597
Battlefield: Bad Company
  • PoisonChihuahua
    #157
    Nagyon jó játékos mathexx, bár a nagy kavarodásban nem mindig találtuk meg egymást, de ajánlom mindenkinek!
    Remélem holnap is összefutunk .... a harcmezőn.
  • mathexx
    #156
    Újra működik:) Poisonnel már toljuk az ipart;)
  • warass
    #155
    Várjuk szeretettel
  • HUNMarcus
    #154
    mi az a DOG TAG és hogyan lehet megszerezni őket?
    nekem 5 különböző embertől van
  • mathexx
    #153
    Na az jó ötlet:) Megcsináltam volna csak nem értek az ilyenekhez...
  • Evogordon
    #152
    Vannak fasza alapanyagaim egy banner elkészítéséhez, majd este megcsinálom aztán megmutatom ha tetszik betesszük.
  • PoisonChihuahua
    #151
    Na annak én is nagyon örülnék!
  • mathexx
    #150
    nekem tetszik az SG klán ötlet;):D
  • Evogordon
    #149
    Felveszlek téged is ha nem probléma.. Aztán majd jövőhéten beszálok játszani :)

    Lehet még a végén összejön egy SG klán :DD
  • PoisonChihuahua
    #148
    evotiii-t visszaigzoltam, de mathexx tőled még nem jött meg.
  • mathexx
    #147
    most is próbálom de semmi....
    @Evo:oks megvagy:)
  • Alwares
    #146
    Hát nekem semmi lagg nem volt eddig. Bár ma még nem játszottam vele, de ha gond lehet akkor az csakis a mostanában instabil live miatt van...
  • mathexx
    #145
    hát remélem hogy jó lesz...addig cod4...(bár már kicsit belefáradok a sok codba...)
  • Evogordon
    #144
    Nem baj :) mindjárt fellépek live-ra és vissza igazollak
  • mathexx
    #143
    Evo, Poison felvettelek titeket.(remélem nem baj:D)
  • PoisonChihuahua
    #142
    Szerintem holnapra már rendbehozzák, addig meg csak kibírjuk valahogy.... ....vagy nem.
  • mathexx
    #141
    Most próbálom a demoval...de eddig semmi:S
  • PoisonChihuahua
    #140
    Nálam is ugyanez!
  • HUNMarcus
    #139
    valami hihetetlen dolog történt, egyszer csak lefagyott a gém és újraindítás után senki nincs a szervereken
  • Denes888
    #138
    Valakinek sikerült az összes free unlockot megszereznie? Nekem csak 2 van meg az 5-ből. Első:Pre-Order, kilőve 2. Regeltem, megkatam. 3. Megvan az eredeti, nem fogok a demóval játszani. 4. Máshovqa regeltem neten az x360 accomat, mint a bf2142-őt, és bf2-őt, és egyiket sem lehet átrakni a másikra, ezért veterán unlock kilőve. 5. Nézd meg a statod az oldalon. Ez is megvan.

    Valamikor lehetne valamiképp egy privát játékot tolni magyarok közt. PS3, és X360-asok eggyütt tudnak játszani? Vagy külön serverek?
  • Cujo HuN
    #137
    Hello!
    Nekem nem laggol,mondjuk az UK-bol jatszok.X360 es Cujo HuN a nickem ha valakit esetleg erdekel
  • Evogordon
    #136
    Valaki összedobhatna egy bannert.
  • Torry
    #135
    Biztos az EA szerverrel van valami baszás.
  • mathexx
    #134
    Remélem addig megcsinálják ezt amíg meg nem szerzem....
  • Forrest Gump
    #133
    Játszhatatlan kategoriába lépett a multi.
    Kurva nagy lagg minden időpontban.:(
  • Torry
    #132
    Vegyél csak fel bátran:muteme18
    Egyébként lehet akkor csinálni külön szobát friendlist-ről?
  • Denes888
    #131
    MA megvettem én is a pecsába a játékot. Még fóliás 14-ért. Már alig várom, hogy kipróbáljam. Majd mondjatok X360 gamertagokat, és tolhatjuk.
  • Alien!
    #130
    ahhh....multi megyelőre játszhatatlanul lagol...ráadásul a voice chat a haverommal összelőve,hol működik,hol nem....általában az első halálig hallom,aztán szétbont....egyszerűen nemvágom hogy adnak ki ilyet.
  • TVelvet
    #129
    menny a ha.....
  • mathexx
    #128
    Na akkor ez egy igazi Battlefield játék!
    Anno a 2 is tele volt ilyenekkel...
  • Alien!
    #127
    valóban egy-két házban tényleg túl sok az echo...de a többi toronymagasan gyaláz mindent...
  • CSOCSO
    #126
    legalabb azt csinaltak amit kell :D es nem volt az idiota AI ra bizva minden.. amugy meg legyen szkriptelve az offline gamez.. nem nagyon erdekel.. azt igyis csak egyszer viszem vegig nahde akkor basszon oda rendesen es cod 4 oda is baszott.. a tobbirol majd gondoskodik a multi...

    de most nehogy elkuldjetek a halal faszara hogy akkor menjek codozni ha nem jon be a bf2... en csak leirtam a velemenyemet a szkriptelesre!
  • CSOCSO
    #125
    hat a dts tol nem estem hanyatt.. bf2 sokkal jobban szolt az x fi vel


    mikor bemegyek egy hazba ugy visszhangzik minden mintha egy barlangban lennek.. tiszta gaz.. es optikai kabellel nyomom DTS ben..
  • CSOCSO
    #124
    mindenkeppen vegig fogom vinni...
    az a baj ami felidegesitett hogy az elso reszen ahol jott egy tank es a hazak koze jott be.. ott probaltam bujkalni de mindig megtalalt a tank.. masra nem lott csak ram.. de az emberek is csak engem talaltak be a tarsaim meg annyit ertek mint egy csapat napkozis.... szal kb azt se tudtam merre nezzek.
  • Alien!
    #123
    ahogy nézem,az x-esek is szívnak vele....

    Ennek a játéknak is kell vagy 3-4 patch mire játszható lesz....
  • Smuge
    #122
    Tegnap délután óta kemény lagok vannak a játékba ,teljesen játszhatatlan nálam is, rángatja az embereket, jármüveket folyton visszadob, visszacsuszik menet közbe nálam is ezek a problémák. Egy szerver restart megoldaná a dolgot.
  • PoisonChihuahua
    #121
    Demóval.....
  • HUNMarcus
    #120
    megjelenés előtti warezos verzióval elhiszem h több
  • PoisonChihuahua
    #119
    18100
  • HUNMarcus
    #118
    ideje lenne valami peccset kidobni vagy stabilabbá tenni a szervereket mert nekem most már folyamatosan beakad, átmegyek a falakon, fennakadok semmiségeken, ülök a légvédelmi ágyúban és magától bemozdul a célkereszt...vannak érdekes dolgok

    amúgy ki hány pontnál jár??? én kb 16800 körül