
    #31
    :(
    no mind1, akkor majd a bf3, meg a híróz :)
  • joebacsi
    #32
    hány bf résszel játszottál eddig?
  • Skyline
    #33
    Pc-n az összessel kivétel vietnam,akkoriban kevés volt hozzá a gépem,így az csak megnézéses volt..:)
  • joebacsi
    #34
    és ennek fényében bejön?
    mert nekem úgy tűnik az eddigi leírások alapján, hogy erősen lebutították a játékmenetet az eddigi részekhez képest...mind1, úgy néz ki nem emiatt a játék miatt fogok venni konzolt :)
  • Evogordon
    #35
    Hát szerintem nagyon oda ver ez a játék a többi multi fpsnek..
    A multija hihetetlenül fasza lett, mindjárt linkelek egy magam csinált videót.
    A grafika nem tudom miért nem tetszik pár embernek az is nagyon fasza lett pl COD4nél 2x szebb, sokkal részletesebb, a textúrák is sokkal élesebbek.
    A hangok olyan faszák hogy nincs is mihez hasonlítani ahogy vízhangzanak a lövések, ahogy ropognak a fegyverek meg az ágyúk.. áhh nagyon fasza játék lett simán megveszem :)
  • Kovács legény
    #36
    Hát a bf pont a zázszlófoglalásól, taktikáról szól, az ilyen észnélküli rohangálás meg max publicra jellemző ahol a társaság fele egyetlen járműre vár a több meg vagy kempel valahol vagy rohangál mint egy idióta:)
  • HUNMarcus
    #37
    nah végre összeállt egy jo támadó csapat, alig 20 perc alatt befoglaltunk mindent
  • Skyline
    #38
    Az lehet,de kicsit sokkal komolyabb és reálisabb csatákat lehet tolni amikor 2 ellenfél van az egyik véd a másik támad és azt kell kisakkozni hogyan vegyen be egy csapat egy erődítményt és hogyan semmisítse meg az aranykészletüket..:)
    Lebutított játékmenet? Ezt nemtudom hogy ki honnan vette,írta,de baromság,a sérülésmodellezés baromijó,a csaták iszonyatoskomolyak és egy tank elől bizony erősen nem elég pl bemenekülni egy házba....:D
  • Evogordon
    #39
    Egyébként nincs a játékban segélykérés meg parancsok? Pl a multyba néha jól jönne a need ammo meg healt..
  • HUNMarcus
    #40
    az UVA-t én is hiányolom meg a kérhető cuccokat, de különben a support tud javítani és életet adni egyben, vagy vannak a pályán elszórva fegyveresládák ha mellé állsz feltölti a készletet