597
Battlefield: Bad Company
  • predator0
    #317
    Kevés olyan játék van sajnos. Hirtelen egyet sem tudok felsorolni :)
  • Evogordon
    #316
    Jó lenne pedig ha lenne ilyen konzol cross platform game
  • Evogordon
    #315
    Én ma éjfélkor megyek el egy hétre balatonra szal nemhiszem hogy lesz időm játszani :DD
  • Olcsi2
    #314
    Meg par napig nalam lesz a jatek, kuldok egy friend requestet, hatha elkapjuk egymast addig... :) meg kellene par vehicle kill meg az egyik squad acsi.
  • predator0
    #313
    Azért mielőtt nagyon örülnétek tisztázzátok, hogy kinek milyen konzolja van, mert Xbox-os és PS3-as játékos nem tud egymással játszani :(
  • Alwares
    #312
    Engem is felvehettek friends-be, egyedül nyomni ezt a játékot kicsit unlamas.
  • erik10
    #311
    akkor hamarosan lehet csatlakozom Hozzátok;)csak lenne már meg a PS3:)akkor jön a GOLD E.-al együtt;)
  • erik10
    #310
    thx!:)
  • Örm
    #309
    Kösz!
  • Evogordon
    #308
    Multyplayer-->felűlről a második amikor te választasz pályát meg játék modot... ott kiválasztod a conquest-et játékmodnak.
  • Örm
    #307
    Hello!
    Letöltöttem a kiegészítőt, de nem tudom, hogy hol kell választani az új játékmódot. Csak a régi módot tudom játszani. Mi ronthattam el?
  • Evogordon
    #306
    Igényes fém doboz, 8 videó, egy csomó fegyver unlockolva van alapból, kis poszter.
  • erik10
    #305
    Valaki megmondaná mitől különbözik a Gold Edition kiadás a simától?
  • Evogordon
    #304
    Nekem az az új pálya :D
  • Minstrel
    #303
    ja, végül is jobb így, az se lenne jó ha minden vaktában ellőtt gránát megölne, mint a COD4-ben
  • amodent67
    #302
    Ez több helyen is felmerült már, hogy a gránátvető miért sebez olyan kicsit az emberanyagon, miközben jól lehet vele falat bontani vagy akár tankot is leszedni. Az volt a válasz, hogy a bétában az emberen is nagyot sebző gránátvető túl erősnek bizonyult, így az egyensúly megtartása miatt visszavették.
  • AnarchoiD
    #301
    uj palya ? tegnap delutan beleneztem de nemlattam uj palyat... csak atmoddolt regit
  • dicehater
    #300
    Ha valakit érdekelne 120gb hdd X360-hoz aug végi szállitással Bp-re 30-33k környékén az privizzen, a héten kellene még leadni a rendelést
  • Evogordon
    #299
    ÁÁ nagyon jó lett ez a játék mod, 4 új pályát kaptunk hozzá. Van végre benne olyan pálya hogy elég nagy szerepet játszanak a motorcsónakok és elég nagy csaták vannak a vizen is.
  • Evogordon
    #298
    Kint van az új frissítés!

    Új játék moddal
  • AnarchoiD
    #297
    de az az 50loszer amennyivel tobbvan a MG3 -asban sokat szamit ;) +jobb a tuzgyorsasaga (ami sajna nagyon fontos ebben a jatekban)
  • Minstrel
    #296
    ma ott állt előttem az ellen kb. 3 méterre, és gránátvetővel egyenesen a hátába lőttem, aztán épp nem ért rá meghalni vagy nem tudom, de kellett bele még pár lövés is :)
  • Evogordon
    #295
    M60 ütősebb :)
  • AnarchoiD
    #294

    Supportal Kifurod a falat

    leszorod a foldre a firstaidot aztan raulsz ;)
    es mehet a loveszet
  • AnarchoiD
    #293
    jokis MG3 -asommal szedtem mar le nemegyszer snipert a daru tetejerol ;) igaz hogy elment egy tar (200loszer) de a cel szentesiti az eszkozt ;)
  • predator0
    #292
    Már régen multiztam (várom a patch-t), de szerintem nincs olyan hely, amit ne lehetne szétszedni. Pl. ha látnám, hogy valaki így beveti magát, akkor tuti sniperrel leszedném a szemközti valamelyik magasabb pontról :D
  • Moslékos dézsa
    #291
    Akkor kör végén büszke vagy magadra, hogy egy sarokban gubasztva 4000 pontot össze kempeltél
  • AnarchoiD
    #290
    multiban istenkiraly, supportal felmesz emeletre furoval kifurod a falat egyik sarokban aztan bekushadsz oda .. es osztod az embereket amig van loszer ;)



    MG3 -asommal lesem, mikor lep be valaki a daraloba ;) (es kozben veszettul remelem , hogy valaki figyel hatulra is;)
  • Moslékos dézsa
    #289
    Az eredetiből hiányzó, de a sorozat egészét tekintve kihagyhatatlan játékmóddal bővül a Battlefield: Bad Company. A Conquest szabályrendszer már az első Battlefield óta a széria védjegye: csapatalapú küzdelem, ahol mindkét fél adott számú tikettel rendelkezik. Minden egyes frag egy tiketnyi mínuszt hoz a konyhára, míg egy-egy nagyobb objektíva bevédése súlyosan megcsapolja az ellenfél tiketállományát. A cél: a nulláig redukálni az ellenállást. Az ingyenes frissítés csütörtökön várható, PS3-on és X360-on egyaránt.
  • fapipa
    #288
    a kastély hátsó bejáratánál a híd előtti rom - tól indulj el balra,és ott lesz ez a rom a gold-dal.
  • predator0
    #287
    Multiban is ugyanúgy rombolható a környezet, mint single-ban.
  • bakvarnyu
    #286
    multiban is lerombolható minden vagy csak a singleba?
  • DJ YAYO
    #285
    CS all!
    Akit érdekel 1 SG-s Squad kialakítása küldjön PM-et!
    Gamertag-om: AtisGOO
  • Evogordon
    #284
    Haverom azt azt csinálta hogy írt az ea-nek hogy nem kapott semmit se pedig előrendelte... és adott az ea neki egy kódot amivel unlockolta a fegyvert majd én is rájuk írok :)
  • PoisonChihuahua
    #283
    E-bay-ről még megszerezheted. Kb. 1500-2000 Ft + szálltás (bontatlan kód + Smiley kulcstartó).
  • Evogordon
    #282
    Én ép most viszem Hardba és már a vége felé vagyok minden archimentet meg akarok szerezni (már nem sok kell) :)
  • balla27
    #281
    köszönöm
  • predator0
    #280
    Átlagos, olyan 6-8 óra kb.
  • balla27
    #279
    sziasztok!milyen hosszú az 1 személyes része a bad company-nak?hány óra?
  • Evogordon
    #278
    Akkor semmi esélyem hogy hogy meglesz az a +2 fegyver már ott elbuktam hogy nem rendeltem elő :DD